Revenue per employee — TOP 2025
72,006 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 210,243 €Eriarstiabi
- 3102Legaato Eesti OÜ210,201 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3103Alexanto OÜ210,187 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 210,079 €Inkassoteenus ja krediidiinfo
- 210,018 €Kaubavedu maanteel
- 209,942 €Reisikorraldajate tegevus
- 209,831 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 209,748 €Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine
- 3109TG LIFT OÜ209,711 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 209,687 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 209,664 €Põllumajandusmasinate tootmine
- 209,607 €Mööblitootmine
- 3113OÜ Tulekuma209,443 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 3114AmerEst OÜ209,425 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 209,394 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 209,317 €Piimatoodete tootmine
- 3117Osaühing Agorek209,310 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 209,222 €Metsavarumine
- 209,121 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 209,116 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3121OÜ Muusa Majutus209,040 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3122OÜ Kartuliait209,024 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 208,794 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 208,794 €Reisikorraldajate tegevus
- 208,766 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 208,690 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 208,679 €Plasttaara tootmine
- 208,663 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 208,559 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3130MKM Infra OÜ208,520 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 208,512 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 208,491 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 208,489 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 208,467 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 3135Venipak Eesti OÜ208,421 €Kaubavedu maanteel
- 208,356 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 208,347 €Mootorsõidukite jaemüük
- 208,290 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 3139IB Metall OÜ208,243 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3140OÜ Ratico Metsad208,240 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 3141osaühing KIVIORG208,176 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 207,956 €Lausriide ja lausriidest toodete tootmine
- 3143Kardiisia OÜ207,937 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 207,902 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3145Arena Invest OÜ207,895 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3146HBEU Service OÜ207,889 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3147Koolipõllu OÜ207,876 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3148aktsiaselts RAES207,849 €Mootorsõidukite jaemüük
- 207,749 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3150OÜ PT Mikro207,741 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 3151OVERALL EESTI AS207,727 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3152Osaühing Eureka207,675 €Sporditarvete jaemüük
- 3153KODA Ehitus OÜ207,668 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 207,549 €Ravimite jaemüük
- 207,514 €Seakasvatus
- 3156OÜ GEOLUX207,492 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 207,458 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3158Restawood OÜ207,412 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3159Ordior Eesti OÜ207,390 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 207,369 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 207,289 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 207,271 €Muud eriehitustööd
- 207,270 €Piimakarjakasvatus
- 207,222 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3165Auto Lüliti OÜ207,049 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 3166OGYR OÜ207,010 €Programmeerimine
- 3167Osaühing Asicom206,878 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 206,791 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 206,700 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3170Nordic Rebar OÜ206,687 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 206,562 €Mootorikütuse jaemüük
- 3172Tori Sawmill OÜ206,532 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 206,526 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 206,522 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 3175Osaühing Keawa206,476 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 206,264 €Seakasvatus
- 206,222 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 206,159 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 206,138 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 206,077 €Reisikorraldajate tegevus
- 205,977 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 3182Dig Company OÜ205,924 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 3183NJORDMARINE OÜ205,761 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 205,730 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 3185LED House OÜ205,668 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 3186OÜ Sadala Piim205,578 €Piimakarjakasvatus
- 3187Rehvitakso OÜ205,554 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3188OÜ Kuus Kuud205,427 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3189OÜ Seritek205,310 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 205,286 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 3191LEASING&RENT OÜ205,285 €Kaubavedu maanteel
- 3192Kahromaa OÜ205,268 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 205,241 €Programmeerimine
- 205,224 €Kaubavedu maanteel
- 3195OÜ FACITA205,085 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3196Unistem OÜ205,074 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3197OÜ Marguse204,925 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 3198Q500 Estonia OÜ204,922 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 204,868 €Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine
- 3200OÜ Kaim Sõiduk204,849 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 3101 | Aktsiaselts Orthopedica Eriarstiabi | 210,243 € |
| 3102 | Legaato Eesti OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 210,201 € |
| 3103 | Alexanto OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 210,187 € |
| 3104 | OÜ Krediidiregister Inkassoteenus ja krediidiinfo | 210,079 € |
| 3105 | Osaühing DUO AUTO Kaubavedu maanteel | 210,018 € |
| 3106 | osaühing Tiit-Reisid Reisikorraldajate tegevus | 209,942 € |
| 3107 | osaühing Nominete Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 209,831 € |
| 3108 | Osaühing KRONOPAL Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine | 209,748 € |
| 3109 | TG LIFT OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 209,711 € |
| 3110 | Rikona Keevitus OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 209,687 € |
| 3111 | Näpi Metall Osaühing Põllumajandusmasinate tootmine | 209,664 € |
| 3112 | osaühing Fratelli Grupi Mööblitootmine | 209,607 € |
| 3113 | OÜ Tulekuma Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 209,443 € |
| 3114 | AmerEst OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 209,425 € |
| 3115 | osaühing "PERIKO TEHNIK" Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 209,394 € |
| 3116 | Saaremaa DeliFood Osaühing Piimatoodete tootmine | 209,317 € |
| 3117 | Osaühing Agorek Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 209,310 € |
| 3118 | osaühing "VILKEST" Metsavarumine | 209,222 € |
| 3119 | BALTI PLAADIKAUBANDUSE AKTSIASELTS Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 209,121 € |
| 3120 | Osaühing Tedra Trading Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 209,116 € |
| 3121 | OÜ Muusa Majutus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 209,040 € |
| 3122 | OÜ Kartuliait Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 209,024 € |
| 3123 | Lifestylevision OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 208,794 € |
| 3124 | Olelukoe Fantazija OÜ Reisikorraldajate tegevus | 208,794 € |
| 3125 | REINU-EINARI OSAÜHING Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 208,766 € |
| 3126 | Mark-Line Systems OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 208,690 € |
| 3127 | Aktsiaselts TEHNOPLAST Plasttaara tootmine | 208,679 € |
| 3128 | Pesemisteenuse OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 208,663 € |
| 3129 | Future Electronics OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 208,559 € |
| 3130 | MKM Infra OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 208,520 € |
| 3131 | ROTEH GRUPP osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 208,512 € |
| 3132 | osaühing MARDISOO Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 208,491 € |
| 3133 | Secret Invest osaühing Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 208,489 € |
| 3134 | HAAPSALU TARBIJATE ÜHISTU Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 208,467 € |
| 3135 | Venipak Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 208,421 € |
| 3136 | AKTSIASELTS RESSAKS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 208,356 € |
| 3137 | Osaühing Rakvere Autotehnika Mootorsõidukite jaemüük | 208,347 € |
| 3138 | Osaühing AmStandard Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 208,290 € |
| 3139 | IB Metall OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 208,243 € |
| 3140 | OÜ Ratico Metsad Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 208,240 € |
| 3141 | osaühing KIVIORG Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 208,176 € |
| 3142 | Aston Synthetics OÜ Lausriide ja lausriidest toodete tootmine | 207,956 € |
| 3143 | Kardiisia OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 207,937 € |
| 3144 | FinEst Steel Aktsiaselts Mehaaniline metallitöötlus | 207,902 € |
| 3145 | Arena Invest OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 207,895 € |
| 3146 | HBEU Service OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 207,889 € |
| 3147 | Koolipõllu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 207,876 € |
| 3148 | aktsiaselts RAES Mootorsõidukite jaemüük | 207,849 € |
| 3149 | Osaühing RESTLING Muu spetsialiseerimata jaemüük | 207,749 € |
| 3150 | OÜ PT Mikro Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 207,741 € |
| 3151 | OVERALL EESTI AS Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 207,727 € |
| 3152 | Osaühing Eureka Sporditarvete jaemüük | 207,675 € |
| 3153 | KODA Ehitus OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 207,668 € |
| 3154 | AS Remedium Kalamaja Apteek Ravimite jaemüük | 207,549 € |
| 3155 | Osaühing Hinnu Seafarm Seakasvatus | 207,514 € |
| 3156 | OÜ GEOLUX Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 207,492 € |
| 3157 | Blåkläder Workwear Center OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 207,458 € |
| 3158 | Restawood OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 207,412 € |
| 3159 | Ordior Eesti OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 207,390 € |
| 3160 | Granite Marble Industry OÜ Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 207,369 € |
| 3161 | Tehnovõrkude Ehituse OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 207,289 € |
| 3162 | Basseiniservice OÜ Muud eriehitustööd | 207,271 € |
| 3163 | Kärla Põllumajandusühistu Piimakarjakasvatus | 207,270 € |
| 3164 | Vundament Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 207,222 € |
| 3165 | Auto Lüliti OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 207,049 € |
| 3166 | OGYR OÜ Programmeerimine | 207,010 € |
| 3167 | Osaühing Asicom Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 206,878 € |
| 3168 | Alarmest Osaühing Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 206,791 € |
| 3169 | Osaühing PRO MARINE TRADE Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 206,700 € |
| 3170 | Nordic Rebar OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 206,687 € |
| 3171 | Osaühing Minibarrel Mootorikütuse jaemüük | 206,562 € |
| 3172 | Tori Sawmill OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 206,532 € |
| 3173 | Kindred Estonia OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 206,526 € |
| 3174 | Aktsiaselts Baltflex Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 206,522 € |
| 3175 | Osaühing Keawa Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 206,476 € |
| 3176 | OÜ VAJANGU PEEKON Seakasvatus | 206,264 € |
| 3177 | Rapla Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 206,222 € |
| 3178 | osaühing KF KAUBANDUSE GRUPP Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 206,159 € |
| 3179 | Aktsiaselts Würth Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 206,138 € |
| 3180 | Scandinavian Tours OÜ Reisikorraldajate tegevus | 206,077 € |
| 3181 | Osaühing SIR AUTORENT Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 205,977 € |
| 3182 | Dig Company OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 205,924 € |
| 3183 | NJORDMARINE OÜ Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 205,761 € |
| 3184 | Green Industry Services OÜ Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 205,730 € |
| 3185 | LED House OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 205,668 € |
| 3186 | OÜ Sadala Piim Piimakarjakasvatus | 205,578 € |
| 3187 | Rehvitakso OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 205,554 € |
| 3188 | OÜ Kuus Kuud Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 205,427 € |
| 3189 | OÜ Seritek Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 205,310 € |
| 3190 | Belopt logistics OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 205,286 € |
| 3191 | LEASING&RENT OÜ Kaubavedu maanteel | 205,285 € |
| 3192 | Kahromaa OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 205,268 € |
| 3193 | Lieber.Group Innovation & Services OÜ Programmeerimine | 205,241 € |
| 3194 | MTT International Spedition OÜ Kaubavedu maanteel | 205,224 € |
| 3195 | OÜ FACITA Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 205,085 € |
| 3196 | Unistem OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 205,074 € |
| 3197 | OÜ Marguse Puittaara ja puitaluste tootmine | 204,925 € |
| 3198 | Q500 Estonia OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 204,922 € |
| 3199 | Meiren Engineering OÜ Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine | 204,868 € |
| 3200 | OÜ Kaim Sõiduk Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 204,849 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.