Revenue TOP 2019 · Spetsialiseerimata hulgikaubandus
1,325 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1101OÜ VÄGEV VÄHK10,901 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,800 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,777 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,711 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1105ESTRAN OÜ10,698 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1106Departure OÜ10,580 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1107Constreq OÜ10,492 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,452 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,449 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1110Kaskea OÜ10,341 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1111GWS Biotec OÜ10,340 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1112Osaühing Sisukas10,280 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1113OÜ KEMACE10,233 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1114Kopsu OÜ10,227 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,185 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1116Lokaalmeedia OÜ10,148 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1117MCD-rc OÜ10,134 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1118Highbridge OÜ10,091 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1119MARINGOLD OÜ9,896 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1120Osaühing ALBRIS9,807 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,799 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1122TI Moe-Studio OÜ9,791 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1123Solano Eesti OÜ9,733 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1124Osaühing Stifeko9,697 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1125Paradiisi Ilu OÜ9,625 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1126Donum OÜ9,488 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,471 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,415 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,380 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,114 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1131Impex OÜ9,102 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1132Feiss OÜ9,071 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,051 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1134OSAÜHING LOITEH9,008 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1135Monje OÜ8,867 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1136AUTONER OÜ8,834 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1137Brunnera OÜ8,691 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 8,500 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1139Ziptex OÜ8,320 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1140HEMAR Invest OÜ8,150 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1141Elkom Company OÜ8,060 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1142Scena OÜ7,666 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1143LRC Nordic OÜ7,500 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1144BergOst OÜ7,489 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 7,453 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1146TagPress OÜ7,443 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1147OÜ HRISHY7,375 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1148Lizard OÜ7,296 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1149TIGERHEAD OÜ7,133 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 7,120 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1151Lehe Trading OÜ6,961 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1152Mavi Eesti OÜ6,954 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1153PowerMed OÜ6,704 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1154Tolmatsi OÜ6,700 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1155REINT WOOD OÜ6,680 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,634 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,599 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,492 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,266 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1160KU Advisory OÜ6,070 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,070 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1162Staleks Eesti OÜ6,023 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,021 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1164Uskra OÜ5,981 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1165Tubes Trader OÜ5,605 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1166SIXTI Osaühing5,563 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1167ARELIAN OÜ5,460 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1168LLAMA HOLDING OÜ5,451 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 5,430 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1170Anlit Grupp OÜ5,395 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 5,231 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1172Polycolors OÜ5,201 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1173Landscape OÜ5,193 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,980 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,972 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1176OÜ Vajalik4,904 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,891 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1178OÜ Multrem4,869 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1179Alutrimm OÜ4,860 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1180TERASEKESKUS OÜ4,811 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1181DEMINEX OÜ4,808 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1182sohlumohlu OÜ4,760 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1183OÜ Panton4,670 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1184MinBit OÜ4,629 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1185EW Marketing OÜ4,484 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1186Hartam Grupp OÜ4,469 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1187Servind Grupp OÜ4,407 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1188ATILOS OÜ4,384 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,300 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,276 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,203 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,202 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1193Raam OÜ4,143 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1194Direct Pluss OÜ4,104 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,000 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1196Grip OÜ3,914 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1197Sipo OÜ3,898 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1198METSHEINA OÜ3,876 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1199OÜ GROLTES3,860 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,834 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1101 | OÜ VÄGEV VÄHK Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,901 € |
| 1102 | Premium Assets OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,800 € |
| 1103 | OÜ Develop Consulting Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,777 € |
| 1104 | Madisson Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,711 € |
| 1105 | ESTRAN OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,698 € |
| 1106 | Departure OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,580 € |
| 1107 | Constreq OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,492 € |
| 1108 | Dairy Trading House OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,452 € |
| 1109 | Osaühing AKV Expert Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,449 € |
| 1110 | Kaskea OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,341 € |
| 1111 | GWS Biotec OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,340 € |
| 1112 | Osaühing Sisukas Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,280 € |
| 1113 | OÜ KEMACE Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,233 € |
| 1114 | Kopsu OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,227 € |
| 1115 | S-Medical Invest Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,185 € |
| 1116 | Lokaalmeedia OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,148 € |
| 1117 | MCD-rc OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,134 € |
| 1118 | Highbridge OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,091 € |
| 1119 | MARINGOLD OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,896 € |
| 1120 | Osaühing ALBRIS Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,807 € |
| 1121 | Vortex European Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,799 € |
| 1122 | TI Moe-Studio OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,791 € |
| 1123 | Solano Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,733 € |
| 1124 | Osaühing Stifeko Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,697 € |
| 1125 | Paradiisi Ilu OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,625 € |
| 1126 | Donum OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,488 € |
| 1127 | Varlek Consult OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,471 € |
| 1128 | OÜ Kolman Project Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,415 € |
| 1129 | Kuningate Valik OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,380 € |
| 1130 | ArTe Investeering OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,114 € |
| 1131 | Impex OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,102 € |
| 1132 | Feiss OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,071 € |
| 1133 | Osaühing United Stars Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,051 € |
| 1134 | OSAÜHING LOITEH Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,008 € |
| 1135 | Monje OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,867 € |
| 1136 | AUTONER OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,834 € |
| 1137 | Brunnera OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,691 € |
| 1138 | osaühing CONNEX PLUSS Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,500 € |
| 1139 | Ziptex OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,320 € |
| 1140 | HEMAR Invest OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,150 € |
| 1141 | Elkom Company OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,060 € |
| 1142 | Scena OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,666 € |
| 1143 | LRC Nordic OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,500 € |
| 1144 | BergOst OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,489 € |
| 1145 | Osaühing Tale Sisustaja Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,453 € |
| 1146 | TagPress OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,443 € |
| 1147 | OÜ HRISHY Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,375 € |
| 1148 | Lizard OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,296 € |
| 1149 | TIGERHEAD OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,133 € |
| 1150 | Window Film Stock OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,120 € |
| 1151 | Lehe Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,961 € |
| 1152 | Mavi Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,954 € |
| 1153 | PowerMed OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,704 € |
| 1154 | Tolmatsi OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,700 € |
| 1155 | REINT WOOD OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,680 € |
| 1156 | OÜ Tevex Kaubandus Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,634 € |
| 1157 | osaühing Stella & Stas Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,599 € |
| 1158 | Marrise Kaubanduse Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,492 € |
| 1159 | A.L Timber Components OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,266 € |
| 1160 | KU Advisory OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,070 € |
| 1161 | Golden Pineapple OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,070 € |
| 1162 | Staleks Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,023 € |
| 1163 | MBD Trading Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,021 € |
| 1164 | Uskra OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,981 € |
| 1165 | Tubes Trader OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,605 € |
| 1166 | SIXTI Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,563 € |
| 1167 | ARELIAN OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,460 € |
| 1168 | LLAMA HOLDING OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,451 € |
| 1169 | Triple Point Grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,430 € |
| 1170 | Anlit Grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,395 € |
| 1171 | Kaubanduspartner OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,231 € |
| 1172 | Polycolors OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,201 € |
| 1173 | Landscape OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,193 € |
| 1174 | Baltic Kaubandus OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,980 € |
| 1175 | Osaühing A-ENTIMA Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,972 € |
| 1176 | OÜ Vajalik Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,904 € |
| 1177 | Carmelitas Elegance Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,891 € |
| 1178 | OÜ Multrem Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,869 € |
| 1179 | Alutrimm OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,860 € |
| 1180 | TERASEKESKUS OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,811 € |
| 1181 | DEMINEX OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,808 € |
| 1182 | sohlumohlu OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,760 € |
| 1183 | OÜ Panton Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,670 € |
| 1184 | MinBit OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,629 € |
| 1185 | EW Marketing OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,484 € |
| 1186 | Hartam Grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,469 € |
| 1187 | Servind Grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,407 € |
| 1188 | ATILOS OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,384 € |
| 1189 | osaühing GRANDWASH Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,300 € |
| 1190 | PW Partners Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,276 € |
| 1191 | Biston Lighters osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,203 € |
| 1192 | Steel-Bull Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,202 € |
| 1193 | Raam OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,143 € |
| 1194 | Direct Pluss OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,104 € |
| 1195 | TradeGroup Europe OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,000 € |
| 1196 | Grip OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,914 € |
| 1197 | Sipo OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,898 € |
| 1198 | METSHEINA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,876 € |
| 1199 | OÜ GROLTES Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,860 € |
| 1200 | Nordic Service Center OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,834 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.