Revenue per employee — TOP 2024 · Pärnu maakond
4,636 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 1101Marendow OÜ37,107 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1102KENORP OÜ37,095 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1103RDS MOTORS OÜ37,084 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1104RRGR. Bygg OÜ37,073 €Muu puhastustegevus
- 36,974 €Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 1106OÜ Reimor36,871 €Metsavarumine
- 1107OÜ Loovat36,773 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1108Magnet Ehitus OÜ36,710 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 36,643 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 36,613 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 36,591 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1112Osaühing Tavern36,546 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1113Kentmar OÜ36,360 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1114Alabama OÜ36,164 €Jookide serveerimine
- 1115Estnoc OÜ35,985 €Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus
- 35,946 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 35,943 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 1118KV Halduskoda OÜ35,920 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1119Rarak OÜ35,867 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 1120OÜ KOPAMEISTRID35,274 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1121Onest Haldus OÜ35,045 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 35,015 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 1123PCG OÜ34,768 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1124Noved OÜ34,485 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1125OÜ Risco34,444 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 34,409 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 34,333 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 34,192 €Tollimaaklerite tegevus
- 34,191 €Hoonete üldpuhastus
- 1130HENRI PROJEKT OÜ34,166 €Arhitektitegevused
- 1131Doberan OÜ34,141 €Restoranitegevus
- 1132MyMoon Food OÜ34,138 €Restoranitegevus
- 34,053 €Hambaravi
- 1134Kosmosepoisid OÜ33,904 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1135Ruutform OÜ33,894 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 33,829 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 33,801 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1138MARTECH OÜ33,677 €Tööjõurent
- 1139Veltmor OÜ33,665 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1140StroiBat OÜ33,639 €Tööjõurent
- 1141OÜ Haraldson33,447 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1142OÜ Pipi Puhastus33,308 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1143osaühing Kadri33,260 €Restoranitegevus
- 33,210 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1145Leivakas OÜ33,156 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 33,033 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1147Põhjala Tehno OÜ33,000 €Autode tehniline ülevaatus
- 1148Symbicode OÜ32,935 €Programmeerimine
- 32,858 €Tööjõurent
- 1150KADOR GRUPP OÜ32,752 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1151Toiduteema OÜ32,441 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 32,343 €Põletatud savist telliste, kivide ja muude ehitustoodete tootmine
- 32,121 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1154VTK Teenused OÜ32,001 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1155osaühing Viram31,873 €Puituste ja -akende tootmine
- 1156Dekler OÜ31,849 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 31,719 €Restoranitegevus
- 1158Hea Maa OÜ31,688 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 31,591 €Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid
- 1160OÜ Lawasco31,578 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1161Remfix OÜ31,486 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 31,392 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1163Töökäsi OÜ31,215 €Jookide serveerimine
- 30,949 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 1165Expertauto OÜ30,918 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 30,839 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 30,809 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1168Atropos OÜ30,710 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 30,566 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1170Undi OÜ30,539 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1171Kirjatäht OÜ30,416 €Keeleõpe
- 30,219 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 30,207 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 30,140 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 1175Osaühing FENG30,124 €Rõivaste jaemüük
- 30,019 €Kaubavedu maanteel
- 29,906 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1178osaühing Color29,775 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 29,774 €Rõivaste jaemüük
- 1180Toruvennad OÜ29,454 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1181OÜ Maxiliinid29,333 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 1182Javes OÜ29,313 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 29,133 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 29,115 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1185Mogreta OÜ28,923 €Elektripaigaldustööd
- 28,572 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1187R&O Ehitus OÜ28,327 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1188Pärnu Aiad OÜ28,321 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1189GL Projekt OÜ28,316 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1190URSULA OÜ28,217 €Lapsehoiuteenus
- 1191osaühing Kurent28,055 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1192OÜ Ehtel28,052 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1193Rolverol OÜ27,832 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 27,805 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 27,677 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1196Supelsaksad OÜ27,670 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1197osaühing MEKELIN27,540 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 27,345 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 27,322 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1200Ringi Vara OÜ27,285 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1101 | Marendow OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 37,107 € |
| 1102 | KENORP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 37,095 € |
| 1103 | RDS MOTORS OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 37,084 € |
| 1104 | RRGR. Bygg OÜ Muu puhastustegevus | 37,073 € |
| 1105 | Osaühing Sirje Martinsoni Hambalabor Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 36,974 € |
| 1106 | OÜ Reimor Metsavarumine | 36,871 € |
| 1107 | OÜ Loovat Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 36,773 € |
| 1108 | Magnet Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 36,710 € |
| 1109 | Osaühing Koduköök Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 36,643 € |
| 1110 | osaühing Siidivennad Reklaamiagentuuride tegevus | 36,613 € |
| 1111 | Barbara Restoran OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 36,591 € |
| 1112 | Osaühing Tavern Muu spetsialiseerimata jaemüük | 36,546 € |
| 1113 | Kentmar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 36,360 € |
| 1114 | Alabama OÜ Jookide serveerimine | 36,164 € |
| 1115 | Estnoc OÜ Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus | 35,985 € |
| 1116 | Kareka Köögivili OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 35,946 € |
| 1117 | Osaühing Lihula Soojus Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 35,943 € |
| 1118 | KV Halduskoda OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 35,920 € |
| 1119 | Rarak OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 35,867 € |
| 1120 | OÜ KOPAMEISTRID Muud kaeve- ja mullatööd | 35,274 € |
| 1121 | Onest Haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 35,045 € |
| 1122 | ELLENI PAGARIÄRI Osaühing Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 35,015 € |
| 1123 | PCG OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 34,768 € |
| 1124 | Noved OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 34,485 € |
| 1125 | OÜ Risco Restoranide ja kohvikute tegevus | 34,444 € |
| 1126 | osaühing Kännu Äri Mootorsõidukite remont ja hooldus | 34,409 € |
| 1127 | Hea Tegu Pluss OÜ Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 34,333 € |
| 1128 | Sivex International OÜ Tollimaaklerite tegevus | 34,192 € |
| 1129 | Ruudu Kinnisvarateenused OÜ Hoonete üldpuhastus | 34,191 € |
| 1130 | HENRI PROJEKT OÜ Arhitektitegevused | 34,166 € |
| 1131 | Doberan OÜ Restoranitegevus | 34,141 € |
| 1132 | MyMoon Food OÜ Restoranitegevus | 34,138 € |
| 1133 | osaühing Ülejõe Hambaravi Hambaravi | 34,053 € |
| 1134 | Kosmosepoisid OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 33,904 € |
| 1135 | Ruutform OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 33,894 € |
| 1136 | osaühing Pernau Pesukoda Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 33,829 € |
| 1137 | Osaühing Ardeno Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,801 € |
| 1138 | MARTECH OÜ Tööjõurent | 33,677 € |
| 1139 | Veltmor OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 33,665 € |
| 1140 | StroiBat OÜ Tööjõurent | 33,639 € |
| 1141 | OÜ Haraldson Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,447 € |
| 1142 | OÜ Pipi Puhastus Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 33,308 € |
| 1143 | osaühing Kadri Restoranitegevus | 33,260 € |
| 1144 | Aktsiaselts Transcom Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 33,210 € |
| 1145 | Leivakas OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 33,156 € |
| 1146 | Pärnu EKE Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 33,033 € |
| 1147 | Põhjala Tehno OÜ Autode tehniline ülevaatus | 33,000 € |
| 1148 | Symbicode OÜ Programmeerimine | 32,935 € |
| 1149 | Collect Kinnisvara OÜ Tööjõurent | 32,858 € |
| 1150 | KADOR GRUPP OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 32,752 € |
| 1151 | Toiduteema OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 32,441 € |
| 1152 | Ahjupotitööstuse OÜ Põletatud savist telliste, kivide ja muude ehitustoodete tootmine | 32,343 € |
| 1153 | osaühing Salacia Raamatupidamisbüroo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,121 € |
| 1154 | VTK Teenused OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 32,001 € |
| 1155 | osaühing Viram Puituste ja -akende tootmine | 31,873 € |
| 1156 | Dekler OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,849 € |
| 1157 | osaühing Segmention Restoranitegevus | 31,719 € |
| 1158 | Hea Maa OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 31,688 € |
| 1159 | Osaühing Rapijata Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid | 31,591 € |
| 1160 | OÜ Lawasco Puidu saagimine ja hööveldamine | 31,578 € |
| 1161 | Remfix OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,486 € |
| 1162 | Osaühing PW Products Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 31,392 € |
| 1163 | Töökäsi OÜ Jookide serveerimine | 31,215 € |
| 1164 | Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 30,949 € |
| 1165 | Expertauto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 30,918 € |
| 1166 | Osaühing Valev Udras Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 30,839 € |
| 1167 | OSAÜHING RITSU MÕIS Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 30,809 € |
| 1168 | Atropos OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,710 € |
| 1169 | Pärnumaa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,566 € |
| 1170 | Undi OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 30,539 € |
| 1171 | Kirjatäht OÜ Keeleõpe | 30,416 € |
| 1172 | osaühing Sarrus Sisustus Mootorsõidukite remont ja hooldus | 30,219 € |
| 1173 | osaühing Erlandia Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 30,207 € |
| 1174 | OÜ Baltic Enterprises Kala ja kalatoodete hulgimüük | 30,140 € |
| 1175 | Osaühing FENG Rõivaste jaemüük | 30,124 € |
| 1176 | TORPEEDO TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 30,019 € |
| 1177 | Pärnu Autokeskus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 29,906 € |
| 1178 | osaühing Color Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,775 € |
| 1179 | Rasmus Business Osaühing Rõivaste jaemüük | 29,774 € |
| 1180 | Toruvennad OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 29,454 € |
| 1181 | OÜ Maxiliinid Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 29,333 € |
| 1182 | Javes OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 29,313 € |
| 1183 | Elitec Viimistlus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 29,133 € |
| 1184 | osaühing Nostalgos Restoranide ja kohvikute tegevus | 29,115 € |
| 1185 | Mogreta OÜ Elektripaigaldustööd | 28,923 € |
| 1186 | Osaühing Pärnu Maamõõduteenistus Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 28,572 € |
| 1187 | R&O Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,327 € |
| 1188 | Pärnu Aiad OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 28,321 € |
| 1189 | GL Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 28,316 € |
| 1190 | URSULA OÜ Lapsehoiuteenus | 28,217 € |
| 1191 | osaühing Kurent Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 28,055 € |
| 1192 | OÜ Ehtel Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 28,052 € |
| 1193 | Rolverol OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 27,832 € |
| 1194 | OÜ Lacree Kaubandus Muude toidukaupade hulgimüük | 27,805 € |
| 1195 | Düün Beach Club OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 27,677 € |
| 1196 | Supelsaksad OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 27,670 € |
| 1197 | osaühing MEKELIN Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 27,540 € |
| 1198 | Nikulin Circus OÜ Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 27,345 € |
| 1199 | Osaühing Wentextil Muude vahetoodete hulgimüük | 27,322 € |
| 1200 | Ringi Vara OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 27,285 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.