Revenue per employee — TOP 2022
72,519 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 197,468 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 197,352 €Elektripaigaldustööd
- 197,334 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 197,288 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 3605OÜ Alantes veod197,192 €Kaubavedu maanteel
- 3606Osaühing Tial197,073 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 197,001 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 197,001 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 196,967 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 3610Asula OÜ196,923 €Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- 196,876 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 3612Osaühing VIVAX196,876 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 3613Viiex OÜ196,798 €Kaubavedu maanteel
- 196,785 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 196,774 €Sporditarvete jaemüük
- 196,628 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 3617OÜ Silmakirurgia196,587 €Eriarstiabi
- 3618ESCANDO Eesti OÜ196,574 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 196,556 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 3620Blastvent OÜ196,537 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 3621Nordicleads OÜ196,468 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3622TEHASE KESKUS OÜ196,464 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 196,414 €Eriarstiabi
- 3624Coldservice OÜ196,411 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3625NabuMinds OÜ196,329 €Arvutialased konsultatsioonid
- 196,289 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 196,281 €Kaubavedu maanteel
- 196,279 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3629Derhamn OÜ196,239 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 3630OÜ Pinska Prefab196,154 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3631Inpuit OÜ196,072 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 3632FOCUS BALANCE OÜ196,047 €Kaubavedu maanteel
- 196,015 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 195,928 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3635Lavanno OÜ195,818 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3636RMK-Invest OÜ195,736 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 195,671 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3638osaühing Refteh195,627 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 3639IDline OÜ195,622 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3640ETTA TRANSIT OÜ195,612 €Kaubavedu maanteel
- 3641TG LIFT OÜ195,576 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 3642Eliti Service OÜ195,547 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3643Kaivuri OÜ195,533 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 195,496 €Kodutekstiilide ja valmis sisustustarvete tootmine
- 3645Wibax Tank AS195,436 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 195,429 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 195,429 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 3648OÜ INF Maavarad195,407 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 195,377 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 195,299 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 195,245 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3652Restawood OÜ195,132 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3653Floreana OÜ194,992 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 3654Agrotran OÜ194,986 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3655OÜ KODUSOOJUS194,982 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 194,973 €Taimede paljundamine
- 3657OÜ MELIT AP194,876 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 194,875 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 194,837 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 3660THEK Tehnika OÜ194,832 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 194,819 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 3662Osaühing S-Link194,754 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3663Koduklaas OÜ194,660 €Muud eriehitustööd
- 194,644 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3665Ö Invest OÜ194,574 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 194,549 €Kaubavedu maanteel
- 3667LURTEX OÜ194,534 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 194,483 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 3669Osaühing Hekva194,480 €Piimakarjakasvatus
- 194,401 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 194,350 €Muude uute kaupade jaemüük
- 194,311 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 3673Nordig OÜ194,304 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 3674OÜ Metsamaa194,226 €Metsavarumine
- 3675OÜ Unolik194,201 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 194,078 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 194,065 €Muud eriehitustööd
- 3678Osaühing Hurmus194,058 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 194,047 €Kaubavedu maanteel
- 3680Ecosh Life OÜ194,040 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 3681Gemoss Eesti OÜ193,966 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 193,964 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 193,877 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 3684osaühing Saneler193,767 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 3685Maksekeskus AS193,767 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3686Weldman OÜ193,666 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3687Destone Ltd OÜ193,653 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 3688GRANITOP OÜ193,643 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 193,603 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 193,579 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 193,523 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3692Deslee Baltic OÜ193,520 €Tekstiilikudumine
- 193,497 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3694Lepikus OÜ193,493 €Piimakarjakasvatus
- 193,459 €Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- 193,458 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3697Euroland.com AS193,458 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 3698Osaühing Raldon193,375 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 3699Osaühing Kenkma193,353 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3700OÜ Kagukatus193,349 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 3601 | Osaühing Camex Kaubandus Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 197,468 € |
| 3602 | Vitali Elekter OÜ Elektripaigaldustööd | 197,352 € |
| 3603 | OSAÜHING MARKEN OPTIK Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 197,334 € |
| 3604 | aktsiaselts Ebeta Puhastusvahendite hulgimüük | 197,288 € |
| 3605 | OÜ Alantes veod Kaubavedu maanteel | 197,192 € |
| 3606 | Osaühing Tial Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 197,073 € |
| 3607 | Kummikunstnikute Osaühing Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 197,001 € |
| 3608 | Osaühing Väluste PL Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 197,001 € |
| 3609 | Metos Aktsiaselts Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 196,967 € |
| 3610 | Asula OÜ Kokkupandavate metallehitiste tootmine | 196,923 € |
| 3611 | Tänavatoidu punkt OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 196,876 € |
| 3612 | Osaühing VIVAX Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 196,876 € |
| 3613 | Viiex OÜ Kaubavedu maanteel | 196,798 € |
| 3614 | Pivotex Balti osaühing Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 196,785 € |
| 3615 | Sportland Eesti Aktsiaselts Sporditarvete jaemüük | 196,774 € |
| 3616 | Aktsiaselts Kuressaare Soojus Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 196,628 € |
| 3617 | OÜ Silmakirurgia Eriarstiabi | 196,587 € |
| 3618 | ESCANDO Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 196,574 € |
| 3619 | Osaühing Strikken Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 196,556 € |
| 3620 | Blastvent OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 196,537 € |
| 3621 | Nordicleads OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 196,468 € |
| 3622 | TEHASE KESKUS OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 196,464 € |
| 3623 | OÜ LOOTE ULTRAHELISKRIINING Eriarstiabi | 196,414 € |
| 3624 | Coldservice OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 196,411 € |
| 3625 | NabuMinds OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 196,329 € |
| 3626 | Osaühing AmStandard Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 196,289 € |
| 3627 | PL Trans aktsiaselts Kaubavedu maanteel | 196,281 € |
| 3628 | World Trade Company OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 196,279 € |
| 3629 | Derhamn OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 196,239 € |
| 3630 | OÜ Pinska Prefab Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 196,154 € |
| 3631 | Inpuit OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 196,072 € |
| 3632 | FOCUS BALANCE OÜ Kaubavedu maanteel | 196,047 € |
| 3633 | Riksi Hulgikaubanduse OÜ Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 196,015 € |
| 3634 | Kliimakaubamaja OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 195,928 € |
| 3635 | Lavanno OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 195,818 € |
| 3636 | RMK-Invest OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 195,736 € |
| 3637 | TEIWAZ EHITUS GROUP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 195,671 € |
| 3638 | osaühing Refteh Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 195,627 € |
| 3639 | IDline OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 195,622 € |
| 3640 | ETTA TRANSIT OÜ Kaubavedu maanteel | 195,612 € |
| 3641 | TG LIFT OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 195,576 € |
| 3642 | Eliti Service OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 195,547 € |
| 3643 | Kaivuri OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 195,533 € |
| 3644 | Aktsiaselts Wendre Kodutekstiilide ja valmis sisustustarvete tootmine | 195,496 € |
| 3645 | Wibax Tank AS Muude keemiatoodete hulgimüük | 195,436 € |
| 3646 | OSAÜHING METROSYSTEM Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 195,429 € |
| 3647 | Kuuldeaparaadid OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 195,429 € |
| 3648 | OÜ INF Maavarad Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 195,407 € |
| 3649 | Osaühing Baltic Steel Center Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 195,377 € |
| 3650 | KINGU AGRO Osaühing Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 195,299 € |
| 3651 | Perel Eesti Aktsiaselts Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 195,245 € |
| 3652 | Restawood OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 195,132 € |
| 3653 | Floreana OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 194,992 € |
| 3654 | Agrotran OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 194,986 € |
| 3655 | OÜ KODUSOOJUS Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 194,982 € |
| 3656 | Osaühing Koorti Kartul Taimede paljundamine | 194,973 € |
| 3657 | OÜ MELIT AP Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 194,876 € |
| 3658 | Aktsiaselts K.G. Knutsson Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 194,875 € |
| 3659 | Osaühing Kaiferos Materjalide taaskasutusele võtmine | 194,837 € |
| 3660 | THEK Tehnika OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 194,832 € |
| 3661 | Ehitus ja Masinad AS Muud kaeve- ja mullatööd | 194,819 € |
| 3662 | Osaühing S-Link Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 194,754 € |
| 3663 | Koduklaas OÜ Muud eriehitustööd | 194,660 € |
| 3664 | MPI Kivipaigaldus OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 194,644 € |
| 3665 | Ö Invest OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 194,574 € |
| 3666 | Osaühing Tarkmert Kaubavedu maanteel | 194,549 € |
| 3667 | LURTEX OÜ Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 194,534 € |
| 3668 | Redelist Eesti OÜ Veokite rentimine ja kasutusrent | 194,483 € |
| 3669 | Osaühing Hekva Piimakarjakasvatus | 194,480 € |
| 3670 | osaühing Külmaservis Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 194,401 € |
| 3671 | osaühing SAEMEISTER Muude uute kaupade jaemüük | 194,350 € |
| 3672 | Osaühing SoundHouse Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 194,311 € |
| 3673 | Nordig OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 194,304 € |
| 3674 | OÜ Metsamaa Metsavarumine | 194,226 € |
| 3675 | OÜ Unolik Mööbli ja valgustite jaemüük | 194,201 € |
| 3676 | Euroopa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 194,078 € |
| 3677 | Triimoon Trade OÜ Muud eriehitustööd | 194,065 € |
| 3678 | Osaühing Hurmus Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 194,058 € |
| 3679 | osaühing LAND PLUSS Kaubavedu maanteel | 194,047 € |
| 3680 | Ecosh Life OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 194,040 € |
| 3681 | Gemoss Eesti OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 193,966 € |
| 3682 | Espak Ehitustööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 193,964 € |
| 3683 | OÜ Intervärv Eesti Muude keemiatoodete hulgimüük | 193,877 € |
| 3684 | osaühing Saneler Puu- ja köögivilja hulgimüük | 193,767 € |
| 3685 | Maksekeskus AS Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 193,767 € |
| 3686 | Weldman OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 193,666 € |
| 3687 | Destone Ltd OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 193,653 € |
| 3688 | GRANITOP OÜ Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 193,643 € |
| 3689 | Arsenal Industrial OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 193,603 € |
| 3690 | OÜ HELKA KODUMASINAD Muu spetsialiseerimata jaemüük | 193,579 € |
| 3691 | Osaühing Vanausse Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 193,523 € |
| 3692 | Deslee Baltic OÜ Tekstiilikudumine | 193,520 € |
| 3693 | OÜ Belle Industries BV Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 193,497 € |
| 3694 | Lepikus OÜ Piimakarjakasvatus | 193,493 € |
| 3695 | Osaühing Ehitusplaat Betoonist muude ehitustoodete tootmine | 193,459 € |
| 3696 | osaühing Deil-Metall Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 193,458 € |
| 3697 | Euroland.com AS Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 193,458 € |
| 3698 | Osaühing Raldon Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 193,375 € |
| 3699 | Osaühing Kenkma Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 193,353 € |
| 3700 | OÜ Kagukatus Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 193,349 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.