Revenue TOP 2020 · Viljandi maakond
2,993 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 2201MILENRAMA OÜ8,049 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,032 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 220343 ASJA OÜ8,025 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2204ElectIT Net OÜ8,018 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 8,016 €Kodu- ja ehiskeraamika tootmine
- 2206Sudo OÜ8,013 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2207D Salong OÜ8,011 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 8,002 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 2209Leksa Katused OÜ8,000 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2210OÜ AULIS7,920 €Heliloome
- 2211OÜ Järvekuru7,914 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 7,903 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2213Finantskontor OÜ7,893 €Puhkemajad
- 7,860 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 2215Salupõld OÜ7,850 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 2216Nandipur OÜ7,816 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 7,802 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2218Osaühing Raguni7,780 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2219Garaaž 8 OÜ7,771 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 7,764 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 2221Kingu Sahver OÜ7,735 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 7,718 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2223Tokerpilli OÜ7,680 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 7,650 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 7,641 €Programmeerimine
- 7,640 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 7,622 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 2228TALUAND OÜ7,620 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 2229kõrvapai OÜ7,611 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 2230Nordveis OÜ7,600 €Segapõllumajandus
- 7,587 €Metallpindade katmine
- 7,584 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2233OÜ Claribel7,509 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2234Mahemoos OÜ7,509 €Taimekasvatuse abitegevused
- 7,480 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 7,455 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 7,441 €Külaliskorterid
- 2238Osaühing E.Tolli7,439 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 2239Liisa Nurk OÜ7,439 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,391 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 7,374 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2242TK Cave OÜ7,368 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2243Pauna OÜ7,349 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 7,318 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2245Kõõru Talu OÜ7,318 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2246Osaühing Koval7,292 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 7,289 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 2248OÜ Vend Jaan7,288 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 7,282 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2250Brossten OÜ7,276 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 2251OÜ PUUKAMBER7,237 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2252Merriko OÜ7,224 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2253Kev Arts OÜ7,220 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2254Nõelapadi OÜ7,212 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2255MULTITRAAT OÜ7,187 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- 2256ISK Teenused OÜ7,169 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2257Gele OÜ7,158 €Pealisrõivaste tootmine
- 2258Munkade maja OÜ7,139 €Külaliskorterid
- 2259OÜ Mallast Mesi7,129 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 2260Mervix disain OÜ7,119 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2261yx Services OÜ7,115 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2262Effect OÜ7,090 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2263OÜ Loomevabadus7,087 €Fotograafia
- 2264OÜ Anwerks7,076 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 2265Reike Team OÜ7,043 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 2266OÜ Siimonstudio7,033 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2267OÜ Siliina7,021 €Restoranitegevus
- 2268OÜ TerraLigare6,979 €Muu mujal liigitamata koolitus
- 6,939 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 2270Osaühing Store6,922 €Toitlustamine üritustel
- 2271OÜ Meie Gabriel6,898 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2272Vaba Käsi OÜ6,889 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 6,887 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 2274Osaühing Arunda6,875 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2275OÜ Ynno6,872 €Muu kunstiloome
- 2276Solidest OÜ6,847 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2277OÜ Peters6,838 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2278Miama OÜ6,818 €Segapõllumajandus
- 2279MULLI OÜ6,812 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2280Osaühing Mahese6,811 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 2281osaühing ESPO6,785 €Elektrienergia tootmine hüdroenergiast
- 2282Osaühing PT Säsi6,754 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 6,743 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 2284Berrichi OÜ6,700 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2285OÜ Kuupealt6,666 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 2286OÜ Võidust grupp6,666 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2287Taksoplex OÜ6,664 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 2288Anni OÜ6,638 €Restoranitegevus
- 2289OÜ Eritoitumine6,587 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 6,587 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont
- 2291Tamme Tikand OÜ6,564 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 6,557 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2293Lauri-Juhani OÜ6,517 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 2294Ameron Assets OÜ6,500 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2295Molentis OÜ6,498 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2296OÜ Nemesia6,450 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 2297MERLOM OÜ6,446 €Veterinaaria
- 2298Dekaflex OÜ6,392 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2299OÜ Mitsem6,377 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 6,362 €Küünetehnikuteenused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2201 | MILENRAMA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,049 € |
| 2202 | Osaühing Normani Äri Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,032 € |
| 2203 | 43 ASJA OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 8,025 € |
| 2204 | ElectIT Net OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 8,018 € |
| 2205 | Ethereal Porcelain OÜ Kodu- ja ehiskeraamika tootmine | 8,016 € |
| 2206 | Sudo OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 8,013 € |
| 2207 | D Salong OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 8,011 € |
| 2208 | Laste- ja Noorteteater REKY OÜ Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 8,002 € |
| 2209 | Leksa Katused OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 8,000 € |
| 2210 | OÜ AULIS Heliloome | 7,920 € |
| 2211 | OÜ Järvekuru Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 7,914 € |
| 2212 | Osaühing IK Tööriided Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 7,903 € |
| 2213 | Finantskontor OÜ Puhkemajad | 7,893 € |
| 2214 | Osaühing Baltic Wanderer Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 7,860 € |
| 2215 | Salupõld OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 7,850 € |
| 2216 | Nandipur OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 7,816 € |
| 2217 | Osaühing Finantra Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,802 € |
| 2218 | Osaühing Raguni Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,780 € |
| 2219 | Garaaž 8 OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 7,771 € |
| 2220 | Rannu projektid OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 7,764 € |
| 2221 | Kingu Sahver OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 7,735 € |
| 2222 | MJVentilatsioon OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus | 7,718 € |
| 2223 | Tokerpilli OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,680 € |
| 2224 | Konsulent Sulev OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 7,650 € |
| 2225 | Global Marketing OÜ Programmeerimine | 7,641 € |
| 2226 | OÜ Universumi Prints Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 7,640 € |
| 2227 | Kaidi Boutique OÜ Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 7,622 € |
| 2228 | TALUAND OÜ Muude vahetoodete hulgimüük | 7,620 € |
| 2229 | kõrvapai OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 7,611 € |
| 2230 | Nordveis OÜ Segapõllumajandus | 7,600 € |
| 2231 | INNOVARE MITTAL OÜ Metallpindade katmine | 7,587 € |
| 2232 | Mona-Lisa Kaubandus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,584 € |
| 2233 | OÜ Claribel Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,509 € |
| 2234 | Mahemoos OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 7,509 € |
| 2235 | Lossimäe Kinnisvara OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 7,480 € |
| 2236 | Flexpoint Grupp OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 7,455 € |
| 2237 | Kingsmen Studios OÜ Külaliskorterid | 7,441 € |
| 2238 | Osaühing E.Tolli Muud kaeve- ja mullatööd | 7,439 € |
| 2239 | Liisa Nurk OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,439 € |
| 2240 | LV Kaubanduse Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,391 € |
| 2241 | Innoveks Grupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,374 € |
| 2242 | TK Cave OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,368 € |
| 2243 | Pauna OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 7,349 € |
| 2244 | Urban Consulting OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 7,318 € |
| 2245 | Kõõru Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 7,318 € |
| 2246 | Osaühing Koval Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 7,292 € |
| 2247 | OÜ VILJANDI TOIDULADU Muude toidukaupade hulgimüük | 7,289 € |
| 2248 | OÜ Vend Jaan Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,288 € |
| 2249 | Link Consulting OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,282 € |
| 2250 | Brossten OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 7,276 € |
| 2251 | OÜ PUUKAMBER Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,237 € |
| 2252 | Merriko OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 7,224 € |
| 2253 | Kev Arts OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 7,220 € |
| 2254 | Nõelapadi OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 7,212 € |
| 2255 | MULTITRAAT OÜ Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | 7,187 € |
| 2256 | ISK Teenused OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,169 € |
| 2257 | Gele OÜ Pealisrõivaste tootmine | 7,158 € |
| 2258 | Munkade maja OÜ Külaliskorterid | 7,139 € |
| 2259 | OÜ Mallast Mesi Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 7,129 € |
| 2260 | Mervix disain OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,119 € |
| 2261 | yx Services OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 7,115 € |
| 2262 | Effect OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,090 € |
| 2263 | OÜ Loomevabadus Fotograafia | 7,087 € |
| 2264 | OÜ Anwerks Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 7,076 € |
| 2265 | Reike Team OÜ Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 7,043 € |
| 2266 | OÜ Siimonstudio Kinofilmide ja videote tootmine | 7,033 € |
| 2267 | OÜ Siliina Restoranitegevus | 7,021 € |
| 2268 | OÜ TerraLigare Muu mujal liigitamata koolitus | 6,979 € |
| 2269 | S.L. Fortified OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 6,939 € |
| 2270 | Osaühing Store Toitlustamine üritustel | 6,922 € |
| 2271 | OÜ Meie Gabriel Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,898 € |
| 2272 | Vaba Käsi OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 6,889 € |
| 2273 | OÜ Pangodi Puusepp Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 6,887 € |
| 2274 | Osaühing Arunda Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,875 € |
| 2275 | OÜ Ynno Muu kunstiloome | 6,872 € |
| 2276 | Solidest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,847 € |
| 2277 | OÜ Peters Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,838 € |
| 2278 | Miama OÜ Segapõllumajandus | 6,818 € |
| 2279 | MULLI OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 6,812 € |
| 2280 | Osaühing Mahese Lamba- ja kitsekasvatus | 6,811 € |
| 2281 | osaühing ESPO Elektrienergia tootmine hüdroenergiast | 6,785 € |
| 2282 | Osaühing PT Säsi Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 6,754 € |
| 2283 | Uue-Kariste Tekstiilikojad OÜ Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 6,743 € |
| 2284 | Berrichi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,700 € |
| 2285 | OÜ Kuupealt Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 6,666 € |
| 2286 | OÜ Võidust grupp Maastiku hooldus ja korrashoid | 6,666 € |
| 2287 | Taksoplex OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 6,664 € |
| 2288 | Anni OÜ Restoranitegevus | 6,638 € |
| 2289 | OÜ Eritoitumine Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 6,587 € |
| 2290 | Rajale Partner OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont | 6,587 € |
| 2291 | Tamme Tikand OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 6,564 € |
| 2292 | Artemart Group OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,557 € |
| 2293 | Lauri-Juhani OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 6,517 € |
| 2294 | Ameron Assets OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 6,500 € |
| 2295 | Molentis OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 6,498 € |
| 2296 | OÜ Nemesia Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 6,450 € |
| 2297 | MERLOM OÜ Veterinaaria | 6,446 € |
| 2298 | Dekaflex OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 6,392 € |
| 2299 | OÜ Mitsem Iluhooldus ja muud iluteenused | 6,377 € |
| 2300 | Vitaest Baltic OÜ Küünetehnikuteenused | 6,362 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.