Revenue per employee — TOP 2025 · Harju maakond
40,569 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 2401OÜ Plaadipunkt185,319 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 2402Folderit OÜ185,258 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2403OSAÜHING MERIGEN185,234 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 185,158 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 185,101 €Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused
- 2406Metaline OÜ185,090 €Tööstuslike kliimaseadmete tootmine
- 2407Trygg Estonia OÜ185,085 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 185,004 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2409ALTMER EHITUS OÜ184,927 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 184,914 €Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad
- 2411Kikas OÜ184,887 €Liha- ja linnulihatoodete tootmine
- 184,815 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 184,793 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2414RENDITEHNIKA OÜ184,690 €Muud posti- ja kullerteenused
- 184,579 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 184,512 €Reklaami vahendamine meedias
- 184,422 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2418Prügiekspress OÜ184,412 €Tavajäätmete kogumine
- 184,395 €Fondide valitsemine
- 2420WMT INVEST OÜ184,363 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2421Osaühing TAMWAY184,297 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2422Teedeprojekt OÜ184,283 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 184,172 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2424OÜ Lestnev184,155 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 184,152 €Väärisesemete jms toodete tootmine
- 2426DENSAN OÜ184,092 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2427KL Trade OÜ183,906 €Muu disainerite tegevus
- 183,770 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 183,766 €Mängude ja mänguasjade hulgimüük
- 2430P.H. PRIMARY OÜ183,643 €Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- 2431Benedixus OÜ183,545 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2432Stockmaster OÜ183,472 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 2433Baumer OÜ183,323 €Tööjõurent
- 2434OÜ KEMITEK183,235 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 2435BASF OÜ183,185 €Keemiatoodete hulgimüük
- 2436Nords AS182,960 €Mehaaniline metallitöötlus
- 182,862 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 182,799 €Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük
- 182,733 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 182,725 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2441Floreana OÜ182,723 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 2442Corm OÜ182,650 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 182,636 €Kaubavedu maanteel
- 182,244 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 182,176 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 2446Liftest OÜ182,017 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 181,983 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2448OÜ EuroVentEst181,962 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2449BALTMAKS OÜ181,782 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 2450Akkadian OÜ181,742 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 181,708 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 181,700 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2453AltexMed OÜ181,669 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 2454Venten OÜ181,643 €Tööpinkide hulgimüük
- 2455VOLTA Hall OÜ181,641 €Spordiehitiste käitus
- 2456Nord21 OÜ181,556 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2457osaühing Rollmer181,239 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 181,233 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2459OÜ LabelPrint181,210 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 2460OÜ ELKE MÖÖBEL181,106 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 2461Lean OÜ181,085 €Arvutialased konsultatsioonid
- 181,077 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 181,019 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2464Restatrade OÜ180,881 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 180,846 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 180,810 €Kaubavedu maanteel
- 180,803 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2468DAXCHAIN OÜ180,787 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2469Osaühing VARELL180,713 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 2470OÜ Kosalma180,697 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 2471Teqto Estonia OÜ180,543 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 2472OÜ Tresden180,542 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2473Knauf Tallinn UÜ180,540 €Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine
- 180,504 €Muude plasttoodete tootmine
- 2475Grafa Auto OÜ180,458 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2476Entigo OÜ180,336 €Arvutialased konsultatsioonid
- 180,324 €Rõivaste jaemüük
- 2478Kumex OÜ180,314 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2479OÜ Maleva Betoon180,256 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2480KIPSIVALU OÜ180,215 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 180,187 €Traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine
- 180,022 €Tavajäätmete kogumine
- 2483KSA Medica OÜ179,896 €Eriarstiabi
- 179,829 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 2485OÜ Erma talu179,712 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2486Fitek AS179,330 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 179,290 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 2488Discripta OÜ179,225 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2489Tuleva Fondid AS179,194 €Fondide valitsemine
- 2490Get4you OÜ179,113 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 179,092 €Elektripaigaldustööd
- 179,076 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 179,064 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 179,058 €Programmeerimine
- 179,007 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2496IYA Capital OÜ178,961 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2497Kesarol OÜ178,910 €Toitlustamine üritustel
- 2498PROFFIABI OÜ178,748 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2499PA Kopliranna OÜ178,616 €Eriarstiabi
- 2500Blastvent OÜ178,511 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2401 | OÜ Plaadipunkt Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 185,319 € |
| 2402 | Folderit OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 185,258 € |
| 2403 | OSAÜHING MERIGEN Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 185,234 € |
| 2404 | Osaühing KRIPON & PARTNERS Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 185,158 € |
| 2405 | Osaühing Top Connect Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused | 185,101 € |
| 2406 | Metaline OÜ Tööstuslike kliimaseadmete tootmine | 185,090 € |
| 2407 | Trygg Estonia OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 185,085 € |
| 2408 | Aktsiaselts Domus Teed Maanteede ja kiirteede ehitus | 185,004 € |
| 2409 | ALTMER EHITUS OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 184,927 € |
| 2410 | OSAÜHING MARVECOM Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad | 184,914 € |
| 2411 | Kikas OÜ Liha- ja linnulihatoodete tootmine | 184,887 € |
| 2412 | Saumet Service OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 184,815 € |
| 2413 | Osaühing Energiatehnika Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 184,793 € |
| 2414 | RENDITEHNIKA OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 184,690 € |
| 2415 | Beautyresidence Osaühing Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 184,579 € |
| 2416 | AS All Media Eesti Reklaami vahendamine meedias | 184,512 € |
| 2417 | Aktsiaselts Megastar Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 184,422 € |
| 2418 | Prügiekspress OÜ Tavajäätmete kogumine | 184,412 € |
| 2419 | OÜ Trind Ventures Fondide valitsemine | 184,395 € |
| 2420 | WMT INVEST OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 184,363 € |
| 2421 | Osaühing TAMWAY Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 184,297 € |
| 2422 | Teedeprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 184,283 € |
| 2423 | osaühing BAV Engineering Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 184,172 € |
| 2424 | OÜ Lestnev Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 184,155 € |
| 2425 | Marmara Sterling OÜ Väärisesemete jms toodete tootmine | 184,152 € |
| 2426 | DENSAN OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 184,092 € |
| 2427 | KL Trade OÜ Muu disainerite tegevus | 183,906 € |
| 2428 | OSAÜHING METROSYSTEM Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 183,770 € |
| 2429 | Osaühing KIRKLAND Mängude ja mänguasjade hulgimüük | 183,766 € |
| 2430 | P.H. PRIMARY OÜ Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine | 183,643 € |
| 2431 | Benedixus OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 183,545 € |
| 2432 | Stockmaster OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 183,472 € |
| 2433 | Baumer OÜ Tööjõurent | 183,323 € |
| 2434 | OÜ KEMITEK Puhastusvahendite hulgimüük | 183,235 € |
| 2435 | BASF OÜ Keemiatoodete hulgimüük | 183,185 € |
| 2436 | Nords AS Mehaaniline metallitöötlus | 182,960 € |
| 2437 | Osaühing DairyTec Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 182,862 € |
| 2438 | MEZ Crafts Estonia OÜ Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük | 182,799 € |
| 2439 | osaühing Seigo Grupp Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 182,733 € |
| 2440 | Osaühing KARU KATUS Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 182,725 € |
| 2441 | Floreana OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 182,723 € |
| 2442 | Corm OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 182,650 € |
| 2443 | ACIS LOGISTIKA OÜ Kaubavedu maanteel | 182,636 € |
| 2444 | Aindpro Automation OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 182,244 € |
| 2445 | Baltresto Production OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 182,176 € |
| 2446 | Liftest OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 182,017 € |
| 2447 | Euroopa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 181,983 € |
| 2448 | OÜ EuroVentEst Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 181,962 € |
| 2449 | BALTMAKS OÜ Elektriliste kodumasinate jaemüük | 181,782 € |
| 2450 | Akkadian OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 181,742 € |
| 2451 | Reval-Spordi Teeninduse Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 181,708 € |
| 2452 | OSAÜHING SV IZOLBET Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 181,700 € |
| 2453 | AltexMed OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 181,669 € |
| 2454 | Venten OÜ Tööpinkide hulgimüük | 181,643 € |
| 2455 | VOLTA Hall OÜ Spordiehitiste käitus | 181,641 € |
| 2456 | Nord21 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 181,556 € |
| 2457 | osaühing Rollmer Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 181,239 € |
| 2458 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 181,233 € |
| 2459 | OÜ LabelPrint Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 181,210 € |
| 2460 | OÜ ELKE MÖÖBEL Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 181,106 € |
| 2461 | Lean OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 181,085 € |
| 2462 | Aktsiaselts Tallinna Olümpiapurjespordikeskus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 181,077 € |
| 2463 | OÜ CUMULUS CONSULTING Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 181,019 € |
| 2464 | Restatrade OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 180,881 € |
| 2465 | Kasvubalt Invest OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 180,846 € |
| 2466 | Transpordipark OÜ Kaubavedu maanteel | 180,810 € |
| 2467 | Fixus Lasnamäe OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 180,803 € |
| 2468 | DAXCHAIN OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 180,787 € |
| 2469 | Osaühing VARELL Puu- ja köögivilja hulgimüük | 180,713 € |
| 2470 | OÜ Kosalma Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 180,697 € |
| 2471 | Teqto Estonia OÜ Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 180,543 € |
| 2472 | OÜ Tresden Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 180,542 € |
| 2473 | Knauf Tallinn UÜ Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine | 180,540 € |
| 2474 | Aktsiaselts Flagmore Muude plasttoodete tootmine | 180,504 € |
| 2475 | Grafa Auto OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 180,458 € |
| 2476 | Entigo OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 180,336 € |
| 2477 | OÜ Apranga Estonia Rõivaste jaemüük | 180,324 € |
| 2478 | Kumex OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 180,314 € |
| 2479 | OÜ Maleva Betoon Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 180,256 € |
| 2480 | KIPSIVALU OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 180,215 € |
| 2481 | BALTIC STEEL FIBER OÜ Traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine | 180,187 € |
| 2482 | Biomotorai Eesti OÜ Tavajäätmete kogumine | 180,022 € |
| 2483 | KSA Medica OÜ Eriarstiabi | 179,896 € |
| 2484 | ATG Bussiliinid OÜ Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 179,829 € |
| 2485 | OÜ Erma talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 179,712 € |
| 2486 | Fitek AS Büroohaldus ja selle abitegevused | 179,330 € |
| 2487 | Osaühing Pilgrim Group Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 179,290 € |
| 2488 | Discripta OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 179,225 € |
| 2489 | Tuleva Fondid AS Fondide valitsemine | 179,194 € |
| 2490 | Get4you OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 179,113 € |
| 2491 | Lansec Elekter OÜ Elektripaigaldustööd | 179,092 € |
| 2492 | TransformingSports OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 179,076 € |
| 2493 | Hydroscand Aktsiaselts Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 179,064 € |
| 2494 | Wisercat Software OÜ Programmeerimine | 179,058 € |
| 2495 | Colonna Varahaldus OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 179,007 € |
| 2496 | IYA Capital OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 178,961 € |
| 2497 | Kesarol OÜ Toitlustamine üritustel | 178,910 € |
| 2498 | PROFFIABI OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 178,748 € |
| 2499 | PA Kopliranna OÜ Eriarstiabi | 178,616 € |
| 2500 | Blastvent OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 178,511 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.