Revenue TOP 2019 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
3,505 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1101Eventon OÜ178,037 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 177,843 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 176,911 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1104Moorewood OÜ176,800 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1105Päris Ehitus OÜ176,665 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 176,049 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1107OÜ Revalmarket175,536 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1108OÜ Reno Ehitus175,489 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1109OÜ Mündi Arendus175,173 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1110OÜ Majatrolla174,231 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1111Starant OÜ173,755 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1112Puiduvennad OÜ173,435 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1113Mostland OÜ173,134 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1114Expert-Y OÜ173,063 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 172,900 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 172,858 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 172,811 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1118M35D OÜ172,545 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1119W VARA OÜ172,526 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1120Osaühing Revdeco172,294 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1121NorthHammer OÜ172,117 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1122Lester OÜ171,549 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1123Andend Grupp OÜ171,477 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1124MARONG OÜ171,440 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1125ProKat OÜ171,038 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1126MOODULEHITUS OÜ170,857 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 170,710 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1128K15 Projekt OÜ170,454 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 170,187 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1130OÜ Atika Grupp170,017 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 169,742 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1132OÜ Jare168,889 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1133Osaühing Papria168,783 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1134Osaühing WINTERS168,154 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1135Wiiluksi OÜ167,672 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1136Kobarad OÜ167,184 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1137Simmel Ehitus OÜ167,172 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1138Polli Ehitus OÜ166,587 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1139ZRG Grupp OÜ166,073 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1140pro assistant OÜ166,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1141Weew OÜ165,966 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1142AKMA SERVICE OÜ165,686 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 165,638 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 165,435 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1145TH Ehitus OÜ165,021 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1146Full House OÜ165,009 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1147Sventak Eesti OÜ164,835 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1148After 7 OÜ164,495 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1149A.H. Trading OÜ164,219 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1150Kodukatus OÜ163,821 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1151HB Tammel OÜ163,368 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1152Oru Ehitus OÜ163,254 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1153Combitool OÜ163,250 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1154LR Partnerid OÜ162,771 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 162,555 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1156OÜ GB INVEST162,373 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 161,729 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1158Mersmell OÜ161,682 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1159OÜ Korlek Ehitus161,530 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1160Legoehitus OÜ161,293 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1161Ehitusbrigaad OÜ161,239 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 161,166 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1163Omnes OÜ161,131 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1164Reilut OÜ161,123 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1165BT Ehitus OÜ160,854 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 160,769 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1167Martus OÜ160,754 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 160,752 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1169Ardnek Teenus OÜ160,636 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1170Osaühing Fenolux160,587 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1171OÜ Kodulahendus160,491 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 160,405 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1173OÜ Kipsimees159,906 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1174MAS Grupp OÜ159,613 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1175OÜ LEXTRADE159,590 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1176TMS Ehitus OÜ159,471 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1177OÜ Harger159,410 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1178Kurs Crew OÜ159,075 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1179Mansion OÜ158,908 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1180BRN Group OÜ157,635 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 157,593 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1182Konehit OÜ157,070 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1183JAKTIS OÜ156,600 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1184OÜ Loksa Ehitus156,591 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1185OÜ Bago156,446 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1186BLT Expert OÜ155,956 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1187Soojustuse OÜ155,932 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1188Z500 FinEst OÜ155,785 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1189Surveproff OÜ155,604 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 155,211 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 11915+Team OÜ155,210 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1192RH Ehitus OÜ154,899 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 154,792 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1194RAK Ehitused OÜ154,151 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 153,966 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1196osaühing Vikstre153,857 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 153,787 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1198Kojak OÜ153,629 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1199Semeko OÜ153,396 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1200ISK Ehitus OÜ153,298 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1101 | Eventon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 178,037 € |
| 1102 | K&K Constructions OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 177,843 € |
| 1103 | Arteego Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 176,911 € |
| 1104 | Moorewood OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 176,800 € |
| 1105 | Päris Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 176,665 € |
| 1106 | Osaühing Saare Tare Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 176,049 € |
| 1107 | OÜ Revalmarket Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 175,536 € |
| 1108 | OÜ Reno Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 175,489 € |
| 1109 | OÜ Mündi Arendus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 175,173 € |
| 1110 | OÜ Majatrolla Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 174,231 € |
| 1111 | Starant OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 173,755 € |
| 1112 | Puiduvennad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 173,435 € |
| 1113 | Mostland OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 173,134 € |
| 1114 | Expert-Y OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 173,063 € |
| 1115 | East-West Partnership OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 172,900 € |
| 1116 | Osaühing Stamer Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 172,858 € |
| 1117 | Osaühing EUROFassaad Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 172,811 € |
| 1118 | M35D OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 172,545 € |
| 1119 | W VARA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 172,526 € |
| 1120 | Osaühing Revdeco Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 172,294 € |
| 1121 | NorthHammer OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 172,117 € |
| 1122 | Lester OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 171,549 € |
| 1123 | Andend Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 171,477 € |
| 1124 | MARONG OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 171,440 € |
| 1125 | ProKat OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 171,038 € |
| 1126 | MOODULEHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 170,857 € |
| 1127 | Gustavi Ehituse Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 170,710 € |
| 1128 | K15 Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 170,454 € |
| 1129 | BOSSRIX EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 170,187 € |
| 1130 | OÜ Atika Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 170,017 € |
| 1131 | Energia Autoremont OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 169,742 € |
| 1132 | OÜ Jare Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 168,889 € |
| 1133 | Osaühing Papria Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 168,783 € |
| 1134 | Osaühing WINTERS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 168,154 € |
| 1135 | Wiiluksi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 167,672 € |
| 1136 | Kobarad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 167,184 € |
| 1137 | Simmel Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 167,172 € |
| 1138 | Polli Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 166,587 € |
| 1139 | ZRG Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 166,073 € |
| 1140 | pro assistant OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 166,000 € |
| 1141 | Weew OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 165,966 € |
| 1142 | AKMA SERVICE OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 165,686 € |
| 1143 | AntMet Metallitööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 165,638 € |
| 1144 | Akiram Ehitus Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 165,435 € |
| 1145 | TH Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 165,021 € |
| 1146 | Full House OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 165,009 € |
| 1147 | Sventak Eesti OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 164,835 € |
| 1148 | After 7 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 164,495 € |
| 1149 | A.H. Trading OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 164,219 € |
| 1150 | Kodukatus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 163,821 € |
| 1151 | HB Tammel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 163,368 € |
| 1152 | Oru Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 163,254 € |
| 1153 | Combitool OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 163,250 € |
| 1154 | LR Partnerid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 162,771 € |
| 1155 | HLME Solutions OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 162,555 € |
| 1156 | OÜ GB INVEST Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 162,373 € |
| 1157 | osaühing Melli Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,729 € |
| 1158 | Mersmell OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,682 € |
| 1159 | OÜ Korlek Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,530 € |
| 1160 | Legoehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,293 € |
| 1161 | Ehitusbrigaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,239 € |
| 1162 | Osaühing DRS Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,166 € |
| 1163 | Omnes OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,131 € |
| 1164 | Reilut OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 161,123 € |
| 1165 | BT Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,854 € |
| 1166 | Oskar Production OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,769 € |
| 1167 | Martus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,754 € |
| 1168 | Aademart Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,752 € |
| 1169 | Ardnek Teenus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,636 € |
| 1170 | Osaühing Fenolux Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,587 € |
| 1171 | OÜ Kodulahendus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,491 € |
| 1172 | osaühing Meroon Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,405 € |
| 1173 | OÜ Kipsimees Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,906 € |
| 1174 | MAS Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,613 € |
| 1175 | OÜ LEXTRADE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,590 € |
| 1176 | TMS Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,471 € |
| 1177 | OÜ Harger Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,410 € |
| 1178 | Kurs Crew OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,075 € |
| 1179 | Mansion OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 158,908 € |
| 1180 | BRN Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 157,635 € |
| 1181 | Ehitusministeerium OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 157,593 € |
| 1182 | Konehit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 157,070 € |
| 1183 | JAKTIS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 156,600 € |
| 1184 | OÜ Loksa Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 156,591 € |
| 1185 | OÜ Bago Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 156,446 € |
| 1186 | BLT Expert OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 155,956 € |
| 1187 | Soojustuse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 155,932 € |
| 1188 | Z500 FinEst OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 155,785 € |
| 1189 | Surveproff OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 155,604 € |
| 1190 | OÜ ESTVALG SERVIS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 155,211 € |
| 1191 | 5+Team OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 155,210 € |
| 1192 | RH Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 154,899 € |
| 1193 | Eksklusiivehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 154,792 € |
| 1194 | RAK Ehitused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 154,151 € |
| 1195 | Osaühing Tulipunkt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 153,966 € |
| 1196 | osaühing Vikstre Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 153,857 € |
| 1197 | osaühing Meisterehitaja Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 153,787 € |
| 1198 | Kojak OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 153,629 € |
| 1199 | Semeko OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 153,396 € |
| 1200 | ISK Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 153,298 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.