Revenue TOP 2020 · Muu puhastustegevus
Based on 2020 annual reports · Source: Estonian business register
- 603,105 €Muu puhastustegevus
- 134,119 €Muu puhastustegevus
- 96,079 €Muu puhastustegevus
- 70,593 €Muu puhastustegevus
- 68,363 €Muu puhastustegevus
- 65,294 €Muu puhastustegevus
- 48,296 €Muu puhastustegevus
- 38,122 €Muu puhastustegevus
- 37,655 €Muu puhastustegevus
- 29,145 €Muu puhastustegevus
- 24,728 €Muu puhastustegevus
- 19,230 €Muu puhastustegevus
- 17,993 €Muu puhastustegevus
- 17,383 €Muu puhastustegevus
- 13,890 €Muu puhastustegevus
- 12,188 €Muu puhastustegevus
- 17RRR OÜ12,047 €Muu puhastustegevus
- 10,500 €Muu puhastustegevus
- 19UjaVK OÜ9,162 €Muu puhastustegevus
- 7,329 €Muu puhastustegevus
- 6,873 €Muu puhastustegevus
- 6,484 €Muu puhastustegevus
- 5,980 €Muu puhastustegevus
- 5,355 €Muu puhastustegevus
- 4,480 €Muu puhastustegevus
- 4,197 €Muu puhastustegevus
- 3,890 €Muu puhastustegevus
- 3,787 €Muu puhastustegevus
- 2,856 €Muu puhastustegevus
- 2,852 €Muu puhastustegevus
- 2,517 €Muu puhastustegevus
- 1,970 €Muu puhastustegevus
- 33SodaX OÜ1,653 €Muu puhastustegevus
- 1,224 €Muu puhastustegevus
- 1,200 €Muu puhastustegevus
- 160 €Muu puhastustegevus
- 150 €Muu puhastustegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | OPTIMA MARINE OÜ Muu puhastustegevus | 603,105 € |
| 2 | Modyks OÜ Muu puhastustegevus | 134,119 € |
| 3 | Eventlux OÜ Muu puhastustegevus | 96,079 € |
| 4 | M&H Trading Group OÜ Muu puhastustegevus | 70,593 € |
| 5 | Ridala Kaubandus OÜ Muu puhastustegevus | 68,363 € |
| 6 | MCCV Holding OÜ Muu puhastustegevus | 65,294 € |
| 7 | OÜ Suvetuba Muu puhastustegevus | 48,296 € |
| 8 | Pontratoris OÜ Muu puhastustegevus | 38,122 € |
| 9 | Pipefy OÜ Muu puhastustegevus | 37,655 € |
| 10 | Matesen Grupp OÜ Muu puhastustegevus | 29,145 € |
| 11 | Tehnikapark OÜ Muu puhastustegevus | 24,728 € |
| 12 | CHARD GRUPP OÜ Muu puhastustegevus | 19,230 € |
| 13 | Osaühing Revalto Muu puhastustegevus | 17,993 € |
| 14 | NOVASIGHT INTECH OÜ Muu puhastustegevus | 17,383 € |
| 15 | CheRoSa OÜ Muu puhastustegevus | 13,890 € |
| 16 | E-Clean OÜ Muu puhastustegevus | 12,188 € |
| 17 | RRR OÜ Muu puhastustegevus | 12,047 € |
| 18 | Kambja Soojus OÜ Muu puhastustegevus | 10,500 € |
| 19 | UjaVK OÜ Muu puhastustegevus | 9,162 € |
| 20 | Diivanipuhastus OÜ Muu puhastustegevus | 7,329 € |
| 21 | Hilston OÜ Muu puhastustegevus | 6,873 € |
| 22 | inPuri OÜ Muu puhastustegevus | 6,484 € |
| 23 | OÜ Veronika Muu puhastustegevus | 5,980 € |
| 24 | Tolmurullivaba OÜ Muu puhastustegevus | 5,355 € |
| 25 | OÜ KRM & Co Muu puhastustegevus | 4,480 € |
| 26 | osaühing GARISIM Muu puhastustegevus | 4,197 € |
| 27 | MedPort OÜ Muu puhastustegevus | 3,890 € |
| 28 | Weinpalu OÜ Muu puhastustegevus | 3,787 € |
| 29 | AK Pluss OÜ Muu puhastustegevus | 2,856 € |
| 30 | Vaibapuhastus OÜ Muu puhastustegevus | 2,852 € |
| 31 | Osaühing AUTIRA METALL Muu puhastustegevus | 2,517 € |
| 32 | Aldsvider OÜ Muu puhastustegevus | 1,970 € |
| 33 | SodaX OÜ Muu puhastustegevus | 1,653 € |
| 34 | OÜ K&M Solutions Muu puhastustegevus | 1,224 € |
| 35 | Heyman and Son Profit Sharing OÜ Muu puhastustegevus | 1,200 € |
| 36 | ProfPower Rent OÜ Muu puhastustegevus | 160 € |
| 37 | Sanitizer OÜ Muu puhastustegevus | 150 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.