Revenue per employee — TOP 2024 · Võru maakond
1,519 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 22,048 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 21,208 €Tööjõurent
- 20,795 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 20,786 €Matuseteenindus
- 20,514 €Metsavarumine
- 20,320 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 19,474 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 408NO CV OÜ19,461 €Tööjõurent
- 18,993 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,982 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 411OÜ ALMELINE18,921 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 412Woola OÜ18,390 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 413Seebaaed OÜ17,435 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 414Sweskill OÜ17,382 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 415Hää Mõtö OÜ17,205 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 17,062 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 417Munajala OÜ16,203 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 15,426 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 419A-Butiik OÜ15,018 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 15,018 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 14,757 €Hambaravi
- 13,299 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 13,226 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 12,458 €Segapõllumajandus
- 11,617 €Hambaravi
- 11,567 €Elektripaigaldustööd
- 10,923 €Pealisrõivaste tootmine
- 428Peebu OÜ6,271 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 401 | Tokoforest OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 22,048 € |
| 402 | SampoBuild OÜ Tööjõurent | 21,208 € |
| 403 | Piece Of Bake OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 20,795 € |
| 404 | osaühing Võru Tavand Matuseteenindus | 20,786 € |
| 405 | E&A Transport OÜ Metsavarumine | 20,514 € |
| 406 | TAARKA TARÕ OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 20,320 € |
| 407 | OÜ Linnamäe Puit Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 19,474 € |
| 408 | NO CV OÜ Tööjõurent | 19,461 € |
| 409 | Ruuderi Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,993 € |
| 410 | OÜ Roopa Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,982 € |
| 411 | OÜ ALMELINE Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,921 € |
| 412 | Woola OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 18,390 € |
| 413 | Seebaaed OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 17,435 € |
| 414 | Sweskill OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 17,382 € |
| 415 | Hää Mõtö OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 17,205 € |
| 416 | OÜ Krabimaania Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 17,062 € |
| 417 | Munajala OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 16,203 € |
| 418 | Megapallet OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,426 € |
| 419 | A-Butiik OÜ Muude kasutatud kaupade jaemüük | 15,018 € |
| 420 | osaühing HAMERY Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 15,018 € |
| 421 | M.Hanimägi hambaravi OÜ Hambaravi | 14,757 € |
| 422 | KUURI Kohvik OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 13,299 € |
| 423 | Abacus Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,226 € |
| 424 | Haavistu Talu OÜ Segapõllumajandus | 12,458 € |
| 425 | Osaühing "L.Kindsigo" Hambaravi | 11,617 € |
| 426 | SP Automatic OÜ Elektripaigaldustööd | 11,567 € |
| 427 | NANCOTEX EESTI osaühing Pealisrõivaste tootmine | 10,923 € |
| 428 | Peebu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 6,271 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.