Revenue TOP 2020 · Mehaaniline metallitöötlus
208 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 201Veikorelv OÜ4,195 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3,865 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3,340 €Mehaaniline metallitöötlus
- 204Davelmar OÜ2,950 €Mehaaniline metallitöötlus
- 205RaudTuli OÜ2,930 €Mehaaniline metallitöötlus
- 206JAKOWOOD OÜ2,774 €Mehaaniline metallitöötlus
- 207Rometek OÜ2,592 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1,200 €Mehaaniline metallitöötlus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 201 | Veikorelv OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 4,195 € |
| 202 | Norde Sepad OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 3,865 € |
| 203 | Remontdirect OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 3,340 € |
| 204 | Davelmar OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2,950 € |
| 205 | RaudTuli OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2,930 € |
| 206 | JAKOWOOD OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2,774 € |
| 207 | Rometek OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2,592 € |
| 208 | NMC Group Finland OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 1,200 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.