Revenue per employee — TOP 2022
72,521 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 2701GPI Estonia AS246,321 €Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine
- 246,258 €Seakasvatus
- 2703WaardeX OÜ246,241 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 246,031 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 246,030 €Jahu ja tangainete tootmine
- 2706Tarbeteenus OÜ246,028 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2707Altevia OÜ245,908 €Kaubavedu maanteel
- 245,845 €Programmeerimine
- 245,828 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2710BALTI FILTRID OÜ245,812 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 245,770 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 245,634 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 2713Osaühing Jetmar245,544 €Elektriinstallatsioon
- 245,452 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 2715OÜ Plaadipunkt245,421 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 245,419 €Muude plasttoodete tootmine
- 245,301 €Ravimite jaemüük
- 245,203 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 245,128 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2720OÜ Logi-F245,036 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 245,025 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2722OÜ Tankla Abi244,904 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2723PRO PMK OÜ244,885 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 2724DataBridge OÜ244,868 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2725ECG Ehitus OÜ244,861 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 244,854 €Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine
- 2727Laikum OÜ244,806 €Metsavarumine
- 2728OA Coffee AS244,784 €Tee ja kohvi töötlemine
- 244,774 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 2730Osaühing Asicom244,766 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 244,732 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 244,645 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 2733Warmeco OÜ244,582 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2734Nordtree OÜ244,571 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 244,538 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2736Osaühing Sliiko244,442 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 244,403 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2738JR Töömasin OÜ244,348 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2739Design Pack OÜ244,297 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 244,229 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 244,050 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 2742Susisasi OÜ243,998 €Ravimite jaemüük
- 2743Aramet OÜ243,978 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 243,935 €Kaubavedu maanteel
- 2745Kamakolm OÜ243,813 €Ravimite jaemüük
- 243,763 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 2747Arras OÜ243,611 €Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine
- 243,578 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 243,563 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 243,535 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 2751RR Rakennus OÜ243,386 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2752Telia Eesti AS243,360 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 2753OSAÜHING ERVITON243,347 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 243,345 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 243,290 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2756Merehaldus OÜ243,261 €Merekalapüük
- 2757OÜ Best Decor243,255 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2758RIKETS HULGI OÜ243,220 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2759OÜ PMT243,164 €Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine
- 243,105 €Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük
- 243,031 €Kaubaveoga seotud vahendusteenus
- 2762Osaühing Oolup242,991 €Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük
- 242,911 €Muude jookide hulgimüük
- 2764Kagu Elekter OÜ242,901 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 2765AS Eesti Pagar242,862 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 242,804 €Ravimite jaemüük
- 2767Osaühing SAMIKS242,739 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 2768Ladu24 OÜ242,722 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 2769Raudmerk OÜ242,713 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2770Data Maja OÜ242,651 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 242,612 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 2772OÜ Epokate242,551 €Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine
- 242,419 €Muud eriehitustööd
- 2774OÜ Selgis242,389 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 242,386 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2776Sportworld OÜ242,334 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 2777Axion Zenra OÜ242,234 €Kaubavedu maanteel
- 242,217 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 242,138 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2780ECOTRADE OÜ242,041 €Liha ja lihatoodete hulgimüük
- 2781AS Silikaat241,752 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 2782OÜ Veskimeister241,661 €Valmissööda tootmine loomakasvatusele
- 2783UUR OÜ241,600 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 241,581 €Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- 2785Simtech Group OÜ241,424 €Elektripaigaldustööd
- 241,412 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 241,228 €Elektripaigaldustööd
- 241,208 €Juustu ja kohupiima tootmine
- 2789Sügise Apteek OÜ241,132 €Ravimite jaemüük
- 241,095 €Tööstustoote- ja moedisain
- 2791AS Avallone241,040 €Jookide hulgimüük
- 2792OÜ Namter Ehitus241,030 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2793Actomar OÜ240,722 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2794Puistemees OÜ240,683 €Isolatsioonitööd
- 2795OÜ Toru-Jüri240,637 €Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük
- 240,547 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2797OÜ Combiwood240,494 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 240,480 €Metsavarumine
- 2799Eramaa OÜ240,409 €Metsavarumine
- 240,197 €Muude elektriseadmete tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2701 | GPI Estonia AS Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine | 246,321 € |
| 2702 | OÜ Linnamäe Peekon Seakasvatus | 246,258 € |
| 2703 | WaardeX OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 246,241 € |
| 2704 | OÜ Sokretus Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 246,031 € |
| 2705 | Osaühing Worldline Jahu ja tangainete tootmine | 246,030 € |
| 2706 | Tarbeteenus OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 246,028 € |
| 2707 | Altevia OÜ Kaubavedu maanteel | 245,908 € |
| 2708 | Breakwater Technology OÜ Programmeerimine | 245,845 € |
| 2709 | Spetselektroodi Aktsiaselts Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 245,828 € |
| 2710 | BALTI FILTRID OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 245,812 € |
| 2711 | Osaühing Sumering Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 245,770 € |
| 2712 | Osaühing John Berger Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 245,634 € |
| 2713 | Osaühing Jetmar Elektriinstallatsioon | 245,544 € |
| 2714 | OSAÜHING VALORDANTO Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 245,452 € |
| 2715 | OÜ Plaadipunkt Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 245,421 € |
| 2716 | aktsiaselts ESTIKO - PLASTAR Muude plasttoodete tootmine | 245,419 € |
| 2717 | ViktoriaApteegid OÜ Ravimite jaemüük | 245,301 € |
| 2718 | osaühing VANALINNA EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 245,203 € |
| 2719 | RK Haridussõbrad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 245,128 € |
| 2720 | OÜ Logi-F Kala ja kalatoodete hulgimüük | 245,036 € |
| 2721 | Osaühing Viru Meistrid Muu spetsialiseerimata jaemüük | 245,025 € |
| 2722 | OÜ Tankla Abi Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 244,904 € |
| 2723 | PRO PMK OÜ Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 244,885 € |
| 2724 | DataBridge OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 244,868 € |
| 2725 | ECG Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 244,861 € |
| 2726 | DS Smith Packaging Estonia AS Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine | 244,854 € |
| 2727 | Laikum OÜ Metsavarumine | 244,806 € |
| 2728 | OA Coffee AS Tee ja kohvi töötlemine | 244,784 € |
| 2729 | Matamahocana Lembelorida OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 244,774 € |
| 2730 | Osaühing Asicom Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 244,766 € |
| 2731 | Osaühing Möldre Talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 244,732 € |
| 2732 | osaühing Ektoni Hulgikaubandus Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 244,645 € |
| 2733 | Warmeco OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 244,582 € |
| 2734 | Nordtree OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 244,571 € |
| 2735 | osaühing Grenor Trade Puidu saagimine ja hööveldamine | 244,538 € |
| 2736 | Osaühing Sliiko Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 244,442 € |
| 2737 | Ecoheat Trading OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 244,403 € |
| 2738 | JR Töömasin OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 244,348 € |
| 2739 | Design Pack OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 244,297 € |
| 2740 | aktsiaselts HIIEKO Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 244,229 € |
| 2741 | OSAÜHING VERSAVIJA Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 244,050 € |
| 2742 | Susisasi OÜ Ravimite jaemüük | 243,998 € |
| 2743 | Aramet OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 243,978 € |
| 2744 | Nordex Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 243,935 € |
| 2745 | Kamakolm OÜ Ravimite jaemüük | 243,813 € |
| 2746 | Viispluss Hooldus OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 243,763 € |
| 2747 | Arras OÜ Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine | 243,611 € |
| 2748 | Aktsiaselts Läätsa Kalatööstus Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 243,578 € |
| 2749 | Fysioline Eesti OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 243,563 € |
| 2750 | AB Medical Teeninduse osaühing Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 243,535 € |
| 2751 | RR Rakennus OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 243,386 € |
| 2752 | Telia Eesti AS Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 243,360 € |
| 2753 | OSAÜHING ERVITON Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 243,347 € |
| 2754 | Aktsiaselts Viking Life-Saving Equipment Estonia Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 243,345 € |
| 2755 | Cella Transport OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 243,290 € |
| 2756 | Merehaldus OÜ Merekalapüük | 243,261 € |
| 2757 | OÜ Best Decor Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 243,255 € |
| 2758 | RIKETS HULGI OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 243,220 € |
| 2759 | OÜ PMT Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine | 243,164 € |
| 2760 | osaühing KBM Pharma Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük | 243,105 € |
| 2761 | osaühing Tallship Kaubaveoga seotud vahendusteenus | 243,031 € |
| 2762 | Osaühing Oolup Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük | 242,991 € |
| 2763 | Osaühing NARVA KAMELIJA Muude jookide hulgimüük | 242,911 € |
| 2764 | Kagu Elekter OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 242,901 € |
| 2765 | AS Eesti Pagar Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 242,862 € |
| 2766 | Osaühing Valve Raide Apteek Ravimite jaemüük | 242,804 € |
| 2767 | Osaühing SAMIKS Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 242,739 € |
| 2768 | Ladu24 OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 242,722 € |
| 2769 | Raudmerk OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 242,713 € |
| 2770 | Data Maja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 242,651 € |
| 2771 | Aktsiaselts M.V.WOOL Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 242,612 € |
| 2772 | OÜ Epokate Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine | 242,551 € |
| 2773 | Fixman Eesti osaühing Muud eriehitustööd | 242,419 € |
| 2774 | OÜ Selgis Muude vahetoodete hulgimüük | 242,389 € |
| 2775 | Innover Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 242,386 € |
| 2776 | Sportworld OÜ Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 242,334 € |
| 2777 | Axion Zenra OÜ Kaubavedu maanteel | 242,234 € |
| 2778 | 24 tundi Osaühing Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 242,217 € |
| 2779 | Olympia Baltic Opportunities OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 242,138 € |
| 2780 | ECOTRADE OÜ Liha ja lihatoodete hulgimüük | 242,041 € |
| 2781 | AS Silikaat Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 241,752 € |
| 2782 | OÜ Veskimeister Valmissööda tootmine loomakasvatusele | 241,661 € |
| 2783 | UUR OÜ Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 241,600 € |
| 2784 | Leca Eesti Osaühing Betoonist muude ehitustoodete tootmine | 241,581 € |
| 2785 | Simtech Group OÜ Elektripaigaldustööd | 241,424 € |
| 2786 | CPB Facility Management OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 241,412 € |
| 2787 | Osaühing Gentroon Elektripaigaldustööd | 241,228 € |
| 2788 | osaühing ESTOVER PIIMATÖÖSTUS Juustu ja kohupiima tootmine | 241,208 € |
| 2789 | Sügise Apteek OÜ Ravimite jaemüük | 241,132 € |
| 2790 | OÜ Amanjeda Group Tööstustoote- ja moedisain | 241,095 € |
| 2791 | AS Avallone Jookide hulgimüük | 241,040 € |
| 2792 | OÜ Namter Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 241,030 € |
| 2793 | Actomar OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 240,722 € |
| 2794 | Puistemees OÜ Isolatsioonitööd | 240,683 € |
| 2795 | OÜ Toru-Jüri Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük | 240,637 € |
| 2796 | Osaühing PLAZMAMET Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 240,547 € |
| 2797 | OÜ Combiwood Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 240,494 € |
| 2798 | Saaremaa Metsaühistu Metsavarumine | 240,480 € |
| 2799 | Eramaa OÜ Metsavarumine | 240,409 € |
| 2800 | Legrand Estonia OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 240,197 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.