Revenue TOP 2019 · Järva maakond
1,653 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 801Toftecon OÜ33,433 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 33,420 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 33,249 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 804Rovski OÜ33,238 €Programmeerimine
- 33,131 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 806KHT OÜ33,124 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 807Sirotek OÜ32,785 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 32,667 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 32,443 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 32,329 €Veterinaaria
- 811Marsala OÜ32,272 €Hoonete üldpuhastus
- 32,024 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 813Toru Mati OÜ31,996 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 31,976 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 815OÜ Meriolid31,895 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 816Striimer OÜ31,800 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 817Caddi OÜ31,660 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 31,650 €Loomakasvatuse abitegevused
- 31,622 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 820SPERTIS OÜ31,620 €Muu puhastustegevus
- 31,500 €Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- 822OÜ Outserv31,447 €Loomakasvatuse abitegevused
- 823OÜ Mäelaari31,420 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 31,393 €Kakao, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete tootmine
- 8254D Grupp OÜ31,326 €Tööjõurent
- 826TAFIRENT OÜ31,046 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 31,039 €Matusebüroode ja krematooriumide tegevus
- 31,013 €Kirjandusloome
- 829SMPK OÜ31,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 30,989 €Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 831BRM TB OÜ30,947 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 30,921 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 833Priimer OÜ30,911 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 834Mõttelend OÜ30,872 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 30,800 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,792 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 30,670 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 838OÜ Rebruk RE30,510 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 30,171 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 840Estim OÜ30,165 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 841OÜ Jezal30,081 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 842Brevarium OÜ30,056 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,038 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 30,000 €Arvutialased konsultatsioonid
- 845AAMI RP OÜ29,956 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 846OÜ Sarmin29,954 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 29,921 €Muud ehituspaigaldustööd
- 848Ground OÜ29,834 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus; savi ja kaoliini kaevandamine
- 849TaSep C OÜ29,759 €Toitlustamine üritustel
- 850Atsikas OÜ29,745 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 29,657 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 29,620 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 853Joe OÜ29,513 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 854Mavire OÜ29,507 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 855Jaanof OÜ29,390 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 856Viiram OÜ29,368 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 857Zmenit OÜ29,335 €Valdusfirmade tegevus
- 29,288 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 859Hansaman OÜ29,186 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 860OÜ Privel29,129 €Katusetööd
- 861PUPU OÜ28,882 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 28,878 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 28,828 €Tööjõurent
- 28,619 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 865Soosaun OÜ28,523 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 866Uuetooma OÜ28,486 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 28,324 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 28,317 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 869Ruelle OÜ28,300 €Muu infoalane tegevus
- 28,276 €Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük
- 871LINRAI OÜ28,138 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 872OÜ Mäe Mesi28,128 €Mesindus
- 28,052 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 874AIVENGO OÜ27,998 €Kaubavedu maanteel
- 27,828 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 27,800 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 27,710 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 27,643 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 879OÜ MARTSER27,636 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 27,522 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 27,238 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 27,044 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 27,040 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 884VSTM OÜ27,000 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 26,756 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 26,753 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 887Luhja OÜ26,679 €Tööjõurent
- 26,677 €Elektripaigaldustööd
- 26,407 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 26,400 €Peakontorite tegevus
- 26,252 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 892Tiling OÜ26,252 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 893OÜ TAAL26,179 €Patentide vahendamine ja turundus
- 894Sammoc OÜ25,849 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 895Kivine OÜ25,779 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 896OÜ Bilingo25,751 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 25,614 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 25,526 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 25,218 €Arhitektitegevused
- 25,206 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 801 | Toftecon OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 33,433 € |
| 802 | OÜ ENNUKA REISID Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 33,420 € |
| 803 | OÜ KOIDULA EHITUSKAUP Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 33,249 € |
| 804 | Rovski OÜ Programmeerimine | 33,238 € |
| 805 | Krisell Teenused OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 33,131 € |
| 806 | KHT OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 33,124 € |
| 807 | Sirotek OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 32,785 € |
| 808 | IBG-Projektbüroo OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 32,667 € |
| 809 | OÜ Balanss Pluss Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,443 € |
| 810 | Raja veterinaarteenused OÜ Veterinaaria | 32,329 € |
| 811 | Marsala OÜ Hoonete üldpuhastus | 32,272 € |
| 812 | Osaühing Koordi Tallid Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 32,024 € |
| 813 | Toru Mati OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 31,996 € |
| 814 | OÜ Marke Kaubandusgrupp Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 31,976 € |
| 815 | OÜ Meriolid Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,895 € |
| 816 | Striimer OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 31,800 € |
| 817 | Caddi OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 31,660 € |
| 818 | NORDWINTER OSAÜHING Loomakasvatuse abitegevused | 31,650 € |
| 819 | OÜ LK Majutus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,622 € |
| 820 | SPERTIS OÜ Muu puhastustegevus | 31,620 € |
| 821 | Haltuurkapital OÜ Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | 31,500 € |
| 822 | OÜ Outserv Loomakasvatuse abitegevused | 31,447 € |
| 823 | OÜ Mäelaari Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 31,420 € |
| 824 | Scandi Marzipan OÜ Kakao, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete tootmine | 31,393 € |
| 825 | 4D Grupp OÜ Tööjõurent | 31,326 € |
| 826 | TAFIRENT OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 31,046 € |
| 827 | OÜ PAIDE TAVAND Matusebüroode ja krematooriumide tegevus | 31,039 € |
| 828 | OÜ Neli Hommikut Kirjandusloome | 31,013 € |
| 829 | SMPK OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 31,000 € |
| 830 | Kaljusalu Teenused OÜ Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 30,989 € |
| 831 | BRM TB OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 30,947 € |
| 832 | Kollane Partmees OÜ Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 30,921 € |
| 833 | Priimer OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,911 € |
| 834 | Mõttelend OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 30,872 € |
| 835 | Osaühing I.V.I Äriteenused Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,800 € |
| 836 | OÜ AADU-MAALI Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 30,792 € |
| 837 | tulundusühistu RISTIKU PM Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 30,670 € |
| 838 | OÜ Rebruk RE Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 30,510 € |
| 839 | Koduenergia OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 30,171 € |
| 840 | Estim OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,165 € |
| 841 | OÜ Jezal Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 30,081 € |
| 842 | Brevarium OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,056 € |
| 843 | Katusetööd24 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,038 € |
| 844 | OSAÜHING FABRIK Arvutialased konsultatsioonid | 30,000 € |
| 845 | AAMI RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,956 € |
| 846 | OÜ Sarmin Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 29,954 € |
| 847 | Osaühing Westson Group Muud ehituspaigaldustööd | 29,921 € |
| 848 | Ground OÜ Kruusa- ja liivakarjääride tegevus; savi ja kaoliini kaevandamine | 29,834 € |
| 849 | TaSep C OÜ Toitlustamine üritustel | 29,759 € |
| 850 | Atsikas OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,745 € |
| 851 | Osaühing ADVOKAADIBÜROO MATTI REINSALU Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 29,657 € |
| 852 | Kingstor Varad Grupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 29,620 € |
| 853 | Joe OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 29,513 € |
| 854 | Mavire OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 29,507 € |
| 855 | Jaanof OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 29,390 € |
| 856 | Viiram OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 29,368 € |
| 857 | Zmenit OÜ Valdusfirmade tegevus | 29,335 € |
| 858 | OÜ Pireti Looming Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 29,288 € |
| 859 | Hansaman OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 29,186 € |
| 860 | OÜ Privel Katusetööd | 29,129 € |
| 861 | PUPU OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,882 € |
| 862 | FinanceOne OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 28,878 € |
| 863 | Kopra Laane OÜ Tööjõurent | 28,828 € |
| 864 | Brave Team OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 28,619 € |
| 865 | Soosaun OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 28,523 € |
| 866 | Uuetooma OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 28,486 € |
| 867 | Osaühing Steverin Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,324 € |
| 868 | tulundusühistu AGERI AGRO Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 28,317 € |
| 869 | Ruelle OÜ Muu infoalane tegevus | 28,300 € |
| 870 | Osaühing Rooster Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük | 28,276 € |
| 871 | LINRAI OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,138 € |
| 872 | OÜ Mäe Mesi Mesindus | 28,128 € |
| 873 | Nordikcraft OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 28,052 € |
| 874 | AIVENGO OÜ Kaubavedu maanteel | 27,998 € |
| 875 | Videokeskus OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 27,828 € |
| 876 | Turuantiik OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 27,800 € |
| 877 | Tõnis Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 27,710 € |
| 878 | OÜ Ülle Lilleäri Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 27,643 € |
| 879 | OÜ MARTSER Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,636 € |
| 880 | Tare Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 27,522 € |
| 881 | Osaühing Femme Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 27,238 € |
| 882 | OÜ Stul Invest Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 27,044 € |
| 883 | OÜ Hong Teenused Maastiku hooldus ja korrashoid | 27,040 € |
| 884 | VSTM OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 27,000 € |
| 885 | Mäe Metsatööd OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 26,756 € |
| 886 | OÜ Property Partners Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,753 € |
| 887 | Luhja OÜ Tööjõurent | 26,679 € |
| 888 | Elektrifarm OÜ Elektripaigaldustööd | 26,677 € |
| 889 | Osaühing Fermand Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 26,407 € |
| 890 | Alandre Holding OÜ Peakontorite tegevus | 26,400 € |
| 891 | Vennad Ilvesed OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 26,252 € |
| 892 | Tiling OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,252 € |
| 893 | OÜ TAAL Patentide vahendamine ja turundus | 26,179 € |
| 894 | Sammoc OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,849 € |
| 895 | Kivine OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 25,779 € |
| 896 | OÜ Bilingo Kirjalik ja suuline tõlge | 25,751 € |
| 897 | OÜ Kruusamäe Talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 25,614 € |
| 898 | OÜ Põhjaka Kulinaaria Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus | 25,526 € |
| 899 | osaühing Paide EKE Projekt Arhitektitegevused | 25,218 € |
| 900 | Benefit RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 25,206 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.