Revenue TOP 2019 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
3,505 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 901Crand OÜ245,141 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 244,523 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 244,282 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 904Epopind OÜ242,735 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 905Tremos OÜ241,728 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 241,444 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 240,525 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 908Kionci OÜ239,949 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 909Haamer IP OÜ239,454 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 910alubet OÜ238,739 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 238,728 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 237,605 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 913OÜ Gertoks236,560 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 235,836 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 915Artifex OÜ235,183 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 234,615 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 234,432 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 918OÜ Metrits234,195 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 233,975 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 233,544 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 233,400 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 232,629 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 232,543 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 924CPR OÜ231,753 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 925Amalvi OÜ230,945 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 926Mapserv OÜ230,679 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 230,625 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 230,305 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 229,840 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 930OÜ PIHLASALU229,370 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 931Imperia OÜ229,277 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 229,243 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 228,617 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 934Pai käsi OÜ228,083 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 227,846 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 227,765 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 937DPM Decks OÜ227,670 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 227,584 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 227,438 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 227,197 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 941IP Ehitus OÜ227,075 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 225,436 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 943Argoon OÜ225,117 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 944VORNER OÜ224,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 223,887 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 223,866 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 947Kunnely OÜ223,499 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 223,108 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 222,646 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 950Tooros OÜ222,051 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 951OÜ Rekto221,912 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 221,071 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 220,845 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 954OÜ HAVEREST220,445 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 955OÜ RK Rebroc220,021 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 956PS-Steel OÜ219,668 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 957ERLICON OÜ219,382 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 219,299 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 219,174 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 960MYT Grupp OÜ218,930 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 961Lääne OÜ218,897 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 218,713 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 217,663 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 217,305 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 217,159 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 217,120 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 217,042 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 216,998 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 216,465 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 216,021 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 215,712 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 215,532 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 215,326 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 215,263 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 214,904 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 976RAMIA OÜ214,028 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 977OÜ Madegar213,639 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 213,113 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 212,968 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 212,928 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 981Headco OÜ212,520 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 982Linnas OÜ211,118 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 211,089 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,826 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,715 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,543 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,509 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,406 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,340 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,268 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 991Holmeko OÜ209,240 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 208,926 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 208,800 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 208,791 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 208,686 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 996OÜ MASCH208,685 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 997OÜ RM2208,044 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 207,886 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 999ProEstre OÜ207,879 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1000Silur OÜ206,687 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 901 | Crand OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 245,141 € |
| 902 | Andrestoni Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 244,523 € |
| 903 | osaühing Ronella Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 244,282 € |
| 904 | Epopind OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 242,735 € |
| 905 | Tremos OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 241,728 € |
| 906 | NOCC Solutions OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 241,444 € |
| 907 | Tompson Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 240,525 € |
| 908 | Kionci OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,949 € |
| 909 | Haamer IP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 239,454 € |
| 910 | alubet OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 238,739 € |
| 911 | Asset Maintenance OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 238,728 € |
| 912 | OÜ Miller Construction Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 237,605 € |
| 913 | OÜ Gertoks Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 236,560 € |
| 914 | Nordlat Bygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 235,836 € |
| 915 | Artifex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 235,183 € |
| 916 | TMA Ceiling OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 234,615 € |
| 917 | Buildwell Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 234,432 € |
| 918 | OÜ Metrits Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 234,195 € |
| 919 | BestKemp Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 233,975 € |
| 920 | Sisustus Stuudio OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 233,544 € |
| 921 | OÜ Baltic Baustelle Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 233,400 € |
| 922 | Eesti Puitmaja Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 232,629 € |
| 923 | OÜ CANNES GRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 232,543 € |
| 924 | CPR OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 231,753 € |
| 925 | Amalvi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,945 € |
| 926 | Mapserv OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,679 € |
| 927 | Ruha Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,625 € |
| 928 | Osaühing Brevanor Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 230,305 € |
| 929 | Maja Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 229,840 € |
| 930 | OÜ PIHLASALU Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 229,370 € |
| 931 | Imperia OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 229,277 € |
| 932 | Osaühing Greenwing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 229,243 € |
| 933 | osaühing SAPO KARRI Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,617 € |
| 934 | Pai käsi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,083 € |
| 935 | Osaühing Merilo Building Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,846 € |
| 936 | RUDY GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,765 € |
| 937 | DPM Decks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,670 € |
| 938 | OSAÜHING SVATEKBALT Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,584 € |
| 939 | Amain Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,438 € |
| 940 | Osaühing RHM Building Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,197 € |
| 941 | IP Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 227,075 € |
| 942 | Deckol Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 225,436 € |
| 943 | Argoon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 225,117 € |
| 944 | VORNER OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 224,000 € |
| 945 | Eesti Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,887 € |
| 946 | OÜ LANDEKSPRESS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,866 € |
| 947 | Kunnely OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,499 € |
| 948 | osaühing Pakkalan Pelti Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,108 € |
| 949 | MP Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,646 € |
| 950 | Tooros OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 222,051 € |
| 951 | OÜ Rekto Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 221,912 € |
| 952 | Osaühing BMT Tallinn Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 221,071 € |
| 953 | MAURUS EHITUS OSAÜHING Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,845 € |
| 954 | OÜ HAVEREST Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,445 € |
| 955 | OÜ RK Rebroc Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,021 € |
| 956 | PS-Steel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 219,668 € |
| 957 | ERLICON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 219,382 € |
| 958 | LINN ARTEHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 219,299 € |
| 959 | Saareko Majad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 219,174 € |
| 960 | MYT Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 218,930 € |
| 961 | Lääne OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 218,897 € |
| 962 | Stronghouse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 218,713 € |
| 963 | Baltic Element OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 217,663 € |
| 964 | ERK-RAK EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 217,305 € |
| 965 | IR Master House OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 217,159 € |
| 966 | Visto Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 217,120 € |
| 967 | Trade Fassaadid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 217,042 € |
| 968 | Don Tex Studio Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 216,998 € |
| 969 | Nurme grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 216,465 € |
| 970 | osaühing KALEVO & KO Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 216,021 € |
| 971 | Osaühing Sonderware Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 215,712 € |
| 972 | SM Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 215,532 € |
| 973 | Ernest Company OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 215,326 € |
| 974 | Osaühing STONEWOOD EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 215,263 € |
| 975 | Osaühing Ardeimont Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 214,904 € |
| 976 | RAMIA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 214,028 € |
| 977 | OÜ Madegar Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 213,639 € |
| 978 | osaühing VEXON EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 213,113 € |
| 979 | Osaühing Saikla Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 212,968 € |
| 980 | Osaühing Apollonius Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 212,928 € |
| 981 | Headco OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 212,520 € |
| 982 | Linnas OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 211,118 € |
| 983 | Osaühing SERVO GRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 211,089 € |
| 984 | Ehitusmets OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,826 € |
| 985 | Saare Fassaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,715 € |
| 986 | TH Building service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,543 € |
| 987 | MRB INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,509 € |
| 988 | K&J Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,406 € |
| 989 | ehitajamees OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,340 € |
| 990 | MRK Rakennus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,268 € |
| 991 | Holmeko OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,240 € |
| 992 | E&A Ehitus ja Kaubandus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 208,926 € |
| 993 | EelisEhitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 208,800 € |
| 994 | Osaühing Kovington Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 208,791 € |
| 995 | GOLDEN WOOD OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 208,686 € |
| 996 | OÜ MASCH Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 208,685 € |
| 997 | OÜ RM2 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 208,044 € |
| 998 | OÜ LogMans Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 207,886 € |
| 999 | ProEstre OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 207,879 € |
| 1000 | Silur OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 206,687 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.