Revenue TOP 2021 · Muud kaeve- ja mullatööd
406 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 401REMATEL OÜ1,370 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 402KOPPLAND OÜ1,300 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 403RGA GRUPP OÜ1,091 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 940 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 454 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 225 €Muud kaeve- ja mullatööd
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 401 | REMATEL OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 1,370 € |
| 402 | KOPPLAND OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 1,300 € |
| 403 | RGA GRUPP OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 1,091 € |
| 404 | Grotnes Tex OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 940 € |
| 405 | ANNUSE TALU OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 454 € |
| 406 | osaühing TRAKVAR Muud kaeve- ja mullatööd | 225 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.