Revenue per employee — TOP 2025 · Harju maakond
40,570 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 383,191 €Rõivaste jaemüük
- 1002SRTS OÜ382,877 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 1003OMEGA INVEST OÜ382,763 €Inkassoteenus ja krediidiinfo
- 1004Arratt OÜ382,683 €Heli- ja videoseadmete jaemüük
- 1005profikliima OÜ382,653 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 382,568 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 1007Metria Invest OÜ382,350 €Külaliskorterid
- 1008OÜ Hekamerk382,079 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 382,077 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1010IRS Eesti OÜ382,024 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 1011OÜ Kohvisemu382,017 €Muude toidukaupade jaemüük
- 1012Naerusuine OÜ381,705 €Ravimite jaemüük
- 1013Paradox Grupp OÜ381,697 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 1014Ensol OÜ381,663 €Kaubavedu maanteel
- 1015ITBIT MEDICAL OÜ381,652 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 381,091 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1017MOTOR OÜ381,014 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1018Reflekt Group OÜ380,937 €Reklaami vahendamine meedias
- 380,248 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 1020ORIENS OÜ379,532 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 379,352 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 1022Mediq Eesti OÜ379,315 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 379,250 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 379,244 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 378,039 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1026Hekes Eesti OÜ377,548 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 377,534 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 1028Ehitusinsener OÜ377,439 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1029Medreto OÜ376,735 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 376,462 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 375,653 €Paberist kodu- ja hügieenitarvete ning tualettpaberi tootmine
- 1032Rotator Eesti OÜ375,604 €Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- 1033PRii Elekter OÜ375,443 €Elektripaigaldustööd
- 1034Cordnet OÜ375,192 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 375,149 €Kaubavedu maanteel
- 10367 Figures OÜ374,608 €Muu infoalane tegevus
- 1037Biofarmaatsia OÜ374,519 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 374,407 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 1039BBT OÜ374,390 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1040Elme AS374,342 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 374,028 €Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük
- 373,863 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1043OÜ Media House373,413 €Reklaami vahendamine meedias
- 373,082 €Mootorsõidukite jaemüük
- 372,495 €Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine
- 1046AutoPayments OÜ372,364 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 1047OÜ RAD CAPITAL372,338 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 371,016 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 371,002 €Kodulinnukasvatus
- 1050Elektrilevi OÜ370,907 €Elektrienergia ülekanne
- 1051Sika Estonia OÜ370,840 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 370,304 €Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük
- 1053AS Go3 Baltics370,081 €Televisiooniteenused ja videote levitamine
- 1054Avestark OÜ368,828 €Mootorsõidukite tootmine
- 1055OÜ Nurmiko Hulgi368,021 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 1056ExtendLaw OÜ367,806 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 1057Rapid MRO OÜ367,748 €Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus
- 1058Stoneks OÜ367,142 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 366,828 €Elektripaigaldustööd
- 366,471 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 1061Ultra Stellar OÜ366,006 €Programmeerimine
- 1062Koduspa OÜ365,881 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1063MHome OÜ365,859 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1064VBH Estonia OÜ365,510 €Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 1065RKR Seadmed OÜ365,462 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1066Jobbatical OÜ363,871 €Muud juriidilised toimingud
- 1067Laduks OÜ363,776 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 363,569 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 362,813 €Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine
- 362,729 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 362,141 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1072osaühing PROBEX361,933 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 1073OÜ Jankofalt361,494 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 361,116 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 361,009 €Jalatsitootmine
- 360,910 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 360,657 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 360,616 €Trükieelne tegevus
- 360,579 €Kaubavedu maanteel
- 1080WBP OÜ360,238 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 359,484 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 359,476 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1083AndrewsGran OÜ359,305 €Ehituspuusepatoodete paigaldus
- 359,032 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 1085osaühing Aircom358,522 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 358,436 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1087Waldec Eesti OÜ358,142 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 356,947 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 356,930 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 1090osaühing Efipa356,833 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1091ProFoods OÜ356,813 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 356,667 €Logistikaalane tegevus
- 1093OÜ Teknos356,251 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 356,044 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 356,039 €Muu tarkvara kirjastamine
- 1096Triogames OÜ355,730 €Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- 1097Reddington OÜ355,692 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 355,686 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 355,535 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1100Ortopro OÜ355,488 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1001 | Osaühing Miss Mary of Sweden Rõivaste jaemüük | 383,191 € |
| 1002 | SRTS OÜ Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 382,877 € |
| 1003 | OMEGA INVEST OÜ Inkassoteenus ja krediidiinfo | 382,763 € |
| 1004 | Arratt OÜ Heli- ja videoseadmete jaemüük | 382,683 € |
| 1005 | profikliima OÜ Elektriliste kodumasinate jaemüük | 382,653 € |
| 1006 | INTERFLUX EESTI OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 382,568 € |
| 1007 | Metria Invest OÜ Külaliskorterid | 382,350 € |
| 1008 | OÜ Hekamerk Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 382,079 € |
| 1009 | Zenith Family Office OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 382,077 € |
| 1010 | IRS Eesti OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 382,024 € |
| 1011 | OÜ Kohvisemu Muude toidukaupade jaemüük | 382,017 € |
| 1012 | Naerusuine OÜ Ravimite jaemüük | 381,705 € |
| 1013 | Paradox Grupp OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 381,697 € |
| 1014 | Ensol OÜ Kaubavedu maanteel | 381,663 € |
| 1015 | ITBIT MEDICAL OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 381,652 € |
| 1016 | Stora Enso Eesti AS Puidu saagimine ja hööveldamine | 381,091 € |
| 1017 | MOTOR OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 381,014 € |
| 1018 | Reflekt Group OÜ Reklaami vahendamine meedias | 380,937 € |
| 1019 | Osaühing Estinger Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 380,248 € |
| 1020 | ORIENS OÜ Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 379,532 € |
| 1021 | aktsiaselts Mobec Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 379,352 € |
| 1022 | Mediq Eesti OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 379,315 € |
| 1023 | Osaühing JOT Eesti Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 379,250 € |
| 1024 | Plandent Eesti osaühing Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 379,244 € |
| 1025 | Amserv Auto Osaühing Mootorsõidukite jaemüük | 378,039 € |
| 1026 | Hekes Eesti OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 377,548 € |
| 1027 | Orient Technogroup OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 377,534 € |
| 1028 | Ehitusinsener OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 377,439 € |
| 1029 | Medreto OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 376,735 € |
| 1030 | Beckhoff Automation OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 376,462 € |
| 1031 | Lemoine Estonia OÜ Paberist kodu- ja hügieenitarvete ning tualettpaberi tootmine | 375,653 € |
| 1032 | Rotator Eesti OÜ Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük | 375,604 € |
| 1033 | PRii Elekter OÜ Elektripaigaldustööd | 375,443 € |
| 1034 | Cordnet OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 375,192 € |
| 1035 | Osaühing Expressveod Kaubavedu maanteel | 375,149 € |
| 1036 | 7 Figures OÜ Muu infoalane tegevus | 374,608 € |
| 1037 | Biofarmaatsia OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 374,519 € |
| 1038 | Nafta Films osaühing Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 374,407 € |
| 1039 | BBT OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 374,390 € |
| 1040 | Elme AS Muude vahetoodete hulgimüük | 374,342 € |
| 1041 | Nevotex Eesti Osaühing Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük | 374,028 € |
| 1042 | Aktsiaselts Stallion Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 373,863 € |
| 1043 | OÜ Media House Reklaami vahendamine meedias | 373,413 € |
| 1044 | Aktsiaselts United Motors Mootorsõidukite jaemüük | 373,082 € |
| 1045 | Osaühing REMEI BALTICA Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine | 372,495 € |
| 1046 | AutoPayments OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 372,364 € |
| 1047 | OÜ RAD CAPITAL Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 372,338 € |
| 1048 | EV-Ilmastointi OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 371,016 € |
| 1049 | DAVA Foods Estonia AS Kodulinnukasvatus | 371,002 € |
| 1050 | Elektrilevi OÜ Elektrienergia ülekanne | 370,907 € |
| 1051 | Sika Estonia OÜ Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 370,840 € |
| 1052 | aktsiaselts Vigolin Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük | 370,304 € |
| 1053 | AS Go3 Baltics Televisiooniteenused ja videote levitamine | 370,081 € |
| 1054 | Avestark OÜ Mootorsõidukite tootmine | 368,828 € |
| 1055 | OÜ Nurmiko Hulgi Lillede ja taimede hulgimüük | 368,021 € |
| 1056 | ExtendLaw OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 367,806 € |
| 1057 | Rapid MRO OÜ Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus | 367,748 € |
| 1058 | Stoneks OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 367,142 € |
| 1059 | Elec Engineering OÜ Elektripaigaldustööd | 366,828 € |
| 1060 | ATI Grupp osaühing Materjalide taaskasutusele võtmine | 366,471 € |
| 1061 | Ultra Stellar OÜ Programmeerimine | 366,006 € |
| 1062 | Koduspa OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 365,881 € |
| 1063 | MHome OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 365,859 € |
| 1064 | VBH Estonia OÜ Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 365,510 € |
| 1065 | RKR Seadmed OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 365,462 € |
| 1066 | Jobbatical OÜ Muud juriidilised toimingud | 363,871 € |
| 1067 | Laduks OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 363,776 € |
| 1068 | Aktsiaselts Imex Trading Group Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 363,569 € |
| 1069 | EstCommerz Glass OÜ Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine | 362,813 € |
| 1070 | Three Brothers OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 362,729 € |
| 1071 | Auto Bassadone OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 362,141 € |
| 1072 | osaühing PROBEX Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 361,933 € |
| 1073 | OÜ Jankofalt Maanteede ja kiirteede ehitus | 361,494 € |
| 1074 | goswift ukraina OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 361,116 € |
| 1075 | Aktsiaselts WALLISE Jalatsitootmine | 361,009 € |
| 1076 | Straumann Estonia OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 360,910 € |
| 1077 | Motley Denim Europe OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 360,657 € |
| 1078 | Ellington Printing OÜ Trükieelne tegevus | 360,616 € |
| 1079 | Osaühing LDL Logistics Kaubavedu maanteel | 360,579 € |
| 1080 | WBP OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 360,238 € |
| 1081 | CLEMCO BALTIC OSAÜHING Muude vahetoodete hulgimüük | 359,484 € |
| 1082 | Toikako Kaubandus OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 359,476 € |
| 1083 | AndrewsGran OÜ Ehituspuusepatoodete paigaldus | 359,305 € |
| 1084 | Treimann Furniture OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 359,032 € |
| 1085 | osaühing Aircom Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 358,522 € |
| 1086 | THÖRN PROPERTIES OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 358,436 € |
| 1087 | Waldec Eesti OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 358,142 € |
| 1088 | Numero Advertising OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 356,947 € |
| 1089 | Airvitamin Grupp Osaühing Elektriliste kodumasinate jaemüük | 356,930 € |
| 1090 | osaühing Efipa Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 356,833 € |
| 1091 | ProFoods OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 356,813 € |
| 1092 | Parus Logistics OÜ Logistikaalane tegevus | 356,667 € |
| 1093 | OÜ Teknos Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 356,251 € |
| 1094 | Tallinn Shipyard OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 356,044 € |
| 1095 | Speero Consulting OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 356,039 € |
| 1096 | Triogames OÜ Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine | 355,730 € |
| 1097 | Reddington OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 355,692 € |
| 1098 | Gustaf Tallinn OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 355,686 € |
| 1099 | aktsiaselts KODUPABER Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 355,535 € |
| 1100 | Ortopro OÜ Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 355,488 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.