Revenue TOP 2019 · Valga maakond
1,553 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 32,100 €Ajalooliste paikade ja mälestistega seotud tegevus
- 702OÜ Kreiss31,875 €Mootorsõidukite jaemüük
- 31,775 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 31,761 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 31,717 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 31,695 €Külalistemajad
- 707OLIREI OÜ31,648 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 708Paco OÜ31,600 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 31,500 €Tööstustoote- ja moedisain
- 31,357 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 31,345 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 712tumBBAT OÜ31,345 €Esituskunstid
- 31,238 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 31,236 €Taimekasvatuse abitegevused
- 31,211 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 31,167 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 31,110 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 30,909 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 719Riidenagi OÜ30,901 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 30,822 €Veterinaaria
- 30,807 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 722Kimster OÜ30,735 €Muud eriehitustööd
- 723Akitst OÜ30,699 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 30,500 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 725Keerd OÜ30,282 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 726MIDEN OÜ30,165 €Katusetööd
- 30,115 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 728RATSIMÄE OÜ30,031 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 29,955 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 29,951 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 29,895 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 29,870 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 733Jussila OÜ29,758 €Muud ehituspaigaldustööd
- 29,668 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 735OÜ Brave kv29,655 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 29,637 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 737OÜ TAMMURI29,634 €Restoranitegevus
- 738OÜ MARSEP29,500 €Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 29,493 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 740PL Ehitus OÜ29,488 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 741KE Invest OÜ29,460 €Programmeerimine
- 742Aerulaud OÜ29,306 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 29,300 €Küttepuude tootmine
- 744OÜ ARIPALTE29,188 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 29,167 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 746Fe.Jääger OÜ29,149 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 29,090 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 748TAMMEST OÜ28,990 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 28,908 €Muud eriehitustööd
- 750OÜ Bramel28,632 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 751OÜ Jants28,466 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 752Stoneyard OÜ28,464 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 753Samba OÜ28,321 €Muu mujal liigitamata õpe
- 28,075 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 755Exprime OÜ28,050 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 756OÜ Kalrai28,027 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 757Liinebert OÜ27,769 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 758OÜ Areng27,723 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 27,645 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 27,545 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 27,499 €Mesindus
- 27,442 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 27,439 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 27,300 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 765Käterma OÜ27,019 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 27,004 €Puhkemajad
- 26,931 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 26,875 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 769OÜ Puupõld26,869 €Muu infoalane tegevus
- 26,820 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 771OÜ Arkonto26,690 €Teeninduse vahendamine
- 772OÜ Karupea26,497 €Hostelid
- 26,223 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 26,112 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 775OÜ Villiman26,028 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 776OÜ TOIDUPADA25,855 €Toitlustamine üritustel
- 777PVL Rent OÜ25,827 €Ajutise tööjõu rent
- 778FABI OÜ25,584 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- 25,575 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 25,566 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 781Alusmets OÜ25,526 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 782Eleval OÜ25,396 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 783OÜ Soonaba25,357 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 25,350 €Segapõllumajandus
- 25,344 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 25,193 €Külalistemajad
- 787Tormotek OÜ25,189 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 25,175 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 25,162 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 790Passiva OÜ25,132 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 791Waldtax OÜ24,949 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 792LOODUSLIK OÜ24,850 €Lemmikloomade valmistoidu tootmine
- 793SE Grupp OÜ24,829 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 24,766 €Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest
- 795MarWal OÜ24,750 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 24,731 €Taimekasvatuse abitegevused
- 24,504 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 798Fintrex OÜ24,433 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 799Puhtus OÜ24,363 €Autopesu jms teenindus
- 23,926 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 701 | OÜ Mõisahaldus Ajalooliste paikade ja mälestistega seotud tegevus | 32,100 € |
| 702 | OÜ Kreiss Mootorsõidukite jaemüük | 31,875 € |
| 703 | MARVELLA MAJAD OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,775 € |
| 704 | OÜ A.S. Invest Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,761 € |
| 705 | EE Planning OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 31,717 € |
| 706 | KIKAS & REISID OÜ Külalistemajad | 31,695 € |
| 707 | OLIREI OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 31,648 € |
| 708 | Paco OÜ Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 31,600 € |
| 709 | Vintage Studio OÜ Tööstustoote- ja moedisain | 31,500 € |
| 710 | Lõuna Raamatupidamisteenuse OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,357 € |
| 711 | OÜ Palu Invest Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 31,345 € |
| 712 | tumBBAT OÜ Esituskunstid | 31,345 € |
| 713 | Auto Ilusax OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 31,238 € |
| 714 | Kungi Agro OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 31,236 € |
| 715 | Fortin Europe OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 31,211 € |
| 716 | Tarmo Riit Management Consulting OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,167 € |
| 717 | OÜ Enn Transport Maastiku hooldus ja korrashoid | 31,110 € |
| 718 | osaühing Apeks Kinnisvara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 30,909 € |
| 719 | Riidenagi OÜ Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 30,901 € |
| 720 | OÜ VetPraksis Veterinaaria | 30,822 € |
| 721 | Osaühing LYBRA EST Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 30,807 € |
| 722 | Kimster OÜ Muud eriehitustööd | 30,735 € |
| 723 | Akitst OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 30,699 € |
| 724 | Kõo Maavarad OÜ Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 30,500 € |
| 725 | Keerd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 30,282 € |
| 726 | MIDEN OÜ Katusetööd | 30,165 € |
| 727 | osaühing Silverarvuti Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 30,115 € |
| 728 | RATSIMÄE OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 30,031 € |
| 729 | OÜ GeloF Auto Sõitjate juhuvedu maanteel | 29,955 € |
| 730 | Osaühing Kolmi Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 29,951 € |
| 731 | Osaühing Janson Metsamajandust abistavad tegevused | 29,895 € |
| 732 | PMA System OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 29,870 € |
| 733 | Jussila OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 29,758 € |
| 734 | osaühing VILJA ÄRI Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 29,668 € |
| 735 | OÜ Brave kv Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 29,655 € |
| 736 | Valga haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 29,637 € |
| 737 | OÜ TAMMURI Restoranitegevus | 29,634 € |
| 738 | OÜ MARSEP Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 29,500 € |
| 739 | SULIN TRADE OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 29,493 € |
| 740 | PL Ehitus OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 29,488 € |
| 741 | KE Invest OÜ Programmeerimine | 29,460 € |
| 742 | Aerulaud OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 29,306 € |
| 743 | OÜ Tõrva-Helme küttekontor Küttepuude tootmine | 29,300 € |
| 744 | OÜ ARIPALTE Restoranid jm toitlustuskohad | 29,188 € |
| 745 | Koikküla Farmide OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 29,167 € |
| 746 | Fe.Jääger OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 29,149 € |
| 747 | Imsi Varad OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 29,090 € |
| 748 | TAMMEST OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 28,990 € |
| 749 | OÜ Tiidu Ehitusteenus Muud eriehitustööd | 28,908 € |
| 750 | OÜ Bramel Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 28,632 € |
| 751 | OÜ Jants Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 28,466 € |
| 752 | Stoneyard OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 28,464 € |
| 753 | Samba OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 28,321 € |
| 754 | Gameelia Lilled OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 28,075 € |
| 755 | Exprime OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 28,050 € |
| 756 | OÜ Kalrai Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 28,027 € |
| 757 | Liinebert OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 27,769 € |
| 758 | OÜ Areng Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,723 € |
| 759 | KM FINACCEST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 27,645 € |
| 760 | Cobot Group OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 27,545 € |
| 761 | Saavasteloos OÜ Mesindus | 27,499 € |
| 762 | Väikeekskavaator OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 27,442 € |
| 763 | OÜ Voldemar Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,439 € |
| 764 | Merel Ehituse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,300 € |
| 765 | Käterma OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 27,019 € |
| 766 | Osaühing Serena Holding Puhkemajad | 27,004 € |
| 767 | Inspect Motors OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 26,931 € |
| 768 | RL CONSULT OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 26,875 € |
| 769 | OÜ Puupõld Muu infoalane tegevus | 26,869 € |
| 770 | osaühing Valga Advokaadibüroo Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 26,820 € |
| 771 | OÜ Arkonto Teeninduse vahendamine | 26,690 € |
| 772 | OÜ Karupea Hostelid | 26,497 € |
| 773 | ILUORHIDEE OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 26,223 € |
| 774 | Ivika Salong OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 26,112 € |
| 775 | OÜ Villiman Metsamajandust abistavad tegevused | 26,028 € |
| 776 | OÜ TOIDUPADA Toitlustamine üritustel | 25,855 € |
| 777 | PVL Rent OÜ Ajutise tööjõu rent | 25,827 € |
| 778 | FABI OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | 25,584 € |
| 779 | Rinaldo Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,575 € |
| 780 | osaühing Eripri Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 25,566 € |
| 781 | Alusmets OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 25,526 € |
| 782 | Eleval OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 25,396 € |
| 783 | OÜ Soonaba Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 25,357 € |
| 784 | Karula Agro OÜ Segapõllumajandus | 25,350 € |
| 785 | Ühismajandamise OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 25,344 € |
| 786 | osaühing TAULI TORUPILLITALU Külalistemajad | 25,193 € |
| 787 | Tormotek OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 25,189 € |
| 788 | osaühing Kodox Muu spetsialiseerimata jaemüük | 25,175 € |
| 789 | osaühing U.A.T. Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 25,162 € |
| 790 | Passiva OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 25,132 € |
| 791 | Waldtax OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 24,949 € |
| 792 | LOODUSLIK OÜ Lemmikloomade valmistoidu tootmine | 24,850 € |
| 793 | SE Grupp OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 24,829 € |
| 794 | Keeni Mõis OÜ Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest | 24,766 € |
| 795 | MarWal OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 24,750 € |
| 796 | Viinamäe Teenused OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 24,731 € |
| 797 | Diara Infra OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 24,504 € |
| 798 | Fintrex OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,433 € |
| 799 | Puhtus OÜ Autopesu jms teenindus | 24,363 € |
| 800 | Osaühing Keskväljaku Lillesalong Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 23,926 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.