Revenue per employee — TOP 2023 · Harju maakond
43,126 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 122,058 €Hambaravi
- 122,038 €Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- 4003Snackable OÜ122,036 €Programmeerimine
- 4004Dafug OÜ122,030 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 121,919 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 121,904 €Kaubavedu maanteel
- 4007OÜ MPT BETOON121,892 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 4008Carfox OÜ121,866 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4009E.M Water OÜ121,830 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4010All2B osaühing121,828 €Muude paber- ja papptoodete tootmine
- 4011Raud24 OÜ121,782 €Raua, terase ja ferrosulamite tootmine
- 121,772 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 121,736 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 4014Pactum AI OÜ121,704 €Programmeerimine
- 4015Ros Infra OÜ121,697 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 121,662 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 121,568 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 121,511 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 4019OÜ SEEGI MÖÖBEL121,507 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 4020PromoStar OÜ121,446 €Reklaamiagentuurid
- 4021Mateks OÜ121,442 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4022PAPALAMP OÜ121,413 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 121,373 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 4024OSAÜHING IRJAKO121,346 €Kaubavedu maanteel
- 4025Supertours OÜ121,336 €Reisibüroode tegevus
- 121,284 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 121,262 €Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus
- 4028Union FinTech OÜ121,216 €Programmeerimine
- 4029OÜ Stepcut121,207 €Mehaaniline metallitöötlus
- 121,192 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 4031LRS Design OÜ121,168 €Muud eriehitustööd
- 121,143 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 4033STEELMAN OÜ121,140 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 121,125 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 121,121 €Kaubavedu maanteel
- 121,116 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 4037Fitek AS121,091 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 4038Kuusalu Veod OÜ121,091 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 4039Ruut Ehituse OÜ121,065 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 121,053 €Kaubavedu maanteel
- 4041ARDENS OÜ121,047 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 4042Saunum Saunas OÜ121,015 €Muude elektriseadmete tootmine
- 120,954 ۆldarstiabi
- 120,933 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 120,909 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 120,848 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 120,840 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 120,793 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 120,764 €Arvutiõpe
- 120,705 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 120,701 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 120,696 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4053Powerhouse OÜ120,686 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 120,657 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 4055CONBALTIC OÜ120,610 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 4056ELEET INVEST OÜ120,609 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 120,589 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 120,588 €Metalluste ja -akende tootmine
- 4059OÜ Piar120,581 €Mööblitootmine
- 4060Meital OÜ120,547 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 4061OÜ Translife120,546 €Kaubavedu maanteel
- 120,545 €Programmeerimine
- 4063CR System OÜ120,500 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 120,490 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 120,481 €Metsavarumine
- 120,450 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 4067Gaznet OÜ120,421 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4068Safest OÜ120,392 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 120,298 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 120,285 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 120,215 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 120,169 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4073Osaühing Kanjon120,165 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 120,042 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 120,035 €Peakontorite tegevus
- 4076Star Cloud OÜ119,971 €Muu tarkvara kirjastamine
- 4077A Film Eesti OÜ119,954 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 119,940 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 119,935 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 4080OÜ Novadent119,901 €Hambaravi
- 119,878 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 4082E20 SERVICE OÜ119,870 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 119,845 ۆldarstiabi
- 119,839 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 119,801 ۆldarstiabi
- 119,792 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 4087OÜ Hea Lugu119,785 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 119,782 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4089VAIMO OÜ119,770 €Programmeerimine
- 4090SVI expert OÜ119,756 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4091Edu Akadeemia OÜ119,752 €Muu mujal liigitamata õpe
- 119,739 €Programmeerimine
- 4093KLK Projekt OÜ119,649 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4094ELEKTROF OÜ119,597 €Elektriinstallatsioon
- 119,555 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 119,478 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 4097Pixster OÜ119,469 €Programmeerimine
- 4098DreamApply OÜ119,453 €Muu tarkvara kirjastamine
- 119,427 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 4100Aurton Invest OÜ119,419 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 4001 | OÜ APOLLONIA HAMBARAVI Hambaravi | 122,058 € |
| 4002 | TUSCAN ESTATES agricultural company OÜ Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | 122,038 € |
| 4003 | Snackable OÜ Programmeerimine | 122,036 € |
| 4004 | Dafug OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 122,030 € |
| 4005 | Advokaadibüroo TRINITI OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 121,919 € |
| 4006 | Osaühing ERGO TRANSPORT GRUPP Kaubavedu maanteel | 121,904 € |
| 4007 | OÜ MPT BETOON Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 121,892 € |
| 4008 | Carfox OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 121,866 € |
| 4009 | E.M Water OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 121,830 € |
| 4010 | All2B osaühing Muude paber- ja papptoodete tootmine | 121,828 € |
| 4011 | Raud24 OÜ Raua, terase ja ferrosulamite tootmine | 121,782 € |
| 4012 | Osaühing Externio Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 121,772 € |
| 4013 | Steel Solutions OÜ Muud veondust abistavad tegevusalad | 121,736 € |
| 4014 | Pactum AI OÜ Programmeerimine | 121,704 € |
| 4015 | Ros Infra OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 121,697 € |
| 4016 | Aktsiaselts Neiser Group Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 121,662 € |
| 4017 | Kadaka Aiandi Aktsiaselts Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 121,568 € |
| 4018 | OÜ Basseiniekspert Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 121,511 € |
| 4019 | OÜ SEEGI MÖÖBEL Mööbli ja valgustite jaemüük | 121,507 € |
| 4020 | PromoStar OÜ Reklaamiagentuurid | 121,446 € |
| 4021 | Mateks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,442 € |
| 4022 | PAPALAMP OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 121,413 € |
| 4023 | AKTSIASELTS VARRAK Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 121,373 € |
| 4024 | OSAÜHING IRJAKO Kaubavedu maanteel | 121,346 € |
| 4025 | Supertours OÜ Reisibüroode tegevus | 121,336 € |
| 4026 | OSAÜHING PALMATIN Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 121,284 € |
| 4027 | PANAVIATIC Maintenance OÜ Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus | 121,262 € |
| 4028 | Union FinTech OÜ Programmeerimine | 121,216 € |
| 4029 | OÜ Stepcut Mehaaniline metallitöötlus | 121,207 € |
| 4030 | Esterna Elekter OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 121,192 € |
| 4031 | LRS Design OÜ Muud eriehitustööd | 121,168 € |
| 4032 | Metax Solutions OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 121,143 € |
| 4033 | STEELMAN OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 121,140 € |
| 4034 | Pistiku Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 121,125 € |
| 4035 | Voog Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 121,121 € |
| 4036 | TPJ Inseneribüroo OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 121,116 € |
| 4037 | Fitek AS Büroohaldus ja selle abitegevused | 121,091 € |
| 4038 | Kuusalu Veod OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 121,091 € |
| 4039 | Ruut Ehituse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,065 € |
| 4040 | Ahren Transport Eesti Aktsiaselts Kaubavedu maanteel | 121,053 € |
| 4041 | ARDENS OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 121,047 € |
| 4042 | Saunum Saunas OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 121,015 € |
| 4043 | Perearst Reet Polli OÜ Üldarstiabi | 120,954 € |
| 4044 | CI Property Management OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 120,933 € |
| 4045 | osaühing LAINEKARP Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 120,909 € |
| 4046 | Old Professionals OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 120,848 € |
| 4047 | DECK Marine Systems OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 120,840 € |
| 4048 | OÜ Halduslahendused Büroohaldus ja selle abitegevused | 120,793 € |
| 4049 | Nordic Koolitus OÜ Arvutiõpe | 120,764 € |
| 4050 | Interconnect Product Assembly AS Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 120,705 € |
| 4051 | Osaühing KEERDTREPP Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 120,701 € |
| 4052 | OÜ Tabasalu Meistrid Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,696 € |
| 4053 | Powerhouse OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 120,686 € |
| 4054 | IMPORT SERVICE OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 120,657 € |
| 4055 | CONBALTIC OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 120,610 € |
| 4056 | ELEET INVEST OÜ Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 120,609 € |
| 4057 | Matamahocana Lembelorida OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 120,589 € |
| 4058 | Espak Alumiinium OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 120,588 € |
| 4059 | OÜ Piar Mööblitootmine | 120,581 € |
| 4060 | Meital OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 120,547 € |
| 4061 | OÜ Translife Kaubavedu maanteel | 120,546 € |
| 4062 | Datafox Software Engineering OÜ Programmeerimine | 120,545 € |
| 4063 | CR System OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,500 € |
| 4064 | Villade Haldus OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 120,490 € |
| 4065 | Osaühing Farad Group Metsavarumine | 120,481 € |
| 4066 | Aktsiaselts Kaupmehe S & H Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 120,450 € |
| 4067 | Gaznet OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 120,421 € |
| 4068 | Safest OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 120,392 € |
| 4069 | Advokaadibüroo NOVE OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 120,298 € |
| 4070 | Õhumeistri Osaühing Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 120,285 € |
| 4071 | OSAÜHING MPT EHITUS Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 120,215 € |
| 4072 | Osaühing EKE EXPO Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,169 € |
| 4073 | Osaühing Kanjon Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 120,165 € |
| 4074 | Datakom Estonia OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 120,042 € |
| 4075 | Bassadone Baltic OÜ Peakontorite tegevus | 120,035 € |
| 4076 | Star Cloud OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 119,971 € |
| 4077 | A Film Eesti OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 119,954 € |
| 4078 | Busland Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 119,940 € |
| 4079 | Osaühing Pentamet Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 119,935 € |
| 4080 | OÜ Novadent Hambaravi | 119,901 € |
| 4081 | AS Laser Diagnostic Instruments Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 119,878 € |
| 4082 | E20 SERVICE OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 119,870 € |
| 4083 | Perearst Anne Minka osaühing Üldarstiabi | 119,845 € |
| 4084 | Lasergame Estonia OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 119,839 € |
| 4085 | OÜ Perearst Tiiu Kaju Üldarstiabi | 119,801 € |
| 4086 | Raintar Tootmine Osaühing Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 119,792 € |
| 4087 | OÜ Hea Lugu Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 119,785 € |
| 4088 | Advokaadibüroo TARK OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 119,782 € |
| 4089 | VAIMO OÜ Programmeerimine | 119,770 € |
| 4090 | SVI expert OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 119,756 € |
| 4091 | Edu Akadeemia OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 119,752 € |
| 4092 | Intelex Insight OÜ Programmeerimine | 119,739 € |
| 4093 | KLK Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 119,649 € |
| 4094 | ELEKTROF OÜ Elektriinstallatsioon | 119,597 € |
| 4095 | Osaühing Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots&Co Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 119,555 € |
| 4096 | Skinest Connect OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 119,478 € |
| 4097 | Pixster OÜ Programmeerimine | 119,469 € |
| 4098 | DreamApply OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 119,453 € |
| 4099 | Osaühing V.H.B. VARUOSAD Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 119,427 € |
| 4100 | Aurton Invest OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 119,419 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.