Revenue TOP 2020 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,067 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 2101OÜ Anvileiro16,301 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2102osaühing ANTE PR16,296 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,286 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,277 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2105Fynamics OÜ16,262 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,239 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2107Odintor OÜ16,238 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2108Audor Assets OÜ16,232 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2109Baltik Büroo OÜ16,228 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2110NPR Büroo OÜ16,212 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2111Robertom OÜ16,211 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2112EE-Accounting OÜ16,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2113Picasso OÜ16,181 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2114OÜ Lembel16,175 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,169 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2116OÜ Eclov16,155 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2117OSAÜHING MARENE16,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,149 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,148 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2120Toonipood OÜ16,134 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,121 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2122Stulrutuf OÜ16,107 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2123Est-finants OÜ16,096 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,095 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2125Buhgalter OÜ16,081 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2126Aleoria OÜ16,079 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2127Üheksa Mõõdet OÜ16,060 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2128osaühing Fretra16,053 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2129Absolvo OÜ16,049 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2130OÜ Finantsraamat16,044 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2131Dalle Stelle OÜ16,043 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2132Aasland OÜ16,043 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2133Helandria OÜ16,042 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2134ProfitKey OÜ16,037 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2135Ancheta OÜ16,033 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2136EDELISG OÜ16,027 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2137ENAAVE OÜ16,012 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,004 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2139FRC Teenused OÜ16,000 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2140BFY Service OÜ15,977 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2141MaNuRa OÜ15,975 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2142AVRP OÜ15,971 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2143OÜ PARASMÄE15,960 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2144Reegor Osaühing15,959 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,954 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2146Krisjar OÜ15,940 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,922 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,896 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,868 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,836 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2151KalFin OÜ15,836 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2152Bonestion OÜ15,830 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2153Aventi Plus OÜ15,768 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2154Osaühing Olmet-V15,765 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2155Logiraamat OÜ15,758 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2156Tiivo OÜ15,756 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,752 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2158ERB Services OÜ15,748 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2159Valge Liblika OÜ15,747 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2160Osaühing VL & US15,743 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2161OÜ AUGUSTA ANA15,732 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,722 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2163Grettar OÜ15,720 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2164Mesorek OÜ15,714 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2165OÜ Greenwich15,713 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,713 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,702 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2168OÜ HEMERA15,696 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2169K&T Projekt OÜ15,696 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2170Rataspere OÜ15,693 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2171Kalne Projekt OÜ15,689 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,685 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,684 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2174OÜ Parlanks15,671 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,655 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2176Aažio Kaks OÜ15,650 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2177FPS Advisors OÜ15,640 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,638 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2179Sulg OÜ15,630 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,621 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,602 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2182OÜ Uue RMP15,600 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,600 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2184Gold Account OÜ15,594 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2185OÜ Ledestrom15,591 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2186Delaade OÜ15,584 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2187Geverbe OÜ15,575 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,572 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2189Triaal Audit OÜ15,555 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,555 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2191Finantsrebane OÜ15,547 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2192Rovita Pluss OÜ15,543 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,537 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,535 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2195OÜ Käive15,529 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,506 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2197OÜ Azarto15,504 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,500 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2199Jansip OÜ15,500 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2200ELNA Invest OÜ15,483 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2101 | OÜ Anvileiro Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,301 € |
| 2102 | osaühing ANTE PR Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,296 € |
| 2103 | Meniveks Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,286 € |
| 2104 | Anneli Arvepidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,277 € |
| 2105 | Fynamics OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,262 € |
| 2106 | KMTD Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,239 € |
| 2107 | Odintor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,238 € |
| 2108 | Audor Assets OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,232 € |
| 2109 | Baltik Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,228 € |
| 2110 | NPR Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,212 € |
| 2111 | Robertom OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,211 € |
| 2112 | EE-Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,200 € |
| 2113 | Picasso OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,181 € |
| 2114 | OÜ Lembel Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,175 € |
| 2115 | osaühing HP Partnerid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,169 € |
| 2116 | OÜ Eclov Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,155 € |
| 2117 | OSAÜHING MARENE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,150 € |
| 2118 | OÜ A.S. Raamatupidamine Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,149 € |
| 2119 | Haiba Financials OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,148 € |
| 2120 | Toonipood OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,134 € |
| 2121 | Heureka Accounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,121 € |
| 2122 | Stulrutuf OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,107 € |
| 2123 | Est-finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,096 € |
| 2124 | Osaühing EUROLAN EST Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,095 € |
| 2125 | Buhgalter OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,081 € |
| 2126 | Aleoria OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,079 € |
| 2127 | Üheksa Mõõdet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,060 € |
| 2128 | osaühing Fretra Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,053 € |
| 2129 | Absolvo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,049 € |
| 2130 | OÜ Finantsraamat Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,044 € |
| 2131 | Dalle Stelle OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,043 € |
| 2132 | Aasland OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,043 € |
| 2133 | Helandria OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,042 € |
| 2134 | ProfitKey OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,037 € |
| 2135 | Ancheta OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,033 € |
| 2136 | EDELISG OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,027 € |
| 2137 | ENAAVE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,012 € |
| 2138 | Almandia Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,004 € |
| 2139 | FRC Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,000 € |
| 2140 | BFY Service OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,977 € |
| 2141 | MaNuRa OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,975 € |
| 2142 | AVRP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,971 € |
| 2143 | OÜ PARASMÄE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,960 € |
| 2144 | Reegor Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,959 € |
| 2145 | OSAÜHING PRONKSI ARVESTUSABI Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,954 € |
| 2146 | Krisjar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,940 € |
| 2147 | Maryl Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,922 € |
| 2148 | Osaühing Merjam Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,896 € |
| 2149 | osaühing A.E.GRUBERG Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,868 € |
| 2150 | R-Status osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,836 € |
| 2151 | KalFin OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,836 € |
| 2152 | Bonestion OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,830 € |
| 2153 | Aventi Plus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,768 € |
| 2154 | Osaühing Olmet-V Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,765 € |
| 2155 | Logiraamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,758 € |
| 2156 | Tiivo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,756 € |
| 2157 | Osaühing ManLand Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,752 € |
| 2158 | ERB Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,748 € |
| 2159 | Valge Liblika OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,747 € |
| 2160 | Osaühing VL & US Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,743 € |
| 2161 | OÜ AUGUSTA ANA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,732 € |
| 2162 | Osaühing Gilderoy Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,722 € |
| 2163 | Grettar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,720 € |
| 2164 | Mesorek OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,714 € |
| 2165 | OÜ Greenwich Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,713 € |
| 2166 | Osaühing NETRE FINANCE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,713 € |
| 2167 | ColorPlan Expert OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,702 € |
| 2168 | OÜ HEMERA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,696 € |
| 2169 | K&T Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,696 € |
| 2170 | Rataspere OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,693 € |
| 2171 | Kalne Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,689 € |
| 2172 | CELTIS FINANCE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,685 € |
| 2173 | ACS Smart Solutions OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,684 € |
| 2174 | OÜ Parlanks Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,671 € |
| 2175 | Emele Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,655 € |
| 2176 | Aažio Kaks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,650 € |
| 2177 | FPS Advisors OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,640 € |
| 2178 | Raamatuhaldjas OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,638 € |
| 2179 | Sulg OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,630 € |
| 2180 | Osaühing Kalli Kontor Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,621 € |
| 2181 | TT Raamatupidamise OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,602 € |
| 2182 | OÜ Uue RMP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,600 € |
| 2183 | Verbum Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,600 € |
| 2184 | Gold Account OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,594 € |
| 2185 | OÜ Ledestrom Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,591 € |
| 2186 | Delaade OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,584 € |
| 2187 | Geverbe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,575 € |
| 2188 | MVAP Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,572 € |
| 2189 | Triaal Audit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,555 € |
| 2190 | V&A Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,555 € |
| 2191 | Finantsrebane OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,547 € |
| 2192 | Rovita Pluss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,543 € |
| 2193 | Kermalen raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,537 € |
| 2194 | Seven Holding Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,535 € |
| 2195 | OÜ Käive Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,529 € |
| 2196 | Interbüroo Central OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,506 € |
| 2197 | OÜ Azarto Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,504 € |
| 2198 | osaühing Velisker Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,500 € |
| 2199 | Jansip OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,500 € |
| 2200 | ELNA Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,483 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.