Revenue TOP 2019 · Viljandi maakond
2,787 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1701Televel OÜ17,460 €Muud elektroonilise side teenused
- 1702Mäeotsa OÜ17,436 €Segapõllumajandus
- 1703Wigorest OÜ17,402 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 17,370 €Metallpindade katmine
- 1705CarlNet OÜ17,323 €Programmeerimine
- 1706TheMS OÜ17,315 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1707OÜ Maanteed17,311 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 17,272 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1709OÜ Gloss17,148 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 17,128 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1711Belestra OÜ17,103 €Kinnisvarabüroode tegevus
- 1712Aarandi OÜ17,094 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1713FitLiis OÜ17,090 €Muu spordiõpe
- 1714Osaühing Barbar17,088 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1715OÜ Vana Mulk17,072 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1716Jaakcar OÜ17,043 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1717OÜ Raurel16,949 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1718Mängumaa OÜ16,944 €Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1719Taroka OÜ16,835 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 16,801 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 16,782 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1722Heimtrei OÜ16,743 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 1723Kalakott OÜ16,736 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,733 €Küünetehnikuteenused
- 1725Kontsap OÜ16,731 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1726Vanaõue Talu OÜ16,703 €Puhkemajad
- 1727OÜ IluSalm16,689 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1728Bebeauty OÜ16,680 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 1729Laindeviir OÜ16,595 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1730OÜ Art-Artefact16,587 €Muuseumide ja kogudega seotud tegevus
- 16,526 €Taimede paljundamine
- 1732Dimidium OÜ16,501 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,500 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1734OÜ PUUKAMBER16,480 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1735Jaak Nirk OÜ16,460 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1736Rautis OÜ16,444 €Puhkemajad
- 16,427 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1738Rosinette OÜ16,421 €Reklaami vahendamine meedias
- 16,353 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 16,350 €Arhitektitegevused
- 16,342 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 1742Antercom OÜ16,225 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1743OÜ ELPEKO16,215 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1744Novalo Ehitus OÜ16,201 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1745Norbitec OÜ16,166 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 16,149 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1747AVRP OÜ16,138 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1748Tehnikadoktor OÜ16,113 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 16,100 €Hoonehalduse abitegevused
- 1750OÜ Muresse16,077 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 1751Hairstory@S OÜ16,053 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1752GAJA grupp OÜ16,040 €Kaubavedu maanteel
- 1753Sirkkk OÜ16,006 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1754EHECO OÜ15,998 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 15,995 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1756K&MScandic OÜ15,993 €Kaubavedu maanteel
- 1757Arise Service OÜ15,909 €Laevade ja paatide remont ja hooldus
- 1758Antegro OÜ15,885 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1759President Ink OÜ15,855 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 15,847 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1761VaraKord OÜ15,831 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,831 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 1763Lentene OÜ15,808 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1764Kirkelei OÜ15,804 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,791 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 15,779 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1767HOLBERG OÜ15,750 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 15,742 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1769Vastholm Wood OÜ15,712 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 15,680 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1771OÜ Sagesse15,626 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,590 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 15,588 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1774SunsetRise OÜ15,502 €Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin
- 1775ARULA AIDAD OÜ15,498 €Muusikute lavaline tegevus
- 15,480 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1777OÜ Roodeviku15,380 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 1778OÜ Vesikala15,354 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 15,310 €Toitlustamine üritustel
- 15,291 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1781Home2Home OÜ15,261 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 1782Pointrent OÜ15,146 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1783Betula Sport OÜ15,138 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 15,094 €Tööjõurent
- 1785Nandipur OÜ15,043 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 15,040 €Sõiduõpe
- 15,027 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 15,024 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 17892A Motors OÜ15,017 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1790Osam OÜ14,950 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1791Autoremont24 OÜ14,894 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1792LK TEENUSED OÜ14,866 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 1793Omer RT OÜ14,800 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1794Osaühing Talmet14,780 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1795OÜ TerraLigare14,727 €Muu mujal liigitamata koolitus
- 14,723 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1797Effect OÜ14,660 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1798Kodaline OÜ14,656 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1799Rundver OÜ14,613 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1800Osaühing Garland14,568 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1701 | Televel OÜ Muud elektroonilise side teenused | 17,460 € |
| 1702 | Mäeotsa OÜ Segapõllumajandus | 17,436 € |
| 1703 | Wigorest OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 17,402 € |
| 1704 | INNOVARE MITTAL OÜ Metallpindade katmine | 17,370 € |
| 1705 | CarlNet OÜ Programmeerimine | 17,323 € |
| 1706 | TheMS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 17,315 € |
| 1707 | OÜ Maanteed Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 17,311 € |
| 1708 | Beauty Company OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 17,272 € |
| 1709 | OÜ Gloss Muud iluhooldused ja iluteenused | 17,148 € |
| 1710 | Osaühing Tammevald Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 17,128 € |
| 1711 | Belestra OÜ Kinnisvarabüroode tegevus | 17,103 € |
| 1712 | Aarandi OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,094 € |
| 1713 | FitLiis OÜ Muu spordiõpe | 17,090 € |
| 1714 | Osaühing Barbar Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,088 € |
| 1715 | OÜ Vana Mulk Taimekasvatuse abitegevused | 17,072 € |
| 1716 | Jaakcar OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 17,043 € |
| 1717 | OÜ Raurel Maastiku hooldus ja korrashoid | 16,949 € |
| 1718 | Mängumaa OÜ Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 16,944 € |
| 1719 | Taroka OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 16,835 € |
| 1720 | Elekter ja Ehitus OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 16,801 € |
| 1721 | Kuusiku Turismiteenused OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 16,782 € |
| 1722 | Heimtrei OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 16,743 € |
| 1723 | Kalakott OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,736 € |
| 1724 | Vitaest Baltic OÜ Küünetehnikuteenused | 16,733 € |
| 1725 | Kontsap OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 16,731 € |
| 1726 | Vanaõue Talu OÜ Puhkemajad | 16,703 € |
| 1727 | OÜ IluSalm Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 16,689 € |
| 1728 | Bebeauty OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 16,680 € |
| 1729 | Laindeviir OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 16,595 € |
| 1730 | OÜ Art-Artefact Muuseumide ja kogudega seotud tegevus | 16,587 € |
| 1731 | Osaühing Kaevandi Taimede paljundamine | 16,526 € |
| 1732 | Dimidium OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,501 € |
| 1733 | Best CityGrupp OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 16,500 € |
| 1734 | OÜ PUUKAMBER Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,480 € |
| 1735 | Jaak Nirk OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 16,460 € |
| 1736 | Rautis OÜ Puhkemajad | 16,444 € |
| 1737 | Sirje Õmblustööd UÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 16,427 € |
| 1738 | Rosinette OÜ Reklaami vahendamine meedias | 16,421 € |
| 1739 | Helisen Stuudio OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 16,353 € |
| 1740 | TPLM Arhitektuur OÜ Arhitektitegevused | 16,350 € |
| 1741 | Osaühing Ärkan ja märkan Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 16,342 € |
| 1742 | Antercom OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 16,225 € |
| 1743 | OÜ ELPEKO Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 16,215 € |
| 1744 | Novalo Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,201 € |
| 1745 | Norbitec OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 16,166 € |
| 1746 | Aktsiaselts SIO INVESTMENTS Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 16,149 € |
| 1747 | AVRP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,138 € |
| 1748 | Tehnikadoktor OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 16,113 € |
| 1749 | Teeb tegusid mees OÜ Hoonehalduse abitegevused | 16,100 € |
| 1750 | OÜ Muresse Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 16,077 € |
| 1751 | Hairstory@S OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 16,053 € |
| 1752 | GAJA grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 16,040 € |
| 1753 | Sirkkk OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,006 € |
| 1754 | EHECO OÜ Puhkekülad ja puhkelaagrid | 15,998 € |
| 1755 | Alharaal Pluss OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 15,995 € |
| 1756 | K&MScandic OÜ Kaubavedu maanteel | 15,993 € |
| 1757 | Arise Service OÜ Laevade ja paatide remont ja hooldus | 15,909 € |
| 1758 | Antegro OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 15,885 € |
| 1759 | President Ink OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 15,855 € |
| 1760 | Osaühing Estmar ML Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,847 € |
| 1761 | VaraKord OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,831 € |
| 1762 | VANA, AGA KOBE OÜ Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 15,831 € |
| 1763 | Lentene OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 15,808 € |
| 1764 | Kirkelei OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,804 € |
| 1765 | OÜ Varuosade Taaskasutus Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 15,791 € |
| 1766 | Artemart Group OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,779 € |
| 1767 | HOLBERG OÜ Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 15,750 € |
| 1768 | Tuleohutuskoolitused OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 15,742 € |
| 1769 | Vastholm Wood OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 15,712 € |
| 1770 | Arnika Täheteenused OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 15,680 € |
| 1771 | OÜ Sagesse Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,626 € |
| 1772 | Osaühing Kultuurinet Reklaamiagentuuride tegevus | 15,590 € |
| 1773 | Nurkel Projekt OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,588 € |
| 1774 | SunsetRise OÜ Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin | 15,502 € |
| 1775 | ARULA AIDAD OÜ Muusikute lavaline tegevus | 15,498 € |
| 1776 | Osaühing OÜ-Ashdog Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,480 € |
| 1777 | OÜ Roodeviku Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 15,380 € |
| 1778 | OÜ Vesikala Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 15,354 € |
| 1779 | EVIMBI Toitlustus OÜ Toitlustamine üritustel | 15,310 € |
| 1780 | H&H Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,291 € |
| 1781 | Home2Home OÜ Puhkekülad ja puhkelaagrid | 15,261 € |
| 1782 | Pointrent OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 15,146 € |
| 1783 | Betula Sport OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 15,138 € |
| 1784 | osaühing VAIBLA KÄMPING Tööjõurent | 15,094 € |
| 1785 | Nandipur OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 15,043 € |
| 1786 | Osaühing Foori Autokool Sõiduõpe | 15,040 € |
| 1787 | PR Steel Company OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 15,027 € |
| 1788 | Flexpoint Grupp OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 15,024 € |
| 1789 | 2A Motors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 15,017 € |
| 1790 | Osam OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,950 € |
| 1791 | Autoremont24 OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 14,894 € |
| 1792 | LK TEENUSED OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 14,866 € |
| 1793 | Omer RT OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 14,800 € |
| 1794 | Osaühing Talmet Metsamajandust abistavad tegevused | 14,780 € |
| 1795 | OÜ TerraLigare Muu mujal liigitamata koolitus | 14,727 € |
| 1796 | Osaühing Sakramento Iluhooldus ja muud iluteenused | 14,723 € |
| 1797 | Effect OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 14,660 € |
| 1798 | Kodaline OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 14,656 € |
| 1799 | Rundver OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,613 € |
| 1800 | Osaühing Garland Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,568 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.