Revenue TOP 2021 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,298 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 1601KIPFORD OÜ24,432 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1602Agere OÜ24,413 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1603Rameel OÜ24,375 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1604Bilanset OÜ24,337 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1605PARK Finants OÜ24,335 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1606Qwerty OÜ24,284 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1607Credita OÜ24,255 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1608AilaMe OÜ24,221 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1609OÜ Firp24,217 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,210 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,208 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,204 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1613ENIMIX OÜ24,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1614OÜ Janistar24,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1615Sipresse OÜ24,183 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,170 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1617OÜ HEMERA24,160 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1618AR Finance OÜ24,143 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1619VAVIOL OÜ24,122 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,080 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,055 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1622TERP OÜ24,045 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,043 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16247Finance OÜ24,022 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,022 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1626Datalytika OÜ23,991 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,977 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,937 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,923 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1630Aazio Kolm OÜ23,915 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,880 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1632OÜ RIILE23,866 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,853 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1634Shannon Osaühing23,840 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1635ERFOLG GRUPP OÜ23,830 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,826 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1637CPA Consult OÜ23,825 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1638Osaühing ESTVIRU23,814 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1639OÜ Pepleri Büroo23,800 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1640OÜ Landfinants23,784 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1641OÜ Necessarius23,781 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1642Taatel Grupp OÜ23,778 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1643Buforex OÜ23,755 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,740 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1645Paunupiiri OÜ23,719 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,708 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1647Myaccountant OÜ23,700 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1648Star Letter OÜ23,699 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1649Persistence OÜ23,659 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1650Airkram OÜ23,648 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,553 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1652Accountfit OÜ23,540 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1653Benefit RMP OÜ23,529 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1654Elliks OÜ23,479 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1655GSL Grupp OÜ23,470 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1656OÜ Fayza23,436 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1657Masters KB OÜ23,430 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,429 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1659OÜ Krause Invest23,428 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1660VAAPUR OSAÜHING23,417 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1661OÜ Sumsari23,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,385 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1663Rahamid OÜ23,352 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1664Osaühing FLENYCS23,338 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1665Treidon OÜ23,317 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1666Osaühing KAROSSO23,311 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1667Beleg OÜ23,300 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1668Osaühing Sofoleg23,287 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1669Osaühing Levonen23,274 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,221 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1671AP Accountant OÜ23,220 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1672MaBilanss OÜ23,201 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,190 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1674Avama Invest OÜ23,188 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1675Kakuraamat OÜ23,180 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1676Amorgos OÜ23,168 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1677Ravobalt OÜ23,165 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1678KROSSA OÜ23,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,142 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1680Tehemen OÜ23,139 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1681OÜ Rawer23,132 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1682Blue Moon OÜ23,116 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,107 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1684Solvering OÜ23,094 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,086 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1686MONVIAL GRUPP OÜ23,072 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,061 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1688Mapira OÜ23,056 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1689Relsu OÜ23,049 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1690RMPEST OÜ23,041 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,040 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1692OÜ DBN CONSULT22,993 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1693ERB Services OÜ22,984 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1694OÜ ABASTO22,975 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1695OÜ Irina Pluss22,950 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 22,942 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1697OÜ DINIEL22,914 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1698Pilveraamat OÜ22,910 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 22,897 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 22,895 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1601 | KIPFORD OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,432 € |
| 1602 | Agere OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,413 € |
| 1603 | Rameel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,375 € |
| 1604 | Bilanset OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,337 € |
| 1605 | PARK Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,335 € |
| 1606 | Qwerty OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,284 € |
| 1607 | Credita OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,255 € |
| 1608 | AilaMe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,221 € |
| 1609 | OÜ Firp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,217 € |
| 1610 | Osaühing Summaarum Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,210 € |
| 1611 | Liivi Pihlasalu Kunstikontor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,208 € |
| 1612 | Osaühing Gilderoy Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,204 € |
| 1613 | ENIMIX OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,200 € |
| 1614 | OÜ Janistar Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,200 € |
| 1615 | Sipresse OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,183 € |
| 1616 | Käibemaksukontor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,170 € |
| 1617 | OÜ HEMERA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,160 € |
| 1618 | AR Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,143 € |
| 1619 | VAVIOL OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,122 € |
| 1620 | Remell Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,080 € |
| 1621 | Anesten Projektid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,055 € |
| 1622 | TERP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,045 € |
| 1623 | Korteriühistute Raamatupidamise OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,043 € |
| 1624 | 7Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,022 € |
| 1625 | Elevel Raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,022 € |
| 1626 | Datalytika OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,991 € |
| 1627 | JES Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,977 € |
| 1628 | OÜ Navitali Finantsid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,937 € |
| 1629 | Procon Service OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,923 € |
| 1630 | Aazio Kolm OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,915 € |
| 1631 | KÜ Arvepidamise OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,880 € |
| 1632 | OÜ RIILE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,866 € |
| 1633 | Osaühing INSERV AP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,853 € |
| 1634 | Shannon Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,840 € |
| 1635 | ERFOLG GRUPP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,830 € |
| 1636 | Balanss Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,826 € |
| 1637 | CPA Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,825 € |
| 1638 | Osaühing ESTVIRU Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,814 € |
| 1639 | OÜ Pepleri Büroo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,800 € |
| 1640 | OÜ Landfinants Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,784 € |
| 1641 | OÜ Necessarius Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,781 € |
| 1642 | Taatel Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,778 € |
| 1643 | Buforex OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,755 € |
| 1644 | Meniveks Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,740 € |
| 1645 | Paunupiiri OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,719 € |
| 1646 | Lauri Advisory OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,708 € |
| 1647 | Myaccountant OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,700 € |
| 1648 | Star Letter OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,699 € |
| 1649 | Persistence OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,659 € |
| 1650 | Airkram OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,648 € |
| 1651 | osaühing Telemeediapartnerid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,553 € |
| 1652 | Accountfit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,540 € |
| 1653 | Benefit RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,529 € |
| 1654 | Elliks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,479 € |
| 1655 | GSL Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,470 € |
| 1656 | OÜ Fayza Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,436 € |
| 1657 | Masters KB OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,430 € |
| 1658 | K.V Finantskanded OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,429 € |
| 1659 | OÜ Krause Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,428 € |
| 1660 | VAAPUR OSAÜHING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,417 € |
| 1661 | OÜ Sumsari Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,400 € |
| 1662 | TimeDesign Group Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,385 € |
| 1663 | Rahamid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,352 € |
| 1664 | Osaühing FLENYCS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,338 € |
| 1665 | Treidon OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,317 € |
| 1666 | Osaühing KAROSSO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,311 € |
| 1667 | Beleg OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,300 € |
| 1668 | Osaühing Sofoleg Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,287 € |
| 1669 | Osaühing Levonen Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,274 € |
| 1670 | Ahto Äriteenuste OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,221 € |
| 1671 | AP Accountant OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,220 € |
| 1672 | MaBilanss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,201 € |
| 1673 | Osaühing DAISY CONSULT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,190 € |
| 1674 | Avama Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,188 € |
| 1675 | Kakuraamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,180 € |
| 1676 | Amorgos OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,168 € |
| 1677 | Ravobalt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,165 € |
| 1678 | KROSSA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,150 € |
| 1679 | Lauri Finantsid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,142 € |
| 1680 | Tehemen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,139 € |
| 1681 | OÜ Rawer Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,132 € |
| 1682 | Blue Moon OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,116 € |
| 1683 | Satureja Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,107 € |
| 1684 | Solvering OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,094 € |
| 1685 | OSAÜHING FELICA DEACCONTE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,086 € |
| 1686 | MONVIAL GRUPP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,072 € |
| 1687 | OPTIMUS FINANTS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,061 € |
| 1688 | Mapira OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,056 € |
| 1689 | Relsu OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,049 € |
| 1690 | RMPEST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,041 € |
| 1691 | osaühing Bilansikontor Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,040 € |
| 1692 | OÜ DBN CONSULT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,993 € |
| 1693 | ERB Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,984 € |
| 1694 | OÜ ABASTO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,975 € |
| 1695 | OÜ Irina Pluss Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,950 € |
| 1696 | AleksaNata Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,942 € |
| 1697 | OÜ DINIEL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,914 € |
| 1698 | Pilveraamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,910 € |
| 1699 | Pairan Arendus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,897 € |
| 1700 | Balanss Haldus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,895 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.