Revenue TOP 2021 · Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
Based on 2021 annual reports · Source: Estonian business register
- 4,441,359 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 4,014,000 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1,821,529 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1,584,824 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1,425,870 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1,138,334 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 658,784 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 464,385 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 415,224 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 254,287 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 176,270 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 152,031 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 142,788 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 106,333 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 64,324 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 35,000 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 22,941 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 18,293 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 15,074 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 13,727 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 8,000 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 6,744 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 4,076 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 2,774 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 25RUAND OÜ1,111 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 980 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 27KCC OÜ799 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 750 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Ceranos Invest Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 4,441,359 € |
| 2 | Zegul Kayaks OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 4,014,000 € |
| 3 | Saare Yachts OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1,821,529 € |
| 4 | Osaühing MUVOR Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1,584,824 € |
| 5 | KSHS EUROPE OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1,425,870 € |
| 6 | L30 One Design OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1,138,334 € |
| 7 | FOX.MIT. Osaühing Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 658,784 € |
| 8 | Eysysla Yard OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 464,385 € |
| 9 | MMK Partners OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 415,224 € |
| 10 | Osaühing Nauta MV Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 254,287 € |
| 11 | PAADIPOOD OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 176,270 € |
| 12 | Osaühing Kasse Paadid Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 152,031 € |
| 13 | Primatek OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 142,788 € |
| 14 | Castor Maritime Technologies OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 106,333 € |
| 15 | Aktsiaselts E.& V. FOILS Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 64,324 € |
| 16 | SeaBird Designs OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 35,000 € |
| 17 | Osaühing Toggles Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 22,941 € |
| 18 | OÜ Boatdeck Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 18,293 € |
| 19 | Osaühing Kromvel Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 15,074 € |
| 20 | POLIMERSVARKA OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 13,727 € |
| 21 | Osaühing KOMPAR Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 8,000 € |
| 22 | OÜ AV Foils Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 6,744 € |
| 23 | BCDsync OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 4,076 € |
| 24 | osaühing Akton Jahtlaevad Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 2,774 € |
| 25 | RUAND OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 1,111 € |
| 26 | Nord Boats OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 980 € |
| 27 | KCC OÜ Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 799 € |
| 28 | OÜ Paadikoda Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 750 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.