Revenue TOP 2020 · Pärnu maakond
6,774 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 4001ÜÜRI HALDUS UÜ16,837 €Külaliskorterid
- 16,799 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4003HK Ilusadam OÜ16,785 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 16,783 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 16,763 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 4006Ahimsa OÜ16,761 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 4007Osaühing SLP16,759 €Kinnisvarabüroode tegevus
- 16,751 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 4009MK forest OÜ16,747 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4010OÜ Sains16,743 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4011Kitebest OÜ16,741 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 16,716 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4013osaühing IMINAP16,700 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4014OÜ OKKAD JA TOLM16,698 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 4015OÜ Diskaatsia16,686 €Lillekasvatus
- 16,685 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4017Triinworks OÜ16,683 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 16,664 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,663 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 16,634 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 16,630 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4022Mailapsed OÜ16,617 €Muu mujal liigitamata õpe
- 16,613 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4024Grossu Veod OÜ16,606 €Muu posti- ja kullerteenused
- 4025OÜ Surfit16,597 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4026SIIBER OÜ16,574 €Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük
- 4027Malerii OÜ16,555 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4028Osaühing Rofiter16,532 €Kaubavedu maanteel
- 4029CarFor OÜ16,500 €Muu sisu levitamine
- 4030Upcar OÜ16,488 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4031Muhu Auto OÜ16,460 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4032OÜ Virkvorst16,430 €Arhitektitegevused
- 16,424 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 4034AL Küttepuu OÜ16,406 €Küttepuude tootmine
- 16,401 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,388 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4037VESIRATAS OÜ16,380 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 16,377 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4039MARTMAR OÜ16,374 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4040MK Wood OÜ16,351 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 4041ECUTHERA OÜ16,350 €Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus
- 16,330 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,328 €Külalistemajad
- 4044Alenar OÜ16,317 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4045OÜ Flavesco16,293 €Elektripaigaldustööd
- 4046Materjalivoog OÜ16,275 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 16,273 €Muusika- ja kunstiõpe
- 16,246 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 4049Polarberg OÜ16,233 €Muud posti- ja kullerteenused
- 16,203 €Arhitektitegevused
- 4051Baucon OÜ16,193 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4052Osaühing Ratoon16,186 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,124 €Spordiklubide tegevus
- 16,120 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 4055Berta 6 OÜ16,096 €Arhitektitegevused
- 4056Osaühing Redeger16,083 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 4057Exailos OÜ16,072 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4058RL Mets OÜ16,057 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4059HOT2N OÜ16,046 €Metallpindade katmine
- 16,029 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 16,021 €Toitlustamine üritustel
- 16,009 €Programmeerimine
- 4063Lestauim OÜ15,991 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4064VJV Haldus OÜ15,985 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 15,970 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 4066Marhost OÜ15,964 €Hoonete üldpuhastus
- 4067OÜ Ennu Poisid15,952 €Kaubavedu maanteel
- 4068Energiapark OÜ15,950 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 4069OÜ Butafoor15,939 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 4070Takapõlde OÜ15,936 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 4071Unigo OÜ15,906 €Muu mujal liigitamata õpe
- 15,906 €Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4073Aapol OÜ15,887 €Elektripaigaldustööd
- 4074Endral OÜ15,875 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4075OÜ TRÜHVEL15,868 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4076Pärnumaa Puit OÜ15,839 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 4077TPVent OÜ15,827 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4078Promets OÜ15,817 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4079MÖÖBLI KODA OÜ15,805 €Mööblitootmine
- 15,800 €Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 4081Kivikapital OÜ15,798 €Kaubavedu maanteel
- 4082Buldog OÜ15,770 €Lammutamine
- 4083Tiivo OÜ15,756 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,755 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 15,752 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4086OÜ Pajualuse15,744 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4087OÜ Kulon15,740 €Elektripaigaldustööd
- 4088Meremaa Sadam OÜ15,739 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 4089OÜ AUGUSTA ANA15,732 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,729 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4091Maratika OÜ15,711 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 15,694 €Elektripaigaldustööd
- 4093OÜ Docset15,693 €Muud elektroonilise side teenused
- 15,692 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 15,690 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,652 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 4097Noon OÜ15,647 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4098OÜ Teopaik15,645 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 4099OÜ Bella Ehitus15,645 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 15,643 €Kirjalik ja suuline tõlge
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 4001 | ÜÜRI HALDUS UÜ Külaliskorterid | 16,837 € |
| 4002 | osaühing Rangla Haldus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,799 € |
| 4003 | HK Ilusadam OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 16,785 € |
| 4004 | Osaühing Paatsalu Puhkekeskus Puhkekülad ja puhkelaagrid | 16,783 € |
| 4005 | My Beauty Trade OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 16,763 € |
| 4006 | Ahimsa OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 16,761 € |
| 4007 | Osaühing SLP Kinnisvarabüroode tegevus | 16,759 € |
| 4008 | Osaühing Happy Graphics Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 16,751 € |
| 4009 | MK forest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 16,747 € |
| 4010 | OÜ Sains Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,743 € |
| 4011 | Kitebest OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 16,741 € |
| 4012 | OÜ SSLT Kinnisvarahaldus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,716 € |
| 4013 | osaühing IMINAP Reklaamiagentuuride tegevus | 16,700 € |
| 4014 | OÜ OKKAD JA TOLM Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 16,698 € |
| 4015 | OÜ Diskaatsia Lillekasvatus | 16,686 € |
| 4016 | osaühing KÜTTECENTER Muu mujal liigitamata teenindus | 16,685 € |
| 4017 | Triinworks OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 16,683 € |
| 4018 | Abix Varahaldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,664 € |
| 4019 | osaühing PG Projekt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,663 € |
| 4020 | Osaühing E.A. Partnerid Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 16,634 € |
| 4021 | P.F. Productions osaühing Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 16,630 € |
| 4022 | Mailapsed OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 16,617 € |
| 4023 | osaühing Flementro Mootorsõidukite remont ja hooldus | 16,613 € |
| 4024 | Grossu Veod OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 16,606 € |
| 4025 | OÜ Surfit Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 16,597 € |
| 4026 | SIIBER OÜ Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük | 16,574 € |
| 4027 | Malerii OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 16,555 € |
| 4028 | Osaühing Rofiter Kaubavedu maanteel | 16,532 € |
| 4029 | CarFor OÜ Muu sisu levitamine | 16,500 € |
| 4030 | Upcar OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 16,488 € |
| 4031 | Muhu Auto OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 16,460 € |
| 4032 | OÜ Virkvorst Arhitektitegevused | 16,430 € |
| 4033 | Valge Karussell OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 16,424 € |
| 4034 | AL Küttepuu OÜ Küttepuude tootmine | 16,406 € |
| 4035 | Osaühing Nõmmelind Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,401 € |
| 4036 | Osaühing VANICOM TRADING Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 16,388 € |
| 4037 | VESIRATAS OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 16,380 € |
| 4038 | PRUDENT TEENUS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,377 € |
| 4039 | MARTMAR OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 16,374 € |
| 4040 | MK Wood OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 16,351 € |
| 4041 | ECUTHERA OÜ Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus | 16,350 € |
| 4042 | Tuulest Loodud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,330 € |
| 4043 | osaühing Villa Johanna Külalistemajad | 16,328 € |
| 4044 | Alenar OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 16,317 € |
| 4045 | OÜ Flavesco Elektripaigaldustööd | 16,293 € |
| 4046 | Materjalivoog OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 16,275 € |
| 4047 | Endla Murd Stuudio OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 16,273 € |
| 4048 | Osaühing Merkuris Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 16,246 € |
| 4049 | Polarberg OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 16,233 € |
| 4050 | Arhitektuuribüroo Kuvand Osaühing Arhitektitegevused | 16,203 € |
| 4051 | Baucon OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 16,193 € |
| 4052 | Osaühing Ratoon Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,186 € |
| 4053 | Vertical Fitness OÜ Spordiklubide tegevus | 16,124 € |
| 4054 | Ülle Nettani Raamatupidamise osaühing Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 16,120 € |
| 4055 | Berta 6 OÜ Arhitektitegevused | 16,096 € |
| 4056 | Osaühing Redeger Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 16,083 € |
| 4057 | Exailos OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,072 € |
| 4058 | RL Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 16,057 € |
| 4059 | HOT2N OÜ Metallpindade katmine | 16,046 € |
| 4060 | VIHTRA AGRO OSAÜHING Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 16,029 € |
| 4061 | osaühing Euro Cactus Toitlustamine üritustel | 16,021 € |
| 4062 | Osaühing Stalandia Programmeerimine | 16,009 € |
| 4063 | Lestauim OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 15,991 € |
| 4064 | VJV Haldus OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 15,985 € |
| 4065 | Quentinex Consulting OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 15,970 € |
| 4066 | Marhost OÜ Hoonete üldpuhastus | 15,964 € |
| 4067 | OÜ Ennu Poisid Kaubavedu maanteel | 15,952 € |
| 4068 | Energiapark OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 15,950 € |
| 4069 | OÜ Butafoor Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 15,939 € |
| 4070 | Takapõlde OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 15,936 € |
| 4071 | Unigo OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 15,906 € |
| 4072 | Aeronautical & Nautical Services OÜ Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 15,906 € |
| 4073 | Aapol OÜ Elektripaigaldustööd | 15,887 € |
| 4074 | Endral OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 15,875 € |
| 4075 | OÜ TRÜHVEL Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,868 € |
| 4076 | Pärnumaa Puit OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 15,839 € |
| 4077 | TPVent OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 15,827 € |
| 4078 | Promets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,817 € |
| 4079 | MÖÖBLI KODA OÜ Mööblitootmine | 15,805 € |
| 4080 | Brackmann Arbitrage OÜ Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 15,800 € |
| 4081 | Kivikapital OÜ Kaubavedu maanteel | 15,798 € |
| 4082 | Buldog OÜ Lammutamine | 15,770 € |
| 4083 | Tiivo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,756 € |
| 4084 | Osaühing STV Group Motellid ja muu sarnane majutus | 15,755 € |
| 4085 | Osaühing ManLand Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,752 € |
| 4086 | OÜ Pajualuse Muu mujal liigitamata teenindus | 15,744 € |
| 4087 | OÜ Kulon Elektripaigaldustööd | 15,740 € |
| 4088 | Meremaa Sadam OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 15,739 € |
| 4089 | OÜ AUGUSTA ANA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,732 € |
| 4090 | Osaühing Seikle Vabaks Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 15,729 € |
| 4091 | Maratika OÜ Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 15,711 € |
| 4092 | osaühing IP Elektro Elektripaigaldustööd | 15,694 € |
| 4093 | OÜ Docset Muud elektroonilise side teenused | 15,693 € |
| 4094 | Osaühing Eha Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,692 € |
| 4095 | Stiilne Garderoob OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,690 € |
| 4096 | Privalon Autorent OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 15,652 € |
| 4097 | Noon OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 15,647 € |
| 4098 | OÜ Teopaik Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 15,645 € |
| 4099 | OÜ Bella Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,645 € |
| 4100 | Kiire ja tubli OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 15,643 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.