Revenue TOP 2020 · Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
1,376 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 1001MLT Elekter OÜ10,607 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1002MRS Pure OÜ10,600 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 10,595 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1004Roosaken OÜ10,575 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1005MiMEE OÜ10,527 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1006AcRef Holding OÜ10,500 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1007Struo OÜ10,500 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1008SNT OÜ10,461 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 10,460 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 10,400 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1011Strukting OÜ10,400 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1012OÜ Altan PLUS10,376 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1013SEM Capital OÜ10,360 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1014Reeper Grupp OÜ10,355 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1015A/C JAHUTUS OÜ10,327 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1016EHITUSPLAAN OÜ10,300 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1017Heatrix OÜ10,250 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1018OÜ Norwood Group10,215 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1019VIFPartner OÜ10,189 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1020Samvest OÜ10,160 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1021Kalute OÜ10,134 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1022Jusip ehitus OÜ10,080 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1023Vikering OÜ10,078 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1024MLK Projekt OÜ10,056 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 10,030 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1026Solare OÜ10,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1027Holbrain OÜ9,950 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1028Heveref OÜ9,919 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,893 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1030Lineman OÜ9,815 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1031Kulon Energy OÜ9,621 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1032OÜ Frii9,595 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1033Ehitustellija OÜ9,595 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,530 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,490 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,478 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1037EVVAH OÜ9,400 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,347 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1039Kaltech OÜ9,320 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,290 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,240 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1042San-Disain OÜ9,239 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,205 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1044OÜ Anvar haldus9,205 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1045osaühing Tarind9,185 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,150 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1047OÜ Arba Minch LP9,124 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,063 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,012 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1050OÜ Tektor9,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1051Prema Trade OÜ9,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 9,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1053Ventpluss OÜ8,971 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 8,970 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1055AR Capital OÜ8,890 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 8,865 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1057Studio Alte OÜ8,750 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1058Domus Projekt OÜ8,738 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1059OÜ Kadar Ehitus8,667 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 8,600 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1061OÜ 2T Projekt8,507 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1062ELTP OÜ8,419 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1063Heimdal Osaühing8,390 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1064OÜ N ja N Varad8,250 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1065SYNERGEIN OÜ8,183 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1066OÜ MG Projekt7,970 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,963 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1068Osaühing A Pulse7,940 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1069DIRIGENT OÜ7,925 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1070Kasutusluba OÜ7,908 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1071Osaühing Bibigon7,895 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,855 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,805 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,792 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,698 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1076OÜ Alar Just7,637 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1077EPM Ehitus OÜ7,597 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1078Rotech OÜ7,582 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1079OÜ Inskale7,579 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1080Osaühing OODEN7,550 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1081OÜ Naagel Ehitus7,550 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1082Osaühing Fasola7,528 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,475 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,350 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1085AG BYGG OÜ7,286 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,285 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1087Naelapea OÜ7,275 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1088Seadustame OÜ7,265 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1089Von Stryk OÜ7,250 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1090MIMA INVEST OÜ7,208 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1091Base Moment OÜ7,195 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 7,150 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1093GERREN OÜ7,141 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1094osaühing Ekif7,130 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1095MiniProduct OÜ7,085 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1096Invidia OÜ7,058 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1097Stern Consult OÜ7,034 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1098EV Ettevõtted OÜ6,967 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 6,920 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 6,900 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1001 | MLT Elekter OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,607 € |
| 1002 | MRS Pure OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,600 € |
| 1003 | Osaühing Saarlase Vara Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,595 € |
| 1004 | Roosaken OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,575 € |
| 1005 | MiMEE OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,527 € |
| 1006 | AcRef Holding OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,500 € |
| 1007 | Struo OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,500 € |
| 1008 | SNT OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,461 € |
| 1009 | Reaktiivprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,460 € |
| 1010 | Järelevalve Teenus OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,400 € |
| 1011 | Strukting OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,400 € |
| 1012 | OÜ Altan PLUS Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,376 € |
| 1013 | SEM Capital OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,360 € |
| 1014 | Reeper Grupp OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,355 € |
| 1015 | A/C JAHUTUS OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,327 € |
| 1016 | EHITUSPLAAN OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,300 € |
| 1017 | Heatrix OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,250 € |
| 1018 | OÜ Norwood Group Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,215 € |
| 1019 | VIFPartner OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,189 € |
| 1020 | Samvest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,160 € |
| 1021 | Kalute OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,134 € |
| 1022 | Jusip ehitus OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,080 € |
| 1023 | Vikering OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,078 € |
| 1024 | MLK Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,056 € |
| 1025 | Inseneribüroo Aivar Napits OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,030 € |
| 1026 | Solare OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 10,000 € |
| 1027 | Holbrain OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,950 € |
| 1028 | Heveref OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,919 € |
| 1029 | Longview Capital OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,893 € |
| 1030 | Lineman OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,815 € |
| 1031 | Kulon Energy OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,621 € |
| 1032 | OÜ Frii Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,595 € |
| 1033 | Ehitustellija OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,595 € |
| 1034 | Eritöö Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,530 € |
| 1035 | Osaühing CONSULTING ENGINEER Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,490 € |
| 1036 | osaühing CUCULUS CONSULT Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,478 € |
| 1037 | EVVAH OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,400 € |
| 1038 | Kvintaal Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,347 € |
| 1039 | Kaltech OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,320 € |
| 1040 | Ribbon Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,290 € |
| 1041 | Usaldusühing Balt Ehitusprojekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,240 € |
| 1042 | San-Disain OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,239 € |
| 1043 | OÜ Meer Inseneribüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,205 € |
| 1044 | OÜ Anvar haldus Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,205 € |
| 1045 | osaühing Tarind Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,185 € |
| 1046 | OÜ Electrical Solutions Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,150 € |
| 1047 | OÜ Arba Minch LP Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,124 € |
| 1048 | osaühing Raba Projekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,063 € |
| 1049 | Architrav Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,012 € |
| 1050 | OÜ Tektor Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,000 € |
| 1051 | Prema Trade OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,000 € |
| 1052 | architectural glazing scandinavia OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,000 € |
| 1053 | Ventpluss OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,971 € |
| 1054 | osaühing Ivo Jäägeri Projekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,970 € |
| 1055 | AR Capital OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,890 € |
| 1056 | Urb Ehitus Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,865 € |
| 1057 | Studio Alte OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,750 € |
| 1058 | Domus Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,738 € |
| 1059 | OÜ Kadar Ehitus Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,667 € |
| 1060 | osaühing NORTIM EHITUS Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,600 € |
| 1061 | OÜ 2T Projekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,507 € |
| 1062 | ELTP OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,419 € |
| 1063 | Heimdal Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,390 € |
| 1064 | OÜ N ja N Varad Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,250 € |
| 1065 | SYNERGEIN OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,183 € |
| 1066 | OÜ MG Projekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,970 € |
| 1067 | OÜ Pikaru Projektid Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,963 € |
| 1068 | Osaühing A Pulse Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,940 € |
| 1069 | DIRIGENT OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,925 € |
| 1070 | Kasutusluba OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,908 € |
| 1071 | Osaühing Bibigon Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,895 € |
| 1072 | Osaühing ARCHIRENDER Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,855 € |
| 1073 | Kvaliteetprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,805 € |
| 1074 | RK Arhitektuuribüroo OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,792 € |
| 1075 | Osaühing AHTI ALL Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,698 € |
| 1076 | OÜ Alar Just Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,637 € |
| 1077 | EPM Ehitus OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,597 € |
| 1078 | Rotech OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,582 € |
| 1079 | OÜ Inskale Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,579 € |
| 1080 | Osaühing OODEN Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,550 € |
| 1081 | OÜ Naagel Ehitus Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,550 € |
| 1082 | Osaühing Fasola Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,528 € |
| 1083 | ELEKTER JA AUTOMAATIKA OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,475 € |
| 1084 | Ecotex Project OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,350 € |
| 1085 | AG BYGG OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,286 € |
| 1086 | Osaühing Projekt ja Ehitus Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,285 € |
| 1087 | Naelapea OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,275 € |
| 1088 | Seadustame OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,265 € |
| 1089 | Von Stryk OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,250 € |
| 1090 | MIMA INVEST OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,208 € |
| 1091 | Base Moment OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,195 € |
| 1092 | Rolson Building Business OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,150 € |
| 1093 | GERREN OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,141 € |
| 1094 | osaühing Ekif Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,130 € |
| 1095 | MiniProduct OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,085 € |
| 1096 | Invidia OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,058 € |
| 1097 | Stern Consult OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,034 € |
| 1098 | EV Ettevõtted OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 6,967 € |
| 1099 | Osaühing Norden Halduse Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 6,920 € |
| 1100 | OÜ Inseneribüroo K.Pint Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 6,900 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.