Revenue per employee — TOP 2022
72,519 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 177,583 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 4102TAMEC TRADE OÜ177,566 €Rõivaste jaemüük
- 177,557 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 177,498 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 177,331 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 4106OMD OÜ177,310 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 4107Ramingu OÜ177,309 €Segapõllumajandus
- 177,284 €Programmeerimine
- 4109osaühing Sanlind177,257 €Kodulinnukasvatus
- 4110INSTWORK OÜ177,231 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 4111PROFFIABI OÜ177,208 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 177,195 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- 4113Hairshop OÜ177,169 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 177,136 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 177,103 €Kaubavedu maanteel
- 177,058 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 4117OÜ Põllema Saare177,029 €Piimakarjakasvatus
- 177,013 €Põletatud savist telliste, kivide ja muude ehitustoodete tootmine
- 176,977 €Kaubavedu maanteel
- 4120AN-Transport OÜ176,967 €Kaubavedu maanteel
- 4121Allotex Grupp OÜ176,951 €Kaubavedu maanteel
- 4122OÜ Monopol176,876 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 176,840 €Lukkude ja hingede tootmine
- 176,832 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4125Sakala Teed OÜ176,826 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 176,812 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 176,773 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4128Flameko OÜ176,750 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4129OÜ Tubren176,734 €Kaubavedu maanteel
- 4130ARIMENTES OÜ176,610 €Kaubavedu maanteel
- 4131Roosi OÜ176,580 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 176,551 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 4133Glasstress OÜ176,489 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 4134Eesti Muna OÜ176,440 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 176,414 €Mehaaniline metallitöötlus
- 176,380 €Kaubavedu maanteel
- 4137Solarbalt OÜ176,357 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4138OÜ Külmaline176,330 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 176,273 €Kaubavedu maanteel
- 4140MOTOR OÜ176,236 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 4141Merkle OÜ176,230 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 176,229 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 176,188 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 176,179 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 4145BPM Capital 2 OÜ176,115 €Finantsnõustamine
- 176,094 €Piimakarjakasvatus
- 176,074 €Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine
- 4148Discsport OÜ176,027 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 175,972 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 175,958 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 4151Aktsiaselts Clik175,953 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 175,941 €Muude plasttoodete tootmine
- 4153Metal auto OÜ175,886 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 175,871 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 175,869 €Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük
- 4156Osaühing Unilink175,848 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4157Seik OÜ175,823 €Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine
- 4158Tähesaba OÜ175,805 €Ravimite jaemüük
- 4159Digistep OÜ175,800 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 175,776 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 175,750 €Kaubavedu maanteel
- 175,730 €Mängude ja mänguasjade hulgimüük
- 175,672 €Piimakarjakasvatus
- 4164DECKOL OÜ175,671 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 175,636 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4166Euro Gulf OÜ175,635 €Logistikaalane tegevus
- 4167Temeter OÜ175,616 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 4168OÜ Sconstruction175,600 €Muud eriehitustööd
- 175,597 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 175,459 €Kaubavedu merel ja rannavetes
- 4171OÜ APRANGA MDE175,441 €Rõivaste jaemüük
- 4172Vamale OÜ175,419 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 175,386 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 4174Metec CNC OÜ175,362 €Mehaaniline metallitöötlus
- 4175SITIKA OÜ175,357 €Muude toidukaupade jaemüük
- 4176OÜ Kaevupuurija175,333 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 4177Lehtse Ehitus OÜ175,331 €Muud eriehitustööd
- 4178Vitateka OÜ175,325 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 175,267 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 4180TSG Estonia OÜ175,263 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 4181Aru Hooldus OÜ175,130 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 175,071 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4183OÜ Mürkal175,057 €Piimakarjakasvatus
- 4184Käitlusexpert OÜ175,055 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 175,016 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 174,936 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 174,928 €Tavajäätmete kogumine
- 174,822 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 4189ESB-LVS OÜ174,792 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 174,754 €Kaubavedu maanteel
- 174,753 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 174,636 €Töörõivaste tootmine
- 174,606 €Hambaravi
- 4194OÜ AHJA TEENUS174,590 €Piimakarjakasvatus
- 4195Osaühing TARVENT174,555 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 4196METALBOSS OÜ174,524 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 4197OÜ Luige Farmer174,515 €Piimakarjakasvatus
- 4198T Lappalainen OÜ174,507 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 174,413 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 4200OGEL OÜ174,351 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 4101 | Alex Ehitustööd OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 177,583 € |
| 4102 | TAMEC TRADE OÜ Rõivaste jaemüük | 177,566 € |
| 4103 | De Visu Maastikuehitus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 177,557 € |
| 4104 | Beautyspa Baltic OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 177,498 € |
| 4105 | Osaühing Sepatalu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 177,331 € |
| 4106 | OMD OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 177,310 € |
| 4107 | Ramingu OÜ Segapõllumajandus | 177,309 € |
| 4108 | EXCELLENT BUSINESS SOLUTIONS EESTI AS Programmeerimine | 177,284 € |
| 4109 | osaühing Sanlind Kodulinnukasvatus | 177,257 € |
| 4110 | INSTWORK OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 177,231 € |
| 4111 | PROFFIABI OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 177,208 € |
| 4112 | J. Tihanov Consult OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | 177,195 € |
| 4113 | Hairshop OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 177,169 € |
| 4114 | Klinger Baltic OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 177,136 € |
| 4115 | osaühing Delkontel Kaubavedu maanteel | 177,103 € |
| 4116 | Osaühing Kolmjalg Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 177,058 € |
| 4117 | OÜ Põllema Saare Piimakarjakasvatus | 177,029 € |
| 4118 | Wienerberger Aktsiaselts Põletatud savist telliste, kivide ja muude ehitustoodete tootmine | 177,013 € |
| 4119 | Aktsiaselts LAJOS Kaubavedu maanteel | 176,977 € |
| 4120 | AN-Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 176,967 € |
| 4121 | Allotex Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 176,951 € |
| 4122 | OÜ Monopol Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 176,876 € |
| 4123 | Aktsiaselts VALNES Lukkude ja hingede tootmine | 176,840 € |
| 4124 | TRV Kliima Aktsiaselts Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 176,832 € |
| 4125 | Sakala Teed OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 176,826 € |
| 4126 | Osaühing Ilutulestiku Keskus Arnika Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 176,812 € |
| 4127 | Osaühing Vallaste ja Partnerid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 176,773 € |
| 4128 | Flameko OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 176,750 € |
| 4129 | OÜ Tubren Kaubavedu maanteel | 176,734 € |
| 4130 | ARIMENTES OÜ Kaubavedu maanteel | 176,610 € |
| 4131 | Roosi OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 176,580 € |
| 4132 | aktsiaselts TOOMA TÖÖRIIST Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 176,551 € |
| 4133 | Glasstress OÜ Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 176,489 € |
| 4134 | Eesti Muna OÜ Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 176,440 € |
| 4135 | Osaühing Arco Metal Mehaaniline metallitöötlus | 176,414 € |
| 4136 | Goldline Group OÜ Kaubavedu maanteel | 176,380 € |
| 4137 | Solarbalt OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 176,357 € |
| 4138 | OÜ Külmaline Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 176,330 € |
| 4139 | International Transport Ismo Rajamäki OÜ Kaubavedu maanteel | 176,273 € |
| 4140 | MOTOR OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 176,236 € |
| 4141 | Merkle OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 176,230 € |
| 4142 | OÜ Männimetsa Talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 176,229 € |
| 4143 | Grendaria Bygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 176,188 € |
| 4144 | TSG Nordic Gas OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 176,179 € |
| 4145 | BPM Capital 2 OÜ Finantsnõustamine | 176,115 € |
| 4146 | Muuga PM Osaühing Piimakarjakasvatus | 176,094 € |
| 4147 | Aktsiaselts Eskaro Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine | 176,074 € |
| 4148 | Discsport OÜ Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 176,027 € |
| 4149 | Aktsiaselts KH Energia - Konsult Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 175,972 € |
| 4150 | osaühing Seigo Grupp Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 175,958 € |
| 4151 | Aktsiaselts Clik Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 175,953 € |
| 4152 | Merrem Tööstusplast OÜ Muude plasttoodete tootmine | 175,941 € |
| 4153 | Metal auto OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 175,886 € |
| 4154 | Osaühing CONTRACTOR Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 175,871 € |
| 4155 | Marleen Lilled OÜ Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük | 175,869 € |
| 4156 | Osaühing Unilink Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 175,848 € |
| 4157 | Seik OÜ Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine | 175,823 € |
| 4158 | Tähesaba OÜ Ravimite jaemüük | 175,805 € |
| 4159 | Digistep OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 175,800 € |
| 4160 | osaühing ALCANTRA Puidu saagimine ja hööveldamine | 175,776 € |
| 4161 | Osaühing Kruumar Trans Kaubavedu maanteel | 175,750 € |
| 4162 | Osaühing KIRKLAND Mängude ja mänguasjade hulgimüük | 175,730 € |
| 4163 | Osaühing LEPIKU FARM Piimakarjakasvatus | 175,672 € |
| 4164 | DECKOL OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 175,671 € |
| 4165 | ERI-Ehitustööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 175,636 € |
| 4166 | Euro Gulf OÜ Logistikaalane tegevus | 175,635 € |
| 4167 | Temeter OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 175,616 € |
| 4168 | OÜ Sconstruction Muud eriehitustööd | 175,600 € |
| 4169 | Green Industry Services OÜ Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 175,597 € |
| 4170 | Veliron Invest OÜ Kaubavedu merel ja rannavetes | 175,459 € |
| 4171 | OÜ APRANGA MDE Rõivaste jaemüük | 175,441 € |
| 4172 | Vamale OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 175,419 € |
| 4173 | OÜ Pargi Kinnisvara Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 175,386 € |
| 4174 | Metec CNC OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 175,362 € |
| 4175 | SITIKA OÜ Muude toidukaupade jaemüük | 175,357 € |
| 4176 | OÜ Kaevupuurija Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 175,333 € |
| 4177 | Lehtse Ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 175,331 € |
| 4178 | Vitateka OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 175,325 € |
| 4179 | Osaühing Artesania Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 175,267 € |
| 4180 | TSG Estonia OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 175,263 € |
| 4181 | Aru Hooldus OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 175,130 € |
| 4182 | Hyde & Associates OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 175,071 € |
| 4183 | OÜ Mürkal Piimakarjakasvatus | 175,057 € |
| 4184 | Käitlusexpert OÜ Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 175,055 € |
| 4185 | OÜ JRB Millerwood Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 175,016 € |
| 4186 | Osaühing Tiinaraam Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 174,936 € |
| 4187 | OÜ Kudjape Ümberlaadimisjaam Tavajäätmete kogumine | 174,928 € |
| 4188 | OÜ VLANTEX CONSULT Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 174,822 € |
| 4189 | ESB-LVS OÜ Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 174,792 € |
| 4190 | Osaühing Tarvas Invest Kaubavedu maanteel | 174,754 € |
| 4191 | Osaühing AmEst Invest Metsamajandust abistavad tegevused | 174,753 € |
| 4192 | Osaühing Segers Eesti Töörõivaste tootmine | 174,636 € |
| 4193 | Reinesberg Grupp OÜ Hambaravi | 174,606 € |
| 4194 | OÜ AHJA TEENUS Piimakarjakasvatus | 174,590 € |
| 4195 | Osaühing TARVENT Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 174,555 € |
| 4196 | METALBOSS OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 174,524 € |
| 4197 | OÜ Luige Farmer Piimakarjakasvatus | 174,515 € |
| 4198 | T Lappalainen OÜ Puu- ja köögivilja hulgimüük | 174,507 € |
| 4199 | Baltic Premier Group OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 174,413 € |
| 4200 | OGEL OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 174,351 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.