Revenue per employee — TOP 2024 · Tartu maakond
8,587 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 1201CMK Primum OÜ83,654 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1202ZEFROST OÜ83,564 €Liikuvad toitlustuskohad
- 83,401 €Katusetööd
- 1204ERLICON OÜ83,365 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1205OÜ KEVORAL83,355 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 1206Prass Valgus OÜ83,314 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1207PTF Arssin OÜ83,294 €Katusetööd
- 1208VELJEKODA OÜ83,259 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1209osaühing Almar83,223 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1210osaühing OLARET83,215 €Kaubavedu maanteel
- 1211Aran PM OÜ83,163 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 83,153 €Programmeerimine
- 83,133 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1214Anmaro OÜ83,124 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1215OÜ Kodulahendus82,947 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1216Margn OÜ82,885 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1217Elektri Grupp OÜ82,806 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1218Paulkohvik OÜ82,742 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1219RB Transport OÜ82,695 €Kaubavedu maanteel
- 1220HgHg OÜ82,694 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1221Fortuna Trans OÜ82,689 €Kaubavedu maanteel
- 82,598 €Programmeerimine
- 1223AS DIALOOG82,493 €Keeleõpe
- 1224Primus Eesti OÜ82,472 €Mitteelektriliste kodumasinate tootmine
- 82,386 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 82,365 €Kaubavedu maanteel
- 1227Osaühing Calvor82,342 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 1228OÜ R-Kliinik82,295 €Veterinaaria
- 1229Abemark OÜ82,272 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 82,236 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 1231Dr. Pilv OÜ82,166 €Üldarstiabi
- 81,914 ۆldarstiabi
- 1233Sunluna Tartu OÜ81,887 €Müüritööd
- 81,851 ۆldarstiabi
- 1235Bitweb OÜ81,725 €Programmeerimine
- 1236SisNok OÜ81,688 €Elektriinstallatsioon
- 81,674 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 81,554 €Hambaravi
- 1239OÜ FAST COM81,550 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 81,395 €Eriarstiabi
- 1241OÜ EGERO81,320 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1242TEXAS Service OÜ81,264 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1243CRH Ehitus OÜ81,248 €Kaubavedu maanteel
- 81,203 €Katusetööd
- 1245OÜ Reider RP81,164 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1246Formcenter OÜ81,104 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1247OÜ SVK Elekter81,012 €Elektriinstallatsioon
- 1248OÜ Kuldõun80,957 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1249OÜ Velma Mööbel80,886 €Mööblitootmine
- 1250Ventigor OÜ80,845 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 80,812 €Hambaravi
- 1252pärnaoks OÜ80,793 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1253HVK OÜ80,659 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 80,526 €Programmeerimine
- 1255Amcom Ehitus OÜ80,490 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1256OÜ PVK Group80,485 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1257INROMED OÜ80,485 €Eriarstiabi
- 80,401 €Elektripaigaldustööd
- 80,394 €Kaubavedu maanteel
- 1260osaühing NAVIS80,383 €Muude plasttoodete tootmine
- 1261Enego Timber OÜ80,332 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1262Hauakivid OÜ80,288 €Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine
- 80,196 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 80,080 €Peakontorite tegevus
- 80,048 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1266Tempotar OÜ79,987 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1267OEKTRANS OÜ79,878 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 1268BMP Transit OÜ79,688 €Mageveekalapüük
- 79,684 ۆldarstiabi
- 79,589 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 79,551 €Hambaravi
- 1272EPK TEK OÜ79,540 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1273OÜ EQUA79,524 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 79,503 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 79,500 ۆldarstiabi
- 79,469 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1277Solis BioDyne OÜ79,421 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 79,383 €Kaubavedu maanteel
- 1279Estkald OÜ79,269 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 79,043 €Muude plasttoodete tootmine
- 79,017 €Mehaaniline metallitöötlus
- 79,000 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 1283OÜ Vesi78,987 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 78,863 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1285Faraday OÜ78,773 €Programmeerimine
- 78,768 €Klaasist ehitusmaterjalide tootmine
- 78,663 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1288OÜ Brytta78,625 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1289BuildMates OÜ78,583 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1290Bestos OÜ78,574 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1291RL Metall OÜ78,502 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1292Kleebikum OÜ78,361 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1293Lihtne Kodu OÜ78,350 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 78,297 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1295osaühing Kris78,186 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 1296Felivet OÜ78,089 €Veterinaaria
- 1297Sisustuspluss OÜ78,005 €Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük
- 1298Kebab Stop OÜ77,993 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1299Combat Ready OÜ77,992 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1300osaühing Resta77,952 €Programmeerimine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1201 | CMK Primum OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 83,654 € |
| 1202 | ZEFROST OÜ Liikuvad toitlustuskohad | 83,564 € |
| 1203 | Osaühing Bestorkate Tartu Katusetööd | 83,401 € |
| 1204 | ERLICON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,365 € |
| 1205 | OÜ KEVORAL Puittaara ja puitaluste tootmine | 83,355 € |
| 1206 | Prass Valgus OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 83,314 € |
| 1207 | PTF Arssin OÜ Katusetööd | 83,294 € |
| 1208 | VELJEKODA OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 83,259 € |
| 1209 | osaühing Almar Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,223 € |
| 1210 | osaühing OLARET Kaubavedu maanteel | 83,215 € |
| 1211 | Aran PM OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 83,163 € |
| 1212 | Raintree Systems OÜ Programmeerimine | 83,153 € |
| 1213 | Osaühing Suitsu Suurtalu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 83,133 € |
| 1214 | Anmaro OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 83,124 € |
| 1215 | OÜ Kodulahendus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,947 € |
| 1216 | Margn OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 82,885 € |
| 1217 | Elektri Grupp OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 82,806 € |
| 1218 | Paulkohvik OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 82,742 € |
| 1219 | RB Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 82,695 € |
| 1220 | HgHg OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 82,694 € |
| 1221 | Fortuna Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 82,689 € |
| 1222 | OÜ Art Media Agency Programmeerimine | 82,598 € |
| 1223 | AS DIALOOG Keeleõpe | 82,493 € |
| 1224 | Primus Eesti OÜ Mitteelektriliste kodumasinate tootmine | 82,472 € |
| 1225 | Art & Building OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 82,386 € |
| 1226 | osaühing Talovest Kaubavedu maanteel | 82,365 € |
| 1227 | Osaühing Calvor Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 82,342 € |
| 1228 | OÜ R-Kliinik Veterinaaria | 82,295 € |
| 1229 | Abemark OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 82,272 € |
| 1230 | Hange.ee teenused OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 82,236 € |
| 1231 | Dr. Pilv OÜ Üldarstiabi | 82,166 € |
| 1232 | Ränilinna perearstikeskus OÜ Üldarstiabi | 81,914 € |
| 1233 | Sunluna Tartu OÜ Müüritööd | 81,887 € |
| 1234 | OÜ PUHJA PEREARST Üldarstiabi | 81,851 € |
| 1235 | Bitweb OÜ Programmeerimine | 81,725 € |
| 1236 | SisNok OÜ Elektriinstallatsioon | 81,688 € |
| 1237 | Tartu Viimistlus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 81,674 € |
| 1238 | Opluss Hambakliinik OÜ Hambaravi | 81,554 € |
| 1239 | OÜ FAST COM Reklaamiagentuuride tegevus | 81,550 € |
| 1240 | E.G.U. Erapraksis OÜ Eriarstiabi | 81,395 € |
| 1241 | OÜ EGERO Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 81,320 € |
| 1242 | TEXAS Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 81,264 € |
| 1243 | CRH Ehitus OÜ Kaubavedu maanteel | 81,248 € |
| 1244 | Lamekatusetööd OÜ Katusetööd | 81,203 € |
| 1245 | OÜ Reider RP Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 81,164 € |
| 1246 | Formcenter OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 81,104 € |
| 1247 | OÜ SVK Elekter Elektriinstallatsioon | 81,012 € |
| 1248 | OÜ Kuldõun Muu spetsialiseerimata jaemüük | 80,957 € |
| 1249 | OÜ Velma Mööbel Mööblitootmine | 80,886 € |
| 1250 | Ventigor OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 80,845 € |
| 1251 | Denslux Hambaravi OÜ Hambaravi | 80,812 € |
| 1252 | pärnaoks OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 80,793 € |
| 1253 | HVK OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 80,659 € |
| 1254 | osaühing Playtech Estonia Programmeerimine | 80,526 € |
| 1255 | Amcom Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 80,490 € |
| 1256 | OÜ PVK Group Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 80,485 € |
| 1257 | INROMED OÜ Eriarstiabi | 80,485 € |
| 1258 | Vegotar Tööstusautomaatika OÜ Elektripaigaldustööd | 80,401 € |
| 1259 | Rain Transport AS Kaubavedu maanteel | 80,394 € |
| 1260 | osaühing NAVIS Muude plasttoodete tootmine | 80,383 € |
| 1261 | Enego Timber OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 80,332 € |
| 1262 | Hauakivid OÜ Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine | 80,288 € |
| 1263 | osaühing TRV-Külm Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 80,196 € |
| 1264 | aktsiaselts ESTIKO Peakontorite tegevus | 80,080 € |
| 1265 | EFTA Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 80,048 € |
| 1266 | Tempotar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 79,987 € |
| 1267 | OEKTRANS OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 79,878 € |
| 1268 | BMP Transit OÜ Mageveekalapüük | 79,688 € |
| 1269 | Perearst Kristina Kesküla OÜ Üldarstiabi | 79,684 € |
| 1270 | OÜ Arteg Projektbüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 79,589 € |
| 1271 | osaühing Elva Hambaravi Hambaravi | 79,551 € |
| 1272 | EPK TEK OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 79,540 € |
| 1273 | OÜ EQUA Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 79,524 € |
| 1274 | AV METALLI GRUPP OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 79,503 € |
| 1275 | OÜ Dr. Monika Vask Üldarstiabi | 79,500 € |
| 1276 | Dieselland Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 79,469 € |
| 1277 | Solis BioDyne OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 79,421 € |
| 1278 | Raian Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 79,383 € |
| 1279 | Estkald OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 79,269 € |
| 1280 | Talent Plastics Tartu AS Muude plasttoodete tootmine | 79,043 € |
| 1281 | osaühing "AT & G" Mehaaniline metallitöötlus | 79,017 € |
| 1282 | osaühing Interprof Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 79,000 € |
| 1283 | OÜ Vesi Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 78,987 € |
| 1284 | osaühing I&T Metall Mehaaniline metallitöötlus | 78,863 € |
| 1285 | Faraday OÜ Programmeerimine | 78,773 € |
| 1286 | osaühing MAREPLEKS Klaasist ehitusmaterjalide tootmine | 78,768 € |
| 1287 | osaühing IFAN-AUTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 78,663 € |
| 1288 | OÜ Brytta Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 78,625 € |
| 1289 | BuildMates OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 78,583 € |
| 1290 | Bestos OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 78,574 € |
| 1291 | RL Metall OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 78,502 € |
| 1292 | Kleebikum OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 78,361 € |
| 1293 | Lihtne Kodu OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 78,350 € |
| 1294 | Tarmeko Pehmemööbel OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 78,297 € |
| 1295 | osaühing Kris Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 78,186 € |
| 1296 | Felivet OÜ Veterinaaria | 78,089 € |
| 1297 | Sisustuspluss OÜ Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük | 78,005 € |
| 1298 | Kebab Stop OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 77,993 € |
| 1299 | Combat Ready OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 77,992 € |
| 1300 | osaühing Resta Programmeerimine | 77,952 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.