Revenue per employee — TOP 2023 · Harju maakond
43,124 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 2901Nutiklaas OÜ167,144 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 167,091 €Keeleõpe
- 166,975 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 166,934 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2905OÜ STARTLAN166,843 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 166,822 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 2907DMI Mööbel OÜ166,779 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 166,746 €Muud posti- ja kullerteenused
- 2909Betooniguru OÜ166,713 €Kaubavedu maanteel
- 2910Cramo Estonia AS166,699 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 166,673 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 2912ValsemFirma OÜ166,651 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 166,647 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2914MAPharm OÜ166,644 €Ravimite jaemüük
- 2915KTK OVERALL OÜ166,632 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2916Aktsiaselts Mefo166,611 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 166,610 €Fondide valitsemine
- 166,591 €Muude plasttoodete tootmine
- 166,581 €Kaubavedu maanteel
- 166,575 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 166,530 €Programmeerimine
- 166,518 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2923Hobby Models OÜ166,486 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2924Gaverim OÜ166,474 €Kaubavedu maanteel
- 2925osaühing SANMAL166,461 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 2926StopFire OÜ166,397 €Elektripaigaldustööd
- 2927Dumont OÜ166,319 €Elektripaigaldustööd
- 2928KIPSIVALU OÜ166,244 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 166,191 €Vedelike ja gaaside ladustamine
- 2930ABB Aktsiaselts166,135 €Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine
- 166,114 €Piimakarjakasvatus
- 2932Lintman Eesti OÜ166,104 €Muude uute kaupade jaemüük
- 166,083 €Programmeerimine
- 2934Jet Services OÜ166,020 €Õhutransporti teenindavad tegevusalad
- 165,894 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2936Candeo Stones OÜ165,889 €Kellade ja ehete jaemüük
- 2937Tank OÜ165,857 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2938Trygg Estonia OÜ165,826 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 165,751 €Mootorsõidukite jaemüük
- 165,659 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2941OÜ Marevista165,603 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 165,589 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 165,575 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2944ECOTRADE OÜ165,448 €Liha ja lihatoodete hulgimüük
- 2945EDS Systems OÜ165,443 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2946Energofel OÜ165,365 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 165,351 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 2948LPP Estonia OÜ165,336 €Rõivaste jaemüük
- 2949OSPMU OÜ165,187 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2950FinestFuture OÜ164,972 €Haridust abistavad tegevused
- 2951Seedrisaun OÜ164,938 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2952Ekspodisaini OÜ164,936 €Konverentside ja messide korraldamine
- 164,873 €Kaubavedu maanteel
- 164,859 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2955Busland OÜ164,830 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 164,823 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 2957SONNE DESIGN OÜ164,820 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2958HMK Medical OÜ164,767 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 2959OÜ Baustelle164,648 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2960Osaühing Lesven164,642 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2961Swedtrucks OÜ164,628 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2962ONESELF OÜ164,597 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 164,473 €Programmeerimine
- 2964APK Ehitus OÜ164,459 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 164,431 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2966Riia Lakid OÜ164,345 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 2967Solarbalt OÜ164,342 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 164,248 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2969Nords AS164,202 €Mehaaniline metallitöötlus
- 2970OÜ Mprint164,188 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 2971DIONS OÜ164,121 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2972OÜ Eltolex164,032 €Elektripaigaldustööd
- 2973Fohow Eesti OÜ164,026 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2974Nair OÜ164,004 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 163,938 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 163,753 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 163,676 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 2978MDSC Systems OÜ163,662 €Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine
- 2979ROADLER OÜ163,661 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2980StrongPoint AS163,608 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 163,588 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 163,538 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 163,536 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 163,448 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 2985PrimarTrade OÜ163,410 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 2986NWR Holding OÜ163,388 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2987TG LIFT OÜ163,302 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 163,191 €Muud eriehitustööd
- 2989Newera OÜ163,162 €Konverentside ja messide korraldamine
- 163,002 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2991Talentpay OÜ162,981 €Programmeerimine
- 162,954 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 162,875 €Muu tarkvara kirjastamine
- 162,812 €Programmeerimine
- 2995Medemis OÜ162,809 €Eriarstiabi
- 2996OmaKoduMaja AS162,725 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2997Piracon OÜ162,705 €Muud eriehitustööd
- 162,698 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2999Waymark OÜ162,662 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 162,550 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2901 | Nutiklaas OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 167,144 € |
| 2902 | OÜ Multilingua Keelekeskus Keeleõpe | 167,091 € |
| 2903 | Arteego Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 166,975 € |
| 2904 | Cisco Systems Estonia OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 166,934 € |
| 2905 | OÜ STARTLAN Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 166,843 € |
| 2906 | Active Line Group OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 166,822 € |
| 2907 | DMI Mööbel OÜ Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 166,779 € |
| 2908 | DHL Express Estonia AS Muud posti- ja kullerteenused | 166,746 € |
| 2909 | Betooniguru OÜ Kaubavedu maanteel | 166,713 € |
| 2910 | Cramo Estonia AS Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 166,699 € |
| 2911 | Aktsiaselts KH Energia - Konsult Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 166,673 € |
| 2912 | ValsemFirma OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 166,651 € |
| 2913 | Hansaviimistluse osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 166,647 € |
| 2914 | MAPharm OÜ Ravimite jaemüük | 166,644 € |
| 2915 | KTK OVERALL OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 166,632 € |
| 2916 | Aktsiaselts Mefo Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 166,611 € |
| 2917 | OÜ Trind Ventures Fondide valitsemine | 166,610 € |
| 2918 | Aktsiaselts Flagmore Muude plasttoodete tootmine | 166,591 € |
| 2919 | Osaühing LDL Logistics Kaubavedu maanteel | 166,581 € |
| 2920 | Taylored Cooperation Management OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 166,575 € |
| 2921 | Splunk Services Estonia OÜ Programmeerimine | 166,530 € |
| 2922 | Aktsiaselts Datel Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 166,518 € |
| 2923 | Hobby Models OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 166,486 € |
| 2924 | Gaverim OÜ Kaubavedu maanteel | 166,474 € |
| 2925 | osaühing SANMAL Puhastusvahendite hulgimüük | 166,461 € |
| 2926 | StopFire OÜ Elektripaigaldustööd | 166,397 € |
| 2927 | Dumont OÜ Elektripaigaldustööd | 166,319 € |
| 2928 | KIPSIVALU OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 166,244 € |
| 2929 | OSAÜHING PETROIL PVTK Vedelike ja gaaside ladustamine | 166,191 € |
| 2930 | ABB Aktsiaselts Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine | 166,135 € |
| 2931 | Aktsiaselts Metsaküla Piim Piimakarjakasvatus | 166,114 € |
| 2932 | Lintman Eesti OÜ Muude uute kaupade jaemüük | 166,104 € |
| 2933 | Gelato Estonia OÜ Programmeerimine | 166,083 € |
| 2934 | Jet Services OÜ Õhutransporti teenindavad tegevusalad | 166,020 € |
| 2935 | Mellon Interior OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 165,894 € |
| 2936 | Candeo Stones OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 165,889 € |
| 2937 | Tank OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 165,857 € |
| 2938 | Trygg Estonia OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 165,826 € |
| 2939 | Osaühing Renneks Kaubandus Mootorsõidukite jaemüük | 165,751 € |
| 2940 | Osaühing SIR AUTORENT Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 165,659 € |
| 2941 | OÜ Marevista Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 165,603 € |
| 2942 | KPMS & Partnerid Osaühing Suhtekorraldus ja teabevahetus | 165,589 € |
| 2943 | Osaühing HENSEL GRUPP Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 165,575 € |
| 2944 | ECOTRADE OÜ Liha ja lihatoodete hulgimüük | 165,448 € |
| 2945 | EDS Systems OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 165,443 € |
| 2946 | Energofel OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 165,365 € |
| 2947 | Osaühing Karl Storz Video Endoscopy Estonia Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 165,351 € |
| 2948 | LPP Estonia OÜ Rõivaste jaemüük | 165,336 € |
| 2949 | OSPMU OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 165,187 € |
| 2950 | FinestFuture OÜ Haridust abistavad tegevused | 164,972 € |
| 2951 | Seedrisaun OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 164,938 € |
| 2952 | Ekspodisaini OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 164,936 € |
| 2953 | Linford Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 164,873 € |
| 2954 | World Trade Partners OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 164,859 € |
| 2955 | Busland OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 164,830 € |
| 2956 | ELANLU Commerce OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 164,823 € |
| 2957 | SONNE DESIGN OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 164,820 € |
| 2958 | HMK Medical OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 164,767 € |
| 2959 | OÜ Baustelle Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 164,648 € |
| 2960 | Osaühing Lesven Mootorsõidukite remont ja hooldus | 164,642 € |
| 2961 | Swedtrucks OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 164,628 € |
| 2962 | ONESELF OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 164,597 € |
| 2963 | Intertrust Technologies Estonia OÜ Programmeerimine | 164,473 € |
| 2964 | APK Ehitus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 164,459 € |
| 2965 | Zenith Family Office OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 164,431 € |
| 2966 | Riia Lakid OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 164,345 € |
| 2967 | Solarbalt OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 164,342 € |
| 2968 | Transporditehnika OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 164,248 € |
| 2969 | Nords AS Mehaaniline metallitöötlus | 164,202 € |
| 2970 | OÜ Mprint Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 164,188 € |
| 2971 | DIONS OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 164,121 € |
| 2972 | OÜ Eltolex Elektripaigaldustööd | 164,032 € |
| 2973 | Fohow Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 164,026 € |
| 2974 | Nair OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 164,004 € |
| 2975 | LML Production OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 163,938 € |
| 2976 | Baltresto Production OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 163,753 € |
| 2977 | R&P Grupp Osaühing Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 163,676 € |
| 2978 | MDSC Systems OÜ Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine | 163,662 € |
| 2979 | ROADLER OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 163,661 € |
| 2980 | StrongPoint AS Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 163,608 € |
| 2981 | OSAÜHING TEAMSTER Muud insener-tehnilised tegevusalad | 163,588 € |
| 2982 | Sarapiku Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 163,538 € |
| 2983 | Flow Service Osaühing Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 163,536 € |
| 2984 | Beautyspa Baltic OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 163,448 € |
| 2985 | PrimarTrade OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 163,410 € |
| 2986 | NWR Holding OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 163,388 € |
| 2987 | TG LIFT OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 163,302 € |
| 2988 | Kizilidirli Himmencili OÜ Muud eriehitustööd | 163,191 € |
| 2989 | Newera OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 163,162 € |
| 2990 | Nordic Shelter Production OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 163,002 € |
| 2991 | Talentpay OÜ Programmeerimine | 162,981 € |
| 2992 | Neuma Translations OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 162,954 € |
| 2993 | AdaCore Estonia OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 162,875 € |
| 2994 | Laferla Digital OÜ Programmeerimine | 162,812 € |
| 2995 | Medemis OÜ Eriarstiabi | 162,809 € |
| 2996 | OmaKoduMaja AS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 162,725 € |
| 2997 | Piracon OÜ Muud eriehitustööd | 162,705 € |
| 2998 | Osaühing KINNISVARABÜROO UUS MAA Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 162,698 € |
| 2999 | Waymark OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 162,662 € |
| 3000 | Mereneid Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 162,550 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.