Revenue TOP 2019 · Lääne-Viru maakond
3,555 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 2301Sylvatica OÜ15,200 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2302Rutras OÜ15,195 €Kaubavedu maanteel
- 15,167 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2304Non Serviam OÜ15,127 €Arvutialased konsultatsioonid
- 15,120 €Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- 2306Karman OÜ15,109 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 15,082 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 2308Adonet OÜ15,062 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 15,041 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2310EcoLevel OÜ15,002 €Metsavarumine
- 2311LAND OÜ14,996 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2312Codifix OÜ14,987 €Programmeerimine
- 2313OÜ Juukselõikur14,985 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2314Kristnet OÜ14,943 €Muud eriehitustööd
- 14,874 €Muude seadmete remont ja hooldus
- 2316ProFur OÜ14,852 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 2317Süsteemijänku OÜ14,844 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2318Vanem Vend OÜ14,807 €Matuseteenindus
- 14,783 €Kodumajutused
- 2320Piqualita OÜ14,781 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 2321OÜ Rinaldik14,734 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 2322Kleks OÜ14,728 €Liikuvad toitlustuskohad
- 14,722 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2324Osaühing Avitex14,709 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2325PMC Invest OÜ14,709 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2326Stene OÜ14,708 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2327OÜ Aimus14,700 €Mesindus
- 2328OÜ Welk14,684 €Kunstialane loometegevus
- 2329OÜ Einmans14,649 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 2330Elli Aed OÜ14,633 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 14,614 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 14,608 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,567 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2334Osaühing Biofert14,541 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2335Abelo OÜ14,534 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2336Bingo OÜ14,526 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2337MesiPuna OÜ14,524 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 14,476 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 14,439 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2340Vilde Invest OÜ14,434 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 14,416 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2342Värviline OÜ14,409 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2343Roséthe OÜ14,368 €Visuaalkunstiloome
- 14,361 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 2345Callides OÜ14,353 €Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine
- 14,341 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2347Kaljukäit OÜ14,340 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 2348Muike Talu OÜ14,216 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 14,211 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2350Sailster OÜ14,195 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2351AlderCone OÜ14,194 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 2352INKA GROUP OÜ14,164 €Jookide jaemüük
- 2353ARS-MEL OÜ14,154 €Muu keraamika tootmine
- 2354TammFin OÜ14,120 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2355Rohi & Sasi OÜ14,117 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 14,115 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2357Osaühing MK REM14,107 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2358MIREE OÜ14,101 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2359Õnne Lihaloom OÜ14,073 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2360ERC OÜ14,073 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 2361OÜ Satsang14,063 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 13,993 €Elektripaigaldustööd
- 2363Haldjamets OÜ13,991 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2364OÜ Kenzy13,960 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2365OÜ Valdna13,960 €Muu teenindus
- 2366OÜ Hiirevara13,920 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2367BioDolia OÜ13,909 €Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin
- 2368Kreegimäe OÜ13,908 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 13,898 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2370OÜ Optikalux13,838 €Prillide jaemüük
- 13,811 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2372Blackfish OÜ13,802 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2373Osaühing BISMARK13,760 €Kaubavedu maanteel
- 13,744 €Mesindus
- 13,730 €Hoonestusprojektide arendus
- 2376KLK Teenus OÜ13,704 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 13,702 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2378OÜ Lemmikmeedium13,662 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 13,592 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2380Jander OÜ13,578 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2381Cledak OÜ13,570 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2382OÜ Lihakari13,541 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 13,515 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2384OÜ Estfiber13,511 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2385Inka Majad OÜ13,490 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2386Nordic Vara OÜ13,485 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 2387OÜ Migar13,459 €Puhkemajad
- 13,421 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 13,420 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 13,417 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2391Lotta OÜ13,412 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2392ThermoHeart OÜ13,408 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2393Mirhen OÜ13,406 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2394OÜ Võsu Raamat13,331 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2395Karvapealt OÜ13,250 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2396FullEst OÜ13,234 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 13,229 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 13,215 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 13,215 €Laadungikäitlus
- 2400VTL Ehitus OÜ13,194 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2301 | Sylvatica OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,200 € |
| 2302 | Rutras OÜ Kaubavedu maanteel | 15,195 € |
| 2303 | Põhja-Eesti Eramets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,167 € |
| 2304 | Non Serviam OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 15,127 € |
| 2305 | Ironback Upholstery OÜ Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | 15,120 € |
| 2306 | Karman OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 15,109 € |
| 2307 | Osaühing Klaasikoda Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 15,082 € |
| 2308 | Adonet OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 15,062 € |
| 2309 | Osaühing Ripett Grupp Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 15,041 € |
| 2310 | EcoLevel OÜ Metsavarumine | 15,002 € |
| 2311 | LAND OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 14,996 € |
| 2312 | Codifix OÜ Programmeerimine | 14,987 € |
| 2313 | OÜ Juukselõikur Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 14,985 € |
| 2314 | Kristnet OÜ Muud eriehitustööd | 14,943 € |
| 2315 | Alexander Eckert OÜ Muude seadmete remont ja hooldus | 14,874 € |
| 2316 | ProFur OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 14,852 € |
| 2317 | Süsteemijänku OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 14,844 € |
| 2318 | Vanem Vend OÜ Matuseteenindus | 14,807 € |
| 2319 | Osaühing Adami Turismitalu Kodumajutused | 14,783 € |
| 2320 | Piqualita OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 14,781 € |
| 2321 | OÜ Rinaldik Muud iluhooldused ja iluteenused | 14,734 € |
| 2322 | Kleks OÜ Liikuvad toitlustuskohad | 14,728 € |
| 2323 | Respublica Resto OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 14,722 € |
| 2324 | Osaühing Avitex Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 14,709 € |
| 2325 | PMC Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,709 € |
| 2326 | Stene OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,708 € |
| 2327 | OÜ Aimus Mesindus | 14,700 € |
| 2328 | OÜ Welk Kunstialane loometegevus | 14,684 € |
| 2329 | OÜ Einmans Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 14,649 € |
| 2330 | Elli Aed OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,633 € |
| 2331 | Baltic Dent Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 14,614 € |
| 2332 | Aiatehnika Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 14,608 € |
| 2333 | L.H.L Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,567 € |
| 2334 | Osaühing Biofert Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 14,541 € |
| 2335 | Abelo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,534 € |
| 2336 | Bingo OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 14,526 € |
| 2337 | MesiPuna OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 14,524 € |
| 2338 | OÜ Lepametsa Mahetalu Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 14,476 € |
| 2339 | Epolice Solutions OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 14,439 € |
| 2340 | Vilde Invest OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 14,434 € |
| 2341 | Osaühing Martler Invest Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,416 € |
| 2342 | Värviline OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 14,409 € |
| 2343 | Roséthe OÜ Visuaalkunstiloome | 14,368 € |
| 2344 | Lincot Textile OÜ Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 14,361 € |
| 2345 | Callides OÜ Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine | 14,353 € |
| 2346 | Lauri Advisory OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,341 € |
| 2347 | Kaljukäit OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 14,340 € |
| 2348 | Muike Talu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 14,216 € |
| 2349 | AVMOTORS TALLINN OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 14,211 € |
| 2350 | Sailster OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,195 € |
| 2351 | AlderCone OÜ Puhkekülad ja puhkelaagrid | 14,194 € |
| 2352 | INKA GROUP OÜ Jookide jaemüük | 14,164 € |
| 2353 | ARS-MEL OÜ Muu keraamika tootmine | 14,154 € |
| 2354 | TammFin OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,120 € |
| 2355 | Rohi & Sasi OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 14,117 € |
| 2356 | OÜ Mööblistuudio BOX Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 14,115 € |
| 2357 | Osaühing MK REM Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 14,107 € |
| 2358 | MIREE OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 14,101 € |
| 2359 | Õnne Lihaloom OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 14,073 € |
| 2360 | ERC OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 14,073 € |
| 2361 | OÜ Satsang Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 14,063 € |
| 2362 | Osaühing Avos Elekter Elektripaigaldustööd | 13,993 € |
| 2363 | Haldjamets OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 13,991 € |
| 2364 | OÜ Kenzy Metsamajandust abistavad tegevused | 13,960 € |
| 2365 | OÜ Valdna Muu teenindus | 13,960 € |
| 2366 | OÜ Hiirevara Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,920 € |
| 2367 | BioDolia OÜ Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin | 13,909 € |
| 2368 | Kreegimäe OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 13,908 € |
| 2369 | JKI Ehitus Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 13,898 € |
| 2370 | OÜ Optikalux Prillide jaemüük | 13,838 € |
| 2371 | Osaühing Tinnu Ilusalong Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 13,811 € |
| 2372 | Blackfish OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,802 € |
| 2373 | Osaühing BISMARK Kaubavedu maanteel | 13,760 € |
| 2374 | Vainu talu mesi OÜ Mesindus | 13,744 € |
| 2375 | Osaühing Aja Märk Hoonestusprojektide arendus | 13,730 € |
| 2376 | KLK Teenus OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 13,704 € |
| 2377 | OÜ KA-Connect Group Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 13,702 € |
| 2378 | OÜ Lemmikmeedium Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 13,662 € |
| 2379 | Aaria Ilusalong Osaühing Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 13,592 € |
| 2380 | Jander OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 13,578 € |
| 2381 | Cledak OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 13,570 € |
| 2382 | OÜ Lihakari Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 13,541 € |
| 2383 | OÜ Roodevälja Uustalu Teenus Loomakasvatuse abitegevused | 13,515 € |
| 2384 | OÜ Estfiber Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,511 € |
| 2385 | Inka Majad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,490 € |
| 2386 | Nordic Vara OÜ Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 13,485 € |
| 2387 | OÜ Migar Puhkemajad | 13,459 € |
| 2388 | Porkuni Põllumajandusühistu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,421 € |
| 2389 | Diagnostikaseadmed OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 13,420 € |
| 2390 | osaühing Galerii Kuus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,417 € |
| 2391 | Lotta OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 13,412 € |
| 2392 | ThermoHeart OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 13,408 € |
| 2393 | Mirhen OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,406 € |
| 2394 | OÜ Võsu Raamat Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,331 € |
| 2395 | Karvapealt OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 13,250 € |
| 2396 | FullEst OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,234 € |
| 2397 | Osaühing V.Pruuel Mootorsõidukite remont ja hooldus | 13,229 € |
| 2398 | Prillapatsi Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,215 € |
| 2399 | Metra Teenused OÜ Laadungikäitlus | 13,215 € |
| 2400 | VTL Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,194 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.