Revenue per employee — TOP 2022
72,521 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 290,503 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 290,187 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 290,153 €Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük
- 2204BL TEHNIKA OÜ290,048 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2205METSAVALMET OÜ290,019 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 289,418 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2207Mixpack OÜ289,284 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 288,946 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2209ROKO Rakennus OÜ288,826 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2210UNELMAUTO AS288,792 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2211Fastway OÜ288,763 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 288,593 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 288,474 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 288,382 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 288,299 €Piimakarjakasvatus
- 288,133 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2217OÜ Food Force288,070 €Valmistoitude tootmine
- 287,976 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 287,811 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2220SA kuivati OÜ287,693 €Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus
- 2221Folk Auto OÜ287,684 €Mootorsõidukite jaemüük
- 287,520 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2223Neular OÜ287,451 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 2224OÜ AVRAME287,105 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 287,062 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 287,060 €Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 286,959 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2228Texclean OÜ286,934 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 286,754 €Sporditarvete jaemüük
- 286,511 €Ravimite jaemüük
- 286,419 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2232OÜ Santeh Market286,256 €Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük
- 2233Asfaldigrupp OÜ285,869 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 285,816 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 2235OÜ Trevomark285,650 €Mängude ja mänguasjade hulgimüük
- 2236EPOEHITUS OÜ285,509 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 285,261 €Metsavarumine
- 2238Varustaja24 OÜ285,139 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 285,114 €Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük
- 284,991 €Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük
- 2241OÜ Anu Ait284,983 €Valmissööda tootmine loomakasvatusele
- 2242Extra Ehitus OÜ284,910 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 284,878 €Programmeerimine
- 2244osaühing ALVORO284,849 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 284,651 €Muud eriehitustööd
- 2246Atria Farmid OÜ284,582 €Seakasvatus
- 284,559 €Sideseadmete tootmine
- 2248OÜ Lehepunkt284,504 €Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük
- 284,435 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 284,429 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2251Thakur Invest OÜ284,377 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 284,346 €Puitlaast- ja puitkiudplaatide tootmine
- 284,028 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 284,003 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 2255Tuisumäe OÜ283,641 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2256OÜ Makserv283,520 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2257Hörmann Eesti OÜ283,332 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 2258Koolipõllu OÜ282,994 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 282,906 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 2260Cirkulus OÜ282,780 €Ravimite jaemüük
- 2261ITT Baltic OÜ282,583 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2262NB.EE OÜ282,564 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 282,436 €Mootorsõidukite jaemüük
- 282,413 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2265Cloudevops OÜ282,231 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 282,174 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 282,129 €Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük
- 281,993 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 281,916 €Elektrienergia ja maagaasi maaklerite ja vahendajate tegevus
- 281,892 €Ravimite jaemüük
- 2271Sys Agentuur OÜ281,746 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2272Tuurmaa OÜ281,658 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 281,442 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2274Euroremex OÜ281,158 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2275SanLab OÜ281,091 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 281,091 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 2277Briketipoisid OÜ281,076 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 2278osaühing Forsten280,836 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 280,770 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 280,707 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 280,706 €Ravimite jaemüük
- 2282DK LOGISTICS OÜ280,628 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 2283OÜ PR Betoon280,589 €Muud eriehitustööd
- 2284Nordfix OÜ280,580 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 280,502 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2286Z500 FinEst OÜ280,485 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2287OÜ HANSFER280,414 €Kaubavedu maanteel
- 280,367 €Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- 280,219 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 280,189 €Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük
- 2291DecoWood OÜ280,104 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 2292Tiskre Ehitus OÜ280,071 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2293Electrobit OÜ280,012 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2294OÜ KiiltoClean279,967 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 2295osaühing ALUOJA279,442 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 2296Osaühing Relyx279,431 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 2297Mefab OÜ279,184 €Muud eriehitustööd
- 2298Landaar OÜ279,129 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 278,953 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 278,822 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2201 | Ambient Marketing OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 290,503 € |
| 2202 | osaühing KF KAUBANDUSE GRUPP Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 290,187 € |
| 2203 | Aktsiaselts Orient Office Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük | 290,153 € |
| 2204 | BL TEHNIKA OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 290,048 € |
| 2205 | METSAVALMET OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 290,019 € |
| 2206 | Nordic European Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 289,418 € |
| 2207 | Mixpack OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 289,284 € |
| 2208 | Multimek Baltic OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 288,946 € |
| 2209 | ROKO Rakennus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 288,826 € |
| 2210 | UNELMAUTO AS Mootorsõidukite jaemüük | 288,792 € |
| 2211 | Fastway OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 288,763 € |
| 2212 | Danvik Äri Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 288,593 € |
| 2213 | OÜ CentralPharma Communications Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 288,474 € |
| 2214 | OÜ CRANFELD INVEST Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 288,382 € |
| 2215 | Osaühing Voore Mõis Piimakarjakasvatus | 288,299 € |
| 2216 | TJ Retail Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 288,133 € |
| 2217 | OÜ Food Force Valmistoitude tootmine | 288,070 € |
| 2218 | DeRossi Marine OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 287,976 € |
| 2219 | AS Prisma Peremarket Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 287,811 € |
| 2220 | SA kuivati OÜ Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus | 287,693 € |
| 2221 | Folk Auto OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 287,684 € |
| 2222 | osaühing SAVEKATE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 287,520 € |
| 2223 | Neular OÜ Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 287,451 € |
| 2224 | OÜ AVRAME Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 287,105 € |
| 2225 | Reval-Spordi Teeninduse Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 287,062 € |
| 2226 | Bondora Solutions OÜ Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 287,060 € |
| 2227 | Leemans Greencircle OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 286,959 € |
| 2228 | Texclean OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 286,934 € |
| 2229 | Osaühing SPOLEMAN Sporditarvete jaemüük | 286,754 € |
| 2230 | Premium Pharma OÜ Ravimite jaemüük | 286,511 € |
| 2231 | Osaühing Dalton Kinnisvara Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 286,419 € |
| 2232 | OÜ Santeh Market Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük | 286,256 € |
| 2233 | Asfaldigrupp OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 285,869 € |
| 2234 | Heathmont Travel OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 285,816 € |
| 2235 | OÜ Trevomark Mängude ja mänguasjade hulgimüük | 285,650 € |
| 2236 | EPOEHITUS OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 285,509 € |
| 2237 | Osaühing LANDEKER Metsavarumine | 285,261 € |
| 2238 | Varustaja24 OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 285,139 € |
| 2239 | SNT-Group Eesti OÜ Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük | 285,114 € |
| 2240 | Aktsiaselts Propaan Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük | 284,991 € |
| 2241 | OÜ Anu Ait Valmissööda tootmine loomakasvatusele | 284,983 € |
| 2242 | Extra Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 284,910 € |
| 2243 | Spiral Development OÜ Programmeerimine | 284,878 € |
| 2244 | osaühing ALVORO Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 284,849 € |
| 2245 | Osaühing Teraskompanjon Muud eriehitustööd | 284,651 € |
| 2246 | Atria Farmid OÜ Seakasvatus | 284,582 € |
| 2247 | Ericsson Eesti Aktsiaselts Sideseadmete tootmine | 284,559 € |
| 2248 | OÜ Lehepunkt Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük | 284,504 € |
| 2249 | Innovative Water Systems OÜ Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 284,435 € |
| 2250 | JTK Power Finmec Estonia AS Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 284,429 € |
| 2251 | Thakur Invest OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 284,377 € |
| 2252 | osaühing PLAAT DETAIL Puitlaast- ja puitkiudplaatide tootmine | 284,346 € |
| 2253 | Aktsiaselts VMT Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 284,028 € |
| 2254 | osaühing Konwell ES Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 284,003 € |
| 2255 | Tuisumäe OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 283,641 € |
| 2256 | OÜ Makserv Muu spetsialiseerimata jaemüük | 283,520 € |
| 2257 | Hörmann Eesti OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 283,332 € |
| 2258 | Koolipõllu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 282,994 € |
| 2259 | Osaühing GERMUND HULGI Puu- ja köögivilja hulgimüük | 282,906 € |
| 2260 | Cirkulus OÜ Ravimite jaemüük | 282,780 € |
| 2261 | ITT Baltic OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 282,583 € |
| 2262 | NB.EE OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 282,564 € |
| 2263 | Logisticentrum OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 282,436 € |
| 2264 | osaühing G.W.Berg Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 282,413 € |
| 2265 | Cloudevops OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 282,231 € |
| 2266 | PesuMati Trade OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 282,174 € |
| 2267 | Basseinitehnika OÜ Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük | 282,129 € |
| 2268 | Osaühing Männiku Metsatalu Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 281,993 € |
| 2269 | Tööstus Investeeringute AS Elektrienergia ja maagaasi maaklerite ja vahendajate tegevus | 281,916 € |
| 2270 | Viljandi apteegid OÜ Ravimite jaemüük | 281,892 € |
| 2271 | Sys Agentuur OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 281,746 € |
| 2272 | Tuurmaa OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 281,658 € |
| 2273 | Kigonsera Mbinga OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 281,442 € |
| 2274 | Euroremex OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 281,158 € |
| 2275 | SanLab OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 281,091 € |
| 2276 | osaühing Teraekspert Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 281,091 € |
| 2277 | Briketipoisid OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 281,076 € |
| 2278 | osaühing Forsten Puidu saagimine ja hööveldamine | 280,836 € |
| 2279 | Ramirent Modular Factory AS Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 280,770 € |
| 2280 | Osaühing STAKO DILER Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 280,707 € |
| 2281 | Denissi Apteegid OÜ Ravimite jaemüük | 280,706 € |
| 2282 | DK LOGISTICS OÜ Muud veondust abistavad tegevusalad | 280,628 € |
| 2283 | OÜ PR Betoon Muud eriehitustööd | 280,589 € |
| 2284 | Nordfix OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 280,580 € |
| 2285 | Estlander Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 280,502 € |
| 2286 | Z500 FinEst OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 280,485 € |
| 2287 | OÜ HANSFER Kaubavedu maanteel | 280,414 € |
| 2288 | Sateba Estonia OÜ Betoonist muude ehitustoodete tootmine | 280,367 € |
| 2289 | OSAÜHING KASTORMEN Muu spetsialiseerimata jaemüük | 280,219 € |
| 2290 | Osaühing LOODUSTOODE Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük | 280,189 € |
| 2291 | DecoWood OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 280,104 € |
| 2292 | Tiskre Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 280,071 € |
| 2293 | Electrobit OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 280,012 € |
| 2294 | OÜ KiiltoClean Puhastusvahendite hulgimüük | 279,967 € |
| 2295 | osaühing ALUOJA Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 279,442 € |
| 2296 | Osaühing Relyx Puu- ja köögivilja hulgimüük | 279,431 € |
| 2297 | Mefab OÜ Muud eriehitustööd | 279,184 € |
| 2298 | Landaar OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 279,129 € |
| 2299 | Aktsiaselts Saarek Productions Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 278,953 € |
| 2300 | Osaühing Ostentrans Kaubavedu maanteel | 278,822 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.