Revenue TOP 2019 · Mootorsõidukite tootmine
Based on 2019 annual reports · Source: Estonian business register
- 4,913,155 €Mootorsõidukite tootmine
- 3,952,510 €Mootorsõidukite tootmine
- 2,339,376 €Mootorsõidukite tootmine
- 401,612 €Mootorsõidukite tootmine
- 235,663 €Mootorsõidukite tootmine
- 55,800 €Mootorsõidukite tootmine
- 52,282 €Mootorsõidukite tootmine
- 32,742 €Mootorsõidukite tootmine
- 3,611 €Mootorsõidukite tootmine
- 1,535 €Mootorsõidukite tootmine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Avestark OÜ Mootorsõidukite tootmine | 4,913,155 € |
| 2 | Profile Vehicles Baltic Osaühing Mootorsõidukite tootmine | 3,952,510 € |
| 3 | Silwi Autoehituse OÜ Mootorsõidukite tootmine | 2,339,376 € |
| 4 | VR Rebuilding OÜ Mootorsõidukite tootmine | 401,612 € |
| 5 | Audiofookus osaühing Mootorsõidukite tootmine | 235,663 € |
| 6 | Kalmar Automotive OÜ Mootorsõidukite tootmine | 55,800 € |
| 7 | JOGIT OÜ Mootorsõidukite tootmine | 52,282 € |
| 8 | OSAÜHING OKKERVILL Mootorsõidukite tootmine | 32,742 € |
| 9 | ESTfield OÜ Mootorsõidukite tootmine | 3,611 € |
| 10 | Osaühing OLDEREX Mootorsõidukite tootmine | 1,535 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.