Revenue TOP 2020 · Suhtekorraldus ja teabevahetus
211 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 486 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 467 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 203OÜ StyleUp398 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 373 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 350 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 350 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 260 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 214 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 209OÜ Pügal110 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 100 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 67 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 201 | OÜ Õigekirjagurmaan Suhtekorraldus ja teabevahetus | 486 € |
| 202 | KLSR Public OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 467 € |
| 203 | OÜ StyleUp Suhtekorraldus ja teabevahetus | 398 € |
| 204 | Sidrunid ja Siilid OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 373 € |
| 205 | Alexehitaja OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 350 € |
| 206 | Strive Vibe OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 350 € |
| 207 | Estonished OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 260 € |
| 208 | InspireCom OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 214 € |
| 209 | OÜ Pügal Suhtekorraldus ja teabevahetus | 110 € |
| 210 | Hoper Invest OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 100 € |
| 211 | Vister Consulting OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 67 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.