Revenue per employee — TOP 2022 · Harju maakond
40,890 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 2401OÜ Silmakirurgia196,587 €Eriarstiabi
- 2402ESCANDO Eesti OÜ196,574 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 196,556 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 2404Blastvent OÜ196,537 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 2405Nordicleads OÜ196,468 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 196,414 €Eriarstiabi
- 2407Coldservice OÜ196,411 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2408NabuMinds OÜ196,329 €Arvutialased konsultatsioonid
- 196,289 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 196,281 €Kaubavedu maanteel
- 2411FOCUS BALANCE OÜ196,047 €Kaubavedu maanteel
- 196,015 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 2413Lavanno OÜ195,818 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2414RMK-Invest OÜ195,736 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2415osaühing Refteh195,627 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2416ETTA TRANSIT OÜ195,612 €Kaubavedu maanteel
- 2417TG LIFT OÜ195,576 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 2418Eliti Service OÜ195,547 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2419Kaivuri OÜ195,533 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 195,429 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 195,429 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2422OÜ INF Maavarad195,407 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 195,377 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 195,245 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 2425Restawood OÜ195,132 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2426Floreana OÜ194,992 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 2427OÜ MELIT AP194,876 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 194,875 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 2429THEK Tehnika OÜ194,832 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 194,819 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 2431Koduklaas OÜ194,660 €Muud eriehitustööd
- 2432LURTEX OÜ194,534 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 194,483 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 194,311 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2435Nordig OÜ194,304 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2436OÜ Unolik194,201 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 194,078 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 194,065 €Muud eriehitustööd
- 2439Osaühing Hurmus194,058 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 2440Ecosh Life OÜ194,040 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 2441Gemoss Eesti OÜ193,966 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 193,964 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 193,877 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 2444osaühing Saneler193,767 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 2445Maksekeskus AS193,767 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2446Destone Ltd OÜ193,653 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2447GRANITOP OÜ193,643 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 193,603 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2449Deslee Baltic OÜ193,520 €Tekstiilikudumine
- 193,497 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 193,459 €Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- 2452Euroland.com AS193,458 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2453Osaühing Raldon193,375 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 2454RENDITEHNIKA OÜ193,263 €Muud posti- ja kullerteenused
- 193,169 €Rõivaste jaemüük
- 2456Kaamos Energy OÜ193,081 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2457Osaühing Surfar192,972 €Sporditarvete jaemüük
- 2458Defendec OÜ192,951 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2459Music Academy OÜ192,941 €Jookide serveerimine
- 192,932 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 2461AreX Capital OÜ192,834 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2462Torusellid OÜ192,785 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2463Rika Puit OÜ192,749 €Mööblitootmine
- 2464Baltic Motion OÜ192,727 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 192,479 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2466OÜ Kangro192,293 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 2467ELEON AS192,274 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2468EXTERY OÜ192,241 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2469M-Service OÜ192,223 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2470Osaühing VARELL192,062 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 191,945 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 191,940 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 191,849 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 191,763 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2475Apartment OÜ191,756 €Külaliskorterid
- 191,651 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 191,412 €Reklaami vahendamine meedias
- 191,407 €Kaubavedu merel ja rannavetes
- 2479OÜ ILUNURMET191,377 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2480Milonara OÜ191,360 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2481UNICLEAN OÜ191,336 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 2482Candeo Stones OÜ191,047 €Kellade ja ehete jaemüük
- 2483AS Floorin190,927 €Sisekujundus
- 2484Fermid OÜ190,914 €Muud eriehitustööd
- 2485Selectum OÜ190,906 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 190,737 €Kaubavedu maanteel
- 190,628 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 2488NL Cargo OÜ190,559 €Kaubavedu maanteel
- 2489OÜ Marlana190,547 €Kellade ja ehete hulgimüük
- 2490Tuuliku Puit OÜ190,381 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 2491AS KONE190,375 €Muud ehituspaigaldustööd
- 2492Metaline OÜ190,366 €Tööstuslike kliimaseadmete tootmine
- 2493Apt.Est OÜ190,343 €Ravimite jaemüük
- 2494Biofarmaatsia OÜ190,311 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2495Semar OÜ190,268 €Kaubavedu merel ja rannavetes
- 2496Osaühing TORLUND190,138 €Kaubavedu maanteel
- 2497SM-Works OÜ190,112 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2498Osaühing RIMEEDA190,111 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- 2499Osaühing ID Lam189,836 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 189,726 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2401 | OÜ Silmakirurgia Eriarstiabi | 196,587 € |
| 2402 | ESCANDO Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 196,574 € |
| 2403 | Osaühing Strikken Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 196,556 € |
| 2404 | Blastvent OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 196,537 € |
| 2405 | Nordicleads OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 196,468 € |
| 2406 | OÜ LOOTE ULTRAHELISKRIINING Eriarstiabi | 196,414 € |
| 2407 | Coldservice OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 196,411 € |
| 2408 | NabuMinds OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 196,329 € |
| 2409 | Osaühing AmStandard Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 196,289 € |
| 2410 | PL Trans aktsiaselts Kaubavedu maanteel | 196,281 € |
| 2411 | FOCUS BALANCE OÜ Kaubavedu maanteel | 196,047 € |
| 2412 | Riksi Hulgikaubanduse OÜ Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 196,015 € |
| 2413 | Lavanno OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 195,818 € |
| 2414 | RMK-Invest OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 195,736 € |
| 2415 | osaühing Refteh Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 195,627 € |
| 2416 | ETTA TRANSIT OÜ Kaubavedu maanteel | 195,612 € |
| 2417 | TG LIFT OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 195,576 € |
| 2418 | Eliti Service OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 195,547 € |
| 2419 | Kaivuri OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 195,533 € |
| 2420 | OSAÜHING METROSYSTEM Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 195,429 € |
| 2421 | Kuuldeaparaadid OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 195,429 € |
| 2422 | OÜ INF Maavarad Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 195,407 € |
| 2423 | Osaühing Baltic Steel Center Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 195,377 € |
| 2424 | Perel Eesti Aktsiaselts Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 195,245 € |
| 2425 | Restawood OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 195,132 € |
| 2426 | Floreana OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 194,992 € |
| 2427 | OÜ MELIT AP Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 194,876 € |
| 2428 | Aktsiaselts K.G. Knutsson Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 194,875 € |
| 2429 | THEK Tehnika OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 194,832 € |
| 2430 | Ehitus ja Masinad AS Muud kaeve- ja mullatööd | 194,819 € |
| 2431 | Koduklaas OÜ Muud eriehitustööd | 194,660 € |
| 2432 | LURTEX OÜ Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 194,534 € |
| 2433 | Redelist Eesti OÜ Veokite rentimine ja kasutusrent | 194,483 € |
| 2434 | Osaühing SoundHouse Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 194,311 € |
| 2435 | Nordig OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 194,304 € |
| 2436 | OÜ Unolik Mööbli ja valgustite jaemüük | 194,201 € |
| 2437 | Euroopa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 194,078 € |
| 2438 | Triimoon Trade OÜ Muud eriehitustööd | 194,065 € |
| 2439 | Osaühing Hurmus Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 194,058 € |
| 2440 | Ecosh Life OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 194,040 € |
| 2441 | Gemoss Eesti OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 193,966 € |
| 2442 | Espak Ehitustööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 193,964 € |
| 2443 | OÜ Intervärv Eesti Muude keemiatoodete hulgimüük | 193,877 € |
| 2444 | osaühing Saneler Puu- ja köögivilja hulgimüük | 193,767 € |
| 2445 | Maksekeskus AS Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 193,767 € |
| 2446 | Destone Ltd OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 193,653 € |
| 2447 | GRANITOP OÜ Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 193,643 € |
| 2448 | Arsenal Industrial OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 193,603 € |
| 2449 | Deslee Baltic OÜ Tekstiilikudumine | 193,520 € |
| 2450 | OÜ Belle Industries BV Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 193,497 € |
| 2451 | Osaühing Ehitusplaat Betoonist muude ehitustoodete tootmine | 193,459 € |
| 2452 | Euroland.com AS Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 193,458 € |
| 2453 | Osaühing Raldon Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 193,375 € |
| 2454 | RENDITEHNIKA OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 193,263 € |
| 2455 | NEW YORKER Estonia OÜ Rõivaste jaemüük | 193,169 € |
| 2456 | Kaamos Energy OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 193,081 € |
| 2457 | Osaühing Surfar Sporditarvete jaemüük | 192,972 € |
| 2458 | Defendec OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 192,951 € |
| 2459 | Music Academy OÜ Jookide serveerimine | 192,941 € |
| 2460 | e-residence.com OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 192,932 € |
| 2461 | AreX Capital OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 192,834 € |
| 2462 | Torusellid OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 192,785 € |
| 2463 | Rika Puit OÜ Mööblitootmine | 192,749 € |
| 2464 | Baltic Motion OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 192,727 € |
| 2465 | OÜ Terramont Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 192,479 € |
| 2466 | OÜ Kangro Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 192,293 € |
| 2467 | ELEON AS Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 192,274 € |
| 2468 | EXTERY OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 192,241 € |
| 2469 | M-Service OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 192,223 € |
| 2470 | Osaühing VARELL Puu- ja köögivilja hulgimüük | 192,062 € |
| 2471 | Advokaadibüroo HEED Entsik OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 191,945 € |
| 2472 | Andrestoni Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 191,940 € |
| 2473 | Prokon Projekt OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 191,849 € |
| 2474 | Aktsiaselts Magma Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 191,763 € |
| 2475 | Apartment OÜ Külaliskorterid | 191,756 € |
| 2476 | Osaühing Eltete Eesti Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 191,651 € |
| 2477 | D Screens Estonia OÜ Reklaami vahendamine meedias | 191,412 € |
| 2478 | Osaühing Omega Shipping Baltic Kaubavedu merel ja rannavetes | 191,407 € |
| 2479 | OÜ ILUNURMET Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 191,377 € |
| 2480 | Milonara OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 191,360 € |
| 2481 | UNICLEAN OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 191,336 € |
| 2482 | Candeo Stones OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 191,047 € |
| 2483 | AS Floorin Sisekujundus | 190,927 € |
| 2484 | Fermid OÜ Muud eriehitustööd | 190,914 € |
| 2485 | Selectum OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 190,906 € |
| 2486 | Osaühing Quickport Kaubavedu maanteel | 190,737 € |
| 2487 | Timbeco Woodhouse OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 190,628 € |
| 2488 | NL Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 190,559 € |
| 2489 | OÜ Marlana Kellade ja ehete hulgimüük | 190,547 € |
| 2490 | Tuuliku Puit OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 190,381 € |
| 2491 | AS KONE Muud ehituspaigaldustööd | 190,375 € |
| 2492 | Metaline OÜ Tööstuslike kliimaseadmete tootmine | 190,366 € |
| 2493 | Apt.Est OÜ Ravimite jaemüük | 190,343 € |
| 2494 | Biofarmaatsia OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 190,311 € |
| 2495 | Semar OÜ Kaubavedu merel ja rannavetes | 190,268 € |
| 2496 | Osaühing TORLUND Kaubavedu maanteel | 190,138 € |
| 2497 | SM-Works OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 190,112 € |
| 2498 | Osaühing RIMEEDA Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | 190,111 € |
| 2499 | Osaühing ID Lam Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 189,836 € |
| 2500 | Osaühing Saestuudio Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 189,726 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.