Revenue TOP 2019 · Harju maakond
65,098 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1,346,770 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3402EfTEN SPV8 OÜ1,346,093 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3403Eesti And OÜ1,346,091 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 1,345,937 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 1,345,666 €Eriarstiabi
- 1,345,582 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3407Sofahouse OÜ1,344,482 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3408Destone Ltd OÜ1,344,151 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 3409JOIK OÜ1,343,966 €Parfüümide ja tualetitarvete tootmine
- 1,343,835 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 1,342,994 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 3412Wirthoff OÜ1,342,931 €Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1,342,627 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 1,342,354 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3415Vita-Expo OÜ1,341,147 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3416Osaühing SAXAMER1,340,700 €Kaubavedu maanteel
- 1,340,166 €Programmeerimine
- 3418WeDo oü1,339,175 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite vahendamine
- 3419D.O.T. OÜ1,338,135 €Kaubavedu maanteel
- 3420OÜ Piar1,337,965 €Mööblitootmine
- 3421OÜ Al Mare Majad1,337,725 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3422Loginpost OÜ1,337,030 €Programmeerimine
- 1,336,513 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 3424Ruul Projekt OÜ1,336,385 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3425Lubjakivi OÜ1,335,491 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 3426SIITAN GRUPP OÜ1,335,444 €Kaubavedu maanteel
- 3427OÜ VNK AV Trade1,335,254 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3428Global Export OÜ1,335,093 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 1,334,685 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 3430Osaühing Adduco1,334,370 €Kolimisteenused
- 3431Ritori OÜ1,333,748 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,333,721 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 3433Riia 131 OÜ1,333,372 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3434OÜ Albero Verde1,333,333 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1,332,459 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3436OÜ AUDIOMED1,332,175 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 1,331,924 €Kindlustusagentide ja -vahendajate tegevus
- 1,331,816 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 3439HANROGEN OÜ1,331,575 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1,331,492 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3441Stockmaster OÜ1,331,398 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 1,331,035 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 1,329,465 €Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 3444Booking Stars OÜ1,329,172 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3445Board Concept OÜ1,328,538 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 34465+work OÜ1,328,289 €Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1,328,033 €Muu infoalane tegevus
- 3448OÜ Grano Digital1,327,976 €Muu trükkimine
- 1,326,945 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3450TLG Stividor OÜ1,326,254 €Laadungikäitlus
- 1,325,538 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,325,324 €Heli- ja videoseadmete jaemüük
- 3453Stark Ehitus OÜ1,324,622 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3454EcoSped OÜ1,324,470 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1,324,442 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3456OÜ Nokimer1,323,927 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,323,186 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3458Liner Pro OÜ1,323,038 €Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 3459Bio Food OÜ1,322,667 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1,322,451 €Reisibüroode tegevus
- 1,322,428 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,322,134 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 1,322,014 €Tööjõurent
- 1,321,917 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1,321,686 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 1,321,326 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1,321,090 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1,320,637 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3469OSAÜHING AEK1,319,646 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3470ModirumID OÜ1,318,836 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3471Tarbeteenus OÜ1,318,590 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 3472Zemantics OÜ1,318,293 €Programmeerimine
- 3473Moonshiners OÜ1,317,881 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3474TYCOON OÜ1,317,167 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 3475SAMTEC OÜ1,316,142 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 3476LEANEST OÜ1,315,635 €Programmeerimine
- 1,315,003 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,314,954 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,314,776 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 3480Malvarrosa OÜ1,314,709 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1,314,348 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 3482RAM Varuosad OÜ1,314,301 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 3483Emplorent OÜ1,314,181 €Teede ja kiirteede ehitus
- 3484osaühing Triston1,314,098 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 1,313,662 €Hotellid
- 3486SUPERSA OÜ1,313,284 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3487Prostokk OÜ1,313,145 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1,312,073 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 3489Autokaubad24 OÜ1,312,065 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1,311,952 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 3491RingIT OÜ1,311,363 €Programmeerimine
- 1,310,788 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 3493OÜ Scanfor Eesti1,310,284 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 3494Osterode OÜ1,310,225 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 3495Vossi Baltics OÜ1,309,800 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3496OÜ Erich Ehitus1,309,590 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3497Gaznet OÜ1,309,271 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,308,663 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,307,003 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,306,483 €Elektrienergia ülekanne
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 3401 | OÜ CRANFELD INVEST Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,346,770 € |
| 3402 | EfTEN SPV8 OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,346,093 € |
| 3403 | Eesti And OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 1,346,091 € |
| 3404 | Osaühing AURANDA CENTER Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 1,345,937 € |
| 3405 | Aktsiaselts Orthopedica Eriarstiabi | 1,345,666 € |
| 3406 | OÜ Comotra Primary Solutions Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,345,582 € |
| 3407 | Sofahouse OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 1,344,482 € |
| 3408 | Destone Ltd OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 1,344,151 € |
| 3409 | JOIK OÜ Parfüümide ja tualetitarvete tootmine | 1,343,966 € |
| 3410 | BSA World Service OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 1,343,835 € |
| 3411 | Vivatex Holding OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 1,342,994 € |
| 3412 | Wirthoff OÜ Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus | 1,342,931 € |
| 3413 | Aktsiaselts Lahevesi Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 1,342,627 € |
| 3414 | AKTSIASELTS M.K.T. Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 1,342,354 € |
| 3415 | Vita-Expo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,341,147 € |
| 3416 | Osaühing SAXAMER Kaubavedu maanteel | 1,340,700 € |
| 3417 | EVOGAME ESTONIA OÜ Programmeerimine | 1,340,166 € |
| 3418 | WeDo oü Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite vahendamine | 1,339,175 € |
| 3419 | D.O.T. OÜ Kaubavedu maanteel | 1,338,135 € |
| 3420 | OÜ Piar Mööblitootmine | 1,337,965 € |
| 3421 | OÜ Al Mare Majad Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,337,725 € |
| 3422 | Loginpost OÜ Programmeerimine | 1,337,030 € |
| 3423 | Osaühing Poweram Elektriseadmed Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 1,336,513 € |
| 3424 | Ruul Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,336,385 € |
| 3425 | Lubjakivi OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 1,335,491 € |
| 3426 | SIITAN GRUPP OÜ Kaubavedu maanteel | 1,335,444 € |
| 3427 | OÜ VNK AV Trade Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,335,254 € |
| 3428 | Global Export OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 1,335,093 € |
| 3429 | Osaühing Mergonet Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 1,334,685 € |
| 3430 | Osaühing Adduco Kolimisteenused | 1,334,370 € |
| 3431 | Ritori OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,333,748 € |
| 3432 | Baltic Lift Rent OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 1,333,721 € |
| 3433 | Riia 131 OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,333,372 € |
| 3434 | OÜ Albero Verde Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,333,333 € |
| 3435 | Aktsiaselts Megastar Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 1,332,459 € |
| 3436 | OÜ AUDIOMED Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 1,332,175 € |
| 3437 | Howden Kindlustusmaakler OÜ Kindlustusagentide ja -vahendajate tegevus | 1,331,924 € |
| 3438 | AB Medical Teeninduse osaühing Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 1,331,816 € |
| 3439 | HANROGEN OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,331,575 € |
| 3440 | Munyagen Bouboudieme OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,331,492 € |
| 3441 | Stockmaster OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 1,331,398 € |
| 3442 | Osaühing Emerante Mööbli ja valgustite jaemüük | 1,331,035 € |
| 3443 | Bestbrands Retail Estonia OÜ Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 1,329,465 € |
| 3444 | Booking Stars OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,329,172 € |
| 3445 | Board Concept OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,328,538 € |
| 3446 | 5+work OÜ Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,328,289 € |
| 3447 | Best development OÜ Muu infoalane tegevus | 1,328,033 € |
| 3448 | OÜ Grano Digital Muu trükkimine | 1,327,976 € |
| 3449 | Aktsiaselts Paulig Baltic Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,326,945 € |
| 3450 | TLG Stividor OÜ Laadungikäitlus | 1,326,254 € |
| 3451 | Kadrioru Ärikeskus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,325,538 € |
| 3452 | UltimaProGroup OÜ Heli- ja videoseadmete jaemüük | 1,325,324 € |
| 3453 | Stark Ehitus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,324,622 € |
| 3454 | EcoSped OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 1,324,470 € |
| 3455 | Osaühing Radiocom Baltic Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 1,324,442 € |
| 3456 | OÜ Nokimer Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,323,927 € |
| 3457 | AK Viimistlus Grupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,323,186 € |
| 3458 | Liner Pro OÜ Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 1,323,038 € |
| 3459 | Bio Food OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,322,667 € |
| 3460 | osaühing Baltic Kuurort Grupp Reisibüroode tegevus | 1,322,451 € |
| 3461 | Traveter Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,322,428 € |
| 3462 | Osaühing BALTRECORD Kala ja kalatoodete hulgimüük | 1,322,134 € |
| 3463 | Osaühing Personnel Services Tööjõurent | 1,322,014 € |
| 3464 | Osaühing VAP Ventilatsioon Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,321,917 € |
| 3465 | Osaühing ACUMA KAUBANDUS Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 1,321,686 € |
| 3466 | COCA-COLA BALTI JOOKIDE AS Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,321,326 € |
| 3467 | Continental Cargo OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 1,321,090 € |
| 3468 | osaühing Konesko Autotarvik Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 1,320,637 € |
| 3469 | OSAÜHING AEK Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,319,646 € |
| 3470 | ModirumID OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 1,318,836 € |
| 3471 | Tarbeteenus OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 1,318,590 € |
| 3472 | Zemantics OÜ Programmeerimine | 1,318,293 € |
| 3473 | Moonshiners OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 1,317,881 € |
| 3474 | TYCOON OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 1,317,167 € |
| 3475 | SAMTEC OÜ Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 1,316,142 € |
| 3476 | LEANEST OÜ Programmeerimine | 1,315,635 € |
| 3477 | Veerenni Tervisekeskus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,315,003 € |
| 3478 | 1Office Estonia OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,314,954 € |
| 3479 | Beets Blu Electronics OÜ Muude vahetoodete hulgimüük | 1,314,776 € |
| 3480 | Malvarrosa OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,314,709 € |
| 3481 | Osaühing Listinto Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 1,314,348 € |
| 3482 | RAM Varuosad OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 1,314,301 € |
| 3483 | Emplorent OÜ Teede ja kiirteede ehitus | 1,314,181 € |
| 3484 | osaühing Triston Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 1,314,098 € |
| 3485 | Tallinn Old Town Hotels OÜ Hotellid | 1,313,662 € |
| 3486 | SUPERSA OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,313,284 € |
| 3487 | Prostokk OÜ Muude vahetoodete hulgimüük | 1,313,145 € |
| 3488 | Advokaadibüroo LINKLaw OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 1,312,073 € |
| 3489 | Autokaubad24 OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,312,065 € |
| 3490 | Apex Industrial Solutions OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 1,311,952 € |
| 3491 | RingIT OÜ Programmeerimine | 1,311,363 € |
| 3492 | Osaühing MASTERTRANS Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 1,310,788 € |
| 3493 | OÜ Scanfor Eesti Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 1,310,284 € |
| 3494 | Osterode OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 1,310,225 € |
| 3495 | Vossi Baltics OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 1,309,800 € |
| 3496 | OÜ Erich Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,309,590 € |
| 3497 | Gaznet OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,309,271 € |
| 3498 | Logistika Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,308,663 € |
| 3499 | Hobujaama 4 Holding OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,307,003 € |
| 3500 | Aktsiaselts MAARDU ELEKTER Elektrienergia ülekanne | 1,306,483 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.