Revenue per employee — TOP 2021
67,947 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 135,240 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 4602OÜ Ehitusteenus135,193 €Elektripaigaldustööd
- 135,187 €Kaubavedu maanteel
- 4604arhitekt11 OÜ135,172 €Arhitektitegevused
- 4605OÜ Kangro135,169 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 135,159 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 135,134 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 135,095 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4609T-PUHTAX OÜ135,084 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 135,077 €Silla- ja tunneliehitus
- 4611OÜ PELTOC135,057 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 135,053 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 4613Osaühing AVANAIR134,952 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 134,933 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 4615OÜ Kromo Disain134,932 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 4616Bornit Baltic OÜ134,914 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 134,878 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 134,868 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4619OÜ Kartuliait134,820 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 4620Patmari talu OÜ134,791 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 134,775 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 4622AQ Lasertool OÜ134,774 €Mehaaniline metallitöötlus
- 4623Solarplant OÜ134,716 €Muud ehituspaigaldustööd
- 134,713 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 4625Gersen Osaühing134,703 €Elektripaigaldustööd
- 134,683 €Katusetööd
- 134,670 €Parfüümide ja tualetitarvete tootmine
- 4628AHK Service OÜ134,641 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4629KR Nord OÜ134,608 €Metalluste ja -akende tootmine
- 4630Marmi Futerno OÜ134,600 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 4631Sauger OÜ134,587 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 134,524 €Õpikute, sõnaraamatute jm teatmeteoste kirjastamine
- 4633Kalutar OÜ134,499 €Piimakarjakasvatus
- 134,477 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 4635GIZMO Ehitus OÜ134,453 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 4636Dumont OÜ134,429 €Elektripaigaldustööd
- 4637Graanul Hake AS134,418 €Metsavarumine
- 4638MEILEBURG OÜ134,401 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 4639Artveod OÜ134,386 €Kaubavedu maanteel
- 134,366 €Puituste ja -akende tootmine
- 4641OÜ Rebruk GH134,355 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 134,342 €Liha- ja linnulihatoodete tootmine
- 4643CARCHEM OÜ134,315 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4644Quick Service OÜ134,283 €Kaubavedu maanteel
- 134,252 €Lehtklaasi vormimine ja töötlemine
- 4646Arsam Ehitus OÜ134,150 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 134,130 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 4648OÜ Siimumets134,119 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 4649Insignum OÜ134,110 €Programmeerimine
- 134,107 €Kaubavedu maanteel
- 134,095 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 134,089 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 4653OÜ ABC1134,076 €Liha ja lihatoodete hulgimüük
- 4654Eesti Diisel AS134,066 €Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük
- 134,044 €Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük
- 4656Keskturg OÜ134,043 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 134,039 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 134,036 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 4659SOS Rescue OÜ133,993 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 4660FINBITE OÜ133,988 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 4661OÜ ALMIC133,982 €Programmeerimine
- 4662Osaühing LAOVELI133,912 €Kaubavedu maanteel
- 133,897 €Piimakarjakasvatus
- 133,884 €Kolimisteenused
- 4665OÜ Teskatel133,837 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 4666Flexwork OÜ133,796 €Tsiviillaevade ehitus
- 4667OÜ Alltreands133,757 €Programmeerimine
- 4668Stockpoint OÜ133,750 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 133,746 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 4670Wibax Tank AS133,683 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 4671Hansa Gurmee OÜ133,648 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 4672Osaühing Narma133,647 €Vaipade ja vaipkatete tootmine
- 4673OÜ JIV SPORT133,613 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 4674Light24 OÜ133,609 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 4675Mevon OÜ133,605 €Külmvormimine ja -painutamine
- 133,600 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 133,552 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 133,543 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 4679OÜ INITEC133,523 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 133,518 €Kaubavedu maanteel
- 133,504 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 133,473 €Kaubavedu maanteel
- 4683OÜ Digimarket133,443 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 133,384 €Vedelike ja gaaside ladustamine
- 133,373 €Kaubavedu maanteel
- 133,351 €Kaubavedu maanteel
- 133,333 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 133,332 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 4689Mertex Mets OÜ133,329 €Metsavarumine
- 4690OÜ DUO INVEST133,277 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 133,267 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 4692OÜ Tankla Abi133,252 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 133,245 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 133,240 €Kaubavedu maanteel
- 133,217 €Betoonist ehitustoodete tootmine
- 4696Osaühing NUMITOR133,177 €Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük
- 4697Rocketfeeds OÜ133,161 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 4698OÜ Devoran133,158 €Sporditarvete jaemüük
- 4699Arula Veod OÜ133,151 €Kaubavedu maanteel
- 4700VEROSTIIL OÜ133,149 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 4601 | osaühing Heko Põld Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 135,240 € |
| 4602 | OÜ Ehitusteenus Elektripaigaldustööd | 135,193 € |
| 4603 | Ospentos International OÜ Kaubavedu maanteel | 135,187 € |
| 4604 | arhitekt11 OÜ Arhitektitegevused | 135,172 € |
| 4605 | OÜ Kangro Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 135,169 € |
| 4606 | Neuma Translations OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 135,159 € |
| 4607 | Osaühing DEKTOREST Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 135,134 € |
| 4608 | Advokaadibüroo WALLESS OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 135,095 € |
| 4609 | T-PUHTAX OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 135,084 € |
| 4610 | HIGHWAY ENGINEERING OÜ Silla- ja tunneliehitus | 135,077 € |
| 4611 | OÜ PELTOC Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 135,057 € |
| 4612 | Osaühing MNC TRANSPORT Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 135,053 € |
| 4613 | Osaühing AVANAIR Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 134,952 € |
| 4614 | Osaühing KORALLIKLUBI Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 134,933 € |
| 4615 | OÜ Kromo Disain Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 134,932 € |
| 4616 | Bornit Baltic OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 134,914 € |
| 4617 | Lihula Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 134,878 € |
| 4618 | Osaühing Vaiatu Agri Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 134,868 € |
| 4619 | OÜ Kartuliait Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 134,820 € |
| 4620 | Patmari talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 134,791 € |
| 4621 | Meta Advisory Group OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 134,775 € |
| 4622 | AQ Lasertool OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 134,774 € |
| 4623 | Solarplant OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 134,716 € |
| 4624 | OÜ SANII KAUBANDUS Puu- ja köögivilja hulgimüük | 134,713 € |
| 4625 | Gersen Osaühing Elektripaigaldustööd | 134,703 € |
| 4626 | Osaühing PriMan Ehitus Katusetööd | 134,683 € |
| 4627 | Perfect Cosmetics OÜ Parfüümide ja tualetitarvete tootmine | 134,670 € |
| 4628 | AHK Service OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 134,641 € |
| 4629 | KR Nord OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 134,608 € |
| 4630 | Marmi Futerno OÜ Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 134,600 € |
| 4631 | Sauger OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 134,587 € |
| 4632 | Liikluslab Baltic OÜ Õpikute, sõnaraamatute jm teatmeteoste kirjastamine | 134,524 € |
| 4633 | Kalutar OÜ Piimakarjakasvatus | 134,499 € |
| 4634 | Peenjoogivabrik Nudist OÜ Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | 134,477 € |
| 4635 | GIZMO Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 134,453 € |
| 4636 | Dumont OÜ Elektripaigaldustööd | 134,429 € |
| 4637 | Graanul Hake AS Metsavarumine | 134,418 € |
| 4638 | MEILEBURG OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 134,401 € |
| 4639 | Artveod OÜ Kaubavedu maanteel | 134,386 € |
| 4640 | Estonian Window OÜ Puituste ja -akende tootmine | 134,366 € |
| 4641 | OÜ Rebruk GH Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 134,355 € |
| 4642 | Aktsiaselts OG Elektra Tootmine Liha- ja linnulihatoodete tootmine | 134,342 € |
| 4643 | CARCHEM OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 134,315 € |
| 4644 | Quick Service OÜ Kaubavedu maanteel | 134,283 € |
| 4645 | Saint-Gobain Glass Estonia SE Lehtklaasi vormimine ja töötlemine | 134,252 € |
| 4646 | Arsam Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 134,150 € |
| 4647 | AKTSIASELTS SISUSTUSEKSPERT Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 134,130 € |
| 4648 | OÜ Siimumets Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 134,119 € |
| 4649 | Insignum OÜ Programmeerimine | 134,110 € |
| 4650 | Spetsiaallogistika OÜ Kaubavedu maanteel | 134,107 € |
| 4651 | Abja Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 134,095 € |
| 4652 | Esecom International OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 134,089 € |
| 4653 | OÜ ABC1 Liha ja lihatoodete hulgimüük | 134,076 € |
| 4654 | Eesti Diisel AS Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük | 134,066 € |
| 4655 | Osaühing Servest Grupp Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük | 134,044 € |
| 4656 | Keskturg OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 134,043 € |
| 4657 | Alarmest Osaühing Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 134,039 € |
| 4658 | Home and Storage OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 134,036 € |
| 4659 | SOS Rescue OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 133,993 € |
| 4660 | FINBITE OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 133,988 € |
| 4661 | OÜ ALMIC Programmeerimine | 133,982 € |
| 4662 | Osaühing LAOVELI Kaubavedu maanteel | 133,912 € |
| 4663 | Mändaluse Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 133,897 € |
| 4664 | KLG Eesti Aktsiaselts Kolimisteenused | 133,884 € |
| 4665 | OÜ Teskatel Muude toidukaupade hulgimüük | 133,837 € |
| 4666 | Flexwork OÜ Tsiviillaevade ehitus | 133,796 € |
| 4667 | OÜ Alltreands Programmeerimine | 133,757 € |
| 4668 | Stockpoint OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 133,750 € |
| 4669 | osaühing Tarmetec Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 133,746 € |
| 4670 | Wibax Tank AS Muude keemiatoodete hulgimüük | 133,683 € |
| 4671 | Hansa Gurmee OÜ Liha ja lihatoodete jaemüük | 133,648 € |
| 4672 | Osaühing Narma Vaipade ja vaipkatete tootmine | 133,647 € |
| 4673 | OÜ JIV SPORT Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 133,613 € |
| 4674 | Light24 OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 133,609 € |
| 4675 | Mevon OÜ Külmvormimine ja -painutamine | 133,605 € |
| 4676 | Saare Kala Tootmine OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 133,600 € |
| 4677 | OÜ Scanpix Baltics Veebiotsinguportaalide tegevus | 133,552 € |
| 4678 | Osaühing VIP Shop Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 133,543 € |
| 4679 | OÜ INITEC Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 133,523 € |
| 4680 | Osaühing ARN Trans Kaubavedu maanteel | 133,518 € |
| 4681 | Osaühing Woodmaster Metsamajandust abistavad tegevused | 133,504 € |
| 4682 | SCHÖN TRANSPORDI OSAÜHING Kaubavedu maanteel | 133,473 € |
| 4683 | OÜ Digimarket Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 133,443 € |
| 4684 | Aktsiaselts Maardu Terminal Vedelike ja gaaside ladustamine | 133,384 € |
| 4685 | osaühing Heronther Kaubavedu maanteel | 133,373 € |
| 4686 | Osaühing Quickport Kaubavedu maanteel | 133,351 € |
| 4687 | Osaühing Speli Baltic Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 133,333 € |
| 4688 | Valma Saeveski OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 133,332 € |
| 4689 | Mertex Mets OÜ Metsavarumine | 133,329 € |
| 4690 | OÜ DUO INVEST Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 133,277 € |
| 4691 | Moe Saetööstus OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 133,267 € |
| 4692 | OÜ Tankla Abi Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 133,252 € |
| 4693 | SIMERI ESTONIA OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 133,245 € |
| 4694 | Osaühing VIKINGMODUM Kaubavedu maanteel | 133,240 € |
| 4695 | AS Muuga Betoonelement Betoonist ehitustoodete tootmine | 133,217 € |
| 4696 | Osaühing NUMITOR Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük | 133,177 € |
| 4697 | Rocketfeeds OÜ Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 133,161 € |
| 4698 | OÜ Devoran Sporditarvete jaemüük | 133,158 € |
| 4699 | Arula Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 133,151 € |
| 4700 | VEROSTIIL OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 133,149 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.