Revenue TOP 2021 · Võru maakond
2,559 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 901OutWood OÜ53,257 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 902OÜ Huba53,255 €Muusikute lavaline tegevus
- 903Avi Agro OÜ53,149 €Segapõllumajandus
- 53,092 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 52,871 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 52,827 €Metsavarumine
- 52,776 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 908PLAATEX OÜ52,771 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 52,743 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 52,708 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 52,559 €Isolatsioonitööd
- 52,386 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 52,270 €Programmeerimine
- 51,982 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 915Tarkowood OÜ51,917 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 51,828 €Metsavarumine
- 51,824 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 51,731 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 51,648 €Eriarstiabi
- 920OÜ Eben Puit51,457 €Puituste ja -akende tootmine
- 921Manni OÜ51,437 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 922SkyCloud OÜ51,216 €Tööjõurent
- 50,973 €Mehaaniline metallitöötlus
- 50,849 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 50,701 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 926OÜ VK VENDEL50,526 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 50,504 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 928Colmanus OÜ50,332 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 50,315 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 50,121 €Mesindus
- 931Vormatex OÜ50,044 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 50,033 €Kaubavedu maanteel
- 933TPEHITUS OÜ49,950 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 49,888 €Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük
- 935Seebaaed OÜ49,767 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 49,659 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 937OÜ HEDOVANA49,642 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 49,572 €Kaubavedu maanteel
- 49,397 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 940Okra OÜ49,344 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 941R sepad OÜ49,108 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 49,107 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 49,102 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 944OÜ MILTI49,088 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 48,965 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 946Eluruumid OÜ48,724 €Arhitektitegevused
- 947OÜ MELTRANA48,428 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 948OÜ Tendor48,394 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 48,059 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 950Jastra OÜ48,043 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 951OÜ Perrega47,998 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 952VPT Varad OÜ47,718 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 47,223 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 47,119 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 955Hell Pig OÜ47,056 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 956OÜ Vahtsõnõ46,859 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 46,476 €Arvutialased konsultatsioonid
- 958AB Vamar OÜ46,459 €Elektripaigaldustööd
- 959ABC Kamin OÜ46,442 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 46,428 €Lammutamine
- 961Astrantia OÜ46,215 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 962MV Veod OÜ46,118 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 963PH Trans OÜ46,050 €Kaubavedu maanteel
- 964Toomemägi OÜ46,037 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 46,019 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 966Tehnitek OÜ45,671 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 45,590 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 968OÜ Heavili45,556 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 969SIKK OÜ45,524 €Ehituspuusepatoodete paigaldus
- 970Mahepai OÜ45,378 €Metsavarumine
- 45,313 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 972PUNSA OÜ45,159 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 45,151 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 974OÜ VÕRU REHV45,042 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 44,980 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 976OÜ Tulmart44,822 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 44,723 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 978Mupi OÜ44,718 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 979Anrecon OÜ44,645 €Programmeerimine
- 44,641 €Küttepuude tootmine
- 44,593 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 982Lexland OÜ44,443 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 983Grandfix OÜ44,277 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 984Tindioru OÜ44,271 €Puhkemajad
- 44,172 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 44,156 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 987Arbolex OÜ44,141 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 988Kating OÜ43,868 €Programmeerimine
- 43,749 €Reisikorraldajate tegevus
- 990Aadu OÜ43,570 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 43,568 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 43,367 €Segapõllumajandus
- 993Metsamatu OÜ43,264 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 43,174 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 995Pipefy OÜ42,963 €Muu puhastustegevus
- 996Veinimäe OÜ42,782 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 42,718 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 998Delltar OÜ42,660 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 42,497 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1000Kasevetekohin OÜ42,484 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 901 | OutWood OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 53,257 € |
| 902 | OÜ Huba Muusikute lavaline tegevus | 53,255 € |
| 903 | Avi Agro OÜ Segapõllumajandus | 53,149 € |
| 904 | FuTech Projekt OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 53,092 € |
| 905 | Nord Metal Construction OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 52,871 € |
| 906 | Osaühing LASVA AGRO Metsavarumine | 52,827 € |
| 907 | BVO Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 52,776 € |
| 908 | PLAATEX OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 52,771 € |
| 909 | Võru Turvatehnika OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 52,743 € |
| 910 | Agrosol Grupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 52,708 € |
| 911 | OÜ Otstar Vara Isolatsioonitööd | 52,559 € |
| 912 | MB Service OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 52,386 € |
| 913 | Broken Bit OÜ Programmeerimine | 52,270 € |
| 914 | HIT Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 51,982 € |
| 915 | Tarkowood OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 51,917 € |
| 916 | osaühing NORTHFORS Metsavarumine | 51,828 € |
| 917 | H&E ForestWork OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 51,824 € |
| 918 | osaühing VESAN Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 51,731 € |
| 919 | Psühhiaater Õie Vahing OÜ Eriarstiabi | 51,648 € |
| 920 | OÜ Eben Puit Puituste ja -akende tootmine | 51,457 € |
| 921 | Manni OÜ Lamba- ja kitsekasvatus | 51,437 € |
| 922 | SkyCloud OÜ Tööjõurent | 51,216 € |
| 923 | MT Creative Creation OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 50,973 € |
| 924 | osaühing Berg-Ossip Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 50,849 € |
| 925 | KRIIM INVEST OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 50,701 € |
| 926 | OÜ VK VENDEL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 50,526 € |
| 927 | RT Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 50,504 € |
| 928 | Colmanus OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 50,332 € |
| 929 | OÜ KAIMINERVA Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 50,315 € |
| 930 | JAKOBSON BEE OÜ Mesindus | 50,121 € |
| 931 | Vormatex OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 50,044 € |
| 932 | OÜ Navarro Grupp Kaubavedu maanteel | 50,033 € |
| 933 | TPEHITUS OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 49,950 € |
| 934 | Pühajõe kala OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük | 49,888 € |
| 935 | Seebaaed OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 49,767 € |
| 936 | Tare Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 49,659 € |
| 937 | OÜ HEDOVANA Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 49,642 € |
| 938 | Osaühing " SERGVAR " Kaubavedu maanteel | 49,572 € |
| 939 | ILVES SPORT OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 49,397 € |
| 940 | Okra OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 49,344 € |
| 941 | R sepad OÜ Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 49,108 € |
| 942 | osaühing Factor Kinnisvara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 49,107 € |
| 943 | Rolger Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 49,102 € |
| 944 | OÜ MILTI Puidu töötlemine ja viimistlemine | 49,088 € |
| 945 | Power Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 48,965 € |
| 946 | Eluruumid OÜ Arhitektitegevused | 48,724 € |
| 947 | OÜ MELTRANA Maakuivendus- ja maaparandustööd | 48,428 € |
| 948 | OÜ Tendor Metsamajandust abistavad tegevused | 48,394 € |
| 949 | OÜ Faif Projekt Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 48,059 € |
| 950 | Jastra OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 48,043 € |
| 951 | OÜ Perrega Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 47,998 € |
| 952 | VPT Varad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 47,718 € |
| 953 | Osaühing "V-VIITUR" Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 47,223 € |
| 954 | Semel Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 47,119 € |
| 955 | Hell Pig OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 47,056 € |
| 956 | OÜ Vahtsõnõ Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 46,859 € |
| 957 | Osaühing Hüti Konverentsitalu Arvutialased konsultatsioonid | 46,476 € |
| 958 | AB Vamar OÜ Elektripaigaldustööd | 46,459 € |
| 959 | ABC Kamin OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 46,442 € |
| 960 | Est Build Breaking OÜ Lammutamine | 46,428 € |
| 961 | Astrantia OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 46,215 € |
| 962 | MV Veod OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 46,118 € |
| 963 | PH Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 46,050 € |
| 964 | Toomemägi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 46,037 € |
| 965 | Remondikodu OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 46,019 € |
| 966 | Tehnitek OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 45,671 € |
| 967 | OÜ Katen Trading Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 45,590 € |
| 968 | OÜ Heavili Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 45,556 € |
| 969 | SIKK OÜ Ehituspuusepatoodete paigaldus | 45,524 € |
| 970 | Mahepai OÜ Metsavarumine | 45,378 € |
| 971 | Osaühing Aita Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 45,313 € |
| 972 | PUNSA OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 45,159 € |
| 973 | A.M Metsatööd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 45,151 € |
| 974 | OÜ VÕRU REHV Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 45,042 € |
| 975 | OÜ TJT Invest Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 44,980 € |
| 976 | OÜ Tulmart Muu spetsialiseerimata jaemüük | 44,822 € |
| 977 | Vanamajasalong OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 44,723 € |
| 978 | Mupi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 44,718 € |
| 979 | Anrecon OÜ Programmeerimine | 44,645 € |
| 980 | OÜ Haanja Keskus Küttepuude tootmine | 44,641 € |
| 981 | OÜ Saara Butiik Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 44,593 € |
| 982 | Lexland OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 44,443 € |
| 983 | Grandfix OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 44,277 € |
| 984 | Tindioru OÜ Puhkemajad | 44,271 € |
| 985 | Osaühing Pargi puukoda Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 44,172 € |
| 986 | osaühing JEMELLE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 44,156 € |
| 987 | Arbolex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 44,141 € |
| 988 | Kating OÜ Programmeerimine | 43,868 € |
| 989 | osaühing ABZ Reisid Reisikorraldajate tegevus | 43,749 € |
| 990 | Aadu OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 43,570 € |
| 991 | Tauri talu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 43,568 € |
| 992 | Haavistu Talu OÜ Segapõllumajandus | 43,367 € |
| 993 | Metsamatu OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 43,264 € |
| 994 | Võrumõisa labor OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 43,174 € |
| 995 | Pipefy OÜ Muu puhastustegevus | 42,963 € |
| 996 | Veinimäe OÜ Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | 42,782 € |
| 997 | Dreaming Carita OÜ Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 42,718 € |
| 998 | Delltar OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 42,660 € |
| 999 | Osaühing EPROK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 42,497 € |
| 1000 | Kasevetekohin OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 42,484 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.