Revenue per employee — TOP 2024
77,133 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 270,031 €Metsavarumine
- 2402LEASING&RENT OÜ269,984 €Kaubavedu maanteel
- 2403DEKOOR STUDIO OÜ269,923 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 269,822 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 2405STADA Estonia OÜ269,740 €Reklaami vahendamine meedias
- 269,713 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2407OÜ Eldostar269,250 €Lammutamine
- 269,187 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2409OÜ Tehnopak269,054 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2410Akkerlac OÜ269,003 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2411Jet Express OÜ268,948 €Muud posti- ja kullerteenused
- 268,885 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2413Tepic OÜ268,849 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 268,690 €Metsavarumine
- 268,676 €Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- 2416ESSVE Estonia AS268,349 €Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 268,276 €Tubakatoodete tootmine
- 2418Liftest OÜ268,185 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 268,088 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2420Alwark OÜ268,030 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 24213D EKSPERT OÜ267,820 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- 2422Skiwax Europe OÜ267,772 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 2423AKL TRADE OÜ267,753 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 267,733 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 2425BKL OÜ267,706 €Programmeerimine
- 2426OÜ Bane Roco267,634 €Muude pumpade ja kompressorite tootmine
- 267,618 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2428osaühing Ensert267,609 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 2429osaühing REIOLA267,591 €Ravimite jaemüük
- 2430FS Teenused OÜ267,537 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2431Saunashark OÜ267,501 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 267,140 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2433Modash OÜ267,076 €Programmeerimine
- 266,934 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 266,896 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 2436WALLENIUS SOL OÜ266,775 €Veetransporti teenindavad tegevusalad
- 266,671 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2438Kagu Elekter OÜ266,528 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 2439osaühing ALUOJA266,468 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 266,428 €Hambaravi
- 266,245 €Auditeerimine
- 2442Hammerjack OÜ266,210 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 2443Osaühing Raldon266,130 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 2444RIKETS HULGI OÜ266,096 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2445Telia Eesti AS265,998 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 2446ARC Repair OÜ265,908 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 2447ABCMODUL OÜ265,725 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 265,666 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2449Forus Taxi OÜ265,649 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 265,470 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 265,353 €Reklaami vahendamine meedias
- 2452RTT Aktsiaselts265,193 €Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük
- 2453OÜ Bold Play265,145 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 264,968 €Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- 2455Nutrimedical OÜ264,934 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 264,906 €Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük
- 264,897 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2458Aspen Grupp OÜ264,844 €Lammutamine
- 264,795 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 2460Nordlat Bygg OÜ264,794 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2461OÜ SLG Energy264,716 €Küttepuude tootmine
- 2462Kunda Sadam AS264,694 €Laadungikäitlus
- 2463AS PUIT-PROFIIL264,654 €Puituste ja -akende tootmine
- 264,546 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 2465Nikos Grupp OÜ264,460 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2466osaühing HEPA264,401 €Mootorikütuse jaemüük
- 2467OÜ Logi-F264,386 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 264,331 €Ravimite jaemüük
- 264,163 €Muu tarkvara kirjastamine
- 263,796 €Katusetööd
- 2471AS YIT Eesti263,789 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2472EstinWood OÜ263,531 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 263,469 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2474Elero OÜ263,341 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 263,303 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 263,236 €Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine
- 263,170 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2478OÜ PharmaMint263,099 €Ravimite jaemüük
- 262,824 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 262,738 €Eriarstiabi
- 262,614 €Liha- ja linnulihatoodete tootmine
- 2482Bpanel OÜ262,572 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 262,526 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2484AS Avallone262,432 €Jookide hulgimüük
- 262,407 €Kaubavedu maanteel
- 262,400 €Kaubavedu maanteel
- 262,375 €Reklaami vahendamine meedias
- 262,372 €Kaubaveoga seotud vahendusteenus
- 262,292 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 262,125 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 2491PWS OÜ262,072 €Muude plastist ehitustoodete tootmine
- 2492BMR OÜ261,868 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 261,814 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2494Masku Baltic OÜ261,790 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 2495Spenderados OÜ261,675 €Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- 2496Tammsaare OÜ261,601 €Piimakarjakasvatus
- 2497Starmoto OÜ261,488 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2498Tornkaja OÜ261,333 €Ravimite jaemüük
- 261,223 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 261,071 €Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2401 | Osaühing Agropartner Metsavarumine | 270,031 € |
| 2402 | LEASING&RENT OÜ Kaubavedu maanteel | 269,984 € |
| 2403 | DEKOOR STUDIO OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 269,923 € |
| 2404 | Aktsiaselts Põlva Soojus Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 269,822 € |
| 2405 | STADA Estonia OÜ Reklaami vahendamine meedias | 269,740 € |
| 2406 | Harju Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 269,713 € |
| 2407 | OÜ Eldostar Lammutamine | 269,250 € |
| 2408 | AS Respectus Capital Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 269,187 € |
| 2409 | OÜ Tehnopak Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 269,054 € |
| 2410 | Akkerlac OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 269,003 € |
| 2411 | Jet Express OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 268,948 € |
| 2412 | OSAÜHING PPN CARGO Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 268,885 € |
| 2413 | Tepic OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 268,849 € |
| 2414 | Vestman Metsatööd OÜ Metsavarumine | 268,690 € |
| 2415 | Sateba Estonia OÜ Betoonist muude ehitustoodete tootmine | 268,676 € |
| 2416 | ESSVE Estonia AS Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 268,349 € |
| 2417 | HRJ Production OÜ Tubakatoodete tootmine | 268,276 € |
| 2418 | Liftest OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 268,185 € |
| 2419 | Annilo Arendus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 268,088 € |
| 2420 | Alwark OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 268,030 € |
| 2421 | 3D EKSPERT OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | 267,820 € |
| 2422 | Skiwax Europe OÜ Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 267,772 € |
| 2423 | AKL TRADE OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 267,753 € |
| 2424 | YEInternational AS Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 267,733 € |
| 2425 | BKL OÜ Programmeerimine | 267,706 € |
| 2426 | OÜ Bane Roco Muude pumpade ja kompressorite tootmine | 267,634 € |
| 2427 | Osaühing ACUMA KAUBANDUS Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 267,618 € |
| 2428 | osaühing Ensert Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 267,609 € |
| 2429 | osaühing REIOLA Ravimite jaemüük | 267,591 € |
| 2430 | FS Teenused OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 267,537 € |
| 2431 | Saunashark OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 267,501 € |
| 2432 | OÜ AIVAR & MERIKE Puidu saagimine ja hööveldamine | 267,140 € |
| 2433 | Modash OÜ Programmeerimine | 267,076 € |
| 2434 | MK Illumination Baltic AS Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 266,934 € |
| 2435 | Osaühing Karjamõisa Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 266,896 € |
| 2436 | WALLENIUS SOL OÜ Veetransporti teenindavad tegevusalad | 266,775 € |
| 2437 | Sakala Tööstusautomaatika OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 266,671 € |
| 2438 | Kagu Elekter OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 266,528 € |
| 2439 | osaühing ALUOJA Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 266,468 € |
| 2440 | OÜ Ivanov Holding Hambaravi | 266,428 € |
| 2441 | OÜ Audiitorbüroo RKT Auditeerimine | 266,245 € |
| 2442 | Hammerjack OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 266,210 € |
| 2443 | Osaühing Raldon Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 266,130 € |
| 2444 | RIKETS HULGI OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 266,096 € |
| 2445 | Telia Eesti AS Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 265,998 € |
| 2446 | ARC Repair OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 265,908 € |
| 2447 | ABCMODUL OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 265,725 € |
| 2448 | CMA CGM Estonia OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 265,666 € |
| 2449 | Forus Taxi OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 265,649 € |
| 2450 | Verwater Estonia OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 265,470 € |
| 2451 | JCDecaux Eesti OÜ Reklaami vahendamine meedias | 265,353 € |
| 2452 | RTT Aktsiaselts Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük | 265,193 € |
| 2453 | OÜ Bold Play Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 265,145 € |
| 2454 | Aktsiaselts EM-SERV Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük | 264,968 € |
| 2455 | Nutrimedical OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 264,934 € |
| 2456 | OÜ Alteus Estonia Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | 264,906 € |
| 2457 | OÜ Technobalt Eesti Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 264,897 € |
| 2458 | Aspen Grupp OÜ Lammutamine | 264,844 € |
| 2459 | Sokkel Karjäärid OÜ Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 264,795 € |
| 2460 | Nordlat Bygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 264,794 € |
| 2461 | OÜ SLG Energy Küttepuude tootmine | 264,716 € |
| 2462 | Kunda Sadam AS Laadungikäitlus | 264,694 € |
| 2463 | AS PUIT-PROFIIL Puituste ja -akende tootmine | 264,654 € |
| 2464 | Tulundusühistu Talukartul Puu- ja köögivilja hulgimüük | 264,546 € |
| 2465 | Nikos Grupp OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 264,460 € |
| 2466 | osaühing HEPA Mootorikütuse jaemüük | 264,401 € |
| 2467 | OÜ Logi-F Kala ja kalatoodete hulgimüük | 264,386 € |
| 2468 | VITALUMEN PHARM OÜ Ravimite jaemüük | 264,331 € |
| 2469 | Speero Consulting OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 264,163 € |
| 2470 | Aktsiaselts Maleko Katusetööd | 263,796 € |
| 2471 | AS YIT Eesti Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 263,789 € |
| 2472 | EstinWood OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 263,531 € |
| 2473 | Sakri Transport OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 263,469 € |
| 2474 | Elero OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 263,341 € |
| 2475 | Nordast Marinen OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 263,303 € |
| 2476 | osaühing Saaremaa Vesi Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine | 263,236 € |
| 2477 | Pintaväri Eesti OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 263,170 € |
| 2478 | OÜ PharmaMint Ravimite jaemüük | 263,099 € |
| 2479 | BreezeMarine Group OÜ Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 262,824 € |
| 2480 | AS Bariatric Services Eriarstiabi | 262,738 € |
| 2481 | Atria Eesti Aktsiaselts Liha- ja linnulihatoodete tootmine | 262,614 € |
| 2482 | Bpanel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 262,572 € |
| 2483 | Peetri Talutehnika OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 262,526 € |
| 2484 | AS Avallone Jookide hulgimüük | 262,432 € |
| 2485 | KilluMees Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 262,407 € |
| 2486 | Inkris Projekt OÜ Kaubavedu maanteel | 262,400 € |
| 2487 | Osaühing VIA Media Reklaami vahendamine meedias | 262,375 € |
| 2488 | MTF Multimodal Transport Facilities OÜ Kaubaveoga seotud vahendusteenus | 262,372 € |
| 2489 | Energiakaubamaja OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 262,292 € |
| 2490 | Digital Signage OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 262,125 € |
| 2491 | PWS OÜ Muude plastist ehitustoodete tootmine | 262,072 € |
| 2492 | BMR OÜ Materjalide taaskasutusele võtmine | 261,868 € |
| 2493 | Osaühing SFINKS KN Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 261,814 € |
| 2494 | Masku Baltic OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 261,790 € |
| 2495 | Spenderados OÜ Betoonist muude ehitustoodete tootmine | 261,675 € |
| 2496 | Tammsaare OÜ Piimakarjakasvatus | 261,601 € |
| 2497 | Starmoto OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 261,488 € |
| 2498 | Tornkaja OÜ Ravimite jaemüük | 261,333 € |
| 2499 | Isku Baltics Osaühing Mööbli ja valgustite jaemüük | 261,223 € |
| 2500 | aktsiaselts Tech Group Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine | 261,071 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.