Revenue TOP 2020 · Hiiu maakond
810 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 39,820 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 39,741 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 39,722 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 39,634 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 305Kaskolme OÜ39,605 €Muu majutus
- 306Rooproff OÜ39,400 €Katusetööd
- 307OÜ Questus39,376 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 39,358 €Sõiduõpe
- 39,170 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,962 €Metsavarumine
- 311OÜ KOOSLOOME38,895 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 38,812 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 313Kõster OÜ38,150 €Muu tarkvara kirjastamine
- 37,550 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 37,359 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 316M.AD OÜ36,790 €Reklaami vahendamine meedias
- 317Innolog OÜ36,669 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 318Hansahai OÜ36,666 €Muu puhastustegevus
- 36,339 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 320OÜ Fiventio36,127 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 321OÜ TUULEPESA35,878 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 322CarSer OÜ35,767 €Mootorsõidukite jaemüük
- 35,387 €Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük
- 324Manilord OÜ35,217 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 325OÜ Ferdamo35,209 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 326OÜ Goldbaum35,095 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 327OÜ M&T ECC34,888 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 34,832 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 34,781 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 330OÜ PALEOTERM34,702 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 331OÜ Bemixtro34,644 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 34,628 €Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- 34,609 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 34,249 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 335Lecount OÜ34,229 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 336Novacap OÜ34,071 €Külaliskorterid
- 34,062 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 34,050 €Auditeerimine
- 339Handsken OÜ33,950 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 33,898 €Puhkemajad
- 33,819 €Visuaalkunstiloome
- 33,675 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 343OÜ ÜO33,593 €Muu disainerite tegevus
- 33,466 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 33,299 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 33,196 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 347OÜ KATRES33,147 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 33,031 €Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest
- 32,910 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 32,791 €Katusetööd
- 31,610 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 352TripUp66 OÜ31,465 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 353Jasty OÜ31,355 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 31,254 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 355ERSA KVH OÜ31,190 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 31,185 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 31,060 €Programmeerimine
- 358Kameks OÜ31,005 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 359Oukhill OÜ30,860 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 360Mestate OÜ30,666 €Muud eriehitustööd
- 361Annons OÜ30,648 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 30,599 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 30,583 €Kaubavedu maanteel
- 364OÜ TFR30,543 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 365OÜ Pristine30,427 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 30,228 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 367Mel Be OÜ30,047 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 29,986 €Teede ja kiirteede ehitus
- 29,846 €Mootorsõidukite jaemüük
- 370OÜ LUXFIRE29,719 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 29,658 €Loomakasvatuse abitegevused
- 372Molivery OÜ29,501 €Mujal liigitamata infoalane tegevus
- 29,165 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 374Klipsdoc OÜ28,843 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 375OÜ NOORKOIV28,714 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 376RELMIKUM OÜ28,480 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 377Firenza OÜ28,352 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 378HBW OÜ28,351 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 28,037 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 380OÜ REVALDIGI27,835 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 27,698 €Muud ehituspaigaldustööd
- 382Kurved OÜ27,625 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 27,537 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 26,985 €Küttepuude tootmine
- 26,700 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 386OÜ Iluva26,656 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 387GisPlan OÜ26,559 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 26,556 €Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused
- 26,253 €Tööstustoote- ja moedisain
- 26,081 €Muu mujal liigitamata õpe
- 391Heliivika OÜ26,068 €Muu disainerite tegevus
- 26,057 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 26,020 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 25,708 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 25,501 €Muu kunstiloome
- 25,484 €Muusikute lavaline tegevus
- 397TIMBERX OÜ25,376 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 398MaxFri OÜ25,200 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 24,971 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 400OÜ Tooma KV24,852 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 301 | osaühing IDESIGN Mujal liigitamata sporditegevus | 39,820 € |
| 302 | Saksa Haus OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 39,741 € |
| 303 | osaühing REMAVO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 39,722 € |
| 304 | JVK Holdings OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 39,634 € |
| 305 | Kaskolme OÜ Muu majutus | 39,605 € |
| 306 | Rooproff OÜ Katusetööd | 39,400 € |
| 307 | OÜ Questus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 39,376 € |
| 308 | Hiiu Autokeskus OÜ Sõiduõpe | 39,358 € |
| 309 | Silen Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,170 € |
| 310 | OÜ Saba ja Sõrad Metsavarumine | 38,962 € |
| 311 | OÜ KOOSLOOME Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 38,895 € |
| 312 | OÜ Fellemann Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,812 € |
| 313 | Kõster OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 38,150 € |
| 314 | OMC Engineering OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 37,550 € |
| 315 | Osaühing Hot Fields Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 37,359 € |
| 316 | M.AD OÜ Reklaami vahendamine meedias | 36,790 € |
| 317 | Innolog OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 36,669 € |
| 318 | Hansahai OÜ Muu puhastustegevus | 36,666 € |
| 319 | Metsamehe talu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 36,339 € |
| 320 | OÜ Fiventio Metsamajandust abistavad tegevused | 36,127 € |
| 321 | OÜ TUULEPESA Tekstiilitoodete jaemüük | 35,878 € |
| 322 | CarSer OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 35,767 € |
| 323 | Astra Medical OÜ Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük | 35,387 € |
| 324 | Manilord OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 35,217 € |
| 325 | OÜ Ferdamo Muu spetsialiseerimata jaemüük | 35,209 € |
| 326 | OÜ Goldbaum Muu mujal liigitamata teenindus | 35,095 € |
| 327 | OÜ M&T ECC Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 34,888 € |
| 328 | Nasva Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 34,832 € |
| 329 | Käina Vara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 34,781 € |
| 330 | OÜ PALEOTERM Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 34,702 € |
| 331 | OÜ Bemixtro Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 34,644 € |
| 332 | MÖÖBLIORAV OÜ Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | 34,628 € |
| 333 | Soo-Oru Tallid OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 34,609 € |
| 334 | Kentuki Lõvi OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 34,249 € |
| 335 | Lecount OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 34,229 € |
| 336 | Novacap OÜ Külaliskorterid | 34,071 € |
| 337 | osaühing Hiiu Metsahooldus Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 34,062 € |
| 338 | Dana Audit OÜ Auditeerimine | 34,050 € |
| 339 | Handsken OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 33,950 € |
| 340 | Kalurikodu OÜ Puhkemajad | 33,898 € |
| 341 | Osaühing Ideeklaas Visuaalkunstiloome | 33,819 € |
| 342 | DAGÖ BERRY OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 33,675 € |
| 343 | OÜ ÜO Muu disainerite tegevus | 33,593 € |
| 344 | Few Chairs OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 33,466 € |
| 345 | Osaühing HIOMA Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 33,299 € |
| 346 | OÜ EIB Investment Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 33,196 € |
| 347 | OÜ KATRES Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 33,147 € |
| 348 | OÜ Kaareplatsi Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest | 33,031 € |
| 349 | Tulundusühistu Paluküla Töökoda ja Bensiin Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 32,910 € |
| 350 | osaühing Viies Fassaad Katusetööd | 32,791 € |
| 351 | OÜ Leesla talu Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 31,610 € |
| 352 | TripUp66 OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 31,465 € |
| 353 | Jasty OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 31,355 € |
| 354 | VeVeLL Mööbel OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 31,254 € |
| 355 | ERSA KVH OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 31,190 € |
| 356 | Pyramid Consult OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 31,185 € |
| 357 | Abiks Tarkvara OÜ Programmeerimine | 31,060 € |
| 358 | Kameks OÜ Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 31,005 € |
| 359 | Oukhill OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,860 € |
| 360 | Mestate OÜ Muud eriehitustööd | 30,666 € |
| 361 | Annons OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 30,648 € |
| 362 | Kalana Saund OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 30,599 € |
| 363 | Osaühing JP Pomtrans Kaubavedu maanteel | 30,583 € |
| 364 | OÜ TFR Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 30,543 € |
| 365 | OÜ Pristine Suhtekorraldus ja teabevahetus | 30,427 € |
| 366 | Kraav Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 30,228 € |
| 367 | Mel Be OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 30,047 € |
| 368 | OÜ ALVET Ehitus Teede ja kiirteede ehitus | 29,986 € |
| 369 | Osaühing SalesMark Invest Mootorsõidukite jaemüük | 29,846 € |
| 370 | OÜ LUXFIRE Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 29,719 € |
| 371 | Tõnise Tallid OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 29,658 € |
| 372 | Molivery OÜ Mujal liigitamata infoalane tegevus | 29,501 € |
| 373 | Osaühing Turbaza Nurste Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 29,165 € |
| 374 | Klipsdoc OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 28,843 € |
| 375 | OÜ NOORKOIV Mootorsõidukite remont ja hooldus | 28,714 € |
| 376 | RELMIKUM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,480 € |
| 377 | Firenza OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 28,352 € |
| 378 | HBW OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 28,351 € |
| 379 | OSAÜHING HECTORHANSA Enda kinnisvara ost ja müük | 28,037 € |
| 380 | OÜ REVALDIGI Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 27,835 € |
| 381 | Turvaproff OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 27,698 € |
| 382 | Kurved OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,625 € |
| 383 | Osaühing Viiking Maja Veokite rentimine ja kasutusrent | 27,537 € |
| 384 | OÜ PAAT ja TAAT Küttepuude tootmine | 26,985 € |
| 385 | Osaühing EL RMP Consult Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 26,700 € |
| 386 | OÜ Iluva Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 26,656 € |
| 387 | GisPlan OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 26,559 € |
| 388 | Osaühing Tiskre Konsultatsioonid Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused | 26,556 € |
| 389 | OÜ Siidilaevad Tööstustoote- ja moedisain | 26,253 € |
| 390 | Cartak Service OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 26,081 € |
| 391 | Heliivika OÜ Muu disainerite tegevus | 26,068 € |
| 392 | osaühing Longboat Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 26,057 € |
| 393 | OÜ SIMOT TEENUSED Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 26,020 € |
| 394 | OÜ Pääsuke Ski Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 25,708 € |
| 395 | Ehrenbusch Consulting OÜ Muu kunstiloome | 25,501 € |
| 396 | OÜ Music Gear Muusikute lavaline tegevus | 25,484 € |
| 397 | TIMBERX OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,376 € |
| 398 | MaxFri OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 25,200 € |
| 399 | Roland Reisid OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 24,971 € |
| 400 | OÜ Tooma KV Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 24,852 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.