Revenue per employee — TOP 2022 · Harju maakond
40,890 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 3501ZONE MEDIA OÜ137,793 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 137,752 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3503Melg-Auto OÜ137,537 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3504HYD SOLUTIONS OÜ137,490 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 137,478 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 137,328 €Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- 137,312 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 137,287 €Programmeerimine
- 3509DENVIT TRADE OÜ137,279 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3510OÜ Kosalma137,265 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 137,218 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 3512SWEDOX OÜ137,208 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3513Sahamet OÜ137,205 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3514Eliser OÜ137,141 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 137,129 €Metalluste ja -akende tootmine
- 136,989 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 3517OÜ Kalsep136,964 €Muu puhastustegevus
- 136,935 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3519Tiptiptap OÜ136,880 €Sporditarvete tootmine
- 3520Lintman Eesti OÜ136,843 €Muude uute kaupade jaemüük
- 136,686 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 136,680 €Ravimite jaemüük
- 136,641 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 3524Fixus Trade OÜ136,617 €Muude kummitoodete tootmine
- 136,537 €Muude klaastoodete ja tehnilise klaasi tootmine
- 3526URETEK Baltic OÜ136,535 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 3527Osaühing Sepore136,465 €Ravimite jaemüük
- 136,445 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3529OSAÜHING VESMACO136,444 €Muude plasttoodete tootmine
- 136,441 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 136,394 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 136,302 €Killustiku tootmine
- 3533Wapi OÜ136,272 €Muud posti- ja kullerteenused
- 136,270 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 136,251 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3536OÜ Fashoff136,221 €Rõivaste jaemüük
- 136,162 €Valdusfirmade tegevus
- 136,015 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3539Dafug OÜ135,996 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 135,970 €Kaubavedu maanteel
- 3541Lumicom OÜ135,932 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3542OÜ Noesis Foods135,856 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 135,836 €Hambaravi
- 3544KAVE SERVICE OÜ135,835 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 135,834 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3546FinestFuture OÜ135,750 €Haridust abistavad tegevused
- 135,742 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 3548FELMARK OÜ135,685 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 3549osaühing AGR135,665 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 135,614 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 3551JAKOCH AGRO OÜ135,612 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 135,569 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3553OÜ TKM Beauty135,549 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 3554Loo Metall OÜ135,523 €Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- 135,488 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 3556Enemat Osaühing135,352 €Mehaaniline metallitöötlus
- 135,348 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 135,289 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 135,275 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 135,274 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 3561Amare Luna OÜ135,181 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 135,156 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 3563COMDECOR OÜ135,134 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 135,081 €Muud eriehitustööd
- 135,077 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 135,055 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3567STORENT OÜ135,006 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 3568Hexatronic OÜ134,944 €Sideseadmete tootmine
- 134,921 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3570Osaühing NOIS134,904 €Trükieelne tegevus
- 134,903 €Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost
- 3572Tagatisagent OÜ134,900 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 134,874 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 3574Busland OÜ134,863 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3575Guestjoy OÜ134,832 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 134,792 €Elektronkomponentide tootmine
- 3577AS Nynas134,750 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 3578Volume Design OÜ134,746 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 134,714 €Sideseadmete parandus ja hooldus
- 3580ProWeld OÜ134,671 €Muud eriehitustööd
- 134,653 €Kindlustusmaaklerite tegevus
- 3582A-TRANS OÜ134,648 €Kaubavedu maanteel
- 134,648 €Mehaaniline metallitöötlus
- 134,639 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3585OSAÜHING Maginox134,587 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 3586Multiekspress OÜ134,547 €Kaubavedu maanteel
- 134,514 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 134,465 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 134,445 €Kaubavedu maanteel
- 134,443 €Muude esinejate lavaline tegevus
- 3591OÜ STARTLAN134,436 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 134,418 €Muu trükkimine
- 3593Restatrade OÜ134,415 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 134,264 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 134,255 €Auditeerimine
- 134,226 €Tööjõurent
- 3597OÜ Miramis134,217 €Kaubaladude töö
- 3598Crossline OÜ134,200 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3599Valguskate OÜ134,192 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 134,150 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 3501 | ZONE MEDIA OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 137,793 € |
| 3502 | Detailing Company OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 137,752 € |
| 3503 | Melg-Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 137,537 € |
| 3504 | HYD SOLUTIONS OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 137,490 € |
| 3505 | Active Line Group OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 137,478 € |
| 3506 | OÜ GELIODOR GRUPP Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük | 137,328 € |
| 3507 | Ionisos Baltics OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 137,312 € |
| 3508 | Broadcom CA Estonia OÜ Programmeerimine | 137,287 € |
| 3509 | DENVIT TRADE OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 137,279 € |
| 3510 | OÜ Kosalma Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 137,265 € |
| 3511 | AKTSIASELTS Heison SA Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 137,218 € |
| 3512 | SWEDOX OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 137,208 € |
| 3513 | Sahamet OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 137,205 € |
| 3514 | Eliser OÜ Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 137,141 € |
| 3515 | Espak Alumiinium OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 137,129 € |
| 3516 | Osaühing ABC Kliima Elektriliste kodumasinate jaemüük | 136,989 € |
| 3517 | OÜ Kalsep Muu puhastustegevus | 136,964 € |
| 3518 | aktsiaselts Tinfor Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 136,935 € |
| 3519 | Tiptiptap OÜ Sporditarvete tootmine | 136,880 € |
| 3520 | Lintman Eesti OÜ Muude uute kaupade jaemüük | 136,843 € |
| 3521 | Osaühing Kaminameister Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 136,686 € |
| 3522 | Lasnamäe Tervisekeskuse OÜ Ravimite jaemüük | 136,680 € |
| 3523 | Baltic HC Solutions OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 136,641 € |
| 3524 | Fixus Trade OÜ Muude kummitoodete tootmine | 136,617 € |
| 3525 | Andres Glass Solutions OÜ Muude klaastoodete ja tehnilise klaasi tootmine | 136,537 € |
| 3526 | URETEK Baltic OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 136,535 € |
| 3527 | Osaühing Sepore Ravimite jaemüük | 136,465 € |
| 3528 | osaühing Lavinton Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 136,445 € |
| 3529 | OSAÜHING VESMACO Muude plasttoodete tootmine | 136,444 € |
| 3530 | Osaühing AURANDA CENTER Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 136,441 € |
| 3531 | AKTSIASELTS NEXILIS Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 136,394 € |
| 3532 | AKTSIASELTS KIVILUKS Killustiku tootmine | 136,302 € |
| 3533 | Wapi OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 136,272 € |
| 3534 | Global Technics OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 136,270 € |
| 3535 | Lappset Estonia OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 136,251 € |
| 3536 | OÜ Fashoff Rõivaste jaemüük | 136,221 € |
| 3537 | SNGLS Holding & Management OÜ Valdusfirmade tegevus | 136,162 € |
| 3538 | OÜ BLRT Masinaehitus Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 136,015 € |
| 3539 | Dafug OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 135,996 € |
| 3540 | OÜ European Transport Kaubavedu maanteel | 135,970 € |
| 3541 | Lumicom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 135,932 € |
| 3542 | OÜ Noesis Foods Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 135,856 € |
| 3543 | Läänemere hambakliinik OÜ Hambaravi | 135,836 € |
| 3544 | KAVE SERVICE OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 135,835 € |
| 3545 | Pret-la-projekt OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 135,834 € |
| 3546 | FinestFuture OÜ Haridust abistavad tegevused | 135,750 € |
| 3547 | Läti Maaüksuse Halduse OÜ Liha ja lihatoodete jaemüük | 135,742 € |
| 3548 | FELMARK OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 135,685 € |
| 3549 | osaühing AGR Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 135,665 € |
| 3550 | Optimist Public OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 135,614 € |
| 3551 | JAKOCH AGRO OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 135,612 € |
| 3552 | Kirkcong Property OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 135,569 € |
| 3553 | OÜ TKM Beauty Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 135,549 € |
| 3554 | Loo Metall OÜ Kokkupandavate metallehitiste tootmine | 135,523 € |
| 3555 | Metax Solutions OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 135,488 € |
| 3556 | Enemat Osaühing Mehaaniline metallitöötlus | 135,352 € |
| 3557 | KVK Lahendused OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 135,348 € |
| 3558 | LuxTerra Sisustus OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 135,289 € |
| 3559 | Stockmann Aktsiaselts Muu spetsialiseerimata jaemüük | 135,275 € |
| 3560 | Sauler Marketing OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 135,274 € |
| 3561 | Amare Luna OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 135,181 € |
| 3562 | Fienta Ticketing OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 135,156 € |
| 3563 | COMDECOR OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 135,134 € |
| 3564 | NCGroup tugitööd OÜ Muud eriehitustööd | 135,081 € |
| 3565 | LML Production OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 135,077 € |
| 3566 | Mevolmet osaühing Mehaaniline metallitöötlus | 135,055 € |
| 3567 | STORENT OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 135,006 € |
| 3568 | Hexatronic OÜ Sideseadmete tootmine | 134,944 € |
| 3569 | Wisor Accounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 134,921 € |
| 3570 | Osaühing NOIS Trükieelne tegevus | 134,904 € |
| 3571 | Europe Recycling Systems OÜ Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost | 134,903 € |
| 3572 | Tagatisagent OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 134,900 € |
| 3573 | Dr. O. Puuste Kosmeetika Osaühing Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 134,874 € |
| 3574 | Busland OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 134,863 € |
| 3575 | Guestjoy OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 134,832 € |
| 3576 | ProvideU Assembly osaühing Elektronkomponentide tootmine | 134,792 € |
| 3577 | AS Nynas Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 134,750 € |
| 3578 | Volume Design OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 134,746 € |
| 3579 | Mobifix Estonia OÜ Sideseadmete parandus ja hooldus | 134,714 € |
| 3580 | ProWeld OÜ Muud eriehitustööd | 134,671 € |
| 3581 | Aktsiaselts Vandeni Kindlustusmaaklerid Kindlustusmaaklerite tegevus | 134,653 € |
| 3582 | A-TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 134,648 € |
| 3583 | ANK Technology OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 134,648 € |
| 3584 | Autometall Eesti OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 134,639 € |
| 3585 | OSAÜHING Maginox Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 134,587 € |
| 3586 | Multiekspress OÜ Kaubavedu maanteel | 134,547 € |
| 3587 | Aktsiaselts STANDARD Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 134,514 € |
| 3588 | osaühing Andeston Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 134,465 € |
| 3589 | Stark Logistics AS Kaubavedu maanteel | 134,445 € |
| 3590 | Zezeran Consulting OÜ Muude esinejate lavaline tegevus | 134,443 € |
| 3591 | OÜ STARTLAN Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 134,436 € |
| 3592 | Osaühing Metroprint Systems Muu trükkimine | 134,418 € |
| 3593 | Restatrade OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 134,415 € |
| 3594 | Vesper Trading OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 134,264 € |
| 3595 | I.S. AUDIITORTEENUSTE OSAÜHING Auditeerimine | 134,255 € |
| 3596 | Company Europe OÜ Tööjõurent | 134,226 € |
| 3597 | OÜ Miramis Kaubaladude töö | 134,217 € |
| 3598 | Crossline OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 134,200 € |
| 3599 | Valguskate OÜ Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 134,192 € |
| 3600 | Amadeus Eesti aktsiaselts Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 134,150 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.