Revenue per employee — TOP 2023 · Tartu maakond
8,343 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 82,153 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 82,134 ۆldarstiabi
- 82,084 ۆldarstiabi
- 1204Alfagas OÜ82,033 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1205OÜ HOLMRA81,989 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1206OÜ Tartu Raud81,985 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1207Svitra OÜ81,935 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1208ES Haldus OÜ81,934 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 81,840 €Kaubavedu maanteel
- 1210OÜ TL Teemant81,823 €Muud eriehitustööd
- 81,813 €Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük
- 81,621 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1213MASAREELIA OÜ81,550 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1214Sixdays OÜ81,529 €Mehaaniline metallitöötlus
- 81,353 €Kaubavedu maanteel
- 81,342 €Veterinaaria
- 1217OÜ R-Kliinik81,315 €Veterinaaria
- 1218Iron Service OÜ81,194 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1219Reval Köök OÜ81,191 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1220PP2 Element OÜ81,115 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 81,106 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1222OÜ Levern80,897 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1223Barbosa OÜ80,842 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1224SECNORA OÜ80,830 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 80,811 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 80,756 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 80,719 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 80,670 ۆldarstiabi
- 1229OÜ KUMALANE80,628 €Mesindus
- 1230NOPE OÜ80,608 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 80,550 €Programmeerimine
- 80,494 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 80,373 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1234Välgu Grupp OÜ80,336 €Elektripaigaldustööd
- 80,328 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 80,269 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 1237CMK Primum OÜ80,261 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1238BiotaTec OÜ80,187 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 1239AS GoBus80,135 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 79,930 ۆldarstiabi
- 1241Kleebikum OÜ79,880 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1242RT-Ehitus OÜ79,877 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1243OÜ Oja ja Pedaja79,829 €Üldarstiabi
- 1244Axinom Eesti OÜ79,756 €Programmeerimine
- 1245OÜ GEFI79,698 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1246TT Print OÜ79,669 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 1247osaühing Nivoo79,667 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 79,607 €Programmeerimine
- 79,517 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 79,505 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 1251OÜ EGERO79,442 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1252Luxveg OÜ79,381 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1253osaühing TRIKATO79,317 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1254Relnex OÜ79,312 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 79,306 €Salvestiste paljundus
- 1256INROMED OÜ79,080 €Eriarstiabi
- 1257Krissed OÜ79,015 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1258NOKK Resto OÜ78,921 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1259Naruto OÜ78,891 €Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine
- 1260Skyoffice OÜ78,880 €Rõivaste jaemüük
- 78,851 ۆldarstiabi
- 78,763 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 78,678 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 78,635 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 78,573 €Muude plasttoodete tootmine
- 1266AR-HOUSE OÜ78,569 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1267OÜ Marju Jallai78,568 €Üldarstiabi
- 78,553 ۆldarstiabi
- 1269OÜ Decora Ehitus78,493 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1270PAKMARK OÜ78,364 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1271VINTEHNIC OÜ78,358 €Kaubavedu maanteel
- 78,288 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1273MADIX TERITUS OÜ78,229 €Metalltoodete remont ja hooldus
- 1274EFTA Legal OÜ78,199 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 1275Eincar Grupp OÜ78,090 €Kaubavedu maanteel
- 78,068 €Veterinaaria
- 1277OÜ Tiialo78,054 €Kaubavedu maanteel
- 1278OÜ MALISTAR78,020 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 1279OÜ Le Roc78,014 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1280OEKTRANS OÜ77,986 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 77,975 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1282KOMPANIE OÜ77,961 €Kaubavedu maanteel
- 1283Tepsli OÜ77,958 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 77,915 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1285Bioatlas OÜ77,870 €Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine
- 1286OÜ Uniplex77,820 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 77,656 ۆldarstiabi
- 1288OÜ MoveInvest77,587 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 1289OÜ ASIS KIVI77,573 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 77,567 €Spordiehitiste käitus
- 77,525 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1292Tendery OÜ77,425 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 77,288 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1294PENPOINT OÜ77,245 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1295RL Metall OÜ77,225 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1296OÜ Plekkner77,193 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 77,130 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 1298OÜ Ülenurme Teed77,083 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 77,056 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 76,904 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1201 | osaühing Jeko Disain Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 82,153 € |
| 1202 | OÜ Dr. Merike Tubli Üldarstiabi | 82,134 € |
| 1203 | Perearst Tiiu Tootsi osaühing Üldarstiabi | 82,084 € |
| 1204 | Alfagas OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 82,033 € |
| 1205 | OÜ HOLMRA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 81,989 € |
| 1206 | OÜ Tartu Raud Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 81,985 € |
| 1207 | Svitra OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 81,935 € |
| 1208 | ES Haldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 81,934 € |
| 1209 | Rain Transport AS Kaubavedu maanteel | 81,840 € |
| 1210 | OÜ TL Teemant Muud eriehitustööd | 81,823 € |
| 1211 | osaühing Brewwanž Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük | 81,813 € |
| 1212 | osaühing ALUSEHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 81,621 € |
| 1213 | MASAREELIA OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 81,550 € |
| 1214 | Sixdays OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 81,529 € |
| 1215 | Vestenmix Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 81,353 € |
| 1216 | OÜ Emajõe Loomakliinik Veterinaaria | 81,342 € |
| 1217 | OÜ R-Kliinik Veterinaaria | 81,315 € |
| 1218 | Iron Service OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 81,194 € |
| 1219 | Reval Köök OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 81,191 € |
| 1220 | PP2 Element OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 81,115 € |
| 1221 | OSAÜHING TARTU TULI Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 81,106 € |
| 1222 | OÜ Levern Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 80,897 € |
| 1223 | Barbosa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 80,842 € |
| 1224 | SECNORA OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 80,830 € |
| 1225 | Kindlustustööde OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 80,811 € |
| 1226 | Tippkvaliteet Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 80,756 € |
| 1227 | aktsiaselts Hansareisibüroo Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 80,719 € |
| 1228 | Osaühing EVA LOSKIT Üldarstiabi | 80,670 € |
| 1229 | OÜ KUMALANE Mesindus | 80,628 € |
| 1230 | NOPE OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 80,608 € |
| 1231 | OÜ Art Media Agency Programmeerimine | 80,550 € |
| 1232 | OÜ TARTU TÜNNITEHAS Muu mujal liigitamata tootmine | 80,494 € |
| 1233 | osaühing Astar Transport Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 80,373 € |
| 1234 | Välgu Grupp OÜ Elektripaigaldustööd | 80,336 € |
| 1235 | OÜ Kognitiivse ja Käitumisteraapia Keskus Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 80,328 € |
| 1236 | OÜ Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 80,269 € |
| 1237 | CMK Primum OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 80,261 € |
| 1238 | BiotaTec OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 80,187 € |
| 1239 | AS GoBus Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 80,135 € |
| 1240 | OÜ Ropka Perearstikeskus Üldarstiabi | 79,930 € |
| 1241 | Kleebikum OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 79,880 € |
| 1242 | RT-Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 79,877 € |
| 1243 | OÜ Oja ja Pedaja Üldarstiabi | 79,829 € |
| 1244 | Axinom Eesti OÜ Programmeerimine | 79,756 € |
| 1245 | OÜ GEFI Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 79,698 € |
| 1246 | TT Print OÜ Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 79,669 € |
| 1247 | osaühing Nivoo Maakuivendus- ja maaparandustööd | 79,667 € |
| 1248 | osaühing Playtech Estonia Programmeerimine | 79,607 € |
| 1249 | Dieselland Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 79,517 € |
| 1250 | Osaühing Alfabill Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 79,505 € |
| 1251 | OÜ EGERO Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 79,442 € |
| 1252 | Luxveg OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 79,381 € |
| 1253 | osaühing TRIKATO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 79,317 € |
| 1254 | Relnex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 79,312 € |
| 1255 | DIGIBOX PLUS Osaühing Salvestiste paljundus | 79,306 € |
| 1256 | INROMED OÜ Eriarstiabi | 79,080 € |
| 1257 | Krissed OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 79,015 € |
| 1258 | NOKK Resto OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 78,921 € |
| 1259 | Naruto OÜ Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine | 78,891 € |
| 1260 | Skyoffice OÜ Rõivaste jaemüük | 78,880 € |
| 1261 | OÜ Perearst Margarita Hapunova Üldarstiabi | 78,851 € |
| 1262 | FullDrive Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 78,763 € |
| 1263 | Advokaadibüroo Haas & Jennsen OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 78,678 € |
| 1264 | Aktsiaselts BACULA Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 78,635 € |
| 1265 | Talent Plastics Tartu AS Muude plasttoodete tootmine | 78,573 € |
| 1266 | AR-HOUSE OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 78,569 € |
| 1267 | OÜ Marju Jallai Üldarstiabi | 78,568 € |
| 1268 | Dr. Heli Tähepõld Ülikooli Perearstikeskus OÜ Üldarstiabi | 78,553 € |
| 1269 | OÜ Decora Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 78,493 € |
| 1270 | PAKMARK OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 78,364 € |
| 1271 | VINTEHNIC OÜ Kaubavedu maanteel | 78,358 € |
| 1272 | OÜ TINTER-PROJEKT Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 78,288 € |
| 1273 | MADIX TERITUS OÜ Metalltoodete remont ja hooldus | 78,229 € |
| 1274 | EFTA Legal OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 78,199 € |
| 1275 | Eincar Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 78,090 € |
| 1276 | Tartu Loomakliinik OÜ Veterinaaria | 78,068 € |
| 1277 | OÜ Tiialo Kaubavedu maanteel | 78,054 € |
| 1278 | OÜ MALISTAR Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 78,020 € |
| 1279 | OÜ Le Roc Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 78,014 € |
| 1280 | OEKTRANS OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 77,986 € |
| 1281 | Estonian Fiber OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 77,975 € |
| 1282 | KOMPANIE OÜ Kaubavedu maanteel | 77,961 € |
| 1283 | Tepsli OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 77,958 € |
| 1284 | OÜ LGT Konsultatsioonid Mehaaniline metallitöötlus | 77,915 € |
| 1285 | Bioatlas OÜ Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine | 77,870 € |
| 1286 | OÜ Uniplex Metsamajandust abistavad tegevused | 77,820 € |
| 1287 | OÜ Lastearst/Perearst Signe Ustav Üldarstiabi | 77,656 € |
| 1288 | OÜ MoveInvest Muude toidukaupade hulgimüük | 77,587 € |
| 1289 | OÜ ASIS KIVI Maanteede ja kiirteede ehitus | 77,573 € |
| 1290 | OÜ Tartu Veekeskus Spordiehitiste käitus | 77,567 € |
| 1291 | Stonever Design OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 77,525 € |
| 1292 | Tendery OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 77,425 € |
| 1293 | KRESTON EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 77,288 € |
| 1294 | PENPOINT OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 77,245 € |
| 1295 | RL Metall OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 77,225 € |
| 1296 | OÜ Plekkner Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 77,193 € |
| 1297 | Oksa Marjamaa talu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 77,130 € |
| 1298 | OÜ Ülenurme Teed Maanteede ja kiirteede ehitus | 77,083 € |
| 1299 | OÜ KOGU PERE SAHVRIKE Muu spetsialiseerimata jaemüük | 77,056 € |
| 1300 | OÜ SVENSSON & STENSTRÖMS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 76,904 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.