Revenue per employee — TOP 2025 · Harju maakond
40,569 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 2801LRS Design OÜ160,366 €Muud eriehitustööd
- 2802WAMP Group OÜ160,337 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 160,281 €Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- 160,265 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2805RAHE Projekt OÜ160,243 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 2806Reisihunt OÜ160,207 €Reisikorraldajate tegevus
- 160,180 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2808Elkdata OÜ160,120 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 2809Hexatronic OÜ160,104 €Sideseadmete tootmine
- 2810KS Transport OÜ160,007 €Kaubavedu maanteel
- 2811OÜ Handler160,000 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 2812Heliantex OÜ159,930 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 159,881 €Hoonestusprojektide arendus
- 159,861 €Hotellid
- 28153 Lift OÜ159,841 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2816OÜ STARTLAN159,680 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 159,610 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 159,468 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 159,387 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2820Begin OÜ159,383 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 2821TA Measuring OÜ159,282 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2822Buildtrans OÜ159,235 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 159,214 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 159,208 €Kaubavedu maanteel
- 2825Nordicmed OÜ159,205 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 2826Wooluvabrik OÜ159,153 €Elektrienergia tootmine hüdroenergiast
- 159,073 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2828AQ Trafotek AS159,040 €Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine
- 159,000 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2830Carzone OÜ158,972 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2831Nets Estonia AS158,957 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2832Osaühing LAOVELI158,936 €Kaubavedu maanteel
- 2833Gaverim OÜ158,848 €Kaubavedu maanteel
- 2834Virtex Ehitus OÜ158,803 €Elektriinstallatsioon
- 2835Rollen Eesti OÜ158,634 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 158,429 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 158,403 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 158,402 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 158,355 €Kaubavedu maanteel
- 2840Stereo Meedia OÜ158,347 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 158,344 €Reklaami vahendamine meedias
- 2842OÜ Prime Food158,338 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 158,319 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 158,311 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 158,304 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 2846MMVI OÜ158,239 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2847Biomuld OÜ158,079 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2848OÜ Bussiremont158,059 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 157,938 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 2850Advancer OÜ157,921 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 157,903 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2852OÜ HÄÄD ROAD157,891 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 157,830 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2854AnkaMedical OÜ157,688 €Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük
- 2855ESB-LVS OÜ157,571 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 157,484 €Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2857OÜ Gammalux157,443 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 157,422 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 157,206 €Logistikaalane tegevus
- 2860MOODULEHITUS OÜ157,161 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 157,146 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 157,119 €Kaubavedu maanteel
- 157,109 €Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused
- 2864AS Nynas157,059 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 157,050 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2866OSAÜHING DEBRETA156,986 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 156,985 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2868IHPGuru OÜ156,943 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 156,931 €Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas
- 2870AT Food OÜ156,719 €Restoranitegevus
- 2871Killumeister OÜ156,713 €Muud kaevandamist abistavad tegevusalad
- 2872ADR CARRIERS OÜ156,667 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 156,582 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 2874Projektibüroo OÜ156,533 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 156,529 €Silla- ja tunneliehitus
- 2876WESTWARD OÜ156,517 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2877Kaubamaja AS156,516 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2878Grex IT OÜ156,506 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2879OÜ ELEHYD156,466 €Elektripaigaldustööd
- 2880Vinorama OÜ156,413 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 2881CARITEC OÜ156,264 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 156,236 €Fondide valitsemine
- 156,230 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2884E-smoke OÜ156,148 €Tubakatoodete hulgimüük
- 2885Yes Catering OÜ156,114 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2886OÜ Hõlp156,105 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2887Party OÜ156,063 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 156,013 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2889BlackPoint OÜ156,002 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 155,999 €Metallpindade katmine
- 2891OÜ RASKEVEOD.EE155,901 €Kaubavedu maanteel
- 2892ALPACHE OÜ155,892 €Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- 155,799 €Muu majutus
- 2894Osaühing CLEMSON155,745 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 155,718 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2896Target Media OÜ155,661 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2897Eesti Diisel AS155,508 €Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük
- 155,492 €Mängude ja mänguasjade hulgimüük
- 155,489 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 155,481 €Tööstuslike kliimaseadmete tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2801 | LRS Design OÜ Muud eriehitustööd | 160,366 € |
| 2802 | WAMP Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,337 € |
| 2803 | Figure Baltic Advisory OÜ Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused | 160,281 € |
| 2804 | Osaühing Merilyni Grupp Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 160,265 € |
| 2805 | RAHE Projekt OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 160,243 € |
| 2806 | Reisihunt OÜ Reisikorraldajate tegevus | 160,207 € |
| 2807 | DEBORA GRUPP Aktsiaselts Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 160,180 € |
| 2808 | Elkdata OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 160,120 € |
| 2809 | Hexatronic OÜ Sideseadmete tootmine | 160,104 € |
| 2810 | KS Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 160,007 € |
| 2811 | OÜ Handler Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 160,000 € |
| 2812 | Heliantex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,930 € |
| 2813 | OÜ RT Kinnisvara Arendus Hoonestusprojektide arendus | 159,881 € |
| 2814 | Osaühing Central Hotell Hotellid | 159,861 € |
| 2815 | 3 Lift OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 159,841 € |
| 2816 | OÜ STARTLAN Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 159,680 € |
| 2817 | Riksi Hulgikaubanduse OÜ Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 159,610 € |
| 2818 | osaühing Petro-Elekter Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 159,468 € |
| 2819 | Premium Fassaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,387 € |
| 2820 | Begin OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 159,383 € |
| 2821 | TA Measuring OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 159,282 € |
| 2822 | Buildtrans OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,235 € |
| 2823 | Proud Engineers OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 159,214 € |
| 2824 | Hub Solution Osaühing Kaubavedu maanteel | 159,208 € |
| 2825 | Nordicmed OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 159,205 € |
| 2826 | Wooluvabrik OÜ Elektrienergia tootmine hüdroenergiast | 159,153 € |
| 2827 | Modivo Estonia OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 159,073 € |
| 2828 | AQ Trafotek AS Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine | 159,040 € |
| 2829 | Nordic Synergy OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 159,000 € |
| 2830 | Carzone OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 158,972 € |
| 2831 | Nets Estonia AS Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 158,957 € |
| 2832 | Osaühing LAOVELI Kaubavedu maanteel | 158,936 € |
| 2833 | Gaverim OÜ Kaubavedu maanteel | 158,848 € |
| 2834 | Virtex Ehitus OÜ Elektriinstallatsioon | 158,803 € |
| 2835 | Rollen Eesti OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 158,634 € |
| 2836 | Ceres Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 158,429 € |
| 2837 | AstraZeneca Eesti OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 158,403 € |
| 2838 | Konverter Group OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 158,402 € |
| 2839 | Osaühing Silverblue Kaubavedu maanteel | 158,355 € |
| 2840 | Stereo Meedia OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 158,347 € |
| 2841 | AdsFuel Market OÜ Reklaami vahendamine meedias | 158,344 € |
| 2842 | OÜ Prime Food Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 158,338 € |
| 2843 | Aktsiaselts Kaupmehe S & H Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 158,319 € |
| 2844 | Osaühing DRS Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 158,311 € |
| 2845 | Viispluss Hooldus OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 158,304 € |
| 2846 | MMVI OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 158,239 € |
| 2847 | Biomuld OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 158,079 € |
| 2848 | OÜ Bussiremont Mootorsõidukite remont ja hooldus | 158,059 € |
| 2849 | Kohimo Engineering OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 157,938 € |
| 2850 | Advancer OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 157,921 € |
| 2851 | AS Pensionikeskus Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 157,903 € |
| 2852 | OÜ HÄÄD ROAD Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 157,891 € |
| 2853 | Karmsund Estonia OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 157,830 € |
| 2854 | AnkaMedical OÜ Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük | 157,688 € |
| 2855 | ESB-LVS OÜ Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 157,571 € |
| 2856 | Bondora Solutions OÜ Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 157,484 € |
| 2857 | OÜ Gammalux Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 157,443 € |
| 2858 | OSAÜHING BRT Keskus Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 157,422 € |
| 2859 | Osaühing Kaubaekspress Logistikaalane tegevus | 157,206 € |
| 2860 | MOODULEHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 157,161 € |
| 2861 | Osaühing Viru Meistrid Muu spetsialiseerimata jaemüük | 157,146 € |
| 2862 | Ospentos International OÜ Kaubavedu maanteel | 157,119 € |
| 2863 | ComPlus Systems OÜ Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused | 157,109 € |
| 2864 | AS Nynas Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 157,059 € |
| 2865 | aktsiaselts Volex Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 157,050 € |
| 2866 | OSAÜHING DEBRETA Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 156,986 € |
| 2867 | OÜ EDS International Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 156,985 € |
| 2868 | IHPGuru OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 156,943 € |
| 2869 | Lingvist Technologies OÜ Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas | 156,931 € |
| 2870 | AT Food OÜ Restoranitegevus | 156,719 € |
| 2871 | Killumeister OÜ Muud kaevandamist abistavad tegevusalad | 156,713 € |
| 2872 | ADR CARRIERS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 156,667 € |
| 2873 | aktsiaselts PRINTALL Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 156,582 € |
| 2874 | Projektibüroo OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 156,533 € |
| 2875 | HIGHWAY ENGINEERING OÜ Silla- ja tunneliehitus | 156,529 € |
| 2876 | WESTWARD OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 156,517 € |
| 2877 | Kaubamaja AS Muu spetsialiseerimata jaemüük | 156,516 € |
| 2878 | Grex IT OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 156,506 € |
| 2879 | OÜ ELEHYD Elektripaigaldustööd | 156,466 € |
| 2880 | Vinorama OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 156,413 € |
| 2881 | CARITEC OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 156,264 € |
| 2882 | Baltic Horizon Capital AS Fondide valitsemine | 156,236 € |
| 2883 | AS Saku Metall Allhanke Tehas Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 156,230 € |
| 2884 | E-smoke OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 156,148 € |
| 2885 | Yes Catering OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 156,114 € |
| 2886 | OÜ Hõlp Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 156,105 € |
| 2887 | Party OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 156,063 € |
| 2888 | Coffee Address OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 156,013 € |
| 2889 | BlackPoint OÜ Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 156,002 € |
| 2890 | Tsingimeistrid OÜ Metallpindade katmine | 155,999 € |
| 2891 | OÜ RASKEVEOD.EE Kaubavedu maanteel | 155,901 € |
| 2892 | ALPACHE OÜ Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine | 155,892 € |
| 2893 | Booking.com Estonia OÜ Muu majutus | 155,799 € |
| 2894 | Osaühing CLEMSON Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 155,745 € |
| 2895 | Nestor Cables Baltics OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 155,718 € |
| 2896 | Target Media OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 155,661 € |
| 2897 | Eesti Diisel AS Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük | 155,508 € |
| 2898 | osaühing Procard Baltic Mängude ja mänguasjade hulgimüük | 155,492 € |
| 2899 | R&P Grupp Osaühing Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 155,489 € |
| 2900 | Flebu Eesti Osaühing Tööstuslike kliimaseadmete tootmine | 155,481 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.