Revenue per employee — TOP 2025
72,007 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 375,149 €Kaubavedu maanteel
- 1402Tirespot OÜ375,067 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 14037 Figures OÜ374,608 €Muu infoalane tegevus
- 1404Biofarmaatsia OÜ374,519 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 374,407 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 1406BBT OÜ374,390 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1407Elme AS374,342 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 374,028 €Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük
- 373,863 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1410OÜ Media House373,413 €Reklaami vahendamine meedias
- 373,082 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1412TENSI-REISID AS372,605 €Reisikorraldajate tegevus
- 372,495 €Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine
- 1414AutoPayments OÜ372,364 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 1415OÜ RAD CAPITAL372,338 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 371,016 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 371,002 €Kodulinnukasvatus
- 1418Elektrilevi OÜ370,907 €Elektrienergia ülekanne
- 1419Sika Estonia OÜ370,840 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 370,416 €Ravimite jaemüük
- 370,304 €Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük
- 1422AS Go3 Baltics370,081 €Televisiooniteenused ja videote levitamine
- 369,784 €Programmeerimine
- 369,495 €Piimakarjakasvatus
- 1425Lohesaba OÜ369,492 €Ravimite jaemüük
- 1426TANI TALU OÜ369,326 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1427O-I Estonia AS369,178 €Klaastaara tootmine
- 1428Avestark OÜ368,828 €Mootorsõidukite tootmine
- 1429OÜ Nurmiko Hulgi368,021 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 1430ExtendLaw OÜ367,806 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 1431Rapid MRO OÜ367,748 €Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus
- 1432Stoneks OÜ367,142 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 366,828 €Elektripaigaldustööd
- 366,471 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 1435Ehiteks OÜ366,100 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1436Ultra Stellar OÜ366,006 €Programmeerimine
- 1437Energiapuit OÜ365,915 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1438Koduspa OÜ365,881 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1439MHome OÜ365,859 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 365,701 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1441VBH Estonia OÜ365,510 €Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 1442RKR Seadmed OÜ365,462 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1443Jobbatical OÜ363,871 €Muud juriidilised toimingud
- 1444Laduks OÜ363,776 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 363,569 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1446aktsiaselts EXAN363,524 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 1447OÜ Lartim363,500 €Ravimite jaemüük
- 363,419 €Seakasvatus
- 362,813 €Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine
- 1450Osaühing IgorExa362,759 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 362,729 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 362,141 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1453osaühing PROBEX361,933 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 361,746 €Spooni ja vineeri tootmine
- 361,524 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1456OÜ Jankofalt361,494 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 361,116 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 1458OÜ Kvartus361,048 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 361,009 €Jalatsitootmine
- 360,910 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 1461AS VIREEN360,703 €Õli ja rasva tootmine
- 360,657 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 360,616 €Trükieelne tegevus
- 360,579 €Kaubavedu maanteel
- 1465WBP OÜ360,238 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1466VEROSTIIL OÜ360,062 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 359,484 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 359,476 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1469AndrewsGran OÜ359,305 €Ehituspuusepatoodete paigaldus
- 1470osaühing Klavis359,300 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 359,084 €Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine
- 359,032 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 1473osaühing Aircom358,522 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 358,436 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1475Waldec Eesti OÜ358,142 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 1476Robo OÜ358,140 €Killustiku tootmine
- 1477Nordol OÜ358,019 €Puhastatud naftatoodete ja fossiilkütusetoodete tootmine
- 1478OBSolutions OÜ357,710 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 356,947 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 356,930 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 1481Initex Grupp OÜ356,850 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 1482osaühing Efipa356,833 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1483ProFoods OÜ356,813 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 356,701 €Ravimite jaemüük
- 356,676 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 356,667 €Logistikaalane tegevus
- 1487OÜ Teknos356,251 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 356,163 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 356,044 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 356,039 €Muu tarkvara kirjastamine
- 1491Triogames OÜ355,730 €Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- 1492Reddington OÜ355,692 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 355,686 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 355,535 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1495Ortopro OÜ355,488 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 354,575 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1497SCM OÜ354,388 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 354,089 €Turba tootmine
- 1499LRK OÜ354,001 €Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost
- 353,803 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1401 | Osaühing Expressveod Kaubavedu maanteel | 375,149 € |
| 1402 | Tirespot OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 375,067 € |
| 1403 | 7 Figures OÜ Muu infoalane tegevus | 374,608 € |
| 1404 | Biofarmaatsia OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 374,519 € |
| 1405 | Nafta Films osaühing Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 374,407 € |
| 1406 | BBT OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 374,390 € |
| 1407 | Elme AS Muude vahetoodete hulgimüük | 374,342 € |
| 1408 | Nevotex Eesti Osaühing Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük | 374,028 € |
| 1409 | Aktsiaselts Stallion Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 373,863 € |
| 1410 | OÜ Media House Reklaami vahendamine meedias | 373,413 € |
| 1411 | Aktsiaselts United Motors Mootorsõidukite jaemüük | 373,082 € |
| 1412 | TENSI-REISID AS Reisikorraldajate tegevus | 372,605 € |
| 1413 | Osaühing REMEI BALTICA Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine | 372,495 € |
| 1414 | AutoPayments OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 372,364 € |
| 1415 | OÜ RAD CAPITAL Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 372,338 € |
| 1416 | EV-Ilmastointi OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 371,016 € |
| 1417 | DAVA Foods Estonia AS Kodulinnukasvatus | 371,002 € |
| 1418 | Elektrilevi OÜ Elektrienergia ülekanne | 370,907 € |
| 1419 | Sika Estonia OÜ Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 370,840 € |
| 1420 | Põlva Uus Apteek OÜ Ravimite jaemüük | 370,416 € |
| 1421 | aktsiaselts Vigolin Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük | 370,304 € |
| 1422 | AS Go3 Baltics Televisiooniteenused ja videote levitamine | 370,081 € |
| 1423 | Merit Tarkvara AS Programmeerimine | 369,784 € |
| 1424 | Valjala Põllumajanduslik Osaühing Piimakarjakasvatus | 369,495 € |
| 1425 | Lohesaba OÜ Ravimite jaemüük | 369,492 € |
| 1426 | TANI TALU OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 369,326 € |
| 1427 | O-I Estonia AS Klaastaara tootmine | 369,178 € |
| 1428 | Avestark OÜ Mootorsõidukite tootmine | 368,828 € |
| 1429 | OÜ Nurmiko Hulgi Lillede ja taimede hulgimüük | 368,021 € |
| 1430 | ExtendLaw OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 367,806 € |
| 1431 | Rapid MRO OÜ Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus | 367,748 € |
| 1432 | Stoneks OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 367,142 € |
| 1433 | Elec Engineering OÜ Elektripaigaldustööd | 366,828 € |
| 1434 | ATI Grupp osaühing Materjalide taaskasutusele võtmine | 366,471 € |
| 1435 | Ehiteks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 366,100 € |
| 1436 | Ultra Stellar OÜ Programmeerimine | 366,006 € |
| 1437 | Energiapuit OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 365,915 € |
| 1438 | Koduspa OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 365,881 € |
| 1439 | MHome OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 365,859 € |
| 1440 | Osaühing TAPA MILL Puidu saagimine ja hööveldamine | 365,701 € |
| 1441 | VBH Estonia OÜ Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 365,510 € |
| 1442 | RKR Seadmed OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 365,462 € |
| 1443 | Jobbatical OÜ Muud juriidilised toimingud | 363,871 € |
| 1444 | Laduks OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 363,776 € |
| 1445 | Aktsiaselts Imex Trading Group Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 363,569 € |
| 1446 | aktsiaselts EXAN Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 363,524 € |
| 1447 | OÜ Lartim Ravimite jaemüük | 363,500 € |
| 1448 | Osaühing Kriidisoo Seakasvatus | 363,419 € |
| 1449 | EstCommerz Glass OÜ Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine | 362,813 € |
| 1450 | Osaühing IgorExa Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 362,759 € |
| 1451 | Three Brothers OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 362,729 € |
| 1452 | Auto Bassadone OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 362,141 € |
| 1453 | osaühing PROBEX Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 361,933 € |
| 1454 | Estonian Plywood AS Spooni ja vineeri tootmine | 361,746 € |
| 1455 | Iriscorp Transport OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 361,524 € |
| 1456 | OÜ Jankofalt Maanteede ja kiirteede ehitus | 361,494 € |
| 1457 | goswift ukraina OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 361,116 € |
| 1458 | OÜ Kvartus Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 361,048 € |
| 1459 | Aktsiaselts WALLISE Jalatsitootmine | 361,009 € |
| 1460 | Straumann Estonia OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 360,910 € |
| 1461 | AS VIREEN Õli ja rasva tootmine | 360,703 € |
| 1462 | Motley Denim Europe OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 360,657 € |
| 1463 | Ellington Printing OÜ Trükieelne tegevus | 360,616 € |
| 1464 | Osaühing LDL Logistics Kaubavedu maanteel | 360,579 € |
| 1465 | WBP OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 360,238 € |
| 1466 | VEROSTIIL OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 360,062 € |
| 1467 | CLEMCO BALTIC OSAÜHING Muude vahetoodete hulgimüük | 359,484 € |
| 1468 | Toikako Kaubandus OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 359,476 € |
| 1469 | AndrewsGran OÜ Ehituspuusepatoodete paigaldus | 359,305 € |
| 1470 | osaühing Klavis Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 359,300 € |
| 1471 | osaühing Selmet Invest Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine | 359,084 € |
| 1472 | Treimann Furniture OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 359,032 € |
| 1473 | osaühing Aircom Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 358,522 € |
| 1474 | THÖRN PROPERTIES OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 358,436 € |
| 1475 | Waldec Eesti OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 358,142 € |
| 1476 | Robo OÜ Killustiku tootmine | 358,140 € |
| 1477 | Nordol OÜ Puhastatud naftatoodete ja fossiilkütusetoodete tootmine | 358,019 € |
| 1478 | OBSolutions OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 357,710 € |
| 1479 | Numero Advertising OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 356,947 € |
| 1480 | Airvitamin Grupp Osaühing Elektriliste kodumasinate jaemüük | 356,930 € |
| 1481 | Initex Grupp OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 356,850 € |
| 1482 | osaühing Efipa Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 356,833 € |
| 1483 | ProFoods OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 356,813 € |
| 1484 | osaühing PÕLVA APTEEK Ravimite jaemüük | 356,701 € |
| 1485 | Autospirit Tartu OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 356,676 € |
| 1486 | Parus Logistics OÜ Logistikaalane tegevus | 356,667 € |
| 1487 | OÜ Teknos Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 356,251 € |
| 1488 | Aktsiaselts Atko Bussiliinid Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 356,163 € |
| 1489 | Tallinn Shipyard OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 356,044 € |
| 1490 | Speero Consulting OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 356,039 € |
| 1491 | Triogames OÜ Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine | 355,730 € |
| 1492 | Reddington OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 355,692 € |
| 1493 | Gustaf Tallinn OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 355,686 € |
| 1494 | aktsiaselts KODUPABER Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 355,535 € |
| 1495 | Ortopro OÜ Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 355,488 € |
| 1496 | Osaühing Viljandi Elektrikaubandus Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 354,575 € |
| 1497 | SCM OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 354,388 € |
| 1498 | ERA Valduse Aktsiaselts Turba tootmine | 354,089 € |
| 1499 | LRK OÜ Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost | 354,001 € |
| 1500 | Osaühing V&V VEOD Kaubavedu maanteel | 353,803 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.