Revenue TOP 2021 · Kinofilmide ja videote tootmine
483 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 301Kuutihane OÜ10,460 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 10,330 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 10,309 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 10,268 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 10,264 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 9,941 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 307DOT FILMS OÜ9,916 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 308Vaatepilt OÜ9,859 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 9,745 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 310WO IRD OÜ9,714 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 311OÜ Sinama9,580 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 9,102 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 313KS Family OÜ9,076 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 314Lovest OÜ9,039 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,991 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,777 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,721 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,670 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,511 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,500 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,400 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 322OÜ Sygistuul8,288 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 323PUIDULIIM OÜ8,225 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,095 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 8,048 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 326OÜ Mirkutsk7,921 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 7,865 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 328Undi teod OÜ7,415 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 7,382 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 7,344 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 7,254 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 7,120 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 333FLO FILM OÜ7,112 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 7,050 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 7,013 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,897 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,865 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 338Fazeway OÜ6,823 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,820 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 340Marcho OÜ6,745 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,734 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,672 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,448 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,416 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,322 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 346Nomimono OÜ6,312 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,200 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 348Varivideo OÜ6,137 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,135 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 350Zastava OÜ6,118 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 351Auburn OÜ6,053 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,980 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,870 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,760 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 355Artflow OÜ5,532 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 356Topenga OÜ5,525 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 357OÜ HEIMANS5,506 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,478 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,472 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,460 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,393 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 362Jube ilus OÜ5,391 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,322 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 364VM Info OÜ5,280 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,260 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 366DGVideo OÜ5,200 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 5,100 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 368Dimatveev OÜ5,066 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 369APCINE OÜ5,004 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 370OÜ Flagstone4,903 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,900 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,770 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,680 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 374COLORGOBY OÜ4,623 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 375Deltary OÜ4,620 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,507 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,435 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,358 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,310 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 380Mustu OÜ4,282 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,060 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 382OÜ Indiego4,035 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,000 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,843 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 385Estofilm OÜ3,776 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 386TEIK OÜ3,770 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,748 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,685 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,675 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 390Caltes OÜ3,642 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 391VIDEA OÜ3,634 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 392MOH OÜ3,516 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,485 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,476 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 395mp doc OÜ3,390 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,370 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,200 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,124 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2,990 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2,799 €Kinofilmide ja videote tootmine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 301 | Kuutihane OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 10,460 € |
| 302 | osaühing MS Filmid Kinofilmide ja videote tootmine | 10,330 € |
| 303 | Osaühing EKVAATOR Kinofilmide ja videote tootmine | 10,309 € |
| 304 | Riotgaze Media OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 10,268 € |
| 305 | Pro Digitals OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 10,264 € |
| 306 | KOPLI KINOKOMPANII OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,941 € |
| 307 | DOT FILMS OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,916 € |
| 308 | Vaatepilt OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,859 € |
| 309 | RAHA NIMEL OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,745 € |
| 310 | WO IRD OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,714 € |
| 311 | OÜ Sinama Kinofilmide ja videote tootmine | 9,580 € |
| 312 | Dronestonia OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,102 € |
| 313 | KS Family OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,076 € |
| 314 | Lovest OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,039 € |
| 315 | Osaühing Enviz Kinofilmide ja videote tootmine | 8,991 € |
| 316 | Bitrate Production OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 8,777 € |
| 317 | Kristograafia OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 8,721 € |
| 318 | GMT Enterprise OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 8,670 € |
| 319 | Osaühing IN-RUUM Kinofilmide ja videote tootmine | 8,511 € |
| 320 | M PRODUCTIONS OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 8,500 € |
| 321 | Miraaž Film OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 8,400 € |
| 322 | OÜ Sygistuul Kinofilmide ja videote tootmine | 8,288 € |
| 323 | PUIDULIIM OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 8,225 € |
| 324 | Luik Productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 8,095 € |
| 325 | OÜ Composition Kinofilmide ja videote tootmine | 8,048 € |
| 326 | OÜ Mirkutsk Kinofilmide ja videote tootmine | 7,921 € |
| 327 | H6zzz Productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,865 € |
| 328 | Undi teod OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,415 € |
| 329 | Subvisionary OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,382 € |
| 330 | OÜ Kartulid ja Apelsinid Kinofilmide ja videote tootmine | 7,344 € |
| 331 | Purple Pigeon Productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,254 € |
| 332 | ArtusmasFilm OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,120 € |
| 333 | FLO FILM OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,112 € |
| 334 | Kaadervärk OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,050 € |
| 335 | Mardivideo OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,013 € |
| 336 | OÜ Siimonstudio Kinofilmide ja videote tootmine | 6,897 € |
| 337 | Bang Bang Productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,865 € |
| 338 | Fazeway OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,823 € |
| 339 | Meridian Agency OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,820 € |
| 340 | Marcho OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,745 € |
| 341 | One Minute Films OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,734 € |
| 342 | Kahetsused OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,672 € |
| 343 | Full Frontal OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,448 € |
| 344 | Videolabor OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,416 € |
| 345 | OÜ Michael Pärt Musik Kinofilmide ja videote tootmine | 6,322 € |
| 346 | Nomimono OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,312 € |
| 347 | Random Pictures OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,200 € |
| 348 | Varivideo OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,137 € |
| 349 | Pulk ja Pulk OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,135 € |
| 350 | Zastava OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,118 € |
| 351 | Auburn OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 6,053 € |
| 352 | Tallifornia OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,980 € |
| 353 | OSAÜHING TANTRICO Kinofilmide ja videote tootmine | 5,870 € |
| 354 | PEATA FILM OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,760 € |
| 355 | Artflow OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,532 € |
| 356 | Topenga OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,525 € |
| 357 | OÜ HEIMANS Kinofilmide ja videote tootmine | 5,506 € |
| 358 | Nordic Frames OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,478 € |
| 359 | Opacity Media OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,472 € |
| 360 | FS Visuals OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,460 € |
| 361 | Creative Herbert OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,393 € |
| 362 | Jube ilus OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,391 € |
| 363 | Crossroad Productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,322 € |
| 364 | VM Info OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,280 € |
| 365 | Sandbag Films OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,260 € |
| 366 | DGVideo OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,200 € |
| 367 | Visual Equity Media OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,100 € |
| 368 | Dimatveev OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,066 € |
| 369 | APCINE OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,004 € |
| 370 | OÜ Flagstone Kinofilmide ja videote tootmine | 4,903 € |
| 371 | Henriko media OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,900 € |
| 372 | OÜ Multiversum Kinofilmide ja videote tootmine | 4,770 € |
| 373 | Fantastic Freja OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,680 € |
| 374 | COLORGOBY OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,623 € |
| 375 | Deltary OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,620 € |
| 376 | Welcome Entertainment OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,507 € |
| 377 | Kaks Vulkaani OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,435 € |
| 378 | Resizer studios OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,358 € |
| 379 | Wulcan Studio OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,310 € |
| 380 | Mustu OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,282 € |
| 381 | STIM Disain OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,060 € |
| 382 | OÜ Indiego Kinofilmide ja videote tootmine | 4,035 € |
| 383 | Moon Birds Studios OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,000 € |
| 384 | N-Videopress OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,843 € |
| 385 | Estofilm OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,776 € |
| 386 | TEIK OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,770 € |
| 387 | Morpheus Dreamworks OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,748 € |
| 388 | Villain Productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,685 € |
| 389 | Reviir solutions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,675 € |
| 390 | Caltes OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,642 € |
| 391 | VIDEA OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,634 € |
| 392 | MOH OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,516 € |
| 393 | Promotion Design OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,485 € |
| 394 | DC Production OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,476 € |
| 395 | mp doc OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,390 € |
| 396 | OÜ Laara Productions Kinofilmide ja videote tootmine | 3,370 € |
| 397 | Tandem Film OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,200 € |
| 398 | SMS Productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,124 € |
| 399 | RANNOVISUALS OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 2,990 € |
| 400 | Eeter Docs OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 2,799 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.