Revenue TOP 2020 · Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
108 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 101AutoPapa OÜ1,823 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 102Westgroup OÜ1,704 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 103KL Ehitus OÜ1,440 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1,000 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 613 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 468 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 368 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 108OÜ Geranimo280 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 101 | AutoPapa OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 1,823 € |
| 102 | Westgroup OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 1,704 € |
| 103 | KL Ehitus OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 1,440 € |
| 104 | osaühing UNIEN Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 1,000 € |
| 105 | Lageda Rent OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 613 € |
| 106 | Eliit Puksiir OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 468 € |
| 107 | OSAÜHING MESTEK TRANSPORT Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 368 € |
| 108 | OÜ Geranimo Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 280 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.