Revenue TOP 2019 · Saematerjali tootmine
Based on 2019 annual reports · Source: Estonian business register
- 571,900 €Saematerjali tootmine
- 403,971 €Saematerjali tootmine
- 393,573 €Saematerjali tootmine
- 325,888 €Saematerjali tootmine
- 128,220 €Saematerjali tootmine
- 123,244 €Saematerjali tootmine
- 108,381 €Saematerjali tootmine
- 88,677 €Saematerjali tootmine
- 64,154 €Saematerjali tootmine
- 33,395 €Saematerjali tootmine
- 27,745 €Saematerjali tootmine
- 21,240 €Saematerjali tootmine
- 17,684 €Saematerjali tootmine
- 10,011 €Saematerjali tootmine
- 6,121 €Saematerjali tootmine
- 3,162 €Saematerjali tootmine
- 2,112 €Saematerjali tootmine
- 1,960 €Saematerjali tootmine
- 19Sorts OÜ1,440 €Saematerjali tootmine
- 1,200 €Saematerjali tootmine
- 905 €Saematerjali tootmine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Biribokhai Hanabilongu OÜ Saematerjali tootmine | 571,900 € |
| 2 | ESBA1 OÜ Saematerjali tootmine | 403,971 € |
| 3 | JTAPKorrad OÜ Saematerjali tootmine | 393,573 € |
| 4 | DERBOWENFER OÜ Saematerjali tootmine | 325,888 € |
| 5 | Baltic WP OÜ Saematerjali tootmine | 128,220 € |
| 6 | Kase Puit OÜ Saematerjali tootmine | 123,244 € |
| 7 | Osaühing Allikakivi Puit Saematerjali tootmine | 108,381 € |
| 8 | Panelwood OÜ Saematerjali tootmine | 88,677 € |
| 9 | OÜ Visla Puit Saematerjali tootmine | 64,154 € |
| 10 | Rabatec OÜ Saematerjali tootmine | 33,395 € |
| 11 | Villems Group OÜ Saematerjali tootmine | 27,745 € |
| 12 | NLHome OÜ Saematerjali tootmine | 21,240 € |
| 13 | KTT Kinnisvara OÜ Saematerjali tootmine | 17,684 € |
| 14 | osaühing Lanto Puit Saematerjali tootmine | 10,011 € |
| 15 | Tonnor OÜ Saematerjali tootmine | 6,121 € |
| 16 | Aroni Talu OÜ Saematerjali tootmine | 3,162 € |
| 17 | SNWAgro OÜ Saematerjali tootmine | 2,112 € |
| 18 | CNC Timber Works OÜ Saematerjali tootmine | 1,960 € |
| 19 | Sorts OÜ Saematerjali tootmine | 1,440 € |
| 20 | RaamsaaG Osaühing Saematerjali tootmine | 1,200 € |
| 21 | osaühing Kungla Tihu Saematerjali tootmine | 905 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.