Revenue TOP 2020 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
3,859 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 248,381 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 902Rubikon OÜ247,765 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 247,562 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 247,473 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 246,969 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 906Buildiko OÜ246,871 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 246,090 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 246,087 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 909Menstroy OÜ245,895 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 910OÜ ETNIKA245,606 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 244,673 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 243,813 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 913Navicon OÜ243,215 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 914Crand OÜ243,179 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 915Byggercom OÜ243,017 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 242,832 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 917OÜ Ferreiro242,650 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 242,432 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 242,247 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 241,257 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 921Serent OÜ240,886 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 922Mansion OÜ240,675 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 240,647 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 240,621 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 240,606 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 240,061 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 240,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 928VRS GRUPP OÜ239,977 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 239,751 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 239,690 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 239,590 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 239,335 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 933Almader OÜ239,256 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 934After 7 OÜ239,195 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 935OÜ Conum239,170 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 239,040 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 937ELEMENT-E OÜ238,871 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 238,358 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 939OÜ Kauerk238,290 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 238,044 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 238,042 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 942Kunnely OÜ237,628 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 237,297 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 944Clarinet OÜ236,986 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 945Diraton OÜ236,505 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 235,791 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 235,344 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 234,862 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 949Ardiko OÜ233,906 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 233,797 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 233,206 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 952Cenex OÜ232,824 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 232,703 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 232,257 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 232,132 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 232,054 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 957MELTEN OÜ231,542 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 230,766 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 959Konehit OÜ230,167 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 230,149 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 230,100 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 962OÜ Rekto229,794 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 963OÜ FranMir229,168 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 228,602 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 965OÜ Teokarp228,428 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 966Snitbygg OÜ228,362 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 228,303 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 968Tarobi OÜ228,217 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 227,845 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 970Ärikoda OÜ227,810 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 971Reloft OÜ227,051 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 227,017 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 973Tegmento OÜ226,732 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 226,650 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 226,421 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 976Lääne OÜ226,067 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 977Kukats OÜ225,771 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 978OÜ INKKU225,398 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 979Ranual OÜ225,361 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 225,325 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 225,258 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 982Jahbygg OÜ224,526 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 224,401 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 984Rismar OÜ224,389 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 223,732 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 223,474 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 987Alfabuild OÜ223,022 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 988Danata OÜ222,696 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 989OÜ EKO MAJAD222,372 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 990Rimark OÜ222,357 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 991E-SILD OÜ222,097 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 992EcoClas OÜ222,067 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 222,052 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 221,971 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 220,894 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 996Rufeks OÜ220,801 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 220,237 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 998Menitol OÜ220,021 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 219,675 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1000OÜ KAH219,655 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 901 | EUROST GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 248,381 € |
| 902 | Rubikon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 247,765 € |
| 903 | JKE EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 247,562 € |
| 904 | RevalEst Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 247,473 € |
| 905 | PVT HALDUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 246,969 € |
| 906 | Buildiko OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 246,871 € |
| 907 | Osaühing WORCLY Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 246,090 € |
| 908 | OÜ Karumed Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 246,087 € |
| 909 | Menstroy OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 245,895 € |
| 910 | OÜ ETNIKA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 245,606 € |
| 911 | Osaühing Greeman Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 244,673 € |
| 912 | OÜ Mega Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 243,813 € |
| 913 | Navicon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 243,215 € |
| 914 | Crand OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 243,179 € |
| 915 | Byggercom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 243,017 € |
| 916 | Artifex Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 242,832 € |
| 917 | OÜ Ferreiro Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 242,650 € |
| 918 | Osaühing Stamer Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 242,432 € |
| 919 | OÜ LANDEKSPRESS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 242,247 € |
| 920 | HOVOLD Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 241,257 € |
| 921 | Serent OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,886 € |
| 922 | Mansion OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,675 € |
| 923 | Meistri Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,647 € |
| 924 | Aawar Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,621 € |
| 925 | Osaühing Eramu Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,606 € |
| 926 | Osaühing SERVO GRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,061 € |
| 927 | OÜ Tooman Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,000 € |
| 928 | VRS GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,977 € |
| 929 | Metri Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,751 € |
| 930 | Saareko Majad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,690 € |
| 931 | Osaühing AKNAMEISTER Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,590 € |
| 932 | RARE Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,335 € |
| 933 | Almader OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,256 € |
| 934 | After 7 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,195 € |
| 935 | OÜ Conum Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,170 € |
| 936 | BOSSRIX EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,040 € |
| 937 | ELEMENT-E OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 238,871 € |
| 938 | Osaühing Carmemar Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 238,358 € |
| 939 | OÜ Kauerk Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 238,290 € |
| 940 | HALM-INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 238,044 € |
| 941 | Osaühing WINTERS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 238,042 € |
| 942 | Kunnely OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 237,628 € |
| 943 | OÜ Cityehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 237,297 € |
| 944 | Clarinet OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 236,986 € |
| 945 | Diraton OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 236,505 € |
| 946 | Ardnek Teenus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 235,791 € |
| 947 | Ehitus Kiirabi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 235,344 € |
| 948 | Baltic Element OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 234,862 € |
| 949 | Ardiko OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 233,906 € |
| 950 | Nordest Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 233,797 € |
| 951 | osaühing VEXON EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 233,206 € |
| 952 | Cenex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 232,824 € |
| 953 | Osaühing FERTELOR GRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 232,703 € |
| 954 | OÜ Ehitusviis Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 232,257 € |
| 955 | Guru Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 232,132 € |
| 956 | Just Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 232,054 € |
| 957 | MELTEN OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 231,542 € |
| 958 | Kodu Kuubis OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,766 € |
| 959 | Konehit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,167 € |
| 960 | LINPRO Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,149 € |
| 961 | TEIWAZ EHITUS GROUP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,100 € |
| 962 | OÜ Rekto Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 229,794 € |
| 963 | OÜ FranMir Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 229,168 € |
| 964 | osaühing M.N.A. Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,602 € |
| 965 | OÜ Teokarp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,428 € |
| 966 | Snitbygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,362 € |
| 967 | Eerma Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,303 € |
| 968 | Tarobi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,217 € |
| 969 | Viideco Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,845 € |
| 970 | Ärikoda OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,810 € |
| 971 | Reloft OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,051 € |
| 972 | Retrok Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,017 € |
| 973 | Tegmento OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 226,732 € |
| 974 | ALFANORD EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 226,650 € |
| 975 | arilehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 226,421 € |
| 976 | Lääne OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 226,067 € |
| 977 | Kukats OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 225,771 € |
| 978 | OÜ INKKU Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 225,398 € |
| 979 | Ranual OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 225,361 € |
| 980 | TMS Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 225,325 € |
| 981 | InvestZone OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 225,258 € |
| 982 | Jahbygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 224,526 € |
| 983 | ELEGANT EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 224,401 € |
| 984 | Rismar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 224,389 € |
| 985 | Osaühing Estmer Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,732 € |
| 986 | OSAÜHING MINUMAJA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,474 € |
| 987 | Alfabuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,022 € |
| 988 | Danata OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,696 € |
| 989 | OÜ EKO MAJAD Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,372 € |
| 990 | Rimark OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,357 € |
| 991 | E-SILD OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,097 € |
| 992 | EcoClas OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,067 € |
| 993 | Osaühing DRS Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,052 € |
| 994 | Osaühing Reigotel Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 221,971 € |
| 995 | Osaühing CS Holding and Management Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,894 € |
| 996 | Rufeks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,801 € |
| 997 | JK Timber osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,237 € |
| 998 | Menitol OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,021 € |
| 999 | Rastuk Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 219,675 € |
| 1000 | OÜ KAH Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 219,655 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.