Revenue TOP 2019 · Kaubavedu maanteel
2,768 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 2301Osaühing Mairmar24,190 €Kaubavedu maanteel
- 2302Cotedi OÜ24,140 €Kaubavedu maanteel
- 2303ARJ Rental OÜ24,073 €Kaubavedu maanteel
- 23,980 €Kaubavedu maanteel
- 2305EzZ TRANS OÜ23,878 €Kaubavedu maanteel
- 2306Mettro Osaühing23,802 €Kaubavedu maanteel
- 2307SED-LEX OÜ23,597 €Kaubavedu maanteel
- 23,593 €Kaubavedu maanteel
- 2309Snow Express OÜ23,545 €Kaubavedu maanteel
- 2310OÜ Alventero23,524 €Kaubavedu maanteel
- 2311Juz Group OÜ23,517 €Kaubavedu maanteel
- 2312OÜ Work Way23,514 €Kaubavedu maanteel
- 2313Rema Veod OÜ23,473 €Kaubavedu maanteel
- 2314ALX OÜ23,450 €Kaubavedu maanteel
- 2315Cardos OÜ23,437 €Kaubavedu maanteel
- 2316Wetter OÜ23,350 €Kaubavedu maanteel
- 23,329 €Kaubavedu maanteel
- 2318Lavikala OÜ23,318 €Kaubavedu maanteel
- 23,214 €Kaubavedu maanteel
- 2320Magnaris OÜ23,128 €Kaubavedu maanteel
- 23,110 €Kaubavedu maanteel
- 2322OÜ SOFIRA23,100 €Kaubavedu maanteel
- 22,934 €Kaubavedu maanteel
- 2324U Kaubavedu OÜ22,824 €Kaubavedu maanteel
- 2325MK-Teenused OÜ22,668 €Kaubavedu maanteel
- 22,659 €Kaubavedu maanteel
- 22,545 €Kaubavedu maanteel
- 2328Osaveod OÜ22,517 €Kaubavedu maanteel
- 22,470 €Kaubavedu maanteel
- 2330Yallees OÜ22,469 €Kaubavedu maanteel
- 22,405 €Kaubavedu maanteel
- 22,272 €Kaubavedu maanteel
- 2333Hobusilla OÜ22,269 €Kaubavedu maanteel
- 2334Cadcar OÜ22,254 €Kaubavedu maanteel
- 2335IKS Trading OÜ22,101 €Kaubavedu maanteel
- 2336Print4U OÜ21,986 €Kaubavedu maanteel
- 21,883 €Kaubavedu maanteel
- 2338OÜ Kaks21,776 €Kaubavedu maanteel
- 2339Traamo OÜ21,747 €Kaubavedu maanteel
- 21,691 €Kaubavedu maanteel
- 2341Transamees OÜ21,543 €Kaubavedu maanteel
- 2342BalticTeh OÜ21,534 €Kaubavedu maanteel
- 2343Regen Service OÜ21,522 €Kaubavedu maanteel
- 2344Debonair OÜ21,475 €Kaubavedu maanteel
- 2345Olympic Cargo OÜ21,471 €Kaubavedu maanteel
- 2346OÜ Tarsilla21,317 €Kaubavedu maanteel
- 2347Mikorto OÜ21,208 €Kaubavedu maanteel
- 21,010 €Kaubavedu maanteel
- 21,000 €Kaubavedu maanteel
- 2350KIVIMOOR OÜ20,930 €Kaubavedu maanteel
- 2351TransProject OÜ20,859 €Kaubavedu maanteel
- 2352Minitrans OÜ20,854 €Kaubavedu maanteel
- 2353AERA OÜ20,729 €Kaubavedu maanteel
- 2354Tk cargo OÜ20,677 €Kaubavedu maanteel
- 2355116 OÜ20,639 €Kaubavedu maanteel
- 2356Oveod OÜ20,579 €Kaubavedu maanteel
- 20,570 €Kaubavedu maanteel
- 20,528 €Kaubavedu maanteel
- 2359ARV Team OÜ20,409 €Kaubavedu maanteel
- 2360Trans GT OÜ20,368 €Kaubavedu maanteel
- 20,363 €Kaubavedu maanteel
- 2362MNEMO OÜ20,300 €Kaubavedu maanteel
- 2363OÜ MOTOSELLID20,298 €Kaubavedu maanteel
- 20,275 €Kaubavedu maanteel
- 2365Luna OÜ20,184 €Kaubavedu maanteel
- 2366H&H Teenused OÜ20,130 €Kaubavedu maanteel
- 2367Puuküte OÜ20,126 €Kaubavedu maanteel
- 2368BS SERVIS OÜ20,100 €Kaubavedu maanteel
- 2369Jorma Grupp OÜ20,096 €Kaubavedu maanteel
- 19,920 €Kaubavedu maanteel
- 19,785 €Kaubavedu maanteel
- 2372PeepKi OÜ19,756 €Kaubavedu maanteel
- 2373Vespa OÜ19,734 €Kaubavedu maanteel
- 2374Täisühing Bernko19,690 €Kaubavedu maanteel
- 19,589 €Kaubavedu maanteel
- 2376EsSky OÜ19,528 €Kaubavedu maanteel
- 2377TÕSTEABI OÜ19,503 €Kaubavedu maanteel
- 2378OÜ CARIOTA EST19,458 €Kaubavedu maanteel
- 19,342 €Kaubavedu maanteel
- 2380Marcmar OÜ19,298 €Kaubavedu maanteel
- 2381Taidre Veod OÜ19,228 €Kaubavedu maanteel
- 2382Osv Trans OÜ19,188 €Kaubavedu maanteel
- 19,172 €Kaubavedu maanteel
- 2384OÜ T&M Logistics19,172 €Kaubavedu maanteel
- 2385Degi OÜ18,969 €Kaubavedu maanteel
- 2386AJ Haldus OÜ18,907 €Kaubavedu maanteel
- 2387VV Transport OÜ18,875 €Kaubavedu maanteel
- 2388Pharma Trade OÜ18,744 €Kaubavedu maanteel
- 2389Ormax Service OÜ18,704 €Kaubavedu maanteel
- 2390Kestra Veod OÜ18,604 €Kaubavedu maanteel
- 2391Vitauto OÜ18,437 €Kaubavedu maanteel
- 2392Soomtrans OÜ18,378 €Kaubavedu maanteel
- 2393Luzifer OÜ18,268 €Kaubavedu maanteel
- 2394Tammar Auto OÜ18,265 €Kaubavedu maanteel
- 18,216 €Kaubavedu maanteel
- 2396Tiidu talu OÜ18,209 €Kaubavedu maanteel
- 2397Osaühing Karkert18,205 €Kaubavedu maanteel
- 18,140 €Kaubavedu maanteel
- 2399Osaühing TRISKOL18,120 €Kaubavedu maanteel
- 24005DHG OÜ18,079 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2301 | Osaühing Mairmar Kaubavedu maanteel | 24,190 € |
| 2302 | Cotedi OÜ Kaubavedu maanteel | 24,140 € |
| 2303 | ARJ Rental OÜ Kaubavedu maanteel | 24,073 € |
| 2304 | Mereranna Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 23,980 € |
| 2305 | EzZ TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 23,878 € |
| 2306 | Mettro Osaühing Kaubavedu maanteel | 23,802 € |
| 2307 | SED-LEX OÜ Kaubavedu maanteel | 23,597 € |
| 2308 | Osaühing MEGAPLAST Kaubavedu maanteel | 23,593 € |
| 2309 | Snow Express OÜ Kaubavedu maanteel | 23,545 € |
| 2310 | OÜ Alventero Kaubavedu maanteel | 23,524 € |
| 2311 | Juz Group OÜ Kaubavedu maanteel | 23,517 € |
| 2312 | OÜ Work Way Kaubavedu maanteel | 23,514 € |
| 2313 | Rema Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 23,473 € |
| 2314 | ALX OÜ Kaubavedu maanteel | 23,450 € |
| 2315 | Cardos OÜ Kaubavedu maanteel | 23,437 € |
| 2316 | Wetter OÜ Kaubavedu maanteel | 23,350 € |
| 2317 | Osaühing Kamikot Trans Kaubavedu maanteel | 23,329 € |
| 2318 | Lavikala OÜ Kaubavedu maanteel | 23,318 € |
| 2319 | Osaühing Albertino Kaubavedu maanteel | 23,214 € |
| 2320 | Magnaris OÜ Kaubavedu maanteel | 23,128 € |
| 2321 | FastLineTransport OÜ Kaubavedu maanteel | 23,110 € |
| 2322 | OÜ SOFIRA Kaubavedu maanteel | 23,100 € |
| 2323 | Saarline Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 22,934 € |
| 2324 | U Kaubavedu OÜ Kaubavedu maanteel | 22,824 € |
| 2325 | MK-Teenused OÜ Kaubavedu maanteel | 22,668 € |
| 2326 | GlobalPro Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 22,659 € |
| 2327 | Osaühing Duotrans Kaubavedu maanteel | 22,545 € |
| 2328 | Osaveod OÜ Kaubavedu maanteel | 22,517 € |
| 2329 | OSAÜHING PRIMAPLUSS Kaubavedu maanteel | 22,470 € |
| 2330 | Yallees OÜ Kaubavedu maanteel | 22,469 € |
| 2331 | GK Trans Group OÜ Kaubavedu maanteel | 22,405 € |
| 2332 | Osaühing Auspice Transport Kaubavedu maanteel | 22,272 € |
| 2333 | Hobusilla OÜ Kaubavedu maanteel | 22,269 € |
| 2334 | Cadcar OÜ Kaubavedu maanteel | 22,254 € |
| 2335 | IKS Trading OÜ Kaubavedu maanteel | 22,101 € |
| 2336 | Print4U OÜ Kaubavedu maanteel | 21,986 € |
| 2337 | Osaühing Griin Top Kaubavedu maanteel | 21,883 € |
| 2338 | OÜ Kaks Kaubavedu maanteel | 21,776 € |
| 2339 | Traamo OÜ Kaubavedu maanteel | 21,747 € |
| 2340 | Celine Trasnet MK OÜ Kaubavedu maanteel | 21,691 € |
| 2341 | Transamees OÜ Kaubavedu maanteel | 21,543 € |
| 2342 | BalticTeh OÜ Kaubavedu maanteel | 21,534 € |
| 2343 | Regen Service OÜ Kaubavedu maanteel | 21,522 € |
| 2344 | Debonair OÜ Kaubavedu maanteel | 21,475 € |
| 2345 | Olympic Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 21,471 € |
| 2346 | OÜ Tarsilla Kaubavedu maanteel | 21,317 € |
| 2347 | Mikorto OÜ Kaubavedu maanteel | 21,208 € |
| 2348 | Ansep Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 21,010 € |
| 2349 | osaühing Slav Trans Kaubavedu maanteel | 21,000 € |
| 2350 | KIVIMOOR OÜ Kaubavedu maanteel | 20,930 € |
| 2351 | TransProject OÜ Kaubavedu maanteel | 20,859 € |
| 2352 | Minitrans OÜ Kaubavedu maanteel | 20,854 € |
| 2353 | AERA OÜ Kaubavedu maanteel | 20,729 € |
| 2354 | Tk cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 20,677 € |
| 2355 | 116 OÜ Kaubavedu maanteel | 20,639 € |
| 2356 | Oveod OÜ Kaubavedu maanteel | 20,579 € |
| 2357 | Aleksis RimsTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 20,570 € |
| 2358 | osaühing Stereonova Kaubavedu maanteel | 20,528 € |
| 2359 | ARV Team OÜ Kaubavedu maanteel | 20,409 € |
| 2360 | Trans GT OÜ Kaubavedu maanteel | 20,368 € |
| 2361 | Osaühing AUSTIN TRANS Kaubavedu maanteel | 20,363 € |
| 2362 | MNEMO OÜ Kaubavedu maanteel | 20,300 € |
| 2363 | OÜ MOTOSELLID Kaubavedu maanteel | 20,298 € |
| 2364 | Arcatea Logistic & Road Management OÜ Kaubavedu maanteel | 20,275 € |
| 2365 | Luna OÜ Kaubavedu maanteel | 20,184 € |
| 2366 | H&H Teenused OÜ Kaubavedu maanteel | 20,130 € |
| 2367 | Puuküte OÜ Kaubavedu maanteel | 20,126 € |
| 2368 | BS SERVIS OÜ Kaubavedu maanteel | 20,100 € |
| 2369 | Jorma Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 20,096 € |
| 2370 | Eesti Kinnisvaragrupp OÜ Kaubavedu maanteel | 19,920 € |
| 2371 | Rikser Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 19,785 € |
| 2372 | PeepKi OÜ Kaubavedu maanteel | 19,756 € |
| 2373 | Vespa OÜ Kaubavedu maanteel | 19,734 € |
| 2374 | Täisühing Bernko Kaubavedu maanteel | 19,690 € |
| 2375 | Casa Solare Pluss OÜ Kaubavedu maanteel | 19,589 € |
| 2376 | EsSky OÜ Kaubavedu maanteel | 19,528 € |
| 2377 | TÕSTEABI OÜ Kaubavedu maanteel | 19,503 € |
| 2378 | OÜ CARIOTA EST Kaubavedu maanteel | 19,458 € |
| 2379 | Osaühing Metallius Kaubavedu maanteel | 19,342 € |
| 2380 | Marcmar OÜ Kaubavedu maanteel | 19,298 € |
| 2381 | Taidre Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 19,228 € |
| 2382 | Osv Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 19,188 € |
| 2383 | Akvilon Loyal Osaühing Kaubavedu maanteel | 19,172 € |
| 2384 | OÜ T&M Logistics Kaubavedu maanteel | 19,172 € |
| 2385 | Degi OÜ Kaubavedu maanteel | 18,969 € |
| 2386 | AJ Haldus OÜ Kaubavedu maanteel | 18,907 € |
| 2387 | VV Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 18,875 € |
| 2388 | Pharma Trade OÜ Kaubavedu maanteel | 18,744 € |
| 2389 | Ormax Service OÜ Kaubavedu maanteel | 18,704 € |
| 2390 | Kestra Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 18,604 € |
| 2391 | Vitauto OÜ Kaubavedu maanteel | 18,437 € |
| 2392 | Soomtrans OÜ Kaubavedu maanteel | 18,378 € |
| 2393 | Luzifer OÜ Kaubavedu maanteel | 18,268 € |
| 2394 | Tammar Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 18,265 € |
| 2395 | Janas Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 18,216 € |
| 2396 | Tiidu talu OÜ Kaubavedu maanteel | 18,209 € |
| 2397 | Osaühing Karkert Kaubavedu maanteel | 18,205 € |
| 2398 | OÜ Loyal Transport Kaubavedu maanteel | 18,140 € |
| 2399 | Osaühing TRISKOL Kaubavedu maanteel | 18,120 € |
| 2400 | 5DHG OÜ Kaubavedu maanteel | 18,079 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.