Revenue per employee — TOP 2022 · Pärnu maakond
4,351 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1001R-Resto OÜ40,121 €Toitlustamine üritustel
- 1002RAV GRUPP OÜ40,120 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1003Osaühing Caisiir40,116 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 1004PIKSA OÜ39,946 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 39,900 €Hotellid
- 1006KV Halduskoda OÜ39,865 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 39,836 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1008Svetera OÜ39,822 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 39,799 €Põletatud savist telliste, kivide ja muude ehitustoodete tootmine
- 1010Agiato OÜ39,744 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 39,664 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 39,616 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 39,572 €Lõbustus- ja teemaparkide tegevus
- 1014OÜ 100 Aakrit39,444 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1015Moto-Line OÜ39,407 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 39,383 €Tollimaaklerite tegevus
- 1017OÜ Uno Timberg39,330 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 39,216 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1019Renotar OÜ39,194 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 39,192 €Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid
- 1021KM-Profect OÜ39,127 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 1022Kolhethi OÜ39,054 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 38,848 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 38,750 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 38,695 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1026Sildam Ehitus OÜ38,612 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 38,523 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 38,489 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 1029osaühing MV & R38,477 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1030Deianeira OÜ38,399 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1031Toomaa OÜ38,145 €Tööjõurent ja muud tööjõuteenused
- 38,073 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1033OÜ Marieta37,964 €Eriarstiabi
- 1034OÜ ANU FOTO37,893 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1035INNON FINANCE OÜ37,844 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1036Jaar Consult OÜ37,840 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1037Kakkosnelonen OÜ37,832 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1038Wallwall OÜ37,767 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 37,691 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 37,665 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 37,516 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 1042Citystudio OÜ37,511 €Hotellid
- 1043Renora OÜ37,486 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 37,284 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1045Allikivi OÜ37,246 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 37,066 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 37,029 €Merekalapüük
- 1048Luxair OÜ37,011 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 1049Stelek OÜ37,007 €Elektriinstallatsioon
- 36,924 €Külalistemajad
- 1051OÜ KOPAMEISTRID36,844 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 36,839 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1053Ruutform OÜ36,655 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1054OÜ ET Plekitööd36,639 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 36,573 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1056OÜ K-Trans36,511 €Kaubavedu maanteel
- 1057Polstrikoda OÜ36,102 €Jalatsite ja nahktoodete parandus ning hooldus
- 36,095 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1059GoEst Baltic OÜ35,957 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1060HENRI PROJEKT OÜ35,895 €Arhitektitegevused
- 1061Leivakas OÜ35,817 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 1062ENPE Ehitus OÜ35,742 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1063T.Ü.V Mauri OÜ35,655 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1064Osaühing Emilios35,605 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 35,576 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 35,536 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 35,460 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1068Sol Navitas OÜ35,435 €Muud eriehitustööd
- 1069Jõumees OÜ35,399 €Mesindus
- 1070osaühing Ravelte35,258 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 35,229 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 1072KADOR GRUPP OÜ35,188 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1073Reimit OÜ35,054 €Tööjõurent
- 35,049 €Kaubavedu maanteel
- 1075VGR INVEST OÜ34,374 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 34,338 €Hoonete üldpuhastus
- 1077Pärnu Aiad OÜ34,310 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1078OÜ Prits34,262 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 34,219 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1080Osaühing Perlux34,194 €Elektripaigaldustööd
- 1081S.D.S. Ehitus OÜ34,181 €Krohvimine
- 1082osaühing Puit34,128 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 1083Rörproffsen OÜ34,098 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1084Feld OÜ34,073 €Loomakasvatuse abitegevused
- 34,027 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 33,923 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1087Kirjatäht OÜ33,827 €Keeleõpe
- 1088OÜ MASCH33,559 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 33,447 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 1090M.P. Trepid OÜ33,114 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1091IRNEH OÜ33,078 €Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine
- 32,994 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1093Mole OÜ32,888 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 32,872 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 1095OÜ Risco32,823 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1096RS Balance OÜ32,767 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 32,598 €Hotellid
- 32,549 €Hotellid
- 32,533 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1100Pärnu Stay OÜ32,243 €Hotellid
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1001 | R-Resto OÜ Toitlustamine üritustel | 40,121 € |
| 1002 | RAV GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 40,120 € |
| 1003 | Osaühing Caisiir Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 40,116 € |
| 1004 | PIKSA OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 39,946 € |
| 1005 | osaühing Hotell Pärnu Hotellid | 39,900 € |
| 1006 | KV Halduskoda OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 39,865 € |
| 1007 | Osaühing Saare Värav Restoranide ja kohvikute tegevus | 39,836 € |
| 1008 | Svetera OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 39,822 € |
| 1009 | Ahjupotitööstuse OÜ Põletatud savist telliste, kivide ja muude ehitustoodete tootmine | 39,799 € |
| 1010 | Agiato OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 39,744 € |
| 1011 | Lavi Autoteenindus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 39,664 € |
| 1012 | Pärnu Pesumaja OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 39,616 € |
| 1013 | OÜ Lottemaa teemapark Lõbustus- ja teemaparkide tegevus | 39,572 € |
| 1014 | OÜ 100 Aakrit Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 39,444 € |
| 1015 | Moto-Line OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 39,407 € |
| 1016 | Sivex International OÜ Tollimaaklerite tegevus | 39,383 € |
| 1017 | OÜ Uno Timberg Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 39,330 € |
| 1018 | osaühing Villevar Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 39,216 € |
| 1019 | Renotar OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 39,194 € |
| 1020 | Osaühing Rapijata Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid | 39,192 € |
| 1021 | KM-Profect OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 39,127 € |
| 1022 | Kolhethi OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 39,054 € |
| 1023 | osaühing Lumaania Restoranide ja kohvikute tegevus | 38,848 € |
| 1024 | aktsiaselts Melkan Maakuivendus- ja maaparandustööd | 38,750 € |
| 1025 | osaühing Plekikoda Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 38,695 € |
| 1026 | Sildam Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 38,612 € |
| 1027 | osaühing Siidivennad Reklaamiagentuuride tegevus | 38,523 € |
| 1028 | A&E Tellingu tööd OÜ Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 38,489 € |
| 1029 | osaühing MV & R Restoranide ja kohvikute tegevus | 38,477 € |
| 1030 | Deianeira OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 38,399 € |
| 1031 | Toomaa OÜ Tööjõurent ja muud tööjõuteenused | 38,145 € |
| 1032 | PJV Halduskoda OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 38,073 € |
| 1033 | OÜ Marieta Eriarstiabi | 37,964 € |
| 1034 | OÜ ANU FOTO Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 37,893 € |
| 1035 | INNON FINANCE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 37,844 € |
| 1036 | Jaar Consult OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 37,840 € |
| 1037 | Kakkosnelonen OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 37,832 € |
| 1038 | Wallwall OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 37,767 € |
| 1039 | OSAÜHING RITSU MÕIS Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 37,691 € |
| 1040 | Tulundusühistu Sinilind Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 37,665 € |
| 1041 | Aktsiaselts Häädemeeste VK Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 37,516 € |
| 1042 | Citystudio OÜ Hotellid | 37,511 € |
| 1043 | Renora OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 37,486 € |
| 1044 | osaühing Limbo J.P. Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 37,284 € |
| 1045 | Allikivi OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 37,246 € |
| 1046 | Osaühing Port Artur Haldus Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 37,066 € |
| 1047 | osaühing Puna Aiand Merekalapüük | 37,029 € |
| 1048 | Luxair OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 37,011 € |
| 1049 | Stelek OÜ Elektriinstallatsioon | 37,007 € |
| 1050 | Osaühing Ranna Villa AV Külalistemajad | 36,924 € |
| 1051 | OÜ KOPAMEISTRID Muud kaeve- ja mullatööd | 36,844 € |
| 1052 | OÜ ELEKAASIK-RIIN Restoranide ja kohvikute tegevus | 36,839 € |
| 1053 | Ruutform OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 36,655 € |
| 1054 | OÜ ET Plekitööd Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 36,639 € |
| 1055 | OÜ Andrese Autopesula Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 36,573 € |
| 1056 | OÜ K-Trans Kaubavedu maanteel | 36,511 € |
| 1057 | Polstrikoda OÜ Jalatsite ja nahktoodete parandus ning hooldus | 36,102 € |
| 1058 | Pärnumaa Talupidajate Nõuandekeskus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 36,095 € |
| 1059 | GoEst Baltic OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 35,957 € |
| 1060 | HENRI PROJEKT OÜ Arhitektitegevused | 35,895 € |
| 1061 | Leivakas OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 35,817 € |
| 1062 | ENPE Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 35,742 € |
| 1063 | T.Ü.V Mauri OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 35,655 € |
| 1064 | Osaühing Emilios Restoranide ja kohvikute tegevus | 35,605 € |
| 1065 | Äripargi Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 35,576 € |
| 1066 | Kauni Knittings OÜ Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 35,536 € |
| 1067 | Osaühing Tekstoker Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 35,460 € |
| 1068 | Sol Navitas OÜ Muud eriehitustööd | 35,435 € |
| 1069 | Jõumees OÜ Mesindus | 35,399 € |
| 1070 | osaühing Ravelte Restoranid jm toitlustuskohad | 35,258 € |
| 1071 | Osaühing Valev Udras Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 35,229 € |
| 1072 | KADOR GRUPP OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 35,188 € |
| 1073 | Reimit OÜ Tööjõurent | 35,054 € |
| 1074 | TORPEEDO TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 35,049 € |
| 1075 | VGR INVEST OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 34,374 € |
| 1076 | Ruudu Kinnisvarateenused OÜ Hoonete üldpuhastus | 34,338 € |
| 1077 | Pärnu Aiad OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 34,310 € |
| 1078 | OÜ Prits Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 34,262 € |
| 1079 | osaühing Kännu Äri Mootorsõidukite remont ja hooldus | 34,219 € |
| 1080 | Osaühing Perlux Elektripaigaldustööd | 34,194 € |
| 1081 | S.D.S. Ehitus OÜ Krohvimine | 34,181 € |
| 1082 | osaühing Puit Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 34,128 € |
| 1083 | Rörproffsen OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 34,098 € |
| 1084 | Feld OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 34,073 € |
| 1085 | Osaühing Koduköök Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 34,027 € |
| 1086 | Fööniks Projektid OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 33,923 € |
| 1087 | Kirjatäht OÜ Keeleõpe | 33,827 € |
| 1088 | OÜ MASCH Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,559 € |
| 1089 | Osaühing Hansaprint Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 33,447 € |
| 1090 | M.P. Trepid OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 33,114 € |
| 1091 | IRNEH OÜ Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine | 33,078 € |
| 1092 | osaühing Kristjani Äri Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 32,994 € |
| 1093 | Mole OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 32,888 € |
| 1094 | ELLENI PAGARIÄRI Osaühing Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 32,872 € |
| 1095 | OÜ Risco Restoranide ja kohvikute tegevus | 32,823 € |
| 1096 | RS Balance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,767 € |
| 1097 | Ingli puudutus OÜ Hotellid | 32,598 € |
| 1098 | Osaühing Carolina Tuur Hotellid | 32,549 € |
| 1099 | Valgeranna Seikluspark OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 32,533 € |
| 1100 | Pärnu Stay OÜ Hotellid | 32,243 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.