Revenue TOP 2020 · Lääne maakond
1,680 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 1401Sescenti OÜ2,880 €Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus
- 1402osaühing ALKREM2,876 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1403OÜ Tirre2,870 €Kodu- ja ehiskeraamika tootmine
- 1404Tanska OÜ2,867 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1405Ilusilm OÜ2,862 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1406Hiizy OÜ2,852 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1407Rootiigi Talu OÜ2,825 €Kodumajutused
- 1408OÜ Kriips Count2,820 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,814 €Fotograafia
- 1410Mirev OÜ2,787 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1411Osaühing Ritv2,761 €Merekalapüük
- 2,755 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,755 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,742 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 1415OÜ Apopis2,721 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1416Service Arte OÜ2,719 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2,715 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1418FairPartner OÜ2,686 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1419OÜ SOPLA ARENDUS2,664 €Puhkemajad
- 2,654 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2,650 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1422MindMap OÜ2,648 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1423Piirsalu Jaht OÜ2,620 €Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- 1424SvenKo OÜ2,582 €Puhkemajad
- 1425OÜ Hekor2,557 €Küttepuude tootmine
- 1426A&S CompTech OÜ2,542 €Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent
- 2,540 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1428OÜ GSJK2,535 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1429Verol OÜ2,528 €Fotograafia
- 1430OÜ Tarkure2,520 €Reklaami vahendamine meedias
- 1431KrisKa5 OÜ2,510 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,500 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2,500 €Ajakirjade jm perioodika kirjastamine
- 1434Aktiva MA OÜ2,494 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,471 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1436OÜ Rosa Stellata2,452 €Küünetehnikuteenused
- 1437Radex OÜ2,434 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1438KUPS TEENUSED OÜ2,433 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1439Emairek OÜ2,428 €Külaliskorterid
- 1440Maikli osaühing2,417 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2,400 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1442Loos OÜ2,365 €Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent
- 1443Healer OÜ2,358 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1444Ülejõe OÜ2,345 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1445OÜ SSG JULIANUS2,344 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1446ivarpost OÜ2,304 €Kaubavedu maanteel
- 1447OÜ Sunlain SLK2,265 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1448RBeauty OÜ2,261 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 1449IP Infinita OÜ2,230 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1450LK Embroidery OÜ2,220 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 1451Mountbreak OÜ2,212 €Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük
- 2,169 €Mistahes materjalist akende, uste ja treppide paigaldus
- 1453Indien OÜ2,141 €Puhkemajad
- 1454OÜ Kardal Haldus2,127 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,121 €Keeleõpe
- 1456MGM Vara OÜ2,117 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1457Sahtlinupp OÜ2,116 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1458Osaühing MURIKO2,077 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1459KUUBIKUD OÜ2,068 €Puhkemajad
- 1460OÜ ARULCO2,050 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1461Bruustal OÜ2,032 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 1462OÜ SAERAAM2,025 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2,015 €Lavakunsti abitegevused
- 1464Semnata OÜ2,003 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1465Stylelight OÜ1,975 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1466Goldenprize OÜ1,975 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 1467Eka Liist OÜ1,972 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 1,965 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1469OÜ MÄSS1,920 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 1470Olikor OÜ1,915 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 1471Rihtima OÜ1,900 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1472Tarvir Ehitus OÜ1,900 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1473Vesikivi OÜ1,899 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1474Vormsi Aed OÜ1,885 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1475G Cosmetics UÜ1,880 €Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
- 1,870 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1477OÜ Elma1,867 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,830 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 1479OÜ FotoH1,828 €Fotograafia
- 1480HE GU OÜ1,810 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1481Autotohter OÜ1,743 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 1,742 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,741 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1484Papa Karla OÜ1,695 €Külaliskorterid
- 1485OÜ NUTICOM1,604 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1486OÜ Ökohipi1,594 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 1487OÜ Ridala Tall1,587 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1,573 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 1489KatTan OÜ1,564 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1,545 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1491GAVERT EHITUS OÜ1,542 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,540 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1493Oljatar OÜ1,534 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1,528 €Muusika- ja kunstiõpe
- 1,522 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 1496Kaiketsu OÜ1,500 €Programmeerimine
- 1,482 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1,462 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1499OÜ Ridalane1,440 €Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta
- 1500in arhitekt OÜ1,400 €Muu disainerite tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1401 | Sescenti OÜ Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus | 2,880 € |
| 1402 | osaühing ALKREM Taimekasvatuse abitegevused | 2,876 € |
| 1403 | OÜ Tirre Kodu- ja ehiskeraamika tootmine | 2,870 € |
| 1404 | Tanska OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,867 € |
| 1405 | Ilusilm OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 2,862 € |
| 1406 | Hiizy OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,852 € |
| 1407 | Rootiigi Talu OÜ Kodumajutused | 2,825 € |
| 1408 | OÜ Kriips Count Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,820 € |
| 1409 | Old Hapsal Catering & Events OÜ Fotograafia | 2,814 € |
| 1410 | Mirev OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,787 € |
| 1411 | Osaühing Ritv Merekalapüük | 2,761 € |
| 1412 | Osaühing Patrix Capital Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,755 € |
| 1413 | HAIRbyELISABET OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,755 € |
| 1414 | Urma Talu Mahetootmine Osaühing Büroohaldus ja selle abitegevused | 2,742 € |
| 1415 | OÜ Apopis Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,721 € |
| 1416 | Service Arte OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,719 € |
| 1417 | Osaühing ICC Consult Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,715 € |
| 1418 | FairPartner OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,686 € |
| 1419 | OÜ SOPLA ARENDUS Puhkemajad | 2,664 € |
| 1420 | Vevelile Osaühing Taimekasvatuse abitegevused | 2,654 € |
| 1421 | Hea Tuju Coaching OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,650 € |
| 1422 | MindMap OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,648 € |
| 1423 | Piirsalu Jaht OÜ Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad | 2,620 € |
| 1424 | SvenKo OÜ Puhkemajad | 2,582 € |
| 1425 | OÜ Hekor Küttepuude tootmine | 2,557 € |
| 1426 | A&S CompTech OÜ Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent | 2,542 € |
| 1427 | osaühing Arlestra Metsamajandust abistavad tegevused | 2,540 € |
| 1428 | OÜ GSJK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,535 € |
| 1429 | Verol OÜ Fotograafia | 2,528 € |
| 1430 | OÜ Tarkure Reklaami vahendamine meedias | 2,520 € |
| 1431 | KrisKa5 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,510 € |
| 1432 | Osaühing Trook Kinnisvara Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 2,500 € |
| 1433 | AORENT ESTONIA OÜ Ajakirjade jm perioodika kirjastamine | 2,500 € |
| 1434 | Aktiva MA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,494 € |
| 1435 | Osaühing Merili Kaubandus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,471 € |
| 1436 | OÜ Rosa Stellata Küünetehnikuteenused | 2,452 € |
| 1437 | Radex OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,434 € |
| 1438 | KUPS TEENUSED OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,433 € |
| 1439 | Emairek OÜ Külaliskorterid | 2,428 € |
| 1440 | Maikli osaühing Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 2,417 € |
| 1441 | The Unchained Block OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,400 € |
| 1442 | Loos OÜ Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent | 2,365 € |
| 1443 | Healer OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,358 € |
| 1444 | Ülejõe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,345 € |
| 1445 | OÜ SSG JULIANUS Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,344 € |
| 1446 | ivarpost OÜ Kaubavedu maanteel | 2,304 € |
| 1447 | OÜ Sunlain SLK Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,265 € |
| 1448 | RBeauty OÜ Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 2,261 € |
| 1449 | IP Infinita OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,230 € |
| 1450 | LK Embroidery OÜ Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 2,220 € |
| 1451 | Mountbreak OÜ Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük | 2,212 € |
| 1452 | Osaühing Läänemaa Aken Mistahes materjalist akende, uste ja treppide paigaldus | 2,169 € |
| 1453 | Indien OÜ Puhkemajad | 2,141 € |
| 1454 | OÜ Kardal Haldus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,127 € |
| 1455 | OÜ ImmiSoft - Uurimis- ja Arenduskeskus Keeleõpe | 2,121 € |
| 1456 | MGM Vara OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 2,117 € |
| 1457 | Sahtlinupp OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,116 € |
| 1458 | Osaühing MURIKO Arvutialased konsultatsioonid | 2,077 € |
| 1459 | KUUBIKUD OÜ Puhkemajad | 2,068 € |
| 1460 | OÜ ARULCO Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,050 € |
| 1461 | Bruustal OÜ Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 2,032 € |
| 1462 | OÜ SAERAAM Puidu saagimine ja hööveldamine | 2,025 € |
| 1463 | OÜ Valgus Partner Lavakunsti abitegevused | 2,015 € |
| 1464 | Semnata OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 2,003 € |
| 1465 | Stylelight OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,975 € |
| 1466 | Goldenprize OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 1,975 € |
| 1467 | Eka Liist OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 1,972 € |
| 1468 | OSAÜHING REMALKES Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,965 € |
| 1469 | OÜ MÄSS Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 1,920 € |
| 1470 | Olikor OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 1,915 € |
| 1471 | Rihtima OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 1,900 € |
| 1472 | Tarvir Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,900 € |
| 1473 | Vesikivi OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,899 € |
| 1474 | Vormsi Aed OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,885 € |
| 1475 | G Cosmetics UÜ Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine | 1,880 € |
| 1476 | Osaühing Pool ja Pool Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,870 € |
| 1477 | OÜ Elma Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,867 € |
| 1478 | osaühing LIIVIA LEŠKIN Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 1,830 € |
| 1479 | OÜ FotoH Fotograafia | 1,828 € |
| 1480 | HE GU OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 1,810 € |
| 1481 | Autotohter OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 1,743 € |
| 1482 | Stressivaba Profiil OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,742 € |
| 1483 | Osaühing TAEVATÄHT Mootorsõidukite jaemüük | 1,741 € |
| 1484 | Papa Karla OÜ Külaliskorterid | 1,695 € |
| 1485 | OÜ NUTICOM Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,604 € |
| 1486 | OÜ Ökohipi Kunsti- ja kultuuriõpe | 1,594 € |
| 1487 | OÜ Ridala Tall Mujal liigitamata sporditegevus | 1,587 € |
| 1488 | OÜ Sutlepa keeduvabrik Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 1,573 € |
| 1489 | KatTan OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 1,564 € |
| 1490 | OSAÜHING LEMMIKFIRMA Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,545 € |
| 1491 | GAVERT EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,542 € |
| 1492 | Osaühing Haapsalu E.P.T. Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,540 € |
| 1493 | Oljatar OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,534 € |
| 1494 | G&H Music Management OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 1,528 € |
| 1495 | Osmussaare Mesi OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 1,522 € |
| 1496 | Kaiketsu OÜ Programmeerimine | 1,500 € |
| 1497 | PRO 2 Lahendused OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 1,482 € |
| 1498 | Osaühing Carona Group Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,462 € |
| 1499 | OÜ Ridalane Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta | 1,440 € |
| 1500 | in arhitekt OÜ Muu disainerite tegevus | 1,400 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.