Revenue per employee — TOP 2022 · Pärnu maakond
4,351 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 23,569 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 23,422 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1203CityTop OÜ23,044 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1204Sassi Ehitus OÜ23,010 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1205Ruudu Haldus OÜ22,881 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1206osaühing Kurent22,799 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1207Raudepere OÜ22,768 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 22,553 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1209Urmas Projekt OÜ22,528 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,455 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 22,283 €Segapõllumajandus
- 1212Baarcelona OÜ22,005 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1213Osaühing RILJA21,835 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1214Osaühing Paap21,186 €Tollimaaklerite tegevus
- 1215Agriculture AS21,178 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1216Osaühing Karotam21,048 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1217M.J.M.S. OÜ21,045 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 20,962 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 20,939 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1220OÜ Ehtel20,827 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1221Toiduteema OÜ20,766 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1222Teab&Aitab OÜ20,352 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1223Osaühing Pambu20,243 €Pealisrõivaste tootmine
- 1224Miimari OÜ20,118 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1225Kadar Grupp OÜ19,895 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 19,780 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 19,768 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1228Febrec OÜ19,763 €Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta
- 1229Roivald OÜ19,633 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1230osaühing Oberis19,516 €Pealisrõivaste tootmine
- 1231Hiietark OÜ19,444 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 19,403 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 1233osaühing Hore19,267 €Hotellid
- 19,198 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1235Osaühing Dreklan19,042 €Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine
- 1236Hansaworker OÜ18,773 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 18,662 €Kindlustusagentide tegevus
- 1238Timerita OÜ18,619 €Hoonete üldpuhastus
- 1239HR Kapital OÜ18,399 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1240osaühing Betamar18,328 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 1241Carrem OÜ18,300 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 18,278 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 18,192 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1244Seffers OÜ18,053 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1245Karaleva OÜ17,995 €Restoranitegevus
- 17,946 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 17,814 €Külalistemajad
- 1248OÜ EH Connector17,783 €Mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine
- 1249Kosk Disain OÜ17,689 €Tööjõurent
- 17,511 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 17,392 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1252WOODKRAFT OÜ17,305 €Tööjõurent
- 17,237 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1254OÜ Figer17,233 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1255Kohvik Julius OÜ17,028 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 16,748 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 16,739 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 16,550 €Rõivaste jaemüük
- 16,226 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1260OÜ Hengram15,922 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 1261Hea Maa OÜ15,796 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1262Merikera OÜ15,603 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 1263osaühing E-Takso15,296 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 1264Saksatoa OÜ15,262 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1265Woodbright OÜ15,226 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 14,773 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 14,739 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1268Karmaphala OÜ14,241 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 13,966 €Hoonete üldpuhastus
- 13,802 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 1271GoRentaBit OÜ13,635 €Tööjõurent
- 13,605 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 13,580 €Muud tööjõuteenused
- 13,540 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1275Cityman OÜ13,295 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1276Estner OÜ13,162 €Muud tööjõuteenused
- 1277Shameet OÜ12,960 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1278Osaühing Lingo12,768 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1279Osaühing ERKS12,564 €Väärisesemete jms toodete tootmine
- 1280osaühing Oltan12,537 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1281Iluklubi OÜ12,496 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1282OÜ Fortnoks11,928 €Restoranitegevus
- 11,901 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1284Benmek Invest OÜ11,479 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1285Onest Haldus OÜ11,335 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 11,124 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1287Tugiisik OÜ10,837 €Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta
- 1288Pärnu Salong OÜ10,810 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1289AREM 14428546 OÜ10,705 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 1290Kiharake OÜ9,955 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 9,927 €Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- 9,852 €Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus
- 1293LPGabi Pärnu OÜ8,497 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1294IRINGO OÜ8,446 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1295OÜ Karja 407,962 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1296Sipitral OÜ7,961 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1297Capto Invest OÜ7,946 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1298Osaühing Avicula7,825 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1299andRENT OÜ7,501 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 1300OÜ Uulu Kohvik6,311 €Restoranide ja kohvikute tegevus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1201 | Tori Hooldekodu OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 23,569 € |
| 1202 | Osaühing Wentextil Muude vahetoodete hulgimüük | 23,422 € |
| 1203 | CityTop OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,044 € |
| 1204 | Sassi Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,010 € |
| 1205 | Ruudu Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 22,881 € |
| 1206 | osaühing Kurent Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 22,799 € |
| 1207 | Raudepere OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 22,768 € |
| 1208 | Osaühing Tinbox Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,553 € |
| 1209 | Urmas Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,528 € |
| 1210 | Pärnu Sepikoda OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 22,455 € |
| 1211 | osaühing Kurena Farmid Segapõllumajandus | 22,283 € |
| 1212 | Baarcelona OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 22,005 € |
| 1213 | Osaühing RILJA Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 21,835 € |
| 1214 | Osaühing Paap Tollimaaklerite tegevus | 21,186 € |
| 1215 | Agriculture AS Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 21,178 € |
| 1216 | Osaühing Karotam Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 21,048 € |
| 1217 | M.J.M.S. OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 21,045 € |
| 1218 | Volmetec Grupp OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 20,962 € |
| 1219 | osaühing Gvandron Finance Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 20,939 € |
| 1220 | OÜ Ehtel Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 20,827 € |
| 1221 | Toiduteema OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 20,766 € |
| 1222 | Teab&Aitab OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,352 € |
| 1223 | Osaühing Pambu Pealisrõivaste tootmine | 20,243 € |
| 1224 | Miimari OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 20,118 € |
| 1225 | Kadar Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,895 € |
| 1226 | Osaühing TE Ehitus Restoranide ja kohvikute tegevus | 19,780 € |
| 1227 | VIV Living Tervisemaja OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 19,768 € |
| 1228 | Febrec OÜ Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta | 19,763 € |
| 1229 | Roivald OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 19,633 € |
| 1230 | osaühing Oberis Pealisrõivaste tootmine | 19,516 € |
| 1231 | Hiietark OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,444 € |
| 1232 | Perline Estonia OÜ Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 19,403 € |
| 1233 | osaühing Hore Hotellid | 19,267 € |
| 1234 | Osaühing PRIMOS GRUPP Kirjalik ja suuline tõlge | 19,198 € |
| 1235 | Osaühing Dreklan Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine | 19,042 € |
| 1236 | Hansaworker OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 18,773 € |
| 1237 | NB Kindlustusmaakler OÜ Kindlustusagentide tegevus | 18,662 € |
| 1238 | Timerita OÜ Hoonete üldpuhastus | 18,619 € |
| 1239 | HR Kapital OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,399 € |
| 1240 | osaühing Betamar Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 18,328 € |
| 1241 | Carrem OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,300 € |
| 1242 | OÜ MiRo-Liza Style Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 18,278 € |
| 1243 | osaühing Carlos Cafe Restoranide ja kohvikute tegevus | 18,192 € |
| 1244 | Seffers OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 18,053 € |
| 1245 | Karaleva OÜ Restoranitegevus | 17,995 € |
| 1246 | osaühing Eleks Invest Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 17,946 € |
| 1247 | osaühing Raiesmaa Külalistemajad | 17,814 € |
| 1248 | OÜ EH Connector Mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine | 17,783 € |
| 1249 | Kosk Disain OÜ Tööjõurent | 17,689 € |
| 1250 | OÜ Baltic Enterprises Kala ja kalatoodete hulgimüük | 17,511 € |
| 1251 | OÜ Eesti Turundusagentuur Reklaamiagentuuride tegevus | 17,392 € |
| 1252 | WOODKRAFT OÜ Tööjõurent | 17,305 € |
| 1253 | osaühing Carmor Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 17,237 € |
| 1254 | OÜ Figer Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 17,233 € |
| 1255 | Kohvik Julius OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 17,028 € |
| 1256 | Ranna Villa Kohvik OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 16,748 € |
| 1257 | osaühing Fooneks Holding Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 16,739 € |
| 1258 | Clivia Tootmise OÜ Rõivaste jaemüük | 16,550 € |
| 1259 | Osaühing Varbla Puiduait Puidu saagimine ja hööveldamine | 16,226 € |
| 1260 | OÜ Hengram Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 15,922 € |
| 1261 | Hea Maa OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 15,796 € |
| 1262 | Merikera OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 15,603 € |
| 1263 | osaühing E-Takso Sõitjate juhuvedu maanteel | 15,296 € |
| 1264 | Saksatoa OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 15,262 € |
| 1265 | Woodbright OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 15,226 € |
| 1266 | Merkuri Cosmetics OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 14,773 € |
| 1267 | Matmar Toitlustuse OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 14,739 € |
| 1268 | Karmaphala OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 14,241 € |
| 1269 | AQmel Holdings OÜ Hoonete üldpuhastus | 13,966 € |
| 1270 | Väärikas Vanadus OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 13,802 € |
| 1271 | GoRentaBit OÜ Tööjõurent | 13,635 € |
| 1272 | osaühing Särts A &T Restoranide ja kohvikute tegevus | 13,605 € |
| 1273 | Saare Pesemisteenuse OÜ Muud tööjõuteenused | 13,580 € |
| 1274 | Helfer Kinnisvarahalduse Osaühing Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 13,540 € |
| 1275 | Cityman OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,295 € |
| 1276 | Estner OÜ Muud tööjõuteenused | 13,162 € |
| 1277 | Shameet OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 12,960 € |
| 1278 | Osaühing Lingo Kirjalik ja suuline tõlge | 12,768 € |
| 1279 | Osaühing ERKS Väärisesemete jms toodete tootmine | 12,564 € |
| 1280 | osaühing Oltan Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 12,537 € |
| 1281 | Iluklubi OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 12,496 € |
| 1282 | OÜ Fortnoks Restoranitegevus | 11,928 € |
| 1283 | Osaühing Pärnu Autopesulad Mootorsõidukite remont ja hooldus | 11,901 € |
| 1284 | Benmek Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,479 € |
| 1285 | Onest Haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 11,335 € |
| 1286 | Westcon ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,124 € |
| 1287 | Tugiisik OÜ Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta | 10,837 € |
| 1288 | Pärnu Salong OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 10,810 € |
| 1289 | AREM 14428546 OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 10,705 € |
| 1290 | Kiharake OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 9,955 € |
| 1291 | Westside Security OÜ Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 9,927 € |
| 1292 | Solve et Coagula Osaühing Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus | 9,852 € |
| 1293 | LPGabi Pärnu OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 8,497 € |
| 1294 | IRINGO OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 8,446 € |
| 1295 | OÜ Karja 40 Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 7,962 € |
| 1296 | Sipitral OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 7,961 € |
| 1297 | Capto Invest OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 7,946 € |
| 1298 | Osaühing Avicula Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,825 € |
| 1299 | andRENT OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 7,501 € |
| 1300 | OÜ Uulu Kohvik Restoranide ja kohvikute tegevus | 6,311 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.