Revenue TOP 2021 · Viljandi maakond
3,267 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 29,452 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 29,424 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1603Simme OÜ29,403 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1604Stelmaria OÜ29,396 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1605JFehitus OÜ29,317 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1606UpHouses OÜ29,317 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 1607KOSTRAL OÜ29,270 €Metsavarumine
- 1608OÜ TahmaToomas29,262 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1609K.G Teenused OÜ29,207 €Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- 29,105 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1611Kaks Kaptenit OÜ29,063 €Elektripaigaldustööd
- 28,940 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1613Ofrel OÜ28,905 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1614OÜ Miralda28,653 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1615OÜ Sjoholm28,653 €Valdusfirmade tegevus
- 1616Effet OÜ28,571 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 1617Instruo OÜ28,531 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 1618Tehnikadoktor OÜ28,501 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1619Anvelt Varad OÜ28,431 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1620E4 Bellezza OÜ28,419 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1621Nööbi OÜ28,410 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1622Puru Grupp OÜ28,368 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 1623OÜ Fiskar28,325 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 28,307 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1625Panks Skanks OÜ28,270 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 1626Simtech Solar OÜ28,265 €Elektriinstallatsioon
- 28,250 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1628Nevaeh Mishka OÜ28,221 €Kaubaladude töö
- 1629Viru VJ OÜ28,192 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1630Hecate Beauty OÜ28,163 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1631Osaühing Faunid28,000 €Metsavarumine
- 1632Pilgo OÜ27,873 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 1633OÜ Kalbuse27,831 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 1634Rõõmutee OÜ27,810 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1635Vitaplus OÜ27,737 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 27,675 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1637Kopp Kopp OÜ27,609 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 27,533 €Kirjandus- ja heliloome
- 1639ABC OÜ27,521 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1640Velkor OÜ27,494 €Elektripaigaldustööd
- 27,480 €Tööjõurent
- 27,422 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1643Morna Talu OÜ27,372 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 1644Megvel OÜ27,359 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1645Golden Grupp OÜ27,330 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1646Terviston OÜ27,297 €Hoonete üldpuhastus
- 1647Tamets OÜ27,200 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 27,157 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1649116 OÜ27,058 €Kaubavedu maanteel
- 1650SvenLab OÜ27,025 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1651Aiahoolik OÜ27,022 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1652Iiveko OÜ26,933 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1653JAKO ELEKTER OÜ26,923 €Elektripaigaldustööd
- 1654F Mont OÜ26,909 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 26,906 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 26,833 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 26,819 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1658Balti Tuli OÜ26,795 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1659Green Self OÜ26,778 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1660Solidworks OÜ26,752 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1661Arbeit OÜ26,675 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1662OÜ Brug Projekt26,624 €Külaliskorterid
- 1663Torutec OÜ26,546 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 26,543 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1665OÜ Venabili26,500 €Arhitektitegevused
- 1666Teeharu OÜ26,474 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 26,451 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1668Lentene OÜ26,407 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1669OÜ Grebert26,406 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 26,404 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 1671Padu kaevud OÜ26,370 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 1672AVRP OÜ26,287 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1673Väikepõllu OÜ26,277 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1674Osaühing Kleo26,276 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 1675TART TRANS OÜ26,263 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1676Inox Fast OÜ26,225 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1677CBWood OÜ26,206 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 1678Sandiagos OÜ26,164 €Kõnekeskuste tegevus
- 1679OÜ Metsaleid26,163 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 1680ALETER OÜ26,134 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 26,103 €Toitlustamine üritustel
- 1682MECROTEL OÜ26,097 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1683OÜ KEERAKU26,092 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1684Elinvar OÜ26,090 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 26,070 €Veterinaaria
- 26,057 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1687Priit OÜ26,053 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1688Rannatennis OÜ26,039 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 26,030 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1690Tollipulk OÜ26,020 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1691Erxer OÜ26,009 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1692OÜ Landtech25,988 €Elektriinstallatsioon
- 1693Stiilne Salk OÜ25,931 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1694OÜ Plaadimerk25,827 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1695LORETEC OÜ25,817 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 25,782 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1697OÜ Suislepa Puit25,775 €Elektrienergia jaotus
- 1698Osaühing Isogert25,751 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1699KERIKO PUIT OÜ25,736 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1700SunsetRise OÜ25,718 €Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1601 | Tamberg Ehitus OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 29,452 € |
| 1602 | AK Ehitusmeister OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,424 € |
| 1603 | Simme OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 29,403 € |
| 1604 | Stelmaria OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,396 € |
| 1605 | JFehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,317 € |
| 1606 | UpHouses OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 29,317 € |
| 1607 | KOSTRAL OÜ Metsavarumine | 29,270 € |
| 1608 | OÜ TahmaToomas Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 29,262 € |
| 1609 | K.G Teenused OÜ Kokkupandavate metallehitiste tootmine | 29,207 € |
| 1610 | Fastfassaad invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,105 € |
| 1611 | Kaks Kaptenit OÜ Elektripaigaldustööd | 29,063 € |
| 1612 | Raimet Services OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,940 € |
| 1613 | Ofrel OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 28,905 € |
| 1614 | OÜ Miralda Maastiku hooldus ja korrashoid | 28,653 € |
| 1615 | OÜ Sjoholm Valdusfirmade tegevus | 28,653 € |
| 1616 | Effet OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 28,571 € |
| 1617 | Instruo OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 28,531 € |
| 1618 | Tehnikadoktor OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 28,501 € |
| 1619 | Anvelt Varad OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 28,431 € |
| 1620 | E4 Bellezza OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 28,419 € |
| 1621 | Nööbi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 28,410 € |
| 1622 | Puru Grupp OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 28,368 € |
| 1623 | OÜ Fiskar Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 28,325 € |
| 1624 | Osaühing Heino Lään Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 28,307 € |
| 1625 | Panks Skanks OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 28,270 € |
| 1626 | Simtech Solar OÜ Elektriinstallatsioon | 28,265 € |
| 1627 | osaühing Viljandi Mikser Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 28,250 € |
| 1628 | Nevaeh Mishka OÜ Kaubaladude töö | 28,221 € |
| 1629 | Viru VJ OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 28,192 € |
| 1630 | Hecate Beauty OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 28,163 € |
| 1631 | Osaühing Faunid Metsavarumine | 28,000 € |
| 1632 | Pilgo OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 27,873 € |
| 1633 | OÜ Kalbuse Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 27,831 € |
| 1634 | Rõõmutee OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 27,810 € |
| 1635 | Vitaplus OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 27,737 € |
| 1636 | Osaühing VENNERICO Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 27,675 € |
| 1637 | Kopp Kopp OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 27,609 € |
| 1638 | Kirjeldustõlge OÜ Kirjandus- ja heliloome | 27,533 € |
| 1639 | ABC OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 27,521 € |
| 1640 | Velkor OÜ Elektripaigaldustööd | 27,494 € |
| 1641 | HELAR TRANSPORT OÜ Tööjõurent | 27,480 € |
| 1642 | FUTUUR FINANTS OSAÜHING Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 27,422 € |
| 1643 | Morna Talu OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 27,372 € |
| 1644 | Megvel OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 27,359 € |
| 1645 | Golden Grupp OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 27,330 € |
| 1646 | Terviston OÜ Hoonete üldpuhastus | 27,297 € |
| 1647 | Tamets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 27,200 € |
| 1648 | Osaühing INDREMON Mootorsõidukite remont ja hooldus | 27,157 € |
| 1649 | 116 OÜ Kaubavedu maanteel | 27,058 € |
| 1650 | SvenLab OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 27,025 € |
| 1651 | Aiahoolik OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 27,022 € |
| 1652 | Iiveko OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 26,933 € |
| 1653 | JAKO ELEKTER OÜ Elektripaigaldustööd | 26,923 € |
| 1654 | F Mont OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 26,909 € |
| 1655 | Maagiline pesa OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 26,906 € |
| 1656 | osaühing Mulgi Maamõõdubüroo Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,833 € |
| 1657 | Kuusiku Turismiteenused OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 26,819 € |
| 1658 | Balti Tuli OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,795 € |
| 1659 | Green Self OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 26,778 € |
| 1660 | Solidworks OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 26,752 € |
| 1661 | Arbeit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,675 € |
| 1662 | OÜ Brug Projekt Külaliskorterid | 26,624 € |
| 1663 | Torutec OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 26,546 € |
| 1664 | OÜ Jakobs1 invest Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 26,543 € |
| 1665 | OÜ Venabili Arhitektitegevused | 26,500 € |
| 1666 | Teeharu OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 26,474 € |
| 1667 | SP Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 26,451 € |
| 1668 | Lentene OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 26,407 € |
| 1669 | OÜ Grebert Mootorsõidukite remont ja hooldus | 26,406 € |
| 1670 | Baltest Autospa OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 26,404 € |
| 1671 | Padu kaevud OÜ Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 26,370 € |
| 1672 | AVRP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 26,287 € |
| 1673 | Väikepõllu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 26,277 € |
| 1674 | Osaühing Kleo Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 26,276 € |
| 1675 | TART TRANS OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 26,263 € |
| 1676 | Inox Fast OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,225 € |
| 1677 | CBWood OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 26,206 € |
| 1678 | Sandiagos OÜ Kõnekeskuste tegevus | 26,164 € |
| 1679 | OÜ Metsaleid Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 26,163 € |
| 1680 | ALETER OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 26,134 € |
| 1681 | Sirli Catering OÜ Toitlustamine üritustel | 26,103 € |
| 1682 | MECROTEL OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 26,097 € |
| 1683 | OÜ KEERAKU Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 26,092 € |
| 1684 | Elinvar OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 26,090 € |
| 1685 | L.M.Veterinaaria OÜ Veterinaaria | 26,070 € |
| 1686 | Osaühing Saldekas Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,057 € |
| 1687 | Priit OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 26,053 € |
| 1688 | Rannatennis OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,039 € |
| 1689 | ME WaterConsult OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 26,030 € |
| 1690 | Tollipulk OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 26,020 € |
| 1691 | Erxer OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 26,009 € |
| 1692 | OÜ Landtech Elektriinstallatsioon | 25,988 € |
| 1693 | Stiilne Salk OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 25,931 € |
| 1694 | OÜ Plaadimerk Põranda- ja seinakatete paigaldus | 25,827 € |
| 1695 | LORETEC OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 25,817 € |
| 1696 | Osaühing Randelson Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 25,782 € |
| 1697 | OÜ Suislepa Puit Elektrienergia jaotus | 25,775 € |
| 1698 | Osaühing Isogert Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,751 € |
| 1699 | KERIKO PUIT OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 25,736 € |
| 1700 | SunsetRise OÜ Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin | 25,718 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.