Revenue TOP 2021 · Ida-Viru maakond
5,350 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 4601Rogo OÜ2,962 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 4602IdaPärlid UÜ2,929 €Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4603Ida-Vipauto OÜ2,910 €Sõitjate vedu linna- ja linnalähiliinidel
- 4604Nadoria OÜ2,903 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 2,900 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 4606OÜ Velenina2,900 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,900 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 4608Osaühing MILANIA2,894 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 4609Studio Aniri OÜ2,890 €Küünetehnikuteenused
- 4610GudGillar OÜ2,885 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4611Borstel Osaühing2,882 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2,875 €Logistikaalane tegevus
- 4613Allegro OÜ2,870 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 4614Green East OÜ2,865 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 4615Initus OÜ2,864 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4616Inside Ehitus OÜ2,840 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2,839 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 4618SVETLANIKA OÜ2,836 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 4619Scalematic OÜ2,835 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 4620Ausen OÜ2,833 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 2,830 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4622Wunderbar OÜ2,817 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2,800 €Mageveekalapüük
- 4624SDA-TRANS OÜ2,800 €Kaubavedu maanteel
- 4625Antoninabask UÜ2,800 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,800 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2,795 €Eriarstiabi
- 4628Lemmi House OÜ2,790 €Lemmikloomade hooldamine
- 4629OÜ Roksanna2,753 €Küünetehnikuteenused
- 4630Virurem OÜ2,750 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2,740 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4632Bestforest OÜ2,729 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4633Osaühing KARAND2,724 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,722 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4635ELBARES Osaühing2,700 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,700 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,695 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 4638SONUS CAPSULA OÜ2,695 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4639Ice nordic OÜ2,692 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 4640Kirikee OÜ2,657 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 2,650 €Metalluste ja -akende tootmine
- 2,650 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 4643OÜ Nimfeja2,650 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 4644Osaühing VERTRAG2,649 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 4645Sarapiku Agro OÜ2,642 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 4646Puhas linn OÜ2,642 €Hoonete üldpuhastus
- 2,637 €Muud eriehitustööd
- 2,618 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4649OÜ Per la vita2,600 €Küünetehnikuteenused
- 4650Webber OÜ2,593 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2,587 €Puhkemajad
- 4652SAMOLIR OÜ2,586 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,580 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 4654Questart OÜ2,578 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2,573 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,550 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 4657GERMEROS OÜ2,545 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 4658Viru Almax OÜ2,541 €Muud eriehitustööd
- 4659Osaühing KALEMIX2,532 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4660Ivaton OÜ2,530 €Pandimajad
- 2,528 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,526 €Reklaami vahendamine meedias
- 4663AgroNõu OÜ2,525 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4664LAARILEN OÜ2,522 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,520 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2,515 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2,504 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2,500 €Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2,500 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 2,500 €Külaliskorterid
- 4671HOLMSK OÜ2,500 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 4672ALBERTI GROUP OÜ2,496 €Kaubavedu maanteel
- 4673Tizana OÜ2,495 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4674MMModerbars OÜ2,493 €Muu posti- ja kullerteenused
- 4675Osaühing RONISAN2,481 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 2,480 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 4677RTL Consult OÜ2,479 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 4678Ecomak Osaühing2,476 €Küünetehnikuteenused
- 4679OÜ Coach Me Yoga2,476 €Muu spordiõpe
- 2,468 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2,467 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 2,458 €Reisibüroode tegevus
- 4683Primm OÜ2,450 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2,443 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4685OÜ Glamtech2,415 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,413 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 4687Osovik OÜ2,410 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 2,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4689OÜ MADEIN MEDIA2,395 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 4690OÜ VIVANAILS2,382 €Lemmikloomade hooldamine
- 4691Amelfa OÜ2,373 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 4692OÜ MERYMAAT2,360 €Muude tarbeesemete ja kodutarvete parandus
- 4693Prem OÜ2,339 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2,337 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 4695Logowest OÜ2,325 €Veoste ekspedeerimine
- 2,325 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4697Volonia OÜ2,325 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 4698Õlleateljee OÜ2,319 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4699OÜ Antelin2,310 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 4700M.I. MERIVARA OÜ2,304 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 4601 | Rogo OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 2,962 € |
| 4602 | IdaPärlid UÜ Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,929 € |
| 4603 | Ida-Vipauto OÜ Sõitjate vedu linna- ja linnalähiliinidel | 2,910 € |
| 4604 | Nadoria OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 2,903 € |
| 4605 | Jõhvi Pargi Arendus OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,900 € |
| 4606 | OÜ Velenina Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,900 € |
| 4607 | Hooneühistu Rahu 33 Narva Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,900 € |
| 4608 | Osaühing MILANIA Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,894 € |
| 4609 | Studio Aniri OÜ Küünetehnikuteenused | 2,890 € |
| 4610 | GudGillar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,885 € |
| 4611 | Borstel Osaühing Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2,882 € |
| 4612 | Osaühing VABA KÜTUS Logistikaalane tegevus | 2,875 € |
| 4613 | Allegro OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 2,870 € |
| 4614 | Green East OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 2,865 € |
| 4615 | Initus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,864 € |
| 4616 | Inside Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,840 € |
| 4617 | StudioIllusion OÜ Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 2,839 € |
| 4618 | SVETLANIKA OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 2,836 € |
| 4619 | Scalematic OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,835 € |
| 4620 | Ausen OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 2,833 € |
| 4621 | OÜ VENSKA GROUP AB Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,830 € |
| 4622 | Wunderbar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,817 € |
| 4623 | Osaühing LAGUNA DARIS Mageveekalapüük | 2,800 € |
| 4624 | SDA-TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 2,800 € |
| 4625 | Antoninabask UÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,800 € |
| 4626 | AutoDrive CarService OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 2,800 € |
| 4627 | Osaühing KISSEL RAVI Eriarstiabi | 2,795 € |
| 4628 | Lemmi House OÜ Lemmikloomade hooldamine | 2,790 € |
| 4629 | OÜ Roksanna Küünetehnikuteenused | 2,753 € |
| 4630 | Virurem OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 2,750 € |
| 4631 | OÜ Land East Company Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,740 € |
| 4632 | Bestforest OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,729 € |
| 4633 | Osaühing KARAND Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,724 € |
| 4634 | Lemming Invest OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,722 € |
| 4635 | ELBARES Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,700 € |
| 4636 | Ilustuudio Camelia OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,700 € |
| 4637 | Osaühing Mercedia Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,695 € |
| 4638 | SONUS CAPSULA OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,695 € |
| 4639 | Ice nordic OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 2,692 € |
| 4640 | Kirikee OÜ Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 2,657 € |
| 4641 | Osaühing Sivellon Grupp Metalluste ja -akende tootmine | 2,650 € |
| 4642 | CENTRAL MASSAAZ OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 2,650 € |
| 4643 | OÜ Nimfeja Muud iluhooldused ja iluteenused | 2,650 € |
| 4644 | Osaühing VERTRAG Hoonehalduse kombineeritud teenus | 2,649 € |
| 4645 | Sarapiku Agro OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 2,642 € |
| 4646 | Puhas linn OÜ Hoonete üldpuhastus | 2,642 € |
| 4647 | Osaühing ROZMAN ÄRI Muud eriehitustööd | 2,637 € |
| 4648 | Osaühing Peetri Stuudio Muu mujal liigitamata teenindus | 2,618 € |
| 4649 | OÜ Per la vita Küünetehnikuteenused | 2,600 € |
| 4650 | Webber OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,593 € |
| 4651 | Osaühing GALIANA BALTIC Puhkemajad | 2,587 € |
| 4652 | SAMOLIR OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,586 € |
| 4653 | Hooneühistu Ardilon Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,580 € |
| 4654 | Questart OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,578 € |
| 4655 | PROMASTER-BALTIC OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,573 € |
| 4656 | Alutaguse mets OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 2,550 € |
| 4657 | GERMEROS OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 2,545 € |
| 4658 | Viru Almax OÜ Muud eriehitustööd | 2,541 € |
| 4659 | Osaühing KALEMIX Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,532 € |
| 4660 | Ivaton OÜ Pandimajad | 2,530 € |
| 4661 | MD & OR Beauty UÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,528 € |
| 4662 | Osaühing STRATEEG Reklaami vahendamine meedias | 2,526 € |
| 4663 | AgroNõu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,525 € |
| 4664 | LAARILEN OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,522 € |
| 4665 | Osaühing Hydrotech Energy Science Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,520 € |
| 4666 | High-rez Infotehnoloogia OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 2,515 € |
| 4667 | Quality Consult OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,504 € |
| 4668 | Osaühing KAUKSI PUHKEKÜLA Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,500 € |
| 4669 | MariLana Lusso OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 2,500 € |
| 4670 | JV Sound & Rentals OÜ Külaliskorterid | 2,500 € |
| 4671 | HOLMSK OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 2,500 € |
| 4672 | ALBERTI GROUP OÜ Kaubavedu maanteel | 2,496 € |
| 4673 | Tizana OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,495 € |
| 4674 | MMModerbars OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 2,493 € |
| 4675 | Osaühing RONISAN Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 2,481 € |
| 4676 | Vasilisa Aleksandrova UÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,480 € |
| 4677 | RTL Consult OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 2,479 € |
| 4678 | Ecomak Osaühing Küünetehnikuteenused | 2,476 € |
| 4679 | OÜ Coach Me Yoga Muu spordiõpe | 2,476 € |
| 4680 | VIRU ENTERPRISE OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 2,468 € |
| 4681 | Baltic Fishing Tackle OÜ Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 2,467 € |
| 4682 | Osaühing VAGAS KAKS TUHAT Reisibüroode tegevus | 2,458 € |
| 4683 | Primm OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,450 € |
| 4684 | SWELL SERVICE Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,443 € |
| 4685 | OÜ Glamtech Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,415 € |
| 4686 | Hooneühistu NARVA RAHU Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 2,413 € |
| 4687 | Osovik OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 2,410 € |
| 4688 | Osaühing STRATENA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 4689 | OÜ MADEIN MEDIA Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 2,395 € |
| 4690 | OÜ VIVANAILS Lemmikloomade hooldamine | 2,382 € |
| 4691 | Amelfa OÜ Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 2,373 € |
| 4692 | OÜ MERYMAAT Muude tarbeesemete ja kodutarvete parandus | 2,360 € |
| 4693 | Prem OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,339 € |
| 4694 | Osaühing Auto Kiirvaruosad Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 2,337 € |
| 4695 | Logowest OÜ Veoste ekspedeerimine | 2,325 € |
| 4696 | HAPPYTiME USALDUSÜHING Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,325 € |
| 4697 | Volonia OÜ Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 2,325 € |
| 4698 | Õlleateljee OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,319 € |
| 4699 | OÜ Antelin Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,310 € |
| 4700 | M.I. MERIVARA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,304 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.